Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak predpokladam, ze hoste se treba kolem 12 jeste muzou najist... bud to u vas..nevim,jestli tedy prijedou k vam..nebo proste kdo to fakt nevydrzi..si vezme nejakou bagetku ci co ja vim a do pul 3 to snad vydrzim i ja.. a to musim jist.. fakt co 3 hodky... :-D . Se netvarili? A co by si tak predstavovali? Nadivane labuti krky podavane mezi obradem a focenim.. .. a nekoho, kdo je bude obsluhovat????? :-D Brus.. my mame svatbu ve 13.15, hoste na hotelu maji snidani do 10.. ve 12.45 uz tak musime byt na zamku,pak foceni..na obed se dostaneme az po 16.00...takze co my? Vyresim to nejakym obcerstvenim v dobe naseho foceni...ale jen drobnosti...jako syry... nejake male banketky..ci trocha ovoce..no holt to budou muset vydrzet jeden den... pak se muzou nadlabnou do aleluja... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no hvezdyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee??????????????///// vase Polarka cekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a holky dotaz.. po obede.. se hned kraji dort.. nebo jak? dikec :-p jo a kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpovědět
Ahoj drahousci!! No brus, co se týče mě, tak já bych se nějak tak jako trošku vykašlala - je to Vaše svatba, tak co???V tomto souhlasím s makczou....my třeba máme obřad až v 15hodin a oběd vůbec nemáme- jen kolem pát hodiny máme polévku a raut hnedle...Taky jsme se setkali s kyselýma výrazama, ale vadlábli jsme se na to..Svatba není o tom, aby ses zavděčila...Myslím, že se můžou dos nasnídat třeba doma ne??:-)Toť za mě:-)... Jinak marketko u nás se bude dort krájet ai hned jak začne rautík..at tam ještě jsou lidé hezky usazeni:-D.. Co se týče víkendu, tak já ho proslavila - me že bych se opila, ale napapkala jsem se teda maximáně - už se těším naumbu až to zase trochu shodím...Jinak dnešek stráven u rodičů a bylo to opravdu super!!Mám radost!:-) Zítra jedu domlouvat kytišky:-)..tak zatial paa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
o draha...takze skvele si se mela... ;-) to ja dneska jeste mluvila se segrou co a jak... je potreba udelat.. dozvedela jsem se par info ohledne skupiny, co nam bude hrat..mela jsem nejake otazky... a davam tam pomalu do kupy.. co a jak ten tyden pred svatbou,jak budu v CR je potreba zaridit.. vypada to, ze toho bude pytel... :-D ale my holky sikovne to dame.. Jinak co takhle se pozitivne povzbudit ve ctvrtek pred svatbou? Napad padl i od Terky.. jede si pro saty..a ja taky ve ctvrtek jedu pro saty...dej info draha, jak se citis... ci jestli budes na zabiti..myslim jako od nervu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terka souhlasí-čtvrtek 13.5. jsem celý den v Brně... budou mi šatky malinko upravovat,tak tam počkám-at nemusím dvakrát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dnešek krátkej,ale boží. Ráno jsme byli v Pardubkách, udělali jsme nákup a stavili se v Orsay-tam asi hodinu a mám skoro celý nový šatník..do ted jsme dovybavovali přítele-měl toho dost málo a i to nebylo nositelné-a ted došla řada na mně...takže mám dvoje kalhoty, trička,2 tuniky, 2 svetříky,tílka, kožené sáčko,..paráda x-) x-) x-) Jako fakt bylo potřeba-potřebovala jsem něco elegantního.. oběd u našich, 2 hodinky odpoledního spánku a od tíé doby gruntujeme. Já zítra odjíždím na 2 dny pryč,tak to tu chystám pro drahého...tento týden se neuvidíme vůbec :-| Během závodů jsem dostala pár fajn kontaktů-mezi nimi i na super DJ,tak mu zítra volám. Vím,že už něco má,ale on ještě nevěděl jak je ta akce časově,tak to třeba vyjde. Šaty na převlečení-čekám na peníze a bude mi je šít známá kousek od nás, co šije třeba do Stavovského divadla,moc šikovná,sobě si šila svatební šaty,.. :-) Boty-objednány. Dort-ano,dala bych ho hned po obědě-ke kávě...my budeme krájet jen symbolicky. Máme malý dort a k tomu 50ks těch malých dortíků... x-) Tak a to je asi vše-přihlásím se bud v úterý v noci a nebo ve středu ;-) Držte se-já jdu na jahody s cukrem a šlehačkou,dát vanu a spát :-N
