Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoj, cas leti..mate pravdu.. 3 mesice a je to tu... ;-) ale jeste bude casu a casu doladit veci k dokonalosti.. :-D Cena za kytky nevim...ja teprve budu mit sraz s kvetinarkou, kde se domluvime co a jak.. ale tak doufam, ze za kytku, neco malo treba pro mamky nebo takovy ten naramek na ruku a pro Misu, se vlezem kolem 2 tis... Sablikovou jsem nevidela.. my koukali vcera na ty sankare... d ocela rusno tak meli... ;-).je to hrozny, co se stalo pred zahajenim OH tomu mlademu sankari... ach jo... :-(jinak jesterice za zamek platime kolem 5 tis plus penize matrice, takze cca 10 tis jen to sustne... taky dobrej business :-)
Odpovědět
jesterice:no my platime za pronajem a nachystani altanku i salu dohromady 6000 a prispevek unitarce je dobrovolny, tak asi 1000..Jeste jsme to moc neresili ... ...jinak pred chvili jsme byli na vinku s jednou znamou a pekne me vystresovala - co se tyce zarizovani vsech svatebnich veci...docela jsem sokovana... jinak makczi je to smutne no...opravdu byl moc mladej atd...je to hrozny, nechci vedet co je nachystane na nas - ja verim v osud..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, jj, sáňkař měl smůlu. Spousta lidí říká "nedostatek zkušeností", ale myslím, že bezpečnostně není O.K. když jsou hned vedle dráhy nosníky ... |-| Ohledně obřadu-jak kde-na Loučeni (zámek) to vyjde všeho všudy i s matrikou asi na 10 000 Kč (+ když bychom chtěli udělat třeba slavobránu, tak +2000 Kč, kočár +5000, atd.), Chumec je kolem 5000 za místo+1000 matrika (za oddání mimo obřadní síň), ale tam bychom to měli gratis 8-) Takže tak ;-) Základ tady u nás je prostě +1000 mimo obřadní síň+nájem. jj, business-nic jiného. 8-( Ale to je se vším. Marilka-co je potřeba ještě zařídit? =-) Jinak včera jsem vytuhla asi v osm, zaspala jsem i Bauera, vzbudila se v jedenáct, snědla jídlo připravené u postýlky a spala dál. Ráno jsem se ještě postarala o drahého, který je na tom nic moc, a myslím, že od zítřka ležím zase já... :-p Pěkný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Klarko, co je potreba zaridit? me snad zas je.ne... :-) a to asi urcite, bo tu pres noc napadlo hafo snehu a furt jeste jako chumeli.... no fakt na entou.. jsem zvedava, jak v CR a doufam jen, ze nebude moc snezit a nezavrou letiste.. bo tu jsou podelani fakt ze vseho... :-( ach jooooooo.. to je ale zacatek dne...
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, nesněží, ale je tu zima-to jo. ;-) Kdy letíš? Jak vlastně ten srazík? Je fakt, že do konce února to vidím fakt blbě, ale pokusím se s tím něco dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
letime v patek draha.. jestli mas nejake problemy..t.ak se zbytecne nehon.. se uvidime pred svatbou... :-D na tuty fruty... :-D
Odpovědět
holky preji krasne rano! Noo proste se na me divala se vsim jak na blba - a vy jeste nemate domluven prubeh cirkevniho obradu??na to neni cas.. A ty si myslis, ze bude s v klidu ve svuj svatebni den??Na to zapomen.. A kdy tam jako povezete kytky?? A kdy si myslis ze tam jako budes delat vyzdobu? Nic nebudes stihat!! A kytky ti pres noc zdechnou!! A vy jeste nemate oznameni?? No musis pocitat s tim a tim a tim a tim jeste... No a na co jako kameramana?? A vy si jako myslite, ze vam tri dny pred svatbou v tydnu budou stacit na to abyste vsechno objezdili a nachystali?? A takové věci...............připadla jsem si jako pětiletá holka co na ni řve matka jako..Uplně mě vyšašila z postoje....Fuj...Nechápu..A ty obličeje co dělala...A poznámky...nevim no..musim se z toho vzpamatovat... Jinak holky hlavne ve zdravi vsechno:-)...Tady kolem radi silena strevni chripka atak ji ocekavam kazdym dnem - ja vzdycky vsechno chytnu...Dneska je mi extremne divne....:-/..zitra zas zacina skola a tak na me zas nejak vsechno pada bo co...
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko, ta známá je trochu hysterka, co? :-D hele, já budu normálně chodit do práce, tak vše budu zařizovat po večerech a také to dám-resp. nás oddají, ten zbytek nezaručím :-N Takže-klííííd. 8-) Markét-jste tu týden? A jak máš čas? Kdyžtak i do IP. Já se nějak pokusím-jak čtu Klárku, tak vlastně před svatbou budu hrozně vystresovaná :-N Kočky, dnes nám přišly náhledy oznámek a pozvánek ke stolu x-) Jsem to sice hned poslala s připomínkama zpátky, ale něco se děje :-) No, mně začíná (resp.končí) škola za týden kousek...Hrůza. Musím se učt. Pak už mám vše hotové-vlastně jeden předmět musím...Ale jinak pohoda.
Odpovědět
lucy:nojo, fakt me uplne vystavila do jakesi divne pozice....ale urcite se holky ozvete a nejake kafko dame:-)..to je supr s tim oznamkem lucy!!my bychom meli mit nahled zitra,ale ten kamos je takovej poradzaneprazdnen a furt neco dela jineho, takze jsem zvedava jak to dopadne...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
No, my máme to oznámko takové veselé... Však uvidíte ;-) Jj, já také hlasuji pro. Brno "za rohem" a učení si můžu vzít do vlaku.. Jen kdyby mně skolila chřipajzna co určo dostanu od příti, tak nevím nevím...
Odpovědět
lucy:však uvidíme, nebudeme to hlavně nějak lámat přes koleno, šak sa jednou sejdeme určitě:-)..já taky čekám, kdy se mi to ukáže pořadně ten kamarád vir:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, jednou... :-) Kočky, jak to máte s příjmením? Včera se mi dostaly do rukou papíry na matriku...Je tam i dohoda o jménech...Budete mít partnerovo a nebo si necháte třeba i své? Já váhám :-|
Odpovědět
Článek se načítá
no já se přiznám, že dost koketuju nechat si obě....ale nevim nevim nooo...Jsem pyšná na to, že jsem Formánková,ale chci být i ženuška že???No taky to právě v sobě tak nějak řeším.... ;-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, já také :-N No, tak uvidíme jak to dopadne... A jak se svatební cestou? U nás možná-záleží jestli zbydou nějaké koruny.
Odpovědět
Dost bych ráda nechala obě:-D, otázka je, zda nebudou s tím akorát trable... Svatebni cesta - asi Řecko - chtěli bychom to dát dohromady z darů - pač chceme penízky,ale těším se šííleně moc:-)..kam vy byste rádi?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také Řecko :-N Původně jsme chtěli Maledivy-ale tam je zrovna období dešťů a také nevím jestli bychom na to měli...Každopádně to necháme na Last Minute a pak se rozhodneme.
Odpovědět
Jejda!Měli jsme to stejně tak - ještě jsme uvažovali nad Martiniquem,ale ty letenky jsou pekelně drahé:-/...Ale last minute a nějaké All inclusive místečko v nějakém hotýlku daleko od všech, nejlépe Corfu:-)..
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, tak tak...Ono to nakonec vyjde podobně jako ty Maledivy, ale je to se vším všudy...U Malediv by to byl základ a nějak nevím jestli v době kdy začneme plánovat rodinu, bydlení a tak, jsem ochotna za to dát tolik... No, asi ne. A když nevyjde dobrý Last Minute, tak vyrazíme třeba na hory-hlavně na dovolenou spolu x-)
Odpovědět
přesně táááááááák - nejdůležitější je být spolu:-)...kdekoliv:-)...já už se tak šíííííííííleně těšííím!!!!!!!!!!! ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj drahousci... takze prijmeni bude asi jednoduche..budu po manzelovi..jelikoz zrejme asi nikdy nebudeme zit v CR...takze budu bez ova... ted jen jestli si necham i sve divci ovsem bez ova take.. jmenovala bych se pak jako jeden ostrov, kde lide jezdi na dovolenou a nesmiiiirne si to tak vychvalujiiiii :-D takze Marketa B... V..... nebo jen M V..ale uvidime..... je to ve hvezdach... ;-) a libanky,uz jsem se tu myslim i zminovala.... vypada to na US, pronajmout si letadlo a podivat se na velka mesta a pak na plavbu lodi po Caribiku.. nebo ted nas nadchl i Barbados.. byt tam tak 2 tydny..uuuuaaaaaa...nicmene my nejsme takovi ti lenosi..takze chceme neco i delat..tak mozna jeste v uvahu prichazi Asie... Japonsko, Singapur atd....ale jeste je dost casu.. planujeme jet az tak v srpnu, zari... jo a holky 2 mesice a 27 dnuuuuuuuuuuuuuuuu :-D
Odpovědět
maky:jakej ostrov???????????????????????hihi, blondyna no....Jinak to jsou krasne plany- hned bych to absolvovala taky,ale to bych nejdriv pri nasich pomerech musela vykrast banku:-D...vsak ono se to nejak vyvrbi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
IP draha :-D presne jak jsi psala..hlavne, ze jsou dva lidi spolu.... nezalezi kde.. a jaka je to dovolena.. jen my tak radi cestujeme.. tak proto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak že se bude jmenovat ..? =-) Já chci také :-) No, kdo by rád necestoval... :-N Také bych jela, ale asi trochu pošetříme na rodinku a domek a také budeme muset řešit časem autíko, takže se spokojíme "jen" třeba s tím Řeckem...a i krkonoše by mi bohatě stačily, se přiznám ;-) Jinak jdu hledat nové oznámko-to vybrané je super, ale nejde změnit barva oznámka. Takže bychom měli zelené oznámko a k tomu fialový text... :-p :-)
Odpovědět
Profilova fotka
IP kocko :-D jake jste si vybrali oznamko? a zalezi vam teda na zelene barve oznamka...nebo na fialovem psani... :-D :-D :-D asi ta fialkova, ze... :-) posli at se taky mrknu...zkus gajastudio... oni maji moc krasne a delaji i navrhy...
Odpovědět
ty jo ta GAJA má opravdu pěkné věci....
Odpovědět
Profilova fotka
jojo..mam a opravdu delaji i navrhy podle predstav, aby ti vysli max vstric.. my jsme delali teda oznamko sami.....ale jinak bych vyuzila stopro Gaju. Ty ceny se mi nezdaji zas tak silene za oznamko, co?
Odpovědět
nejsou nejak silene, da se to..pokud nam ten kamos to oznamko neudela tak jdeme do nich:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za tip. Jj, pošlu na mail... Mně to pěkně štve. Jsem zvyklá vše vybírat rychle (když už se dokopu) a teď vše předělávat 8-( Přemýšlím, že to někde zadám jako zakázkovou výrobu... No, uvidíme. Jdu mrknout na ty stránky a spát - jsem K.O. :-p
Odpovědět
hod mi take oznamko pls, rada bych na nej mrkla:-), dekuji...dobrou holky, jdu taky, musim se prospat poradne - zitra zas skola a zubar:-// paa
Odpovědět
Profilova fotka
Máte ho tam ;-) Dobrou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?