Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Laxní přístup: No tak nějak tuším co všechno je třeba zařídit, ale nějak to postupuje pomalu a ono se to hlavně nezblázní. Když něco nebude dokonalé, tak nebude. Původně jsme se chtěli brát venku, ale pak jsme si řekli, že je to vlastně celkem jedno kde to bude, protože důležité na tom jsou jiné věci, takže se budeme brát asi v odsvěceném kostele. Měla jsem spíš obavu z toho, že to bude větší pecka. Jakože budu měsíc obcházet salóny se šatama, ty, co bych je chtěla, že budou zabrané, ale neděje se, takže zatím klííídek :-) Prášky: Vysadila jsem prášky asi před půl rokem a je to pohoda. Mám pocit, že zatímco když jsem je brala, že jsem menstruovala nějak často, teď mám vždycky pocit, že to mrtě dlouho nemám. Nunto říci, že frekvence je furt stejná, jen mezi těmi cykly nemám to "připomínadlo" v podobě prášků :-) A ještě prosba: Neměly byste prosím nějaký tip, kde koupit bílé saténové balerínky? Děkuji... :-)
Odpovědět
ahoj holky!čučím na pomádu - já ten film miluju!!!!!!!!!!!!No jinak já vím, všechno bude, je to motivace do školy jako sviňa:-)..Diplomat máme trochu z ruky, takže bohužel neproběhne,ale pak oba brněnské ano:-)...Já nemám nikdy laxní přístup k ničemu, takže já to musím mít všechno pěkně dopředu namyšlené a zorganizovane - taková úchylka:-D...no co se dá dělat:-)
Odpovědět
Zdravim vas vsechny, uz jsem dlouho nepsala. Svatba se blizi a my uz mame vsechno dulezite snad zarizene, jeste nevim kde si uvazat kytku, ale to jeste chvilku pocka ;-) ptala jsem se v jine diskuzi, ale treba poradite. Korsaz pro zenicha se do saka "pichne" súendlikem? Mam strach, aby to neposkodilo sako. Nebo je jina moznost?? Dekuju a pekne pripravy ;-)
Odpovědět
brus:co ja vim tak spendlik nebo sichrhajzka:-),ale neboj, saka jsou delane tak, ze jsou propichane skrz naskrz a v pohode se to da rozzehlit - aspon ma zkusenost ze salonu, kde jsme pujcovali i panske obleky pro zenichy:-)
Odpovědět
Marilka - moc dekuji za info:-)
Odpovědět
brus:neni zaco:-)
Odpovědět
marilka: jakápak úchylka, inu každý to má jinak :-) ale hlavně ať jsme pak spokojené, že jo ;-) jinak holky, mohla bych vás poprosit o radu? Od rána koukám po botách, našla jsem jich pár (pro jistotu jsou 4 skoro stejné a všechny jsou ze stejného webu) a teď nevím které. Nejraději bych si je zkusila, ale vzhledem k tomu, že jsou z webu, zkouška asi nebude možná... poradíte prosím? Hodím je do alba... moc dík...
Odpovědět
Profilova fotka
jesetrice... vsechny jsou krasne.. spis bych popremyslela, jestli je pak jeste vyuzijes napr k necemu a pak prizpusobila volbu... ja ty svoje vyuziju nejen na svatbu, ale urco i pak do spolecnosti ci na nejaky vecirek atd... nebo jen tak k jeansum a k nejake hezke bluzce jako outfit... ;-) Klarko.. vidis.. taky jsem se chtela zepta na ten spendlik... :-D uz zodpovezeno.. hihi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahjoda, jesterice-botky pěkné, ale jak píše Makcza-popřemýšlej, jestli si chceš koupit botky jen na svatbu...Já je třeba využiji i po ní. ;-) Marilka-já mám také ráda vše naplánované a dokonalé, ale u svatby mně to zatím minulo. Ono je to hodně i tím, že toho mám teď opravdu hodně a i bez svatby někdy "padám na hubu"... :-p Jj, až budu mít po zkouškovém, tak začnu něco víc řešit...To hlavní mám-Wagiho x-) Markét-v Diplomatu jsme dnes nebyli, tak třeba zítra... No, prstýnky máme a já ani už nic nechci, ale přítel by se chtěl mrknout...My jsme se původně chtěli podívat na nějakou výzdobu a tak-ať vidíme barvy naživo, ale prý je to hlavně o zlatnictvích, oblečení, kytkách...Uvidíme zítra-potřebuji se však učit, tak se moc nehrnu. ;-) Jaký jste měly jinak den, ženy?
Odpovědět
jesterice:no musim uznat, ze botecky paradni, pridavam se ovsem ke zde pritomnym naziru stale jeste slecen:-), ze musis rozmyslet jak je chces vyuzit... maky:no 2 mouchy jednou ranou:-)jak se rika:-) lucy:ty brdo jako mas stale muj obdiv z toho jak porad nekde litas apodobne, dulezite, ze Wagi "je doma!:-) No jinak holky my byli dnes na vylete v Boskovicich se podivat k zamku atak - kdyby tam Simca chtela fotit - pak jsem si tam dali obidek - velice prijemna cast vyletu:-) - pote vecer navsteva rodicu a dostali jsme pozvani zitra na kanci gulas....mnaaaaaaaaaam, to se utlucu:-) a pred chvili jsme prijeli - mame domluvene takove male prekvapko - vystoupeni pro svatebcany na pobaveni - tak jsme se na jedno takove predstaveni byli mrknout - ohromna prdel - a to doslova:-DDD-....no a ted postylka a zitra Avatar 3D:-)
Odpovědět
botky: no právě, že já je moc po svatbě neunosím, nejsem moc typ na takovýhle botky. Nejraději nosím pohodlné a funkční oblečení, pač ve volném čase jsem někde v lesích a v přírodě, v práci to taky neunosím a do společnosti mám raději tmavší barvy... takže jsem tam, kde včera :-D v každým případě dík za názory ;-) lucy222: kolik máš ještě zkoušek? Máš to taky koukám našlapané... marilka: téééda, tu Simču trochu závidím, nicméně můj muž našel na internetu nějakého chlapíka, který nafotil kalendář dodávek a moc hezké fotky, podobný styl jako Simona. Pak jsme zjistili, že shodou okolností fotí občas i svatby, takže nám pár fotek nafotí. A v průběhu dne bude fotit kamarádka, studující fotografka s moc hezkým "foto-viděním" :-) Nicméně v tomto případě "závidím" = "zároveň ohromě přeju", pač Simona má fakt nádherné fotky... Jinak já jsem včera i dnes na 12 hodin v práci (minimálně do svatby nebudu mít asi ani jeden volný víkend, pač náklady na svatbu jsou fakt pekelné), takže makám jak šroubek...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, stahuji si učení z netu a u toho nakukuji :-) No a také čekám jestli se ten můj brouček už vzbudí a bude chtít někam vyrazit :-N Marilka-neobdivuj, okolo mi říkají, že jsem cvok :-D Ne, já bych také někdy ráda vypla, ale v roce, kdy jsem dostala v práci na starosti nový projekt, ve škole mám před státnicema, s koníkem začínám zase závodit a v soukromém životě mně čeká minimálně svatba a vše je v první polovině roku, tak to prostě jinak nejde. Musím to ten půl rok vydržet. Resp. teď těch 14 dní než skončí zkouškové. Jesterice- zkoušky teď dvě, v letním jednu, do toho bych měla psát diplomku, ale zatím nepíšu :-p :-) no, asi si ty státnice odložím na leden-také řešení :-N S botama-no, hlavně, že ses nedozvěděla nic co by Tě zmátlo ;-) Tak teď už jen jestli chceš na vyšším podpadku a nebo úplně bez-to Ti také pomůže. Nj, Wagi, Simča a ostatní-závidím. Já se teď po nocích učím fotit (resp. já jdu vždy spát, ale nějak mi to nedá :-N ) a obdiv všem kdo umí. I když mně se teď povedla také jedna docela pěkná fotka 8-) Kočky, jdu se zase ponořit do analýzy-přeji vám krásného Valentýna, kdo neslaví-tak krásnou neděli. Mrknu až večer-mám trénink, možná ten Diplomat, něco chci doma podělat, učení a také rodiče včera vyjádili přání jestli se nechceme stavit, ale to už asi nevidím ... :-| Pa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marilko-prozraď víc o té zábavě. Klíďo i do IP. Jinak přeji pěkné kíííno. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
;-) jo Klarus... prozrad vic.. jsem napnuta jak ksandy... :-D ja jsem chtela ze zacatku nejaky takovy tanecek k pobaveni...ale Misa se na to moc neciti..pak jsem i ja uznala...ze asi ne.. a ted kdybych mela jeste neco secvicovatk, tak me vezou... :-D takze jsem fakt zvedava, co jste vymysleli... ;-) Lucy,jestli pujdete teda na ten Diplomat, tak pak nezapomen poreferovat.. ..zajimaji me barvy atd... :-) Valouse neslavim, sem psala... ale jdeme dnes do kina na Amelii...a pak asi nejaky hezky vecer.. jako vzdy..ejchuchuuuu :-D kocky.. kdo bude mit cokofontanku? jakou coko pouzijete? diky za info...
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, nejedeme. Přítel se už vzbudil, tak jsme probrali pro a proti a vyšlo nám, že nejedeme. Mám dost učení a každá hodina dobrá-tohle by byly minimálně 4+další 2 trénink...Takže si tak za 14 dní sednu k netu a dekoraci objednám a nebo zajedeme do Práglu. No, taneček pro pobavení-to teda bude. :-D A ani nemusíme nic nacvičovat :-N Pa
Odpovědět
jesterice:dekuji, kazdopadne dulezite je, ze je vybran fotograf, ktera maximalne vyhovuje:-)...taky teda jedes jako sroubek koukam.. no my dneska ten obed u nasich a pak solna jeskyne a pak veciir ten avatar - zacatek az v deset vecer, asi tam budeme kempovat do zitra:-DDDD...no jinak my budeme mit cokofontain,ale nejak nemam vuuubec jasno co do ni:-DDDD... Holky pisnu prekvapko do IP(my ho ale delat nebudeme - dejte pokoj:-DDDD, ja bych rada, Stepanek uz moc ne:-D).. zatim paaaa, mrknu jak bude cas...Happy Valentine´s Day or Happy Sunday:-):-Dhaha
Odpovědět
IP děvčata:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bafík, Klárko, děkuji, bomba-i když u nás si nedovedu představit jak by na to čučely babči ;-) Den super-kůň mně chtěl asi zabít, ale zvládly jsme to, obídek u našich a učení 8-( Už mně to fakt neba... Tak s jdu znova na to-přeji pěkný zbytek neděle. :-) Jo a dostala jsem náááádhernou kytici x-) x-) x-) Pa
Odpovědět
Profilova fotka
hojte zeny....take se hlasim... byli jsme v kine.. dostala jsem uuuzasny listek na Amelie z Montmatru.. bylo to v originale.. a ja tak miluju francoustinu.. s anglickyma titulkama...a obema se nam to moc libilo..akorat se bavime, kdy opet navstivime Francii ci Pariz.. minuly rok jsme byli 2x ve Francii a my jsme z ni pokazde tak uneseni..takze se tak bavime, kdy bychom si udelali cas a zajeli do Parize na prodlouzeny vikend.. ;-) Ted nam tak plapolaji svicky..ja mam svuj vynikajici zeleny cas s lotusem a pomerancem a Miska kuchti v kuchyni veceri...bude Italie... :-D klarko.. prekvapko je super.. to by me bavilo...ale nevim,jak ta anglicka a danska strana rodiny.....ale ja bych se teda asi za pupek popadala... :-D :-D :-D
Odpovědět
holky u nas jsou prave vsichni dost vesela kopa, takze se nemuzu dockat, co na to reknou, ale ve vetsine si myslim, ze to bude paradni uspech:-)..jinak jsme ted dosli z Avataru 3D - no 3D me teda nijak nenadchlo, ale film sam o sobe jooooo, zezacatku teda nuda, ale pak se to pekne rozjelo a ja stara cita uronila i slzu:-)....nojo, cela ja:-)..jinak valentyn - solna jeskyne, nakupy, sekt, kino, vecere a obed u rodicu a skvely den cely proste:-)....ostatne ani Valentyn byt nemusi, ze?:-) tak zatim pa a dobrou !!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer/ránko :-D Markét, Ty umíš francouzsky? =-) Kamarádka dělá asistentku jednoho politika v Bruselu, manžela Francouze, pendluje mezi ČR a Bruselem... Umí francouzsky fakt skvěle (žila tam pár let). Snad se véča povedla... ;-) Koukali jsme na Sáblíkovou-je skvělá. U toho jsem na PC objednala dekoraci a také jsme dali dohromady oznámko-pozvánky ke stolu. Do dvou dní má přijít náhled, tak do té doby musíme rozhodnout o obřadu a o místě pro hostinu a pak objednáme. ;-) Jinak jsem koukala na tu dekoraci-to jsou samé kravinky a cena dost leze... :-p Ale už nám zbývají jen drobnosti.. 8-) Jsem to vzala dnes z gruntu-včetně vývazků a létajících přání ;-) x-) Dobrou
Odpovědět
teeeda lucy tos toho vzala poradne - to ja teda jeste nic moc..:-(...oznameni dela kamos a nejak stagnuje bo co a co se tyce vyzdoby tak jsme zjistili, ze mame vseho pro tech 80 lidi nejak malo:-DD..no bude to jeste legranda - nejaky typ na levne kvetinarstvi v brne??nevite? zatim pa a dobrou!!
Odpovědět
marilka: nevím, jestli je levné, ale kamarádka měla krásné svatební kytky z Květinářské..., nicméně cenu neznám. V každém případě nový týden je tu, takže hezky po hlavě :-) dneska letím na matriku zjistit, jestli nás oddají, vyzvednout papíry a snad ve čtvrtek bychom jeli ke kováři mrknout na prstýnky, které se nám líbí, popř. objednat. Taky mě táta uhání, abych mu napsala množství cukroví, aby ho mohl objednat, ale když ještě nevíme kolik lidí, to se bude blbě počítat... :-D Užijte si pondělí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, marilka-jj, vzala. Jak jsme čekali na tu Sáblíkovou, tak jsem si vydražila u toho na aukru vydražila paměťovku do foťáku a jelikož bylo stále dost času, tak jsem se pustila i do tohohle... Jinak jsme vzali jen tak pro legraci i jednu roli svatebního toaleťáku :-D Jsme si říkali, že se všichni půjdou minimálně na to WC podívat :-N S oznámkem-trochu se bojím objednat-nevím ještě jak s tím obřadem, ale snad to dáme dohromady. Kdy budete rozvážet přání? Já myslela tak 2 měsíce předem? =-) A koláčky k tomu? Díky a pěkný den-nevím jak budu. Přítel marodí, tak jsem mu dnes ještě ráno letěla do lékárny a odpo budu také pospíchat a ním. Pa
Odpovědět
jesterice:no potrebovala bych spise ty ceny:-/, ale moc dekuju za typ.... lucy: my je budeme rozesilat postou - a potrebujeme co nejdrive uz pac musime jeste vyckat na navratky s tim zda budou mit partnera(nezadani), chteji ubytovani, dopravu - musime to dat co nejdriv dohromady pac je to v hotelu treba udelat dostatecne dopredu a daaaamy, jelikoz uz to mame presne!!!!! za 3 mesice, tak mame teda co delat - ocekavam, ze to bude aspon mesicni proces ta navratnost tech oznaemni...
Odpovědět
Profilova fotka
Nj, ubytko..Tak to fakt nevím jak řešit.. No, to my to budeme asi pak nějak obvolávat či co...No, nevím :-p Jj, přesně 3 měsíce :-( To to letí... Ceny kytek-tak to také netuším...Tý jo-kolik výhod má člověk co se žení/vdává podruhé, potřetí...Už má alespoň ten základní přehled... :-N
Odpovědět
lucy:tojo...otázka je čím vším musel člověk projít,aby měl tolik zkušeností, že?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš také recht :-N Raději bez zkušeností ;-)
Odpovědět
jasné:-) - však mi na to přijdeme taky a uděláme si to přesně takový jaký budeme chtít:-)..sakra ten čas fakt letí...:-O
Odpovědět
Holky, jak to máte s platbou za pronájem místa obřadu, pakliže se berete jinde než na radnici? Za kostel (odsvěcený) mám platit 5000 a prý je to normální, tak se chci jen zeptat, jak to máte vy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?