Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Určitě dortik dopadne dobře Lucy:-).....Musime na vše pohlížet s optimismem -(i na dnešní zápočtový test, který mě záhadně vyšel,ale prej nevyšel:-D - sranda ta škola toto:-))..No jinak mě dnes slavnostně došel dopis, že mi ukončují studium na MU Filozofická fakulta. Ještě, že jsou tak samostatný a nemusela jsem tam letět:-D.. Maky ty jsi mi připomněla 3 největší ženské lži: 1) já jsem vždycky hodná:-) 2) už opravdu zítra začnu cvičit:-) a za 3) tu kabelku nechci:-D........ Tak se mějte holky krásně, Lucyku hezky oslavujte, Makczatko preji at je hezci pocasicko!! pampala papa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klarko a proc ti ukoncuji studium? Nejak nerozumim.... hej presne ty lzi..to mam takyyyyyyyyyyyyyyyyy :-D :-D :-D :-D krasnou dovcu nebo podachnanicko na chaloupce....
Odpovědět
Profilova fotka
Maky, jestli jsem si dala dobre dohromady 1 a 1,tak ukoncene studium je to z te druhe univerzity-Klarka preci psala,ze studovala 2 najednou.. ;-) proto tolik radosti-kdyby to prislo mne,tak bych se docela orosila :-D Jdeme si sednout,tak pisnu vic zitra. Pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde nikdo??? =-) Tak užívejte víkendek směle dál 8-) Máme už kytky ;-) Pa
Odpovědět
Ahoj holky!!! Tak jsme zpet..Vikend byl dosti pracovni, ale byla na chaloupce, takze vykompenzovana prace krasnym prostredim:-).. Jinak joo, jak jsem studovala dve skoly a fildu prerusila, tak jsem to neobnovila a oni mi zrusili studium. Uz jsem cekala, kdy to bude...Mam radost, ze si s tim nemusim delat hlavu. Lucy gratuluji ke kviti...:-)...a co vy a vikendek?? Ja dnes uklizeni a uceni..Je toho zas hodne:-/..Ale jak bude duben, tak nam jedna velka starost odpadne - do konce brezna musime vyklidit pozustalost a je to opravdu siiileneee!!
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim ze zamrzleho Skotska..holky..des bes..zacalo tak nejak snezit.. rano zima jak v tanku, fouka cely den..ach jo.. ja si udelala zasedaci poradek.. jeste jednou zpocitala, za co utratime.. a vezou me... :-D jinak Misa leti pristi vikend do Danska na rozlucku... ale maji to hezky pojate.. sejdou se uz rano v 10,maji nejakou aktivitu.. pak obed..pak aktivita..pak bar vecer..... tema aktvitiama myslim napr. jezdeni v zav. autech..nebo strilecka...atd...takze se tesim i za nej..at ma hezky vikend. Ja nevim kdy bude ma rozlucka..jestli teda nejaka bude.. ale nejak nad tim nebaziruju... jak se jinak dari kocky? ja jsem unavena jak nevim co...... lucy.. tak jaka kyticka nakonec vyhrala???
Odpovědět
maky ahujky!!To je teda masakr, ze vam tam snezi...fuj....!!!Tady je tedy lepe..kdyby nebylo, budu mit asi infarkt.....No co se tyce tech nakladu..maky na to ja ani nepomyslim a navic jsme se vcera vecer zprcili a jeli jsme jeste o pul osme ke kamaradovi zlatnikovi a fotkou jednech prstynku, takze ty chirurgicky nepouzijeme a budeme mit ze zlata...pan je moc sikovenj pry a bude to delat dle fota, tak jsem zvedava...No, takze jeste mame za cca 9000 prstynky...a tabulku s vydaji ma Stepa u sebe v pc, ja bych se z toho zcvokla jelikoz neprinasim do rodiny zadne prijmy....bohuzel:-/... a Stepa ma pry vse pod kontrolou:-)... No ja budu mit rozlucku 23.dubna...vzali si to na starost 4 nej kamosky, tak jsem zvedava...jsou to dost sileny zensky:-):-D! Ale ta rozlucka Misi teda zni opravdu skvele, to se budou mit paradne!:-)Supr napad! Jinak se dari opet dosti zmatene - delam porad vsechno a nic...a neni divu, ze tim padem nic nestiham...nemluve o svatbe..ta ted dosti stoji na mrtvem bode...no...resime zase oblek, tak snad se to zitra uz rozsekne... a co lucy??:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak oblek? Holky,nevite..jak je to s lampionama..kdyz chci jeden pustit...? Jak daleko nesmi byt vypousteni od letiste Brne??? Nekdo rekl 50 km...tak ted nevim... diky za info. Lucy..kde te mame???
