Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
jo a maky děkuji za pochvalu očí:-), mám je dost modré, někdy modro-zelené,ale nosím obvykle brýle, takže to dost zaniká..:-(..Přítel je má taky naprosto modré - úplně dokonale, tak jsem zvědavá na naše potomky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za fota-jinak u mně stejná pochvala jak od Markét-jsi kočka a očka fakt krásná ;-) No, mám jasno v bižu, šatech, botkách, ale to je asi tak vše :-) Jinak jsem trochu jsem dočetla-tak nějak v rychlosti. Rozlučka nebude-já si půjdu sednout s kamarádkou+možná si uděláme hezký večer, přítel nic takového nechce-rozlučku už jednu měl a teď mně potěšil tím, že prý on se loučit nepotřebuje a nechce, že se za život se mnou těší x-) x-) x-) jj, někdy je na přizabití, ale v těhlech chvilkách si uvědomím naplno, jak moc ho miluji x-) Jinak vás také rád vidím-audit byl náročný. 7,5 hodiny cestování tam-celé jsem to odřídila, druhý den audit-odpo jsem se na hotelu učila a další den zase cesta zpět-vstávala jsem před šestou ráno, snídaně a jelo se. Vydržela jsem řídit až do Prahy-pak jsem se nechala vystřídat, protože mně už bolela záda. Ppřijela jsem do práce, učesat/nalíčit a šla jsem na důležitou schůzku...No a pak konečně domů. Dnes to soustředění-dostaly jsme do těla, zítra znovu, tak se vyskytnu zase až večer. Kdybychom se dnes už neviděly, tak přeji pěkný večer. ;-)
Odpovědět
lucy:ještě jednou moc děkuji holky moje:-), nemám o sobě moc valné mínění a sebevědomí pod bodem mrazu takže toto mi vždycky moc pomůže - díky moc:-). Jinak ti reknu teda, ze jsi na roztrhani, to te obdivuju..jako ja kdyz se do neceho takhle poradne vlozim a jedu na stodvacet procent, tak se pak brzo zhroutim ...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
Maril-já takhle funguji snad odjakživa...Největší fofr jsem měla na denním na VŠ kdy jsem u toho dělala sama personalistku pro 120 lidí... ;-) Prostě dokud to jde...
Odpovědět
lucy:máš můj obdiv!!! ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maril, ale já neříkám, že nejsem unavená a občas toho nemám plné kecky... Mám, ale zase si za 20, 30, 40 let budu moci říct, že jsem svůj život prožila :-) Takhle to beru. Mně to baví-kdyby ne, tak to nedělám. A jak ses měla dnes a co plánuješ na zítra?
Odpovědět
Profilova fotka
no Lucy..ty si teda turbomys... :-D to ja, kdyz se srovnam ted.. tak ..mohlo by to byt lepsi...ale nestezuju si ;-) jinak jsme dnes udelali svatebni menu. Je to ve stejnem ladeni jako svatebni oznameni...takze docela fajn.Nakonec budou takove asi i jmenovky..chtela jsem puvodne nejake s masli...ale jelikoz nic takove asi nikde nebude..vyjimave svatebni knihy hostu..kde je takova masle na zavirani...tak asi krtek utek :-D spis vsude mame takove vlnky...krucance atd... Koupila jsem i zlate boticky pro mou nejmensi druzicku...bude mit 5 mesicu v dobe svatby a bude to jedina mala holcicka na svatbe...samo dospeli nebo kluci... takze si to vychutnam.. ;-) Klarus.. a oci mas teda pohadkovy... a prej nemas valny mineni? Prosim te a proc? To mi teda vysvetli... Lucy... kocar zni bozsky.. se zmin tak okrajove pratelum, ze mas tady na BRMS kamaradku... ta by kocar taky rada... :-D ale asi spis jen okruzni jizdu.. nebot by mi vanek mohl prohodit uces.. :-D a to bych nerozdychala... :-D kockyyyyy, musim se ucit...ale jsem tak lina, ze bych se tim mohla zivit... heeeeeeeeeeeeeeelp
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, makcza-také se musím učit a ne a ne se k tomu dokopat...To já jak jde o práci, tak posílám maily ještě o půlnoci, ale jak jde o učení-usínám u něj v osm :-S :-D Kočár-mamka má ještě takovou "vizi", že mně poveze na obřad z domova (jako od našich)-což je cca 8 km (popř. 15 km)... Už se vidím jak ze sebe po hodině v kočáře sundavám mušky a jinou havěť...Jak říkám-je to její vize :-D My jdeme na snídani (resp. čekám až miláček přijde z nákupu a jdeme snídat) a pak zase odjezd na soustředění...No a teď se snažím učit, no :-| ;-) Pěkný den.
