Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Caute, jj, na te jedne barve jsme se shodly vsechny, fakt ... Mne se ten odstin moooc libil, tak jsem chtela jeste vedte neci nazor-preci jen objednavam podle fota. Saty se mi zdaji nadherne. Uz se moc tesim. Vcera jsem poslala zalohu a do 4 tydnu je mam doma. Stejne tak i boty. x-) Jinak uz jsme temer v Praze, tak sorry za preklepy, ale nechce se mi to opravovat... Marilko-jak jsou vyvazky, tak uz svatba byt musi ;-) Jinak dekuji za mailika-ted mi bliknul na obrazovce. Jj, ke kremovym to pujde lepe. Market-hezkou zabavu at uz pujdete kamkoliv. Budu koncit. Jeste jdu vyrizovat neco pracovniho a za chvilku tam budeme...Behem psani jsem stihla odepsat rediteli, precist si mailik od marilky... Mejte se pekne. Pa
Odpovědět
makcza:jasne, ze bude....aji kdybych se mela na hlavu stavet:-D...jinak ja si fakt vedu seznam:-), abych na neco nezapomnela a musim rict, ze kazda fajfka potesi, pac jich tam jeste moc neni:-//..ale s tim se pocita koncem ledna....no, co se tycevcerejska, o moc jsi neprisla :-D-kymacejici a cupitajici blondyna po zmrzlem namesti, ktera si stezuje jak ji hrozne boli nozicky:-DD.. lucy:ty brdo, ty jsi teda multifunkcni:-))..ja premyslim, co saty na prevleceni..jedny dlouhe ruzove spolecenske mam - jsou moc krasne,ale myslim si, ze na svatbu by mely byt nejake neokoukane...:-);-)asi z netu....
Odpovědět
Profilova fotka
Ja myslim, ze ty saty nemuseji byt neokoukane...Hlavne, ze Ti je v nich fajn. Ja jsem chtela, aby mi to ladilo i s tim ucesem a botama+bizu. Proste abych jen prehodila saty.. Ale na druhou stranu jsem nechtela saty svetle, ale neco co jeste nekdy vyuziji. Na netu sezenes spoustu satu dovezenych z USA ci sitych v Polsku... Je pauza, zatim moc fajn. Jdu se zase divat :-D
Odpovědět
Ahojky holky...tak jaký byl víkendík? My celkem pohodička, akorát sobota trošku náročná. Měli jsme menší oslavu, tak se celý den uklízelo a chystalo a pak do noci slavilo :-) Holky k tomu programu při focení. Možná už jsem to tu psala, nevím..... Když se vdávala ségra, měla to tak, že se z obřadu jelo na oběd a až se poobědvalo a rozjela se trošku zábava, tak prostě zmizeli a jeli se fotit. To bylo fajn, páč už se lidi bavili a tak to nikomu nějak nevadilo. My se inspirovali svatbou přítelova bratránka.....první focení a pak až obřad. Takže obřad máme až v 13.30 a do té doby se můžeme v klídku fotit,, aniž bysme se nervovali, že na nás někdo někde čeká. Ale ať už to vyřešíte takto, nebo novinama či jinou zábavou, hlavní bude když si to užijete VY!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz je po divadle. Byla to parada. Cimmermanovu novou hru "Ceske nebe" opravdu vrele doporucuji :-) Katynka-dobry napad s tim jit se fotit az po obede. To bych chtela jit fotit take, ale par snimku bychom radi udelali hned po obrade. Jinak pred obradem neee-uvidi mne prvne az na obrade. ;-) Jinak vikend jako vzdy v poklidu-jen to jako vzdy uteklo.
Odpovědět
lucy:no tak jakmile budou Cimrmani tady tak neváhám:-).....jinak jj, musí mě v nich být dobře,ale hlavně chci taky něco v čem nechodím na všechny akce a v čem mě každej už desetkrát viděl a zná..A já jsem na společenskou modu vysazená, takže mít doma deset šatů je pro mě spíš výhra:-))))
Odpovědět
katy:jinak to jsou super typy na foceni..ale nevim jestli bych se nervozitou pri foceni pred obradem vubec dokazala trochu soustredit:)))..ja jsem starej stresor:-).