Odpovědět
Ahojky holky! Lucy:-)jahudky - to ti schvaluju..:-)A nova garderoba je potreba, taky to planuju po vyplatce - snad teda.-DDD...zjistujeme, ze na svatbu jeste nemame valnou vetsinu veci zaplaceno, takze se to teprve rozjede...tyjo za mesic....desne!!! Jinak hokly co setyce toho ctvrtka, tak to vam bohuzel nemohu slibit..My budeme vsechno totiz davat do kupy na chalupe, takze budeme uplne mimo brno..Ale poradne sama jeste nevim jak to bude...Saty si vyzvedavam az v patek a ten ctvrtek je ve znameni cukrovi, rozdeleni vysluzek a musime si na hotelu vykorigovat vyzdobu atd..., takze fakt bohuzel nemohu slibit sakraaaa.-/////Ale pak se musite ozvat jak budete nekde hacat a ja bych snad na mattoni dosla:-D(kdyz budu v brne tedy)..Ju? Snad to na chvilinku aspon klapne.-)... No ja mam tento tyden na skolu volnejsi,ale zase litam jak hadr na holi...No, jdu se nasnidat a pak hodim vanu, at jsem na dnesek fit.. mejte se!!vecer juknu!!:-) paaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nevíte, co je lepši na výzdobu auta? Organza, nebo tyl někde jsem viděla i vizelín.Jak budete zdobit ostatní auta, jen stuhou? Nevite jak velky mam objednat krabicky na vysluzku, oni maji vsechno v kilech - 800g do maly a 1,3kg do velkych. To mi prijde docela dost.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, monniky-bohužel netuším...Auto jsme ještě neřešili... :-| Jinak dnes jsem se objednala k vizážistce na líčení-bo se mi to od té mé kosmetičky nelíbilo...má i známou kadeřnici,tak mně zkusí učesat-jak to bude vypadat. Zítra volám Dj. Pa Maky-vyřešeno nějak?
Odpovědět
Profilova fotka
tery..nevim...jeste.. ale neco se rysuje..pisnu zitra do IP. Ted se bavime o svatebni ceste... :-D monniky...taky nevim, vysluzky nedavame... diky bohu.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy222: Tak jsem si objednala nakonec bilej a fialovej tyl, uvidíme :-) Já mám zkoušku u kosmetičky a kadeřnice až týden před svatbou, dřív se domu nedostanu, doufám,že bude vše ok.. netuším jak bych shaněla někoho jiného na poslední chvíli ;-) makcza: tak to máš štěstí!Česká strana by mi to neodpustila, zvlášť někteří z rodiny, a německá by byla asi dost překvapená,kdyby na pár dostali 1,3kg výslužky, když bydlí na hotelu :-D Asi si dám dát do velkých 800 a malých 500g
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky..jiny dotaz.. kolik casu planujete tak na obed..myslim jako prekrm,polivka atd... ? hodina a neco? kazdy me strasi tak se 2 hodinama... ptam se, abych mohla osefovat ten zbytek... :-D
Odpovědět
Ahoj holky! maky:Tak s tim ti bohuzel nepomohu... u nas pocitam na polivku tak max 20 minut...ja bych rekla ze tak hodka a pul max - co mam zkusenosti ze svateb... monn:tyl je super, akorát dosti tvrdý - možná bude trochu svízel ho upevňova,ale každý tyl je jiný, tak uvidíš.-).A do krabiček si budeme dávat výslužky sami na počet ks, takže kila jsou pro mě španělská vesnička.. luc:tak snad budeš spokojenější:-)..já jdu zase příští úterý na líčení a účes - ať chytneme to pravé:-) jo a děvčata nemáte náhodou některá zkušenost s umělými řasy??Chtěla bych si je nalepit...
