Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maky,kliiid... :-) ze vas bavi se nervovat... :-D ja su take cim dal tim vic v poho..jinak zdravim od kadernice-cekam az mi smyje barvicku ;-) Market, se zitrkem si nedelej hlavu. Bud to vyjde nebo ne-cislo na sebe mame. Ja tam budu s Jarouskem a jedeme i za kamoskou a malou Verunkou (=14 dni) ;-) koupili jsme ji nejake veci,tak predame. Dnes jsem o svatbe rekla v praci-reakce moc fajn x-) Jdeme strihat-zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
Lenicko, dekuji Ti... narozky nakonec fajn.. ted delame rajskou haha.. oslava zitra.. chlapci spolu, devcatka take spolu... :-D takze :-D koupen krasny kufrik, dozdoben smetanovou masli, na pranicka, koupeny ubrousky a masle na klicku pro holoubatka, solarko taky za sebou. Jeste me napadlo.. Terezko, kdy jedes do Brna vratit saty? Jestli v po.. ja taky.. to uz by snad mohlo vyjit.. i s Klarkou.. ne? Jinak zitra bych rada objevila i neco na prevleceni.. ale uvidime, nechame se prekvapit.. nehty nakonec teda budu mit svoje... jen je udelame do francie. jinak teda jeste nemam takove vazicky na stul.. chtela jsem tam do kazde dat po jedne ruzi..ale v Ikeii vcera nebyly.. tak nevim. .napady??? Nebo mate nejake kytky, krom svatebni, na stolech? Dikec. pusu vsem nevestinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmm
Odpovědět
Profilova fotka
Maky,mne je tam v po veze Jara-ja mam audit :-p ;-) nebo bychom je odvezli oba v utery... Vazicky...jinak Ikea? =-) :-D ja nevim-tohle jsem neresila.
Odpovědět
Profilova fotka
...jina Ikea... ;-) Ted to po sobe ctu. Jinak uz jsme v Brne-mate tu teda peknou kosu...u nas je po mrakem,ale mnohem tepleji... Pekny den.
Odpovědět
Lucy: to tedy máš pravdu, není tu počasí nic moc,ale snad to nebude úplně nejhorší ;-) a kde vlastně budeš mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
mam satyyyyy x-) x-) x-) Jsou nadherne. Moravka-kde? No u nas preci :-D Ja jsem ze Stredoceskeho kraje, okres Nymburk ;-) Takze pro saty cca 3 hodiny autem... :-p :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Videli jste to pocasi??To je v pytli, musim si zitra dojit koupit, alespon bilé podvazky, jinak bych asi umrzla ]-( Ach jo, já na řeči, že prší štěstí nevěřím, to říkají jen ti, co mají ošklivou svatbu, aby se trochu potěšili :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
moni,klid. Preci to neni nejdulezitejsi den zivota ;-) nejak to dopadne. My uz budeme skoro doma. Stavili jsme se u kamaradky-ma ani ne mesicni holcicku. Koupili jsme ji pekny zupanek x-) A pak jeste v Praze za svedkyni... :-) Jinak mam i parfem, sal k satum,...atd. takze snad uz vse. Jak vy dnes?
Odpovědět
Holky, všem tfuj, tfuj, tfuj... :-) a už pozítří jdeme na to... x-) Ale to počasí... ]-( ...jsem fakt zvědavá, máme odpolední párty na zahradě... :-| Kdo by řekl, že budou v květnu 4 stupně... ;-(
Odpovědět
Lucy: ja myslela, ze jsi nekde od Brna ....tedy to mas pro šaty pěkně daleko holky počasí neovlívníme, musíme to tak brát, jistě, že by to bylo lepší se sluníčkem, ale zvládneme svatbu i v dešti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak slecny-preji vam vsem prijemne stravenou sobotu :-D ;-) Packo
Odpovědět
krásný svatební den všem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky!!My vubec nestihame nic..Kocena co mi slibils udelat vyzdobu tak se na me dneska pekne vykaslala, takze jsme to delali v hotelu do 22h sami a ted mam konecne umytou hlavu a jsem doma a nechavam to uz vsechno osudu. Kaslu na to..Tak silene jsem se rozcilovala a stresovala, ze to zutra chci mit v pohode aspon trochu...No prozatim svatebni pripravy teda nic extra prijemneho... Ale...holky moje...vsem preji naaaaadherny svatebni den!!!Krasne si jej uzijte, at klidne padaji trakare:-)!!Tesim se na shledani po.. az si budeme vypravet!:-) Krasne posledni svobodne sneni! ;-)
Odpovědět
Ahojte paní :-D :-D :-D Doufám, že jste si všechny ten včerejší den užily. Myslela jsem na Vás. My paráda. ;-)
Odpovědět
ahoj, moc všem blahopřeju :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, my také paráda. Jak všichni strašili počasím, tak mně při vystupování z kočáru svítilo sluníčko a dali jsme i cca dvouhodinové focení venku (to také chvilku svítilo) x-) x-) x-) Krásné. Držte se. T.
Odpovědět
Profilova fotka
take zdravim... vdane pani.. takze zazitky a info sem... my uz i mame par fotecek.. Bigi je proste trida... nemam slov... Lenicku jsem potkala na schodech na Zamku.. doufam, ze se vam vse vyvedlo.. a pocasi nam holky opravdu pralo.. ted leje a leje... ;-) Tak vitejte vdane paniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-D
Odpovědět
ahojte mladé paní ...bylo to úžasné, počasí vydrželo, sice byla zima, ale ta se dá přežít :-) Markétko: ráda jsem Tě potkala, máte nádherné fotky a jste krásný pár
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, nádherné fotky ;-) No, to my byli na obřadu sami. Za ten den byli dva, ale ten druhý už v obřadní síni a odpolko.Jinak zážitky jsem popsala do alba-foto od Wagiho do týdne, jinak až něco přijde od známých, tak to sem hodím ;-)
Odpovědět
Lucy: já žádné tvé svatební album nevidím :-( nebo máš na mysli nějaké jiné než to,co je tu
Odpovědět
Profilova fotka
Aha,tak ja to vecer napravim-asi jsem to neulozila. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj mladé paní, svatba byla úžasná, doufám,že ste si to taky užili ;-) ;-) U nás sluníčko nesvítilo, ale super super - kytičky nádherný, kapela nám to večer rozjela, fotograf běhal všude kolem, dortík taky úžasnej My jsme už dneska řešili všechny dokumenty - oddací listy, podaná žadost na občanku i pas, už jsem si vyzkoušela nový podpis ;-) ;-)
Odpovědět
Ahoj ženušky!!!!! Moc Vám všem gratuluji!!!!!! U nás svatba ze začátku decánko hektická - kde je kdo, kdo kam má jít atd....Ale nakonec úúúúžasnééé!!!Všichni byli nadšeni a my také ještě moc šťastní!!! Nám díky bohu nepadla ani kapička celý den - až v šest ráno, když jsme šli spát:-DDDD...No jinak focení se Simčou Smrčkovou úžasné, perfektní kameraman Leoš Brabec - do týdne bude klip, tak Vám písnu a můžete juknout:-)... Jinak párty amazing , lidi amazing a můj manžel je taky amazing:-) Marketko vy mate neuveritelne fotografie a ty jsi tááááááááááááááááááááááááááááák překrásná nevěsta....mám bradu na zemi:-)...Luxusní pár!!:-***** ...No a ted se nemůžu dočkat i na vaše fotečky!!!!Holky jsem moooc happy ze je to uz za nami,ale siiilene rada bych si to zopakla!!!!:-)
Odpovědět
Klárko, mám podobné pocity, jsem šťastná, že je to za námi, ale klidně bych si to zopakovala:-), fotečky budu mít do týdne a také jsem moc zvědavá na vás, jak vám to slušelo;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, no, já jsem fakt ráda, že to je za námi-i když to bylo náádherné. Opáčko bych dala nejdříve za několik let, ale snad k tomu nedojde :-D Ještě včera jsem to dospávala-jsem usla už někdy v osm a spala až do rána... Na náš den máme moc krásné vzpomínky- tatínek nepředal nevěstu, ale šli jsme dál...vzájemné krmení se ze zavázanýma očima-samo jsem měla dortík ve vlasech atd....karaoke... (jeden host si stoupl před plátno a dělal překlad do znakové řeči-u toho jsme fakt leželi...) a další a další příhody... Jj, my fotky také až ke konci týdne...se už nemůžu dočkat-bo jsme se vůůůbec neostýchali a leželi v trávě a tak x-) x-) x-) Jak s doklady? Nejříve na matriku pro Oddací list a pak OP? =-) Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my meli opravdu pohadkovou svatbicku.. bylo to proste nadherne... ale to pro kazdou nevestu...takze ja jseme take nebyla vyjimkou... hihi Rano mirna nervozita.. a pak uz jen smich... kdyz jsem ovsem videla slzy Misi v ocich.. byla jsem taky ztracena... dostali jsme nadheny dar... koberecek, na kterem jsme si rekli ANO.... bylo to od Misoveho svedka.. koberecek je nadherny, rucne delany... no proste... krasa... pak popisu, jak ho tam i propasovali... :-D obrad byl krasny a dojemny a to diky kvartetu Aristoquartet, kt nam tam hralo... proste nemam slov... Foceni fakt slo samo.... proste jsme se jen smali a Bigi fotil.... :-D Meli jsme krasne proslovy.. u kterych nezustalo oko suche..... danske zvyky.. kdy se striha kravata a ponozky... skandovani, u ktereho se musi na zidli a polibit se... krasne prekvapeni s letadylkem a basnickou, kt vymyslela moje sestra.. ta byla proste uzasna... organizace... spolehlivost... super. Tancovani jsme si uzili az az... jidlo se nesnedlo...ale vsichni se bavili.. dary byly krasne....dostali jsme hodne osobnich daru... to nas potesilo nejvice. Ted mi volala matrika, ze si muzu zajet pro OL..takze pojedeme... a zitra ta Praha pro Apostilu.. o ou.. ou... Uz se tesim na vase fotecky......a holky jeste jednou velka gratulace... zmakly jsme to..... ;-)
Odpovědět
Holky my fotecky cca tyden - 14 dni tak se strasne moc tesim az vam je taky ukazeme:-)..Je krasne ze to nam vsem tak nadherne vyslo!!! Mam velkou radost - a paradox je ze cim vic dni je od svatby tak tim jsem stastnejsi a vzpominam si na vic veci....V ten den toho bylo tolik, ze mam vypadky:-DDDD.. Vsem znova moc gratulujeme!!!:-*
Odpovědět
Klárko, já mám taky vypadky, skoro celý obřad mám v mlze :-) , ještě že bude video, které mi to oživí... :-), mám i pár fotek od kamarádů, tak je sem postupně dám, dokud nebudou ty profi
Odpovědět
Leni no ja uz mam nejake neprofi,ale setrim si albicko nejdrive na profi:-)))))...jsem tak natesena:-DDD
Odpovědět
jj, to je pravda, že profi budou úplně jiné, ale tohle jen tak pro představu, už jsou tam:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?