Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
alca:tak to je skvělé, že Vám to tak krásně klape...no ten svědek není z rodiny díky bohu - teď jsme s nim telefonovala, takže dobrý....uff....příště budu držet pusu... Lucy:držím pěsti:-)
Odpovědět
Marilko, tak to jsem ráda, že je to se svědkem v poho. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bafík. Tak co myslíte..? Za jedna 8-) Jak jsem měla v plánu se dnes ještě učit na příští týden, tak na to teda kašlu. Dorazila jsem domů před asi 10 minutami pěkně vymrzlá a "uchozelá"-bloudila jsem v Praze. Byla jsem si koupit nějaké knížky a pak také přítelovi pro dárek k Valentýnovi a nějak jsem nemohla trefit zpět, tak jsem se prošla trochu víc než bylo v plánu...A v sukýnce...Brrrr :-N Večer na Vás asi ještě juknu-i když si jdeme sednout, ale snad se podaří. Když ne, tak si hraji se včerejším dárkem a jsem myšlenkama mimo :-N Klárko, to je dobře, že už je dobře. ;-) Alca-12 let? Fíha.Tak to já si občas říkám, že do půl roku budu buď rozvedená a nebo vdova... :-) Markét? =-)
Odpovědět
alcy, lucy:jj, už je to v poho, mám rdost..jinak lucy gratuluji!!Vcera jak jsme si byli sednout se svedkama, tak jsme jim dali za ukol tombolu:-) a budouci svagrova mi udela bizu nausnicky..na krk nic nechci..jinak zitra se pojedeme informovat do velkoskladu na kyti na vyzdobu a pristi tyden zkouska ucesu zenicha a nejaka organza snad uz i...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Ty jedeš... =-) Tak to mně to zatím nechává dost v klidu-já si dořešila co na sebe a zbytek nějak časem :-N
Odpovědět
Luci, moc gratuluju, jsi fakt dobrá!!! A co jsi koupila k Valentýnovi? :-) Neboj, čím déle spolu budete, tím vám bude lépe. S. je teda občas taky na zabití, ale naučila jsem se ho brát takového jaký je. A on mě taky, tak je to prima. Po těch 12-ti letech mám +15kg a i to bere. :-D :-D Marilko, tak to jste toho hodně vyřešili. Vy téééda jedete. ;-) A kde máme Makczu??
Odpovědět
no ono to jsou zatim jen plany...:-)))))..ja mam taky nahoire minimalne 5kg - desne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já zatím nemám nahoře nic. Naopak-minulý týden jak jsem lítala s učením+v práci ten audit, tak jsem dala 3 kg dolů 8-) Ale to není normální. Alcaca-písnu do IP. Jj, také ho beru takového jaký je, tak snad to s ním vydržím - a on se mnou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooj hvezdy ;-) , litam jak hadr na podlaze...tak se omlouvam, ze az ted.. ale preci.. :-D vcera prace, dneska prace,nejake vyrizovani, jeste se musim ucit..nemusim ani vysvetlovat,jak se mi chce, ze... takze tak. Lucy, gratuluju ke zkousce... sikovna jsi.. Marilko, snad to bude jen a jen dobre.... a se svedkem uz nebude nejaka bourliva vymena nazoru... :-D Ja vcera obvolala kamaradky ze skoly a budeme mit mensi damskou jizdu jak prijedu do CR. Jedu navstivit mou nej kamaradku s miminkem a pri te prilezitosti pak udelam i jizdu s holkama, uz se tesim...zavzpominat si na stary casy..zasmat se... tak snad bude fajn. Alcaca: kg nahoru? Aaaale hlavne ze je dobre a mate se radi,ne? ;-) Ja nejak porad drzim tu svou vahu...ale chtela bych mozna jeste tak 3 kg dat dolu do svatby, tak uvidime. Klarko, a vy teda fakt vaaaaalite... ale si dobra. Lucy.. co je ten darek k Valousovi? Taky jsem zvedavaaaaaaaaaaaaaaaa.. ja dostanu asi ionizovany feeeeen na vlasy..uz nejaky i potebuju...takze to by bylo fajn... :-N
Odpovědět
Makczo, tak at jde učení dobře do hlavičky. ;-) A s těma kilama, po každým dítěti +5kg a ted od listopadu +5kg, jelikož marodim se zadama a chodim jak starej dědula, pohyb žádný a to jsem chtěla těch 10kg schodit. :-( V pátek jdu zase na Dornovku, tak snad už víc zabere a dám se do toho. Potřebuju do toho května alespon těch 5kg, co jsem nabrala ted. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer ženy, Maky-dárek viz IP ;-) Fén? Jak to, že o tom víš takhle předem? My si dělali tu radost včera. A dvojnásobnou :-N Váhu neřešte-jestli nás milují takové jaké jsme 8-) ;-) Brou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy.. tak to je bomba.. jaka byla reakce??? ;-) vim predem..bo to nebude az tak uuuuplne na Valentyna, ale proto, ze ja o nem mluvila a on, ze by mi ho rad koupil.. takze si to dam jako k Valousovi.. :-D ..my to fakt nejak neslavime...spis si udelame hezky vecer, zajdem v patek do kina a bude fajn. a mas pravdu...kilco sem, kilco tam.. co ja s vami udelam... niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic... :-D :-D holky,ale na ten zakusecek se s vami uz tesim Lucy...skolu mas v Praze, pak prijedes do Brna na sraz...kde teda bydlite? Jestli tajne.. pisni IP. Alcii: uceni nejde.. to je to..co se ti stalo se zadama... bobe?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ranko, Markét-zatím žádná. Neví o tom-dostane ji až na Valouše ;-) :-) Myslím, že bude moc rád. On je ten kdo mne uhnal a teď zase "zpunktoval" svatbu... Takže myslím, že bude velmi mile překvapen. No, uvidíme. Zatím jsem se mu do vkusu trefila vždy :-D My si také děláme radosti normálně-viz třeba ten telefonek. Ztratil jej a že si počká, že je to jeho blbost a tak...No a 3 dny na to (když už jsme došli k tomu, že je fakt ztracený), tak jsme jeli pro nový. Předevčírem jsme se stavili pro odšťavňovač. Jsem z něj unešená. Mohla jsem se utlouct v obchoďácích po té čerstvé šťávě a teď už máme doma a fakt super-tichý, výkonný,... Ten den jsem si domů přivezla i nový foťáček-sice na to padly moje poslední úspory, ale mám ho a jsem nadšená. x-) A i když to byly "moje" kačky (teď už to bereme tak, že společné), tak jelikož se jednalo o dost velkou investici, tak jsem se samo zeptala jestli můžu. Včera jsem si právě koupila 2 chytré knížky a až se maličko oteplý-jdu to zkoušet ven :-N A teď už s utrácením konečná-musíme něco ušetřit na květen :-) Ohledně bydliště-tajné není, ale IP písnu. ;-) Jinak já dost cestuji a tohle nejsou jediné destinace kam vcelku pravidelně jezdím. Ještě cestuji do Pardubic, Žamberka, ... Jinak včerejšek večer úžo-byli jsme u našich, že oslavíme tu zkoušku a také bráška měl narozky, tak jsme nakoupili zákusky, u našich dali ovárek, kávičku,..... :-p Pěkný den.
Odpovědět
lucy:ovárek, kávičku - krása - rodinná idylka:-)u nás to bývá taky tak:-)..tatínek by se pro mě rozdal a maminka stejně tak, takže tam vždycky musím jet hladová:-DDDjeee, ja bych taky chtela vedet, co krasneho jsi koupila milackovi k Valentosu...ja jsem mu koupila "netradicne":-D parfemek, tak snad ho zas potesi:-DDD..Jinak dnes planujeme Avatar v puvodnim zneni, tak jsem teda zvedava,ale radeji bych 3D. To snad v nedeli...JInak ty kila me teda stvou,ale kdyz se libim, tak proc ne:-)..A jakýpak sis koupila fotacek??Pritel ma taky,ale potrebuje novy - zacal fotit svatbicky:-)))), tak je treba koupit poradnej!:-).. Jinak maky co to je za special fen??Tyyyjooo....Damske jizdy jsou potreba - vcera me zase zeny vytahly, takze dnes pekny bolehlav...Ja se take na vas moc moc tesim!!to bude klevetani:-))))...uceni je muceni,ale ty to zvladnes:-)) Jsem nastvana pac nam blbne setbox a ja nemuzu chytnout sve serialy - no hnus, clovek ma konecne tyden volna a zrovna jak na potvoru se to tam sekne...achjo:-DDD...
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko, naši by se pro mně také rozdali. Se mi líbí ty telefonáty večer v osm-"ahojda. Nechcete přijet? Náhodou jsme dělali řízky..." :-D A podobně. Foťáček? No, my jsme si cca před půl rokem koupili dobrý kompakt. Za ten půl rok jsem se do toho trošku ponořila a začalo mně to docela bavit, tak jsem přemýšlela co dál...No a dovezla jsem si Nikona D90... Všichni mi doporučovali buď Nikona a nebo Canon a jelikož Canon máme ten kompakt, tak bylo rozhodnuto. Zatím jej umím jen zapnout a vyfotit na manuální režim :-N , ale včera jsem dovezla z Práglu chytré knihy a dnes absolvovala hodinovou přednášku od kamaráda a začínám se chytat. Naplno se na to vrhnu tak za 14 dní až po zkouškách... Tvůj přítel foťák určo využije mnohem víc a také líp. Mně by stačil bohatě model o dvě řady zpět, ale nějak se mi příčí kupovat něco co už je teď staré... :-p A také-jak jsem psala-měla jsem nějaké úspory a myslím, že až budeme mít rodinu, tak už si nic takového nekoupím/nekoupíme. Mám to jen na relax na focení přírody a také koníků. Na zbytek stačí kompakt-ten si samo necháme, je výborný. A třeba zjistím, že to "nedávám", neba mně to a nebo co já vím a budu jej za 2-3 měsíce dávat pryč. ;-) Ohledně dárku-písnu IP. Příště vás, můry, dám všechny do kopie a rozešlu najednou :-N Děkuji za hodnocení písničky x-) Užij si Avatar a dej vědět. Já dnes byla 6 hodin na poradě-ano, nejedná se o překlep-6 hodin. Miláčka dnes neuvidím, tak se budu učit a trochu to doma "poflákám".
Odpovědět
lucy:6???????????????katastrofa!!!No my právě chceme koupit Nikon D300S. To je ten nejaky uplne novy...Tak jsem zvedava..No na ten Avatar jsem zvedava taky...hih:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já se v tom fakt nevyznám. Mně byl doporučen D5000, D90 a pak ještě nějaký Canon. Jelikož je D90 vyšší třída než ta D5000, tak jsme se rozhodli pro ni. Resp. jsem se rozhodla já a drahému pak představila svůj záměr a požádala svolení. Jo a také umí video-což je bomba. Jj, šest... 8-( Jinak IP ;-)
Odpovědět
lucy:děkuji za IP - paráááda!!!!však jsem se k tomu vyjádřila...krááásnééé!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Maril-na to nepotřebujete dům ;-)
Odpovědět
lucy:ale aspon neco svýho:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nj, někdy. To čeká všechny ;-)
Odpovědět
lucy:jj, ale u nas je to vice nez komplikovane bohuzel...
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyžtak písni IP. Nás to taky někdy čeká. Zatím pa-jdu na trénink. Večer kdyžtak juknu, ale to Ty budeš v kině, tak si to pěkně užijte. Pa
Odpovědět
tak kino neproběhlo...jdeme raději na 3D v neděli:-))))..jinak u nás je problém hlavně v penězích nooo...takže si budeme muset ještě pěkně dlouhou dobu počkat než dostuduju a najdu si dobrou a hlavně dobře placenou práci, ze které si budeme moci dovolit nějakou hypotéku bo něco ták.... :-( ..ale určitě to tak bude - to prostě vím!! ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jen v rychlíku, Anička má narozeniny, tak nestíhám. Jen Vám musím napsat, že Avatar je naprosto úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasný, měli jste pravdu, je krááááááááááááááásnej a v neděli jdu znovu. :-D Krásnej den a taky si ho Marilko užijte, papa asi zítra.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, marilko, však máš ještě dost času. Skoro každej tak začíná ;-) Takhlavu vzhůru. Álo, s malou si to užijte. Jsem ráda, že se Avatar líbil-také jsem byla 2x :-N Také popřeji pěkný zbytek dne. Já už jsem doma-dnes nějaká unavená, ale zase natěšená na přítele. To bude vítání :-D Pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooj kocky, jsem tu... bylo toho hodne..a pak jsem byla uplne ko na napsani...takze tak.. co noveho? Test dopadl tak nejak.. sice bych prosla... ale chci to zlepsit...psali jsme teda test, co ma byt az v cervnu, takze porad vice nez 4 mesice na pripravu...ale i tak... Byla jsem u doktorky,zmenilami prasky ..tak uvidime,jak mi sednou..snad nebude problem. Dnes jsme byli ve meste a koupila jsem si make up Estee Lauder, cetla jsem na nej hodne skvele recenze..tak snad mi taky sedne.. pri te prilezitosti jsem si koupila i novy stetec na make up, takze mensi radost. :-D Avatar je vazne skvelej.. a Alci super, ze jdete jeste jednou..haha Marilko, presne jak pise Lucy..hlavu vzhuru... tohle jsou proste zacatky, kt si projde kazdej.. penize budou a baracek taky jednou.. Uzijte si vitani Lucy a opatrujte se holky...
Odpovědět
Čau holky, trochu to docházení sem flákám, ale ve svém laxním přístupu k blížící se svatbě (stále nemáme místo obřadu, ani matriku, ani nic podobného, o seznamu hostů nebo dekoracích ani nemluvě), jsem dnes chtěla vyrazit do Diplomatu na svatební veletrh. Ale pak jsem na netu skoukla nějaké ohlasy a nic moc. Tak jsem místo toho obvolala nějaké salóny tady u nás a vyrazila s kamarádkou na šaty. Jen ve dvou salonech bylo povoleno fotit, v jednom z nich měli dnes plno, tak jsem šla do toho posledního, který zbýval. A nekecám - první šaty, který jsem si oblíkla, mi nakonec zůstaly :-) no, zatím jsou jenom zarezervovaný a pak budou jenom půjčený ale - ufff - mám to za sebou! Dokonce jsem vytvořila i album, tak můžete mrknout ;-) šaty jsou reál, kytky jen inspirace posbíraný z netu.. :-) je fajn mít se s kým podělit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jesterice-krásné. ;-) Líbí se mi Tvůj přístup-mám to podobně.Na začátku jsem si teda zařídila to hlavní a teď už dloooouho nic :-) Markét,pak dej vědět jak ten make up-také bych ráda ;-) Jinak já prášky už asi brát nebudu vůbec-a je mi zatím fajn-doporučuji :-D Vítání ještě neproběhlo-stále je na cestě - se o něj pěkně bojím jak sněží |-| Ale už by měl být kousek, tak snad. Jdu to tu dochystat-zatu dobu co tu čekám jsem stihla poklidit,nachystat jídlo, trochu se prospat a i hodinku fotit :-N Jo a my do toho Diplomatu asi pojedeme-moc se mi nechce, ale přítel by rád :-| Pak dám kdyžtak echo ;-) Pa
Odpovědět
Profilova fotka
jeste v CR snezi? no potes koste... :-( tak to jsem zvedava jak prijedu pristi tyden, jake bude pocasi. Co vybirat v Diplomatu? Na prstynky? Ty uz mate,ne? Nebo se tam da koupit i neco jineho? Dam vedet, jak ten make up,neboj. Laxni pristup... :-D to te brzo prejde, az uvidis..kolik je jeste potreba zaridit veci...ale nestresuj..nejak bylo..nejak bude... :-D :-D :-D :-D . Ja jsem teda docela i rada, ze uz vicemene vsechno je, bo jinak by me z toho je kleplo.... ale tim ti nechci brat iluze... :-D no,ja se uz taky tesim az do sebe nebudu nic cpat......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?