Odpovědět
Profilova fotka
marilka..taky jsem uvazovala... :-D hej dvojce... :-D :-D jeste zkusenosti nemam..ale mam kamosku a ta si je lepi a bomba... jinak mrkni na youtube...tak maji i videa jak na to..jsem vasniva divacka... :-D tady stoji cca 150 - 210 Kc...pohoda..tak zvazuju...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se mi podarilo si smazat prispevek... 8-( V rychlosti: -mame DJ a moderatora, super lidi, znam je i jejich praci x-) x-) x-) -v pondeli jdu ke svadlene kvuli satum, tak jsem zvedava co vymyslime -s ucesem od "me" kadernice jsem byla spokojena, ale kdyz uz jdu k te vizazistce, tak to zkusim -umele rasy-vypada krasne, take to mam v "merku"...jen u nas se to jmenuje "prodluzovani" ras a stoji 2000 Kc...Ale to se musi chodit kazde 3 tydny na doplneni...jeste popatram -sehnala jsem nejakou dekoraci (stolek na obrad, koberec), tak mam radost To je asi z novinek za poslednich par dni/minut vse. Mrknu vecer. ;-) Maky-neporadim, hodinu a pul jako rika Klarka? Moniky-my jedeme take na kusy ;-) Vecer pa-a at jste tady. Dame rande. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Baf-dnešní rande ruším. Nestíhám-díky za pochopení ;-) Jo a ta kadeřnice a vizážistka domluveny na sobotu, v neděli jdu na nehty-teď vydržely dlouho. Pa a dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jdeme do finále....vždyť možná přijde i kouzelník... :-N A je to tu-poslední měsíc...tik ťak tik ťak... když mně v září žádal Jára o ruku, tak mně nikdy nenapadlo, že to tak rychle uteče...nu což-užijme si to,dámy-s grácií... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rande dneska???? fakt uz jen mesic... za mesic touhle dobou.. budeme pekelne nervozni......
Odpovědět
holky je to v háááji:-)...už se nám to blížííí:-)...musíme ještě rychle nabalit nějaký chlapíky, dokud můžem.-DDD...Každopádně já se za měsíc touto dobou budu asi podepisovat.-Dhahaaa.-)...no švandy kopec toto...
Odpovědět
Profilova fotka
jaja.. teta.. buchty.. co mate na tancovani..myslim jake tanecky.. prvni novomanzelsky...tancovani s rodici atd.. diky. :-D
Odpovědět
koci my mame prvni z armagedonu od Aerosmith i dont wanna miss a thing a s rdici nevime - asi nejaka rokovka taky...co vy???holky shanim zeleny strasovy set...nevite??zalevno...
Odpovědět
Profilova fotka
klarko... ja si nedovedu predstavit jak vypada zeleny strasovy set.. proto neporadim... :-D . co rikate tomu vulcano na Islande? Docela sranda.. tady v UK je uzavren vzdusny prostor ad do zitrka 13.00. Mam znamou, kt se chysta domu do Bulharska... tak asi nepoleti... furt neco zeny.... ze?
Odpovědět
Je to masakr nooo...tady se pry taky budou omezovat lety bo co...no jono..jednou eto Polsko, pak Island, je toho teď nějak moc...achjo...nemůže být klid proboha??jo a ženy máte tombolu?Jak ji budete balit?
Odpovědět
Profilova fotka
Měsíc do svatby a já toho ještě spoustu nemám!Svatební noviny - děláte je taky někdo? marilka: my budeme asi tančit salsu, ale na to bych se musela prevlict, to jsem chtěla až později, kapela přijde v 18. strasovy set?Myslíš náušnice, náhrdelník a náramek.. pošlu ti nějaký odkazy do IP
Odpovědět
mon:děkuju moc, mrkla jsem a posílám dál - je to pro mamku..jinak na salsu bych si teda netrofla ani omylem..to by dopadlo haha.-)..jinak ja delam noviny jen tak ve wordu - nic extra..myslim, ze uspech bude miti cokoli:-)... a co planujte na vikend??ja zas chaloupku..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, nestíhám vás kočeny. Klárko-zelený štrasový set? Neposílala jsem Ti už kdysi kontakt? Paní mi to dělala "na zakázku" (vybrala jsem si z jejího katalogu,ale ona upravila dle mých požadavků). No, s tím neletáním-to je také "nářez"...mít zaplacenou dovolenou někde v tropech, tak mně to fakt točí... :-p Co na víkendek? No, zítra mám tu vizážistku a kadeřnici. x-) x-) x-) Tak na to se moooc těším. Dnes je v plánu Red Bull Sound clash v SaSaZu-jupíííí. :-N Objednám velké mojitu a jdem do toho... No, zítra se z toho budeme léčit, po obědě mám tu kadeřnici a vizážistku. A v neděli se asi pojedem podívat do Pardubek na kamarádku-narodila se jí holčička. Náááádherná x-) Už bych byla na cestě, ale přítel se chce jet také podívat. Děti zbožňuje. Takže asi tak ;-) Přeji vám pohodový zbytek dnešního dne a příjemný víkendek. Já letím na nákup-myšákovi udělám pizzu ;-) Pa
Odpovědět
Profilova fotka
marilka Snad se jí bude něco líbit, výběr je nic moc. My jdeme zítra na prstýnky, ještě je totiž nemáme :-) Dneska jsem celý odpoledne dělala webovky, pro německý hosty, aby se někde neztratili, ale je s tím fakt spousta práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim kocky... tady to jede.. jedna webovky..druha chce stras.. treti si radsi jede do pardubek.. :-D jo a ta ctvrta kouka na Preslapy... :-D :-D bozi to serial... Jinak my delame jen noviny...trosku i informativni...at si poctou.. Monniky: jak to delate s obradem? v jakem je jazyce a v jakem jazyce spolu budou komunikovat hoste na svatbe? Mate nekoho na preklad? Ja si beru Dana...takze konverzace bude v Aj na obrade a hoste teda anglicky umi..ale ma ceska strana bude horsi..tam se domluvi asi jen 5 lidi..ale tak aspon neco..haha na to ale mame i prekladatelku od jedne skupiny, kt bude jako mluvit i v anglictine...aby z toho meli vsichni neco... :-D :-D jaky mate harmonogram dne??? jestli to neni tajne.. Jinak holkdy..jsem to uz vymyslela s tou nasi kapelou... ale to uz jsem tu asi psala..ze... :-D :-D :-D :-D no jo,hlava derava... :-D takze za 30 dnu, zeny, to rozjedem.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem teď viděla v telce, když byl ten vulkán naposledy v 1640 aktivní, tak byl prý aktivní 20 let :-D makcza: jj, na noviny se taky chystám, ale většina myslím pojede autem, a na 'východě' někteří nikdy nebyli, tak píšu, jak se dostanou, že se pojede v den obřadu od hotelu k zámku a pak zpátky. Na obrad mame překladatelku, ta tam přijde už dřív a bude překládat, i před obřadem. :-) Ale potom - ti mladší snad německy jakž takž umějí, s těma staršíma je to problém, asi poprosím kamarádku nebo 2 aby překládaly. Jinak chci dát do novin, i nějaký slovník obou jazyčný 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?