Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak-šla jsi nešla? :-N Já jsem na nepovinné snad nikdy nechodila...Možná v prváku, ale to určo jen na začátku ;-) Stále řešíte ten tisk? Ach jo :-| Tak ať to dopadne k vaší spokojenosti ;-) Já jsem svatební veletrh vzdala, bo furt nechci řešit svatbu... To podstatné máme a jestli by mi přišla stuha v jiném odstínu než máme ten zbytek-tak na to prdím 8-) Já jsem se ráno mrkla na svatební plánovač-jak je tu na BRS a akorát jsem se vystresovala :-N Takže tam už také nelezu. S tou hudbou to je prekérka...Snad se k tomu zase o víkendu dokopu...No, nevím, jsem se právě přihlásila na soustředění a také mám domluvené kafe s kamarádkou a tak.. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte zeny, jen cumendicka.. Klarko, povalim tam tak kolem 13.00, takze se zeptam.. pak bych poslala i kontakt, ok...kyticka by mela byt troska vic bohatsi. nebo takova nejaka prumerna? jako v tom svem portfoliu tam mela takove krasne ruzove kyticky.. tak snad by to i zvladla... ;-) , zeptam se ale na cenu.. ;-) . Jako ona je fajn.. snazi se vyjit vstric.. si navymyslis a ona jako, ze to neni problem atd... a navic neplatis u ni tu cenu nasobenou dvema.. ale bere si fakt jen za material .. nehlede na to, ze to je svatebni kytka.. jako mne v jednom rekli... neni to Brno.... ze kytka za 2 litry.. jen kytka.. a ona mi rekla. ..1088 plus 100 korzaz.. tak sem ji rekla.. at to udela klido do 1500 Kc. Takze ceny ma skvele. Ja troska trpim se zubem.. delal mi bilou plombu.. a docela masakr vcera.. dneska mi prijede skoro manzel... jupi. Resila jsem ted jeste neco pro Misovu sestrenku - problem s hotelem v Praze.. , ted jdu uklidit dum a pak povalim do toho mesta.. jo a mam aftu..takze labuzo, dobrodruzo.. Klarko... jestli nebude vadit, mozna bych se i nechala inspirovat novinama..ale chapu, ze ne jen tak kazdemu to budes ukazovat.. :-D lucy.. na planovac nekoukej.. to ja uz mela schizu minule.... :-D :-D :-D :-D Jo a dneska bychom meli predat ty papiry na preklad te zenske.. tak jsem zvedava.. bo v pondeli mame matriku a zamek... ach jo.. to je kolotoc
Odpovědět
holky tak nakonec jsem šla jen na jednu hodinu - mikroekonomii - tam vubec nevim, "vo co go", jinak účetnictví zvládám, to je detail:-)..... ...no mě to plánování právě děsně baví...jen mít víc financí:-/...ale tak to se nějak udělá...a na plánovače raději vůbec nekoukám - myslím si, že sama vím dobře co a jak a schizovat víc není potřeba:-DDD... ..jinak dnes snad pojedeme do té tiskárny, tak snad se to už vyřídí... ...marketko klidne ti je poslu, ale nejsou jestě úplně hotové - chybí tam nejake udaje a fotky(a hlavne prosimte necekej nic extra)....no a kdyby ses mi na tu kyti optala, bylo by to super...velkou kulatou a nebo i neco extravagantniho - jen nevim, zda si toto stihnes precist:-DDD...to neva:-)... ...no tak ja jdu na chvili lenosit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko, mně baví jak co... Třeba u té hudby mi to včera docela lezlo krkem-strávila jsem u toho asi hodinu a nic. Ale zase šaty, boty,... x-) Mimochodem-šaty i oznámka přijdou už v pondělí x-) x-) x-) Boty až za 14 dní :-p