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno přeji, marilka-jj, také jsem ráda "za dámu", tak mi společenské oblečení přijde vhod. Jaké vlastně budete mít botky-otevřené/uzavřené? Já otevřené a do nich asi punčochy nee, že? Pěkný den-dnes budu asi až večer. Pa
Odpovědět
lucy:no já boty ještě nemám, nechám si to na později...ale asi budou uzavřenější...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky....botky mam u sebe v albu.. maji otevrenou spicku..a jestli bude kosa...tak si dam samodrzky bez zesilene spice a vubec to teda neresim... ;-) jestli mas paskovky,tak asi puncochy ne...ale uprimne..kdo se ti diva na to, co mas pod satama..takze ja bych se teda toho nebala... takove ty reci, ze je to hrozne...atd... aaaaaaaale... hlavne,ze je pohodlicko, ne? ;-) taky mrknu az vecer... jinak fotime se hned po obrade a hoste dostanou noviny ci nejake male obcerstvenicko.... :-)
Odpovědět
Marilko je fakt že stres je potvora. S touto fotografkou, co bude fotit nás jsme byli na focení svatby bratránka. Byli tam jen oni, my a fotografka a bylo to bezva. Fotografka má skvělý přístup, takže veškerá tréma opadla a bylo to veselé a potom už neměli trému ani při obřadu. Ale každý to vnímá jinak. No uvidíme, pak vám povím jak jsem to vnímala já :-) Já holky nemám až tak strašný strach z té trémy, jak z toho že budu brečet. Já jsem totiž strašná cíťa, bečela jsem i když jsem se dívala u kamošky na svatební video :-N No ale zatím většina nevěst říká, že na té vlastní svatbě to zvládají tak jaksi líp a ten očekávaný stres a tréma se nakonec ani nějak rapidně neprojeví, tak snad se to bude týkat i mě a vás všech. Protože být rozmazaná nevěsta, to bych teda nechtěla. Jinak botky já budu mít uzavřené....doufám, že není špatné, když ani nebudou nové. Ale kupovala jsem si je v létě na svatbu toho bratránka a od té doby je neměla a jsou fakt pěkné a hlavně pohodlné!!! A zatím jsem v obchodě na žádné které by mě uchvátily nenarazila....
Odpovědět
Profilova fotka
katynka21: hlavne, ze mas botky.. nemuseji byt vuuuubec nove...hlavne, ze je pohodli..to uz jsem psala... ;-) nevidim duvod, proc by melo byt vsechno fungl nove jen na svatbu.. nebo porizovat si veci, kt vyuzijes jen na svatbu...? Skoda penez. Ten muj se dobre citi ve svych spol. botech.. akorat potrebuji opravit podrazku... kdyz si je o vikendu zkusil, namazal a vylestil..tak teda rozdil od novych a techto by clovek jen stezi poznal.. a to je uz ma snad 4 roky. Ja si myslim, ze nejaka ta slzicka asi ukapne i mne.. ale to asi bude to stesti.. jako,ze se splnil jakysi sen.. zacina nova kapitola atd.. ale mozna, ze se rozbrecim, jak uvidim nase..jelikoz nase mamca to je cislo... :-D ale uvidime. Jak vy damy, jak se dari po dnesku?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojda. Nakukuji jen prot, že jsem to slíbila. Jsem dost K.O., takže to balím a jdu to zalomit 8-( Myslíte, že u toho budeme brečet? No, tak si pořveme, pak se půjdeme fotit... :-N Jdu spát, dnes už mi to fakt moc nemyslí. Pa
Odpovědět
holky já budu stopro bulet jak sviňa dřív nebo později:-)..ale gratulace jsou určitě jasný, snad se během obřadu udržím..ja totiž vzlykám a to by u toho ANO nebylo moc dobrý:-DDD..jinak já řvu úplně u všeho - romantický filmy, písničky, i u dokumentárních filmů, když se tam stane něco nějakýmu zvířátku:-/.Já to prostě vim, u mě se brekot dostaví, jen doufám, že v té největší míře až v klidu doma:-).. Jinak dnes jsem dodělala svou chloubu - 80 vývazků:-) a před chvílí jsme s přítelem ukončili domácí poradu na téma "SVATBA" a začne se už realizovat ve větším..Dnes zamluven DJ a i když pořádně nevim, zda nás vůbec oddá někdo, tak to prostě povalíme dál všechny ty přípravy jakoby nic a nějak se to udělá..Prostě musí! No nic, jdu to zalomit taky :-D Jo a ještě jedna věc - určitě je důležité se na svatbě cítit co nejlépe a ne mít skvělé nově boty a po hodině oplakávat puchýře;-). Tak pa a dobrou zítra:-)
Odpovědět
Čau holky, tak už se zase ozývám. Státnice jsou úspěně za mnou a teď 102 dní na přípravu svatby!!! Máme zatím termín, místo na hostinu, DJe a fotografa. Chtěla jsem Simonu Smrčkovou, ale potuluju se tak po vašich albech a koukám, že marilka byla rychlejší! ;-) na kolik přijde taková Simona, jestli se můžu zeptat? Jinak zkoušela jsem Veroniku Belantovou (taky hezky fotí), ale bude začátkem června rodit, takže už nefotí. Tak nakonec nám průběh svatby nafotí kamarádka a profilové fotky jeden fotograf, kterého sehnal přítel - nafotil skvělý kalendář s dodávkami :)) ale fotí i svatby a moc hezky :)) Tak ještě takové maličkosti jako místo obřadu, šaty, kytky, hosty, prstýnky... chjo... ale ono to půjde... :) jinak na státnicích nečekaný úspěch 1-1-1-1!!! :)
Odpovědět
jesterice:Na kolik Simča vyjde, to nevim, pac to dostavame darem od svedkyne - a navic Simca je nase znama:-).....Jinak gratuluji ke statnicim!!!Jsi sikula!!
Odpovědět
Marilka: Ahoj viděla jsem dneska tvoje Foto album a jsem z tvích šatů naprosto unešená... :-o Jsou to nejužastnější šaty, které jsem zatím viděla...Prosím mohla by jsi mi napsat, kde jsi si je pořídila?
Odpovědět
lenik:ahojky!Děkuji ti mockrát za lichotky!!! :-) Jinak šatky mi sehnala známá. Můžu ti je kdyžtak taky sehnat - napsala jsem míry a do měsíce jsem je měla doma:-). Realita neodpovídá naprosto přesně do detailu tomu filmu,ale jsou to ony:-).
Odpovědět
Jesterice gratuluji ke státnicím....super výsledek!!! Marilko je fakt, že než mít puchýře, tak to raději budu už v jednou nošených botkách :-)
Odpovědět
katy:no jasné...já teda žádné botky ještě nemám, ale chci je brzy,ať si je můžu prošlápnout!:-)
Odpovědět
ahooj holky :-) tak by byli dneska i přes ty závěje a kolony podepsat všechny papíry ke svatbě na matriku :-) ufff. Neberem se v Ostravě a cesta na matriku tam, která by normálně trvala tak 30 minut trvala hodinu a půl a to jsme měli jednou fakt na mále a stáli jsme ve dvou kolonách ... no hrůůůza počasí dneska Dostala jsem seznam skladeb k obřadu, které nabízejí přímo na matrice už v ceně. Není to teda nic moc :-) no ale taky co čekat, ono ty Stěbořice to je teda fakt ospalá díra :-) Máte nějakou představu jakou hudbu a k čemu všemu - nástup svatebčanů, ženicha a tak? já myslela, že hudbu jenom na můj nástup a jak to tak čtu všichni mají hudbu snad ke všemu :-D jinak teda já jsem rozhodně proti klasice z toho bych asi dostala záchvat smíchu :-D a romantické mi to nepříjde ani trochu .. tá ta ta dááááá :-D :-D :-D
Odpovědět
Janko my budeme mít u obřadu nějaké trio - housle, viola a kytara - prý jsou moc fajn. Bylo nám řečeno, že si máme vybrat minimálně 4 skladby ze seznamu co nám dali a z toho jedna skladba že má být nějaká naše osobní písnička, že oni si ji rozepíšou na noty a zahrají nám ji. Tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky.. zdravim. my budeme mit kvarteto... a dostali jsme seznam skladeb od nich. Ja chtela na muj nastup Pachabeluv cannon in D, takze proto jsme volili i kvarteto nebo nekoho, kdo je schopny nam to zahrat a ne klasicke varhany, kt jsou na zamku.. protoze z toho by me je.lo :-D . Pak budeme mit na prichod svatebcanu asi melodii z Foresta Gumpa...na proslov nebo na prstynky melodii z Ducha.. dale asi Moon river.. a jeste musime vybrat dalsi na podkresleni no a pak po polibku nejakou veselejsi...ale mame s nimi schuzku a reknou nam co a jak a poradi i pro vyberu. Navic jednani s nimi je vazne skvele a hraji no nadherne. Vcera jsem si objednala ty clipy in.. jak jsem se uz zminovala tady v diskuzi.... takze si na svatbe prodlouzim vlasky... ;-) Na matriku zaplatit poplatky se chystame az koncem unora a taktez dovyridit ten zbytek. Se to krati slecny... :-) jinak zdravim Jesterici, jak jde planovani? Lucy, kde te mame???
Odpovědět
Ahoj holky!!No jelikoz ten vyber u naseho housloveho tria neni zadna hitparada - zezacatku jsem chtela opravdu neco netradicniho,coz v repertoaru nemaji a tak moc priplacet se nam fakt nechce- tak jsme to nakonec cele prekopali..nastup svatebcanu - pachelbel canon, nastup zenicha a druzicek- let it be, muj nastup klasika Wagneruv svatebni pochod (normalne to uplne nemusim ale v podani toho tria jsem mela mrazeni:-)), pak ano, prstynky a podpisy Air od Bacha - doják jak kráva pro nás, gratulace Elvis I cant help falling in love with you a Queen We are the champions a odchod novomanželů Mendelsohn..Pro někoho asi nic světobornýho,ale musim říct, že když to slyšíme v podání těch smyčců máme mrazení v zádech a to je ono:-), to je důležité...Jsem šťastná a moc se těšim až to bude live:-)
Odpovědět
Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alcaca:nevahej ani chvilku.. ;-)
Odpovědět
Makczo, díky. :-) Snad bych jen na úvod napsala, že se bereme po 12-ti letech od seznámení. Máme desetiletou dceru Aničku a dvouletou Alenku. Takže se konečně 15.5. budeme všichni jmenovat stejně. :-)
Odpovědět
Ahojky alci!Vítej mezi námi!Co všechno už máte zařízené?? :-) Svatba je za dveřmi:-)
Odpovědět
Marilko, děkuju. :-) My už máme rozeslané svatební oznámení. Máme zařízený obřad, místo oslavy, vybrané šaty, segra je kadeřnice, takže zkoušíme účesy. Bude mě i líčit. Pak máme zamluvenou paní na koláčky a dorty. Kamarádky budou péct cukroví. Mám nějaké věci na dekoraci, chtěli bychom to mít v bílozelné barvičce. Taky už mám objednaný boty a koupenou bižu. Holky už mají koupené šatičky a košíčky. Jo a taky máme prstýnky. Ale ty jsme kupovali obyčejné stříbrné, protože Standa ho nosit nebude a já prstýnky taky nemůžu, natejkají mi z nich prsty. :-( Jinak chystáme takovou obyč svatbu. Bude to spíš taková zahradní párty formou švédských stolů. Na zahrádce se bude grilovat selátko a bude se točit pivo. 8-) BUdeme mít cca 95 lidí, to je včetně dětí. Dělali jsme si sami pozvánky na svatební hostinu. No vešla se celá na A4. :-D Ale zatím všichni, co jí četli, tak říkali, že se bavili. Oni nás znají, my jsme s S. takový trošku střelený. ;-) Jsem fakt ráda, že jsem začala tak brzo s přípravama, protože to hrozně rychle letí. :-o Jo a fotit nás bude moje známá, není to profesionální fotografka. Ale je to její velké hobby. Nikde jsem ji snad ještě neviděla bez foťáku a dělá opravdu krásné fotky. Hodí nám je pak na cd a my si z toho sami vybereme a uděláme nějaké svatební album. Koukala jsem, že jste teda řešily hudbu na obřadě. Tu mi budeme řešit během března. Budeme to na úřadě vše nacvičovat, páč budeme první, kdo tady dělá svatební obřad. Kytičku jsem si ještě nezamlouvala, ale představu mám. Chtěla bych bílé Kaly. ;-) Tak to je asi vše. :-)
Odpovědět
alca:tak to je krásné, to už je skoro všechno:-)...no já konečně dnes ráno úspěšně dokončila všechny zkoušky, takže teď už jen a jen svatba:-). V úterý se nám ozve reverndka, zda nás oddá tedy, nebo budeme muset hledat jiné řešení. Každopádně zůstaneme v Sudickém Dvoře i s obřadem i s hostinou a zbytek se přinejhorším nějak udělá. Proto nám teď stojí i výroba oznámení, abysme je neudelali a pak nedelali nove s jinym casem apod. Tak jsem trochu nervozni z toho, aby to vsechno dobre dopadlo. A uz zacