Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
makcza: ja jsem pripravena na to,ze to bude to samy jako predtim, kdyz jsme zarizovali dokumenty na svatbu 8-) Nechavas si obcanku?Ja asi ano, s tim,ze bych mela trvaly bydliste napsany u rodicu. I kdyz nevim, jestli je to dulezity, abych tu obcanku nutne mela
Odpovědět
Profilova fotka
Monniky-kopíruje extra pro Tebe znovu: "monniky-vim,ze je nemuzes vystat,ale-nemrzi Te to trochu? Ja nevim no,ale jsou to jeho rodice...kdyby nejaka tetka.. " a tady Tvá odpověď, která se na toto vztahuje: "Jeslti me to mrzi, ano mrzi me to, jenze nechci svemu milackovi zkazit nas velky den, jenom proto,ze jsem si vymyslela,ze by na svatbe jeho rodice meli bejt. Ze se to proste patri " Nikde nevidím, že bych Tě soudila, tak se hoď do klidu ;-) Maky, Klárko-písnu IP, dnes fakt není dobrý den :-S Jinak kůůůně se zdá býti O.K. Jinak botky "potřetí" na cestě :-D tak to třeba vyjde. Dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
monniky: nemuzes pouzivat starou obcanku po svatbe..je tam myslim i nejaka lhuta, do kdy se musi nahlasit zmeny... jinak je to brano jako prestupek. Takze o OP si zazadam hned.. ale vyzvednu si ji az pozdeji...stejne tak i ridicak..tady ve Skotsku,kdyby me treba chytli, na to neprijdou..kdyz jim nereknu,ze jsem vdana... :-D Terus.. tak to je fajn, ze konikovi je lepe... mrkni IP Botky, botky,samochodky.. to je fakt sranda.. s tema botama.. :-D Klaruse..neboj,nejak bude.....ja ti za to poslu velkyho hubana.. a hned mas lepsi naladu...ze...?? :-D :-D :-D :-D jo a zprava pro vas...jsem zdechlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... :-D takze nepsat nic..u ceho se musi pouzivat mozecek... ten muj jel na dovcu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, takže kůůůně snad O.K., ještě tam bude do večera/zítra dopo na pozorování a jede dom. Jára z toho chudák skoro nespal jak se o ní bál :-| Botky už jsou na hranicích, tak to vypadá, že fakt snad :-D Dnes jdu s mamkou zařizovat hostinu. Přítel nemůže, tak jsem dostala instrukce a důvěru a jdeme zamluvit definitivní počet jídel, aperitivů,... :-p ;-) Jinak potřebuji sehnat nějakou pěknou výzdobu auta...Přítel jednu objednal, ale ta je vyprodaná, tak musíme dohnat něco jiného...Toť úkol pro dnešní večer 8-( Jinak jsme včera sehnali fáááákt krásné auti x-) x-) x-) Nevěsta zanechá hostů a pojede se projet...Jako fakt :-D :-D :-D Kočky, tak už jen hudba na obřad, zasedací pořádek, zdobení aut a máme asi vše..? =-) Tož nevím. Jsem zvědavá na co ještě narazím :-N Krásný den. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky!! Nemam vubec ted pomysleni na svatbu - je spatne - dedeckovi se zase hodne pritizilo a kdyz jsem ho vcera videla, dostala jsem totalni zachvat....asi uz to moje nervy taky moc nedavaji...furt se klepu a brecim...do toho musim resit ted dost intenzivne tu bakalarku a svatba se blizi, takze (jak jiste samy vite) uz se nemuze nic odkladat..Cekam, kdy se totalne slozim jako:-/.... Jinak ja jsem obdrzela vcera balicek jeste s balonky a bublifuky a nejaky dalsi kraviny..Objednala jsem v naivu jeste nejakou dekoračku a mame naplanovanou ozdobu na auto...Aspon to jedno at je nazdobene..Pak uz mam i botky - dolsi mi jine nez ktere jsem si objednala, ale jsou jeste pohodlnejsi a lepsi, takze parada...No jinak se chodime solarkovat uz...je to silene fajn...uplne tam vypnu mozek... Co se tyce konika tak lucy to me moc mrzi teda...Ale jiste bude lepe...hlavne ze se brzy dostane zpet domu:-)...To je moc dulezite:-).. A Maky lobanec od tebe je teda poradne povzbuzeni:-DDDD... No nic, jdu zas do školy.... možná večír pá
Odpovědět
Profilova fotka
lucy222: Asi mas pravdu, ale to setkani mi uplne zkazilo naladu na veskery pripravy :-( Zitra jdu na zkousku satu, tak doufam,ze az budu v bilem tak se mi nalada vrati :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja ted resim nejakou truhlicku na prani... ale v mem pripade to vidim na nejake krabici zabalene do papiru s maslema.. jelikoz asi vsichni nam daji nejaky prispevek, tak kapsa u obleku by asi praskla... :-D :-D :-D :-D Klarko... ach jo... co dodat.. je mi smutno za tebe.. ale drz se... a dedeckovi hodne zdravicka~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Terus..jaky faro si sehnala...? mam zavidet... :-D monniky, ja myslela, ze uz mas saty sehnane.. Pronovias?
Odpovědět
Profilova fotka
makcza: ja si pravdepodobne objednam nejakou truhlicku z netu, dam nejakej obrazek do alba, jeste se chci zitra podivat po meste jestli je tam nemaji, abych nemusela platit za DHL. Jj, saty sehnane a zaplacene uz jsou - jen mam termin na zkousku, budou je predelavat primo na me, mela jsem tam jit uz minuly tyden, ale neprileteli prece kvuli tomu vulkanu :-) Jeste tam budu vybirat k satum botky a zavoj
Odpovědět
ahoj holky! Tak už je u mě lepšejší nálada....dědeček sic má zhoršen stav,ale ne tak jak včera - oproti včerejšku se mu daří lépe...ufff....takovej kamen ze srdce mi spadl...ted jen stále věřit a pevně doufat, že se s námi podělí o náš nádherný den! Já už se snad začínám už i těšit:-).... Před chvílí jsem obdržela pozvánku na svatbu kamarádů na 19.6., tak se také moc těšim... Nojo, mám radost, když se lidi berou:-)... No nic cholky - nemohu se zdržovat - mám tady jak po výbuchu - jde se uklízet...jo a od zítřka držím dietku takovou lehkou, jen pro očištění těla a mysli:-).. Mějte se nádherně...sbecky jsem se nezeptala na nic u Vás - napravím zítra:-D... Krásný večer, pa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, včera jsem padla na h...tak se omlouvám za absenci ;-) Takže schůzka v restauraci super-máme objednánu grilovačku, k tomu formou bufetu další jídlo-zeleninové, sýrové, ovocné talíře,... x-) pro milovníky tatarák, pro mně mojito :-N x-) x-) x-) No prostě super. Už se těším jak si dám na své svatbičce melounka, k tomu mojito, to se toho prasátka ani nedotknu :-N :-N :-N Hrozně ochotní...No prostě super. Jinak už chybí jen něco na to auto...a hudba na obřad... Maky- k autu..No, když to vyjde, tak Mercedes třídy E, když ne, tak Superb či Passat CC. ;-) Ale my to máme fakt jen na chvilku. K truhličce-no, asi by se "ňáká" šikla. 8-) Klárko, drž se. ;-) Monniky-užij si zkoušku. Dnes se celý den školím...Páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, 16 dní do svatby!!!Nějak to strašně rychle utíká... nervozita je už zase taky - za chvilku jdu na šatičky :-D :-D Ještěže jde se mnou kámoška, aby mi pomohla vybrat ty správný doplňky do vlasů a botičky.. večer dám do alba fotky. Snad bude co dávat, kdoví, jestli je zase někde nepozapomněli :-) Teď zrovna koukám na návrhy menu - co máte holky za předkrm? Šunkovou rolku jsem zavrhla okamžitě
Odpovědět
Profilova fotka
Nemame predkrm :-D Prave z toho duvodu, ze jsme nevybrali... Jinak k obedu klasika... kocky,budu pit mojito...nenapada vas zpusob jak ostatnim nenapadne naznacit, ze je jen pro mne a oni si jej plati? Furt nad tim tak premyslim...prijde mi to blbe,ale zase kdyz bude teplo,tak si neumim predstavit ten ucet za x mojit...(130 kc/ks) :-p ja nic jineho nepiju...takze kdyby to melo byt hodne trapne,tak jim to radeji zaplatime...co myslie? Navrhy sem! :-D Jinak jsem si prave objednala prekvapko na noc pro draheho-pradlo od VS x-) No a take uz jsem nasla cupr dekoraci na auto,tak cekam na schvaleni (pres mail)-a kdyztak objednam. ;-) A pak ta hudba,no... :-p Jak vy dnes?
Odpovědět
Článek se načítá
Lucy, u nás šlo na baru říct, že se některý alkohol nebude nalévat a pokud ho budou svatebčané chtít, tak aby si ho zaplatili sami, třeba by to tak šlo zařídit i u vás. Nervozita u mne také pracuje, do včerejška docela dobrý a dnes tedy se mi svírá žaludek, jen když na tu svatbu pomyslím. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
moravka-dekuji moc. Mne to take tak napadlo, ae fakt nevim jestli to neni blby no :-| Aby si nerekli, ze jim nechci doprat a sobe jo...ale vim u sebe (bo mi Mojito mooooc chutna), ze kdyz je nalada a teplejsi pocasi, jsem schopna jich dat za vecer tech 7, tady na sobe nebudu setrit, tak tipuji do 10...je tam par lidi, ktere tipuji take na mojito a i kdyby si dal kazdy jen 5... :-p Jinak alkohol neomezujeme-i Jameson je do 60 Kc/panak... Dekuji. Prijd casteji ;-) Nervozita? To je asi normalni. Ja ani tak ne ze svatby jako takove, ale proste mi svatba k zivotu nechybi... 8-) Jak u Tebe-uz mas jinak vse zarizene? Jinak u nas jeste budeme resit nekoho na odvoz, ale to asi vyresi brigadnik ;-)
Odpovědět
Lucy -zařízené je vše podstatné, chybí jen zasedací pořádek a jmenovky, cukroví a výslužky si vzala na starosti mamka, takže pak už jen udělat mašličky na rozmarýny, vývazky neumím a nejsem ani jinak moc zručná, tak klasicky uvážu na každý rozmarýn mašli ;-) Odvážet hosty bude přítel od svědkyně, on je zapřísáhlý abstinent, tak nám rozveze i svatebčany Ohledně mojita chápu, také je to jeden z nejoblíbenějších nápojů, však už mi pomalu roste na zahradě máta, abych pak v létě mohla mojito sama vytvářet 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terko... zkus jako by, az budes mit prvni mojito rict, ze treba to je darek od Jarouska.. ze te tak miluje.. a chce, aby sis dnesni vecer uzila... nebo tak neco.. ostatni to mozna potom ani nenapdne, si objednavat.. kdyz by te prece jenom videli a sli si objednat a pak..takze je to 130 za kus.. tak je asi je.ne... :-D ikdyz vlastne, co je komu do toho.. :-D :-D proste pij,opij se.. at je dobre
Odpovědět
Profilova fotka
Maky,tak opít se nemusím ;-) ale tak mám ho ráda a Jára to moc dobře ví,tak počkám až přijede domů a probereme to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moravka-nj,take doma pestuji a mam original kubansky rum 8-) nj, alkoholik :-D zasedaci poradek ted resim-ten mam na starosti ja :-p -premyslim,ze zachovam celo stolu, ale ostatni hosty uz bych rada promichala podle veku...mame tam dost mladych,tak bych je dala k sobe-hm? vyvazky jsdm koupila 8-) s rozvozem je to slozite-hoste vetsinou nejsou z okoli(ale asi 60 km od nas),takze neni v nasich silach to rozvozit :-p
Odpovědět
Ahoj holky!Dnešek byl náročný - rehabilitace, škola a zumba:-)...Ta mi dala zabrat...k večeři miláček udělal skvělého zapečeného pangasie, takže jsem si pochutnala a ted plna unavy jaksi upadam...:-/.. Jinak zítra jedeme směrem Hodonínsko ke známýmu do sklípku pro víno na svatbu a pak o víkendu chaloupka zasejc, takže až tam se budu zaobírat svatebními věcmi...V úterý jdu na zkoušku šatů a musím si během pondělka ještě sehnat prádlo..holky nevíte, zda se dá dobře lehce sehnat šampaň prádýlko??Viděla jsem jedno a to se mi úplně nelíbilo ale bylo to naprosto přesně tvarované a barva perfketní..tak uvažuju, že pokud bude sedět, tak bych ho vzala i přesto, že není úplně dle mých předstva...co vy na to??lítat se mi nikde nechce..:-/ No a tady těm věcem svatebním jako dovoz svatebčanů, časové načasování a jmenovky a napevno zasedačák a dodělání novin a a já nevím co všechno ještě, se budu věnovat právě o víkendu...Je to paráda - teď už mám až do svatby od školy klid - teda chodit se tam musí,ale žádné prezentace ani testy....ježiš jo, vlastně jeden zápočťák...ale to je teda hodně drsný předmět tak to se nechám překvapit.. No mimochodem holky co vy a škola????:-)Jak se to kloubí se svatbou a prací??
Odpovědět
Lucy s tím zasedacím pořádkem dobrý nápad, u nás ti mladší přijdou až na večerní raut, takže to na oběd asi nechám tradičně, na jedné straně rodina a kamarádi ženicha, na druhé nevěstina přízeň. večer si stejně hosté sednou, jak se jim bude líbit a s kým si budou chtít poklábosit. Marilko, já už do školy nechodím, ale obdivuji všechny, co studují a ke všemu ještě chodí do práce, mne už do hlavy po práci nic neleze. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
marilka: těžko, jen doufám, že mám 3 týdny po svatbě zkoušku, tak se na ní snad stihnu naučit, teď jsem tam včera např. vůbec nebyla. protože jsem byla na zkoušce šatiček. Příští týden pojedem asi ve čtvrtek do Čech a celý týden před svatbou tam zůstaneme, takže to se zas nic nenaučím... ledaže bych si vzala věci sebou a před spaním se učila.. no nevím, protože bez vysvětlení, co a jak to moc nejde. Ale svatba je mi přednější :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jen se jdu ohlasit,ze nebudu. Dnes mame grilovacku u znamych a pak odjizdime nekam na chatu na tu oslavu narozenin...ohlasim se v nedeli... Klarko-prace x skola x svatba = zvladam to spatne, ale obcas se jeste ucim ;-) kazdopadne diplomka a statnice se odkladaji na leden jak uz jsem psala-at se zbytecne nestresuji... Vcera jsem sla z prace ve ctvrt na devet vecer...mazec :-p Moravka-nam jdou vsici uz na obed,tak bych je takhle posadila uz od zacatku. =-) pekny den
Odpovědět
Mon: no ja mam v pondeli pred svatbou a hned ve stredu a patek po svatbe zkousky, takze taky legrace..a vsem ucitelum jsem jiz oznamila ze od 11. ve skole nebudu tak to berou, coz mam radost:-) moravka:..jinak diky tomu, ze jsem prestala makat my ta skola vice jde, ovsem penizku mame mene...ale ono zas ten muj brigadnicky prijem nas nevytrhl teda..nevim nevim, jak by to dopadlo, kdybych prestala studovat...asi bych se do skoly moc vracet nechtela noo.. Jinak preji vsem krasny vikendek!! Ja jedu kostovat vinecko a pak hura na hajdicku a venovat se svatebnim "blbustkam". Papa cholky!! :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem si udelala radost - koupila jsem si uzasny zavoj s kaminkama od Lilly, sice trochu drahej ale... zamilovala jsem se :-) Hlavne nesmim rict cenu priteli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ted zrovna koukam na ruzny pisnicky... vite uz na co budete nastupovat a na co budete tancit vas prvni novomanzelsky tanec?
Odpovědět
monniky: 1. novomanželský tanec také zrovna vybírám, pročetla jsem tu diskuzi ohledně toho, jsou tam zajímavé tipy, teď si jen vybrat. Zatím vítězí Nám se stalo něco překrásného z Lotrandy a Zubejdy.
Odpovědět
Profilova fotka
Představte si, co se mi stalo: V hotelu nám managerka slíbila pokoje už den předem, a tenhle týden mi začali volat hosti,že se nemůžou už 14. ubytovat, tak jsem si myslela, že je to jen vyjímka,že už tam mají plno, nebo že zapomněli říct, že jsou pod našá svatbou. A ten termín, je zarezervovanej někým úplně jiným ]-( Něktečí hosti mě prosili o nějaký jiný hotel na den předem, chudáci vůbec nevědí,co se děje - česky neumí a taky nevím, jak to bude v den svatby,protože se mělo vyjízdet ze Siskova mlyna a ... no prostě hrůza, dokonce nám někteří naznačili, že teda asi vůbec nepřijedou,že v tom máme zmatek ]-( ]-( Jenže na 15.5. máme zarezervovanej celý hotel, takže budem muset asi ty pokoje,kde nikdo nebude bydlet zaplatit. Jo a ještě mi jedna kamaradka rekla, ze ma maly deti,takze budou bydlet asi v tom jednom hotelu v Telci, a v Siskove se vubec neubytujou
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je nemile... se to zacina nejak....vis co.. Vcera mi volali nasi, neco spatneho s kockou..byla na kapackach atd..segra je nastrikala necim, ale bylo to toxicke, to ona nevedela,kocka se olizla nechte a ted je na to,jak na tom je... takze super..ach jo... nastup mam Pechabell cannon in D, muj - jelikoz je z Danska,ma na nastup Prince of Denmark... :-D sam si to vybral... :-D Prvni nov. tanec.. Chris de Burgh Lady in red... byla to prvni pisnicka,co mi zpival... no a ty slova uplne odpovidaji prvni tanci na svatbe... tomu pocitu, okolnostem.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
makcza: Ja si vybiram smuli asi za nas za vsechny - nejdriv mi odrekla fotografka Connor termin, i kdyz ted toho vubec nelituju, pac mame mnohem lepsiho fotografa. No a ted tohle. Jen me nastvalo, ze jsme to s ni domlouvali osobne, kdyz jsme tam na velikonoce byli,psala si veskery zapisky a tak. A ja se to dozvim, az ted pred svatbou. Ja to nechapu. Jestli se vdam tak to bude zazrak
Odpovědět
Profilova fotka
monniky; no a nemas smlouvu s nema?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?