Odpovědět
šaty v pondělí??já myslela, že máš tam ty...ty je máš přes net lucy??:-O..jsem asi zas něco nepochopila:-DD...no ta hudba je pro mě velká srdcovka, pač jsem (sic nedostudovaná) muzikoložka jakmile slyším nějakej doják, řvu:-), takže my jsme vybírali a já řvala:-D..Nejhorší bylo,že jsme si mohli vymyslet, jaký písničky jsme chtěli - velkýýý problééémm!!!hih!! Fuj!Venku je tak hnusně!Co s načatým odpolednem??CCa za hodinku vyřešíme oznámko snad a pak co??Melo byt divadlo,ale je vyprodano, tak trebas vecere a sauna???hmhmhm:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, mám, Klárko. Tohle jsou na převlečení. Šije mi je jedna paní, tak už mám info,že jsou hotové a zítra je dává na poštu... ;-) Oznámka už cestujou. To zase bude balíčků x-) Jen na ty boty si počkám :-| Co s večerem? Jdu spát :-D Skoro do osmi jsem byla na těch nehtech-krásné, jen mi v tom nejde psát na PC a SMS-ky... Vlasy také O.K. - jsme to alespoň obarvily... No a zkusily jsme účes a dobrý 8-) Po osmé jsem rychle skočila za koníkem, mezitím přijel domů přítel, tak mně vyzvedl a ještě jsme stihli nákup.Večeřeli jsme po desáté...Teď čekám až dorazí z venčení psíka a padneme "za vlast". Zítřek bude náročný-čeká mně náročný trénink a pak asi Prágl, kafčo a Ikea... Jak vy,kočky? Co na víkend kromě toho veletrhu? Brou ;-)
Odpovědět
lucy:no my kromě veletrhu srazík se spolužačkou ze střední a jejím snoubencem - berou se v červenci:-), pak děláme webovky - přítel to má jako vedlejšák - děláme i své svatební:-) no a večer si budeme stěhovat novou postel z Ikee:-)...už je doma, jen ne v našem pokoji a ne složená:-D..je toho hodně no...já jsem si řekla, že bych si mohla dát dohromady, koho chci na rozlučce se svobodou atd....No spíše taková admnistartivní práce..Musím si dát do pořádku objednávky oriflamu - dělám to, sic povrchně,ale dělám a asi úklid. A co se týče zítřka to nemám tucha:-/.....Zrejme kdyz pocasi da tak nejaka prochazka:-).... No jinak je super lucy, ze uz mas nehtiky i vyzkouseny uces:-)...To me toto jeste ceka - ale nehtiky zrejme budou relativne rychle:-)...Co se tyka vseho ostatniho, tak to se proste uvidi:-)..... Zatim pa a pekny den!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, budeš dělat rozlučku se svobodou? Přítel ne, ten říká, že s ničím takovým se loučit nepotřebuje...že naopak něco rád přivítá :-N Hlavně po tom co se mu stalo na jeho první rozlučce se ani nedivím... :-| Já si jen půjdu sednou se svojí nej kamarádkou-svědkyní a pak ještě s pár holkama vždy na kafčo...Žádný mejdlo, jen si udělám na své kamarádky konečně čas a pořádně pokecám :-) Koukám, plánů na víkend hodně. Tak ať Ti to nějak dopadne. Já se teprve probuzím-včera jsme byli v té Praze, já dala 7 mojit a bylo mi kráááásně x-) :-D Jj, nehtíky jsou rychle, ale já si na ně potřebuji zvyknout-proto jsem si je nechala dát už teď. Maj 2 měsíce na adaptaci :-N A také to vypadá pěkně a příťovi se moc líbí ;-) Pa
Odpovědět
ahojky!tak za vikend se toho stihlo opravdu hodne......probehli jsme ten vletrh, vyridili kamosku:-), a maminka si koupila satky na svatbu - sooo sexy a fakt paradni!!mam z toho radost, jen ta cena 4500kc..docela dost sila nooo:-/..jsem myslela, ze to sezenem lepe...jinak zitra jedu ke kamosce a budeme delat skolu, tak to bude parada:-/....s kamoskou super,ale ta skola se mi moc nechce...no to se ale musi..jinak uz mam docela pekne domluvenou kyti, tak jsem zvedava....jinak jsem momentalne total kaput...vlastne jsme oba...tak kdybych psala blbiny, tak pardon:-/ ..jinak urcite budu delat rozlucku...mam kamosek docela dost a ty by mi to neodpustily:-) a docela dost se na to i tesim:-)..tak jsem zvedava co se z toho vyklube...holky uz kuji pikle...i kdyz ja na ten striptyz moc nejsem ... no necham se prekvapit.... musim do postele.... zitra juknu..paaa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, maril-copak já těch kámošek mám také dost-s těmi co se znají dáme kafíčko dohromady (žádna akce, ale fakt jen pokec), za další do Jičína, pak do Brna,... Mám to takové rozlítané...A to jsem se chtěla jet ještě podívat za kámoškou do Sofie (Bulharsko), ale to je na dýl, tak to asi nedám :-S Do Itálie budu posílat jen oznámko-tam bych ráda někdy dojela s přítelem, Slovensko vypustím, další kámošku mám v Bruselu, ale ta možná dorazí do Čech... My byli 2 dny v tahu-2 odpoledne soustředění, já i v práci, výlet do Prahy, tam jsem si vyčistila hlavu asi 5 mojitama,... :-D Nějaká ta návštěva... Včera jsme seděli asi do půlnoci nad hudbou-něco málo máme ale rozhodnuto není. Řešili jsme dorty, obřad,..začíná se to kupit. Dnes dorazí ty šatky a oznámka-jupí x-) x-) x-) Jaký byl veletrh? Našla jsi tam nějakou inspiračku? Cena za šaty je vyšší, ale v normě. ;-) Hlavně jestli jsou pěkné a udělaly radost :-) Kočky, mi včera koukali na Bauera a bylo nám ho tak líto |-| On se až do 45. km držel na špici a pak vytuh :-( Kdypak jede Markét zpět do ciziny? Přěji pohodový den. Pa
Odpovědět
lucy ty to má teda extremne rozlezle ty kamaradky...to já to mám díky bohu nejdál v Praze, takže se snad nějak pěkně sesumírujeme:-)...No jsem opravdu zvědavá jak to dopadne... Ty mojitka by mi asi taky bodly....Akorát mám trochu podezření, že jsem chytla nějakej bacil, pač mám žaludeční problémy a zřejmě teplotka...no uvidíme večer až se dám do klidu...Sic jsem ted na chvili doma,ale zasejc se bude vyrazet vdal:-)...No a zitra ty osmicky trhanda...jupíííí:-((((((((( Jinak veletrh pekny, jako na poruzeni to nebylo uplne the best,ale mooc pekne udelane modni prehlidky a stoly atd...no nejaka inspirace pobrat se dala...Nam se to taky paradne kupi...Mela bych zase zavest neco do chodu....ted jsem zjistila, ze vlastne nemam saty na prevleceni, takze taky jako se musi doresit a co se tyce ostatnich"serepeticek", tak to jsme na bodu mrazu:-/..Hernajz a to jsem si myslela, jak nebudeme mit vsechno rychle, kdyz uz to pres rok planujeme...no to tak vetsinou bejva:-DD... JInak toho Bauera moc neresim, vubec ta olympiada sla dost mimo me... A jakepak se vam libi pisnicky lucy???