Odpovědět
Maky tak oblek dopadl nakonec dobře..Mám velkou radost..Bude krémový s jemným proužkem:-)...bez vestičky s kravatou s kašmírovým vzorem - tento vzor je i na brokátu, který bude na voničce, takže to bude pěkně ladit..Úplně mi padl kámen ze srdce..už mě to štvalo... Jinak co se týče těch lampionu, tak to opravdu netusim:-/..Ale v Brne a kolem Brna se to vypousti jedna radost co vim a nic s letistem nikdo nikdy neresil snad... To je pro me novinka... A jak se jinak máte???My máme již vyklizenou pozůstalost, co jsme museli, takže teď jen úřady a odhlásit vodu, plyn, elektriku atd..jejda, to zas bude:-/...A zítra brzy zase chaloupka až do pondělí...těším se na ten relax jak sviňa - tento týden byla víc než jen pohroma... Lucy??:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, nj, vždyť už se hlásím..Já byla včera prvně na netu po dlouhé době... Gratulka k prstýnkům, obleku, rozlučkám.. :-N Nestíhám, máme audit-zítra tam mám své 2,5 hodiny "slávy":-S Tak lítám jak hadr na holi, v práci do večera, doma na vše sama, tak jsem fakt K.O. :-p Svatba-nevyřešili jsme teď nic, končilo to tou kytkou-vyhrála jiná varianta co jsem viděla v květinářství :-D Víkendek super-úklid a druhé kolo oslav...Tak teď už to mám i papírově blíž ke třicítce. 8-( Posezení fajné, dárky udělaly radost... x-) Markét, s tím letištěm netuším. =-) Jo a stále nemáme hudbu, ale zatím to jde nějak mimo mně...A oblek také ještě není-ten budeme kupovat tak 14 dní předem. ;-) Dortík dopadno dobře a když ne, tak sand bude aspoň dobře vypadat. Na chuť máme objednáno ve zdejší vyhlášené cukrárně x-) x-) x-) Si ze mně dělá Jára srandu, že na začátku popadnu dva dortíky a už mně neuvidí.. :-N Kouknu buď dnes večer a nebo zítra-až po auditu...To si půjdu snad i někam sednout... Mějte se krásně, vy mé Grácie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě v rychlosti-včerejší zážitek... Šla jsem podat daňové přiznání-na finančáku mají do pěti a Terezka samo na poslední chvíli-v 16:47 jsem vcházela do dveří :-D Pa
Odpovědět
Profilova fotka
no nase Terka, to je cislo... :-D a podala sis ho???? :-D :-D :-D Jo a holky..uz pristi mesic... :-D dneska mi to rika kolegyne..prej tak pristi mesic se vdavas.. a ja ty jo..kura fakt... :-D :-D takze aleluja. Klarko, tak vidis..super oblek..je uz z hlavy...jste dobri.. zvladate to :-D ja si povalim zitra pro nejakyho toho bustonose.. jak rikaji Polaci... jako podprdu pod saty a nejaky gatky.. a docela uz nic moc nepotrebuju..nejak jsem se zasekla na tech novinach..ale to zkusim udelat ted pres vikend. Jo a uz fakt zacinam mit lehke sny o svatbe.. spise lehce hororove... jako ze to neni.. to nestiham.. kdo a co jak bude.. no sila... :-D ze by nejaky problem... chtela bych, aby bylo fajn pocasi.. co je fajn, ze? tak bez desticku, jestli by to slo zaridit... hmmm???? zatim vy Gracie... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Hello Gracie:-).... No Terezka je sikulka:-)audit se urcite v klidanku zvladne!!!Budu na tebe myslet:-)..No, jinak s tim financakem meli moji dva kamosi podobnou zkusenost:-)...no, kazdej podle svyho gusta:-D..Ale podalas ho teda??:-) Jo a jinak Maky - podprdu bych tady mela vyresit...a o gatkach ani nemluve - je v planu neco sexy nebo zvitezi pohodlnost??Ja se pokusim najit kombinaci obou,ale nevim nevim teda...ale sprndu mam vyhlidlou.. Pocasicko bude krasne zeny:-)....bude to totiz krasny den!!!! Pane Boze!!!Pristi mesic!!Uáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!Pořád mi to nedochází..Vůbec...Akorát ta doba "do" se zkracuje hergot....... Kromě snů chytáte nějakou nervozitku??
Odpovědět
Profilova fotka
Hojec :-N Joooo, podala-samo-bych jinak nebyla tak vysmátá ;-) Mi budou vracet cca 1200, takže o nic nešlo, spíš, že se to muselo udělat. Já si ho podávám sama už od devatenácti, třeba loni mi vraceli docela slušný peníze,ale letos to bylo spíš ze zvyku ... Jinak paní na podatelně byla docela v šoku, že jdu na první pokus takhle pozdě-že to už prý jdou lidi většinou třeba jen s nějakou chybějící přílohou a tak...No a ani jsem to nechtěla zkontrolovat-jsem jí říkala, že je hodná, ale že to mám dobře :-D Nj, sebevědomej smrad :-N Maky, jsi mně dostala tím příštím měsícem...To je hrozný... Jako nervozita ne-tak nějak je mi to jedno i když si občas říkám, že by mně třeba to, že nemáme kapelu tankovat mohlo, ale nic... Asi kdyby to nebylo vše objednané/zařízené, tak do toho nejdu-nic mi takhle nechybí... Prostě názor-my když rozváželi oznámka a známej nám povídal ať nám to teda vyjde, tak jsem mu řekla "vyjde-vyjde, nevyjde-nevyjde"...Mi dnes říkal, že ho to u mně nepřekvapilo, že jsem byla vždycky samorost... :-D Chudák přítel. Klárko, gratulka k obleku ;-) Busthalter už mám, teď přemýšlím o nějakém překvápku na noc :-N ;-) Audit...No, to je moje noční můra...Jdu ještě něco dodělat... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
takze vy moje busthalterky... :-D my meli cokoladku... prubli jsme tu belgickou, co bude na svatbe.. a bomba kokos pohoda labuzo jazz...mnam.... s jahodama a jeste ted utiram sliny... :-D pujdeme se divat na nejaky film..takze budu taky az zitra.. jinak Terus.. FB nemam... ale mam karticku FBI..kdyby neco... :-D :-D :-D zdravim kocky moje a budte hodne... jo a zitra dam echo..jestli jsem sehnala neco peknyho na moje lentilky... :-D ... nebo pujdu za vlajkonose... :-D :-D tjadydadydadyda... jutro cus bus auditorko a studenticko...
Odpovědět
Profilova fotka
Tady nekdo pil :-D vlastne to je z te cokosky... Ja prave domyla nadobi, jdu do sprchy a cekam na polovicku ;-) Budu az dneska :-D Mimochodem-já jsem také student :-N Mimochodem 2.-poslala jsem do prace info,ze mi je hrozne zle a ze zitra=dnes nedorazim...kdyz uz mi odepisoval treti vydeseny clovek, tak jsem odpovedela "apriiiil"... :-D mne rano asi zastrelej... Pa
Odpovědět
Cholky tak poslušně hlasim, ze Klara zase nedrzela hubu:-) a musela si na sebe usit bic jako....No zkratka byli jsme v hospudce na zelenem pivku a prisedli si k nam pani zpevaci z Janackova divadla Brno a Klarka huba napita a nevymachana se opta jen tak nesmele, zda probihaji nekdy nejake konkurzy do sboru..No a slovo dalo slovo a jsem pozvana na stredecni konkurz do skoru narodniho divadla Brno do sopranu....No ted lituju, ze jsem nedrzela hubu - s upadajici opilosti se mnou upada i odvaha:-/..Hernajz...No rano moudrejsi vecera no, tak se uvidi... POradte ale....Uplne ze me opadla odvaha..:-/ Preji krasny vecer a krasne sneni..Ja jsem kaput, musim neco snist a pak honem do betle... Paaaa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chces poradit? Jdi do toho! Jindy už ta moznost nebude. Ja se takto omylem dostala do muzikalu-sice jako krovi, ale dostala :-) Myslete na mne. ;-) Pa
Odpovědět
:-)...no, nejsi edina, kdo mi to rika:-)...jako jono....jedna ma polovina by tam strasne rada sla a ta druha je po*na az za usima...:-/ Jeste uvidim jak se budu citit po vikendu a je to..:-) Myslime na tebe!!Vsechno dobre dopadne!!:-) Holky zas letime na chaloupku tak krasny vikend a vymrskejte poradne ty chlapy:-)!!!!! Paa
Odpovědět
Profilova fotka
klarko... jdi do toho.. jak rika Terus.. se to nenaskytne jen tak nikomu.. a aspon se budeme moc chlubit..ze zname sboristku ND v Brne... :-D :-D :-D ne, vazne dobra prilezitost jak ukazat to, co v tobe je a navic.. i prace .. ze... :-D takze strelis 2 komary naraz... jo a sviti tu slunko... to je bozi... se z toho asi i zblaznim..hned je cloveku lip na dusi.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny vecer kocky, jen se hlasim,ze audit O.K. Resp.to co pani auditorka nasla,nebylo u mne. ;-) Chtela jsem to jit zapit,ale audit u mne skoncil nekdy ve dve - takze u mne byla o dve hodky dyl nez bylo v planu :-p no a nez bylo vyhlaseni vysledku-cca do dvou hodin-tak mne zacalo neskutecne bolet v krku,sotva jsem dojela domu,postarala se o kone a vecer lehla :-| v so se k tomu pridala ryma a u koni jsem dostala tyci pres ledvinu,takze parada. no a dnes se z toho dostavam. Jinak jsme vcera byli na motorkarskem srazu, dnes na malem vylete+u nasich na obidku (kralik+jahody x-) )-no, vse v ramci moznosti. Sice po takovem vyletiku 2 hodky spim... :-S Preji vam krasne Velikonoce-ja je moc nedrzim tak jsem v klidu. Maky,jak se slavi u vas? Mejte se krasne. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kocky, tady se slavi tak nejak jinak..vcera jsme byli u znamych portugalcu..tak jsme meli obed.. hrali jsme pak hry s jejich malym a ostatnima detma.. vajicko na lzici,behy apod. kravinky... :-D pak jsme meli vecu..hrali dalsi hry.. schovali jsme vajicka po baraku,tak je decka museli najit...takze takove mensi oslavy..kdyz jsem i v praci rekla.. jak se vlastne Velikonoce slavi u nas.. tak se smaly.. slehajda, na zadek... ochlasti... :-D :-D :-D tady nic takoveho...jen proste hry pro decka... dneska je takovy odpocinkovy den.. ale jdu vecer do prace...takze se tesim..haha jinak jsme si spocitali a musime doplatit zbytek na hostinu na mlyne... koupila jsem si to pradelko.. holky.. celou dobu jsem si myslela, ze mam 75B..tedy 34B...haha..mam 30C, ale spis D.. a to teda mam jako lentilky....podprsenky mi vzdycky sedely OK.. ale proste prej zapinani by nemelo byt presne kolem prsou atd.. jako na zadove casti..ale spis jako by pod tim.. pry ma podpirat i zada a drzet nas chodit rovne... ty kostice by mely pohltit jakoby uuuuplne to cele prso..a ne je mit zabodnute v prsu..myslim jako na konci... no horsi nez horor... :-D :-D :-D ale tak dobre... drahy mi pak koupil peknou sukenecku v Zare, ja si koupila kosili... a v nedeli pak jsem byla jeste v Debenhams a koupila jsem si botky... to uz by mohlo stacit... jen tak pro radost :-D :-D jak vy? Terus, doufam, ze bude lip.. uzdrav se. s tim auditem gratuluju..jsi sikovna....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to slavíte fajně-já bych ty ožraly nejraději vyprovodila 8-( Jinak líp asi bude, ale zatím se to moc neprojevuje... Dnes jsem se vzbudila v devět, v jedenáct usla, vzbudila ve čtyři...No, ale už je trochu líp ;-) Zítra do práce.. :-S Ve středu možná razím do Reichu, tak se musím dát dohromady. Je fajn, že sis udělala radost. Jen tak dál-také jdu mrknout po netu :-N K podprsenkám- 70 C a snad je to O.K. napasované. No, Dolly Buster ze mně nebude :-N Mějte se krásně-já trochu posurfuji a půjdu zase usnout. Maky, ať Ti to uteče v práci. Pa
Odpovědět
Achoj cholky!! Lucy gratuluji k auditu...to člověka hned potěší, že má vše OK, že:-)...Akorát mě tedy mrzí ta nemoc a úraz - no někdy se to hold tak blbě sejde...:-/.Snad bude brzy lépe... Teda maky - asi by mi ty hry pro děti vyhovovaly víc než tady to slavné mrksání...stejně je to na prd - nikdo už nechodí:-/...joooo a sluníčko??To je parádička co??:-)užívej jej!! Co se týče ND Brno tak jsem celou situaci přehodnotila - pač když jsem slyšela, jak to tam chodí, že tam jsi od rána do večera - nemluvě o víkendech, svátcích apodobně. A jako zaměstnanec bych tam měla tabulkový plat, který mi začíná někde na 12 000 Kč..., tak kvůli tomu nechat školu(pač u nás dálkové nejde) teda nechci - baví mě a to je co říct..a být věčně někde v řiti....no mám trochu jiné představy o práci i životě, takže mi to za to nestojí...Navíc mám teď jiné plány...Nehledě na to, že jsem o víkendu 2 dny cvičila a teď mě tak bolí v krku, že bych zítra nevydala ani hlásku. Už to není to, co to bývalo......Ani mi na tom už nezáleží jako dřív...Ufff....tak jsem Vám to pěkně sdělila...:-) Jinak se mějte krásně..já jdu študýrovat:-) paaa... jo a mimochodem - prádýlko ještě nemám a svatba nám teď nějak stagnuje - hih:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, svatba nám už stagnuje dlouhodobě :-S :-) Jinak potřebuji radu-odkud máte figurky na dort? Sice si je můžeme za pěknou cenu půjčit, ale je to od nás 50 km a fakt se tam nechci jezit dívat na figurky na dort... Klárko-hlavně, že je důvod :-D Nj, sejde, ale co se dá dělat-žiju ;-) 8-) Nemoc je na ústupu a ta naražená ledvina také 8-) Pa
Odpovědět
Profilova fotka
figurky na dort? =-) :-N to fakt si uz nemuzu dovolit resit... :-D by me totalne jeb.o.... :-D my mame bez figurek... no pravda, ze na tom moc nebazirujeme... Klarko.. nakonec si udelala dobre..ja myslela,ze by to bylo jen jako hobby... ne nic na trvaly uvazek...ale kdyz je to tak,jak pises.. tak mej svedomi ciste... tohle za to by asi nestalo.... Terko,uzdravuj se.. jo a vcera jsem mrkla na pocasi na kveten..no kura..jestli fakt bude prset a bude jen 12 stupnu...tak se sejdeme v nejake hezke lecebne... :-D
Odpovědět
ahojky! Tak to je super lucy..hlavně, že je to na ústupu...No důvodů je hodně :-), ale jsem v poho a klidnější...... Co se týče figurek, tak my mít nebudeme..na dort ty co se nám líbí se nehodí, takže ve finále tam budou asi nějaké květiny...Jinak na netu je dost velká hromada - napíšu ti ještě do IP jeden typ, ju?? paa
Odpovědět
Profilova fotka
taky mame jen kytky na dortu z lilii a zlate stuzky....
Odpovědět
Profilova fotka
Jen nakukuji z telefonku. Diky za tip-ja ani nevim jestli fiburky 100% jo ci ne...ono to mozna nestihnu zaridit,tak to bude bez :-D Kocky, drzte mi prosim ted cca od desiti-to uz jsme prosvihly-do pulnoci palecky. Casem pisnu proc,ale zatim drzte prosim jen ty palce-pokousime se o neco na cem mi moc zalezi x-) x-) x-) Diky moc. Jdu lehnout-dnes jsem K.O.-byli jsme neplanovane v Pardubicich i s konikem. Vratili jsme se teprve pred chvilkou :-p :-| Pa
Odpovědět
Lucy držim držim:-)... Já se teď vzbudila a nevím, co dělat hernajz:-).. paa a dobrou!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?