Odpovědět
Ahoj holky! Maky:co se tyce tiskovin, tak to my tezce zaostavame:-D...jinak valne mineni??no to je tak, kdyz jsi od malicka tak trochu baculka a to posmivani z kazde strany uz od skolky cloveku neprida no...ted jsem porad "baculka", sic uz se mi nikdo neposmiva,ale takovej psychickej blok k sobe same uz nikdy nezmizi, vis??To je muj celozivotni problem.. :-S :-S ]-( :-( lucy: kočár je krásná představa,ale moc bych si nedokázala představit, jak v těch svých gigantických šatech polezu na horu:-D:-D to by mohlo být hodně funny:-D.A dokonce, když jsem dělala va salonu, tak nám tam jedna slečna vracela šaty a říkala, že měli kočár a ten jeden koník se na ni vybobčil:-/-musela jsem ty šaty prát - paráda:-D- tak na to bacha ať nejsi "nahozená":-D!!!!:-) ....jinak já teda už učení mohla pěkně vytěsnit,ale řeknu vám, že dnes v noci jsem si dělala zápis na další semestr a je to teda pořádnej zápřah - docela dost se těch blbech předmětů bojim. Jediný, co mě uklidňuje je to, že nebudu od rána do večera každý den zavřená v práci..To bych to asi nedávala...No, zaberu a nechám se překvapit:-). Jinak dnes plánujeme nějaký malinký výlet a možná solná jeskyně:-), co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, maril-děkuji za maila-jj, fotky budou nááádherné-už se na ně těším. S kytkou fakt nevím :-S Jinak ohledně kočáru-"nahozená" nebudu-toho se nebojím :-D Technicky to není možné :-N Spíše mně také pobavila ta představa ne jak lezu nahoru ( v té bohaté sukni)-tam se nějak vydrápu-ale spíš jak lezu dolů...Upadnu přede všema-paráda :-N Jaký byl výlet? Já měla být na soustředění, ale dojeli jsme na místo a při vykládání z přívěsu jsem zjistila, že si v přívěsu dost ošklivě "dobila" nohu, takže místo tréninku shánění léků... :-( No,byla jsem se na ní podívat ještě teď večer a vypadá to, že léky zabraly, tak snad to bude během pár dní O.K. Jdu se učit. Mám toho mrtě a nálada niš moš... Ještě, že mi miláček pomáhá jak může x-) Dotaz k výzdobě na stoly-kolik m/km berete organzy a tak? Pěkný večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě něco-napadl mně takový pološílený nápad...Markét, kdy jedeš do ČR? Já budu muset/chtít do Brna na zkoušku-nechcete dát kafe? ;-)
Odpovědět
lucy:kafe je supr nápad:-) jinak je mi moc líto poraněné nožky - to je hodně nemilá věc:-/snad bude brzy OK =-) ....no lézt dolů z kočáru bude taky asi pěkný adrenalin:-)...já, bůhví jestli, polezu jen do nebo z auta,ale to je ještě ve hvězdách:-) ..no a co se týče organzy to právě vůbec netušim ... ale chci ji na: slavobránu, kdyžtak to auto (asi) a stoly - jenže pro 80 lidí si délku stolu a už vůbec délku organzy(kterou chci mít navíc namačkanou) nedokážu absolutně představit..nemám absolutně, ale absolutně žádnou představu... Přeji ať jde učení pěkně do hlavy:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nakukuji :-) No, s tou organzou to mám právě úplně stejně-chci ji na stůl a namačkano, ale kolik...? =-) =-) =-) Učení mně pěkně štve a ta noha také... No, snad to bude dobré-léky dostala včas, ale obrečela jsem to... |-| No, já se fakt více bojím toho lézt dolů...Nahoru to dám, ale dolů s těma podpatkama... :-N No, já vlastně ani nevím jak se s tou sukní narvu do auta :-D S tím kafem-nechte projít hlavou ;-) jinak já nejsem také zrovna Twigy a sebevědomí mám vcelku vysoké, tak navrhuji ke kafi i dortík :-N Jinak příhoda ze života-máme freťuli-"starou" asi 5 měsíců. Dostává se do puberty, tak teď lítá po bytě, na vše útočí, tahá kytky z květináče,... No, na zabití :-N Ale prý máme vydržet a kolem roku by jí to mělo přejít 8-)
Odpovědět
lucy:tak to máte doma safra veselo - může být rozkošná:-), my máme čičiny a když si hrajou, tak se nestačím divit:-D..Jinak jako dortíku nepohrdnu:-) - já jsem sic baculka od malinka a trápí mě to,ale za to jsem pořádný gurmán:-) a to mě netrápí:-D..Jinak na tu organzu se musíme někde optat - možná písnu na hotel jak to asi bývá dlouhé ty stoly nebo fakt nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, je rozkošná :-) Mi krade usušené pečivo pro koně-to je takový náš věčný boj. Ona mi vždy něco ukradne a začně schovávat a já jdu za ní a zase to uklízím na své místo. :-N S těma kytkama-převrhne ji, vyndá z květináče (jedna nám i rozdělila na 2 kusy), rozhrabe hlínu, popř. se v ní i vyválí... :-D Také jsem gurmán. Já jsem dost sportovala a i teď se vyloženě neflákám, ale vel.34 mít asi nikdy nebudu... a neva-spokojenost je v něčem jiném. Jinak jsem trochu posurfovala a našla pár kytic-pošlu zítra na mail a budu žádat verdikt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jedna z těch kytek je taková "rozevlátá", tak to asi vyhrála :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj modro ocko..a muj mily rozcuchu... :-D , holky..jsme se vzbudily pred chvilkou.. dneska docela narocny den...jako vcelku nic moc... :-D ale ta ospalost..hihi.. byli jsme v obchode... delame 1x do tydne velky nakup,pecivo atd..ja vezmu napr z cestou z prace atd..takze v poho a to nas vzdycky tak vycerpa..bo tam jsme tak hodku a pul... :-D , koupili jsme si i nejaky film...tak jsme pak na nej koukli..ja udelala neco rychle k jidlu s tim, ze pak vecer bude steak.. jenze po filmu..no znate to... :-N a usli jsme...takze zadny steak nic.. . to by si Misa nevychutnal..ja maso teda nejim...neco zobnu z ryby a kurete..takze to vidim na bagetu s necim. jo a ucit bych se taky mohla...koprrrrrr ;-) Lucy.. freta je super ... smradoska mala...ja miluju ty jejich oblicejicky... jako nevinnost sama.. :-D nasi maji 2 kocky a 2 velke pejsky.. a ty kocky..to jsou mega potrestely jelita.. hlavne ta jedna, ta by vyhrala maraton raz dva... :-D a neunavna je jak ves. Konicek at se brzo uzdravi, je to nemile... Co se tyka organzy...tak ja sem objednala 3 role, kazda po 9 metrech... takze celkem cca 27 metru. Vypocet: jeden stul: delka cca 3 m, vleze se tam 6 lidi, budou sedet z obou stran a tak nejak sem vypocitala, podle toho kolik budu mit lidi, ze tech 27 m by melo byt OK. Tudiz ja radim zpocitat si kollik bude lidi na kollik stolu a pak zjistit kolik ma 1 stul na delku a selskym rozumem to zkusit vypocitat. Jestli chcete mackanou...tak mozna dat na jeden stul 1 m organzy vice.. tedy v mem pripade, zalezi na rozmeru. Je to smysluplne..nebo totalni patalie...? :-D Jinak akce Brno neboli 3 gracie v cukrarne.. me nadchla... ;-) do Brna jedu koncem unora , takze co treba ctvrtek na vecir nebo patek/ nevim jeste hodinu, ale asi tak kolem 2 - 3 odpo? Protoze ja budu cestovat docela po republice.. pak mam zubare,jine doktory, manikerku, holicku atd..takze snad tyhle 2 dny budou volnejsi :-) Takze ja jsem pro, bylo by fajn vas videt live!!!!!! Na kyticku jsem zvedava, takze posilej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
se omlouvam za preklepy.. prej vzbudily...ale tak mozna, ze sousedka taky akorat vstavala... :-D
Odpovědět
maky:teeda, tak to byl vyčerpávající den..no my jsme to včera chtěli nějak vypočítat tu organzu,ale já jsem usla:-D :-D ...no jinak musite mi napisat pak den i cas "sraziku" pac mam tam nejakou skolu, zvlaste ctvrtek se mi moc nehodi, ale patek by byl OK:-) lucy:..Musim mrknout na mejlik, jsem zvedava na kyticky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, grácie :-) Máte to tam ;-) Markét, s nákupy to máme stejně. Přes týden nakupujeme jak stíháme-jen drobnosti. Nakupuje ten kdo jede dříve z práce. No a o víkendu (či když je čas), tak velký nákup a to nás teda také vždy ubije... 8-( Freťuch je parádní-už nesmrdí. Teda je potřeba jí fakt pravidelně čistit záchod, ale jinak O.K. Jj, ksicht má super. Máš pravdu-neviňátko...Předevčírem si nás zkontrolovala a koukala jako, že ona nechce vůůůbec nic provést a o pár minut později jsme ji honili po pokoji s částí kytky v tlamičce ... Šmejd malej :-D Včera jsem teda večer už nenakukovala, ale my šli spát někdy v půl druhé-učení... 8-( Učila jsem se teda asi do jedné-zbytek je vana s koupelovým olejem, maska na ksichtě a tak :-N Ale zase si asi dokážete představit jaké bylo dnes vstávání... :-S Vzorec na výpočet délky organzy máš dobrý, ale já právě zatím nevím kolik bude mít ten stůl...Jsem si pak už včera říkala, že musím změnit ten náš, ale pak jsem to odsunula "na potom"... Srazík UŽ na konci února!? Tak to musím rychle zařídit kadeřnici, nehty, líčení-no, víc než na svatbu samotnou :-D S Brnem-dej vědět termín nějak dopředu-ať si můžu domluvit zkoušení šatů...Snad už mi do té doby přijdou botičky... x-) Pěkný den. ;-)
Odpovědět
lucy:už jsem ti písla na mejlik komentáře:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj,vím ;-) Děkuji. Mail mi chodí na telefonek-tak o tom vím hned. O příspěvcích sem se zpožděním ;-)
Odpovědět
lucy:jasne, to je pekne zarizene - jinak me totalne nadchla v tom jednom mailu ta fialová a v tom druhém ta růžova - pro mě teda:D, ale jak jsem psala ta žlutá ve fialové musí být perfekt!
Odpovědět
Profilova fotka
Ta růžová je nádherná a jednoduchá-myslím, že by se k těm šatům hodila... Ta lila je také krásná...No, však jsem psala, že tyhle postoupily do užšího výběru a teď-babo raď =-) Juknu odpolko.
Odpovědět
lucy:Tak možná ti pomůže konzultace s floristkou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je hroznej název...Floristka... No, do květinářství časem dojdu...A teď už fakt pa. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooojte..psala jsem uz lucy na mail..nicmene si myslim,ze to zlute provedeni kytice...nemyslim az tak barvu, je mega super.. barva ruzi by mohla byt lila ci jemne fialkova s kremovou.. a neni co resit.. :-D v druhem se mi pak libila ta lila.. ze bych byla totalne usedla na filakovou barvu.. a sama mam svatbu do zlato-kremova??? :-D Holky... jako konec unora byl napad...zalezi na vas..ja totiz pak do CR prijedu uz jen tyden pred svatbou...takze jestli si chcete napr udelat povyrazenicko tyden pred svatbou...napr od toho shonu..kolem svatby a trosku se zasmat.. jsem taky pro..zalezi na vas.. a ja se prizpusobim.. jestli vyhovuje vice patek..neni problem....prizpusobim se.. a mozna ten patek by byl i lepsi. ;-) ejchuchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a manikerka a kadernice neni potreba.... nebo jako, ze bych zacala planovat navstevy taky uz... a sakra... :-D
Odpovědět
lucy:mě to zas tak hrozný nepřipadne:-D.. jinak holky mě je to taky úplně fuk, jen potřebuju dát vědět předem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, tak jsem Tě odhladla správně, že jsi psala i sem :-D Já odpověděla na maila a pak jsem si řekla, že ses určo ozvala i sem a ono jo. Takže kytici bychom měly... Hmmm, večer popřemýšlím co zbývá dál... Jinak na té služebce jsem nám asi vybrala písničku na první tanec... Doma jsem to pustila a prý krásná x-) x-) x-) Zkusím ji někde stáhnout a také poslat, ale to až večer. Nevím jak se to jmenuje, tak musím mrknout na obal CD... Ale varuji předem-nečekejte nic normálního 8-) A co dát ten konec února a v případě kladných ohlasů dáme "repete" před svatbou? Manikérka a kadeřnice není potřeba? Mně pak uvidíte jen na svatebních fotkách, tak ať mně poznáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se neboj, pozname.... ;-) takze ktera kyticka vyhrala... ci drzi post na spici??? :-D no ja jsem pro s tim srazem.. na konci a aj v kvetnu... ale jak tam prijdete vyfintene jak hvezdy serialu Pobrezni hlidka.. tak vas dorvu... :-D bo do ucitych partii vazne nemam co dat....asi si koupim hafo lentilek... :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?