Odpovědět
Profilova fotka
Písničky? Je toho mrrrtě :-S Až budu mít u sebe ten seznámek, tak Ti to pošlu třeba na mail-teď jsem líná se zvedat z postýlky... Jsme měli k véče steak-tak jsem pěkně napucnutá...Jdeme koukat na filmek-máme půjčené "Čtvery Vánoce" a "G-Force", tak je to min do půlnoci... Jinak šatky ještě nedorazily-ať žije Česká pošta... Ale zato oznámka a fotoalbum jo x-) x-) x-) Jj,mojito bylo fajný..Bych si dala znova. Tý jo-teď to znělo jako bych byla nějaký notor či co :-D Díky za info k veletrhu-tak nějak jsem si to představovala. Šaty na převlečení a nějaké serepetičky? Co máš na mysli? Dekoraci? Jaké šatky-máš už tip? Jinak přeji brzké uzdravení-my si jdeme udělat pěkný večer ;-) Pa
Odpovědět
Článek se načítá
No těmi serepetičkami myslím právě výzdobu a tak nějak zjišťuju, že mám všechno namyšlený tak nějak napůl:-DDD...To není dobré...No ale co se dá dělat.. JInak moc gratuluji k oznámením a albíčku, už se taky nemůžu dočkat až bude konečně "něco z té hromady" doma:-DDD ...JInak šatky jsem si teď vyhlídla na netu..Pošlu do IP odkaz..Jsou překrásné..I tu barvu bych si nechala..jen mám trochu strach z toho, že budu vypadat tlustě...Allleeeeee co...hubeňour já nikdy nebyla, tak at si kazdej mysli co chce ne??:-D ..No ještě navštívíme další veletrh..Tam se snad už uspěje s pár věcmi na pořízení a pak se to začne snad už nějak uzavírat no.....tak jsem zvědavá... Tak Vám přeji krásný večer a zítra juknu:-) paaa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, děkuji za šatky-pěkné. Jen mně by neslušely :-S Jak jsem vybírala z asi 5-ti šatů, tak tam byli i tohoto střihu (nádherné-můžu poslat, ale stály by kolem 5000 Kč :-| ), ale vím, že bych v tom vypadala jak vorvaň :-D Če če-my už asi nic objednávat nebudeme. Máme doma už i košíčky na koláčky a krabičky na výslužky, tak jestli budou potřeba možná ještě nějaké drobnosti... Nakoupeno tedy máme skoro vše-včera jsem nám i objednala koberec na obřad. No, zatím prostě nevím co by mohlo chybět-ale máme dost té organizační práce... :-p ;-) Filmy včera- ty Vánoce O.K.-doporučuji, G-Force docela nuda. Pa pa
Odpovědět
Dobré ránko!! Psychicky se připravuji na popravu u paní zibařky:-O...:-/...no, jsem nervní jako pes, co vám budu vykládat. ..JInak ty Vánoce už jsme také viděli, je to pěkné a G-force ani neznám teda....ale děkuji za typ:-)... Jinak já mám právě taky strach, abych v těch šatech nyvapdala blbě,ale skočím podobný střh někam zkusit a uvidíme... No my právě skoro nic (vlastně nic:-D) z toho, co jmenujes doma jeste nemame, takze budeme mit pekne co delat:-)... Nevadi, vsechno se zvladne..:-) No nic, juknu vecir, du vstric chirurgickemu zakroku...fuj!!! Mejte se pekne!!! paa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Drž se. ;-) Dopadne to dobře-já mám ze zubaře hrůzu a přežila jsem. Teď už se teda začínám stresovat kvůli prohlídce za 14 dní, ale to je vedlejší. G-force ani nechtěj znát ;-) Hele, to vám toho moc nechybí...mně to stálo asi 45 minut na netu v e-shopech...Postupně to dorazilo domu a je hotovo 8-) ;-) ¨ Pa
Odpovědět
Profilova fotka
holky.. tak konecne opet cas.. jsme v jednom kole.. vcera vyrizovani na matrice.. prijmeni teda bude jen po manzelovi, ta moje varianta nejde.. pac by moje bylo jako posledni..a to nechceme.. ale jinak vse zaplaceno, byli jsme na zamku..t.akze OK. Dnes jsme se videli s kvartetem, kt nam bude hrat na zamku.. super lidi... vybrali jsme pisnicky.... uz se tesim, az to bude na zivo.. misa bude mit na prichod skladbu Prince of Denmark.. :-D takze to uuuplne ale uuuuplne sedi... :-D :-D :-D :-D :-D Klarko, pani mela dovcu.. to jsem nevedela.. jsem s ni domluvena dnes.. volala jsem ji.. zeptam se.. neboj. At se dari holky moje....
Odpovědět
lucy, maky: mam se dost blede....diry po zubech a hlava boli a drahy si nekde chlasta s vybitym telefonem , takze jsem velice nadsena z celeho dneska...No, jinak maky optej se pokud si na to vzpomenes,prosim..ja mam sice jeden typ tady v Brne,ale uvidim co cena - zatim to vypada dost draze.. ..to je parada maky, ze uz to mate takhle oblitane...ja na matriku jdu zitra pro papiry a uvidi se, co dal..jinak to budu muset vyresit tema e-shopama, jinak to nevidim lucy..pac ocividne tyto veci budu muset stejne zaridit ja pac "muj drahy"(ted jsem na nej nastvana), musi byt do vseho dokopan a niceho bych se zrejme nedockala.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, maky-super ;-) Princ of the Denmark ... :-D Maril-snad už je líp dnes ráno. Nj, každý někdy máme blbý den-nejen chlapi. ;-) Přítel byl dřív také "dovšehotlačící", ale parkrát jsem nenápadně dala najevo, že ty dveře fakt potřebujou namazat, žárovka vyměnit,...a teď už je vše v poho a je fakt, že dost věcí zařizuje sám (i na svatbu). Dekoraci jsme sice vybírali spolu, ale návrhy šly z mé strany a on "jen" odsouhlasil a nebo řekl, že ne-přeci jen si myslím, že ženská má pro tohle víc citu... Jinak včera jsme čučali na "Je to i můj život" a jako fakt brutus film. Krásný, úžasný příběh, ale obrečela jsem to, takže na romantické večery(stejně jako jsme měli my včera) ve dvou to fakt není..Téma "leukémie" mluví za vše |-| Jinak my s matrikou čekáme až na to až budeme mít domluvené definitivně místo hostiny... Pěkný den.
Odpovědět
Hezké ráno!! No tak dnes je již lépe, jen jsem opuchlenec a bolí mě stále celá hlava..Doktorka mi ale na to omluvenku nenapíše, pač můžu chodit a mluvit , takže budu mít dnes ve škole dvě neomluvené absence..No paráda teda..Aaale co se dá dělat..teď mám toho zařizování hodně, tak dnes školu vynechám...navíc mám AJ, která je mi total na prd - pač ten její styl výuky je děsnej - no a navíc mi minule bylo blbě, odešla jsem ze třídy a kamoška za mnou došla (pač Klárka ráda omdlívá) no a ona si na nás pěkně zasedla, takže jsem i ráda, že tam nejsem...Ale mám strach, co si na nás vymyslí...:-/.. Jinak už jsme to včera s příťou vyřešili - ono s podnapilými muži není radno něco řešit...:-O.:-D..dnes se zaměříme na svatbu opět, tak jsem zvědavá, co všechno se vyřeší... Jinak já jsem na takový filmy děsná cíťa - nejvíc, co mě kdy dostalo bylo ale zvířecí Marley a já - pač máme doma úplně stejného bafíka a to jste měly holky vidět, jak jsem se ze vzlykání nemohla ani nadechnout...no šíílené!!!!!! Uáááá, jdu se nadopovat... Přeji krásný slunný den, večer juknu:-) P.S.: Maky dovedla jsi me na supr myšlenku taky ty naše šmidláře někde vyslechnout:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baf :-N Neschopenku jsem také nedostala-a já bych doma asi stejně nebyla...Chlaď to-miláček mi koupil super zmrzlinu, tak jsem furt cucala (jahodová dřeň-ňam) :-) Prosím Tě-co furt zařizuješ?Mám z Tebe traumata :-D Jsem ráda, že už jste si to vyříkali. :-) My se hádáme minimálně a to pořádně nejsou ani hádky-a hlavně nás to neba, tak to ani netrvává dlouho. ;-) Marley a já...Ani mi nemluv. Jsem měla zrovna narozeniny (mimochodem na konci března-už to bude rok) a přítel, že udělá hezký večer-dárek, výlet,večeře, kino..No a vybral tenhle film...Od půlky jsem skoro v kuse řvala jak želva :-| Přeji pěkný zbytek dne.
Odpovědět
Noo, Marley a já je ten největší doják, který jsem kdy viděla...příšerné...ale jako film nádherný... No jinak koči hlavně spolu domlouváme co dál, co kdo zařídí, kdy kam pujdeme co koupit a domluvit atd....teď se nám do toho nakupilo i opravdu hodně rodinných, pracovních a mě i ted neco skolnich veci, takze se porad jen vse odklada a nestiha...no 24 hodin denne je proste malo no..ja za to nemuzu:-DD... Jdu zpracovavat skolni prace...zitra paa:-)
Odpovědět
cholky kde stéééééééé??? Přeji krásný víkend!!! Musím se pochlubit, že teda již konečně máme vytisknuté oznámení. Je parádní:-)..Dnes se bude obálkovat:-)JInak zoubky už dobré. Ve čtvrtek jsem docela postoupila v našich přípravách. Objednala jsem ještě levnější potahy na židle, domluvila si schůzky na kytičky a na zkoušku účesu, domluvila ubytování a tak nějak všechno kolem...Mám z toho dobrý pocit:-)..Ještě se o víkendu objedná organza a koupí svíčky by IKEA:-) a můžeme jet dál:-)..Mám radost..:-) Jakpak se máte vy??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak a jsme opet ve Skotsku.... :-( bych si to klido pido jeste prodlouzila..bo pocasi teda mate moc hezke..to takovy terno tu...to teda neni...ale tak. Klarko, pani opet nebyla, ale byla jeji dcera, rikala, ze tezke rict cenu, kdyz nevi jakou presne kytku... ale pak jsem se bavila s jednou holcinou, ta si nechavala delat kytku z oranzovych ruzicek a cehosi a cena byla okolo 1500..korzas je klasicky kolem 100. Takze nevim,jestli jsem ti pomohla.. :-| My meli schuzku s Bigosem..holky, jsme se dobre nasmali.. prijemny chlapik, tak se uz tesime na foceni. :-D Uz mate Klarko i oznameni..? Tak to je bomba..vidis,jak pokracujete...ja bych se pomalu mela vrhnout na ty noviny... mimochodem dekuju ti za poslani vasich.. vypada to moc hezky... si sikula. Co ti vubec ten zubar delal? Prelitla jsem to tak zbezne.. ja si taky uzila svoje.. timto se taky omlouvam, ze sem se neozvala se srazem..ale bylo to docela narocny..on mi volal vzdycky v ten den,kdy muzu dojit.. a celkem jsem u neho byla 7 x a 2x v Brne..takze haha. Treba to fakt dame pred svatbou..to by bylo slusny peklo.. :-D Nejake plany na vikend? zdravim moc koceny... jo a nejaky napady na svatebni nechtiky nemate? Aby tam byla zlatava? Dikec...
Odpovědět
ahojky!! teeda vy jste cestovatele....jednou tam, hnedle tady:-D...nemate tam hezke pocasi..?? Maky dekuji moc za optani, je mi jasne, ze se to neda takhle urcit - nefadi:-)...Meli jste schuzku s bigosem??Tak to musi byt moc prijemne ho poznat uz ted:-)..To my dva Simonku uz tak trochu zname, takze si myslim, ze to bude mooc fajn taky.. No ano..uz konecne!!!!mame oznameni:-)...Par kousku uz je rozdanych a dnes se bude objizdet taky par kousku a pak este v tydnu:-)...No a neco diky pani poste:-)..Nemas vubec co dekovat za ty noviny Makynko..Jako je to opravdu jen klasika ve wordu:-))...Nehodlala jsem se s tim uuuplne nejak extra delat pac pocitac se mnou moc velky kamarad neni - respektive vim jak na to, jen me pc neposloucha:-DD....ale podle me to ucel splni:-).. No trhali mi osmicky nahore Marketko, dost na takove zasahy do zubu trpim,ale toto se diky Bohu naadherne zahojilo.. S tim srazikem uvidime jak se to bude sihat:-))..jednou to prijde:-)).. No vcerejsek byl ve znameni kavarny a restaurace s prateli a dnesek ve zanemeni navstev a roznosu oznameni:-)..tak jsem zvedava :-) Co u Vas??Relaxace po ceste?? Zatim paaaa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, cestovatele..haha... hned je dobre na srdicku, kdyz uz je i oznameni, ze..? No, we wordu to budu asi delat i ja.. tak to se zasmejeme.. :-D Ojeje.. 8cky mam venku uz vsechny a taky to byl horor.. ale dalo se to... nicmene..uz bych to nechtela zazit.. tfuj tajbl... :-| Jo tak kavarnicka..jo.....dala bych si nejakou dobrou horkou cokoladicku... to my jsme byli dneska ve meste.. uplne super pocasi.. jsme se az divili... ted Misa vari.. dovezl si i knedlik....takze dela gulasek... a nejake pripravy jidel na tyden.. bo budeme trosku hodne pracovat...tak at mame nejaky zaklad.. pak se to dotvori :-D On totiz miluje vareni...takze o starost mene pro me..no,ja zas delam to ostatni...takze si nestezujeme... jinak jsem zehlila.. udelala poradek ve skrini, ze to teda uz potrebovala... a ted je tam v TV nejakej film..o svatbe.. a je to fajn relax... jak je lucy a kde vlastne jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer ženy :-) Tak po delší době opět nakukuji. U nás víkend v pohodičce-včera výletík, návštěva a vařila/pekla jsem na dnešek... Dnes proběhl dezinfekce bytu (=veeeelký úklid :-D ), na oběd jsme měli návštěvu... Ráno jsem si přivstala a byla fotit-bylo nádherně a fotky se vcelku povedly, tak mám radost x-) Včera jsme měli nepříjemnosti s policií-přítel při venčení našel dvě vykradená auta :-| Tohle byl na dlouho dobu poslední klidnější víkend-příští týden jsem na soustředění, pak rozvážíme oznámko (včetně koláčků :-) )A další týden na to mám oslavu narozek a snad první závody...No a pak už je duben. Přes týden asi moc nebudu-mám toho dost na práci-právě i díky těm víkendům. Ohledně svatby-nic moc nového. Do konce týdne by mělo být rozhodnuto ohledně místa hostiny a také ohledně hudby...Tak pak zase o starost míň. Jinak jsme si s našima včera sedli a rozhodili si úkoly...Samozřejmě jsme zjistili, že máme odlišné představy, ale byla jsem nekompromisní. Zítra jdu konečně na poštu pro šaty-paní byla nemocná, tak je poslala až v pátek. Jo a koupili jsme si zahradní party stan-kdyby dopadlo místo venku...Původně jsme si chtěli půjčit, ale nakonec jsme sehnali za fajn cenu nový a prodávat nebudeme-necháme si na případná posezení s přáteli... Příští víkend snad stihneme dorty a kytky-i když tam je ještě čas. Klárko, gratulka k oznámku. Vy k tomu nepečete koláčky? To my budeme dělat-mňam. :-N Markét-tak už zpátky...Nj, ale stihli jste toho fakt hodně. Hele, co řešíte s fotografem? =-) Jinak mně pobavili naší-koukali na dlouhodobou předpověď počasí...No a do 15. má být zima a od 16. se má pomalu oteplovat na "až" 20 stupňů :-p Takže jdu hledat kožíšek... :-N Jdu něco zase dělat-ale večer možná ještě nakouknu...
Odpovědět
Hrzky den devcata!!! Za chvili jedu se skolou na vylet do skolniho zemedelskeho podniku, takze se udu koukat na zviratka a kydat hnuj:-DDD....to nevim jiste este:-))...bude sranda... maky ty to mas ale kraaaaaaasne zarizene..to u nas vari muz jen opravdu zridkakdy pac me to bavi a on je na to malo sebevedomi.-DD... lucy rada te tady opet vidim!!vy jste opet na roztrhani poslouchej:-)...Dekuji:-),ale kolacky jsme nepekli, neni to u nas takova extra tradice e ja to beu jako dalsi starost a penize na vic :-N .. Jinak na tu předpověď počasí jsem se dívala taky,ale nevěřim tomu. Neumí počasí předpovědět dobře ani na týden, natož 2 měsíce a něco dopředu.... ]-( ]-( ]-( ]-( .. Ale já prostě věřim a vím, že budeme mít krásně ženy!!Jsem o tom přesvědčená...:-)..No uznejte samy jak je naše datum ještě daleko, to se prostě předpovědět stoprocentně nedá..To i já si teď můžu typnout, že začátkem bude května bude hůř a koncem lépe - ono je to logické, když se blíží léto, že??:-D..No musime věřit, že bude pěkně!!A bude!!!!! ;-) Hezký den!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, Maril-do zemědělského podniku? =-) Tak pěkný výlet :-N Jinak s tím vařením-u nás to máme asi půl na půl. Možná o něco víc přítel... Jeho to baví a hlavně to prý pro mně dělá rád. x-) K počasí-i kdyby pršelo, pro nás bude nejkrásněji :-) Mně to jen pobavilo-za 1) že se naši už koukali a za 2) že zrovna od 16.-to je jako naschvál :-N Koláčky-no, já bych je normálně koupila od jedné "tetky" co peče pro známé doma, ale mamka vdává jedinou dceru, tak si to chce užít...No, tuhle aktivitu ji neberu ;-) S programem-nj, když oni ty víkendy tak rychle utíkají. Přes týden se skoro nevidíme a o víkendu to ulítne |-| Teď je ještě kamarádka na dovče, tak budu jezdit denně o jednoho až dva koně více :-p Hezký den.
Odpovědět
Ahooj holky!! Tak u nás opět pár posunů: - rozdána valná nětšině oznámení - závazně zamluvena svatební kytička a korsáž (ale bude v takovém trochu extravagantním duchu - nevíte kde bych sehnala pěkný černozlatý brokát?????????v Brně asi neexistuje bo co:-/) - vyzkoušen účes družiček - vyzkoušeno líčení družiček - domluvena úprava šatů družiček - namyšlena special košile pro ženicha, která se nechá šít - zamluveno ubytování pro hosty - dodělány svatební webovky .....a teď už dál nevim:-DD Jinak jak se máte?? Já docela blbě..Přestala jsem chodit do angličtiny - kterou mám dnes na 9h - pač si tam na mě učitelka relativně dost pěkně zasedla a já jsem pěknej nervák a nemůžu chodit s nervama do hodiny(pak je mi zle a vrací se staré zdravotní problémy)..A všechno si moc beru, takže se nehodlám před svatbou někde složit....:-(...ltak jsem si řekla, že když si to zapíšu potřetí před Bc., tak se nic nestane:-//..Ale štve mě to teda..Loni jsem ji měla taky zapsanou,ale kvůli tehdejšími studiu dvou vysokých jsem to nestíhala navštěvovat:-O.. No a v posledních dvou až třech dnech mě nějak zlobí zdraví - zřejmě na mě leze chřipajzna:-(... A jakpak vy?? Lucy co škola a přípravy na závody?? A co u tebe Maky??Jak se pokračuje?? zatim papa, přeji pěkný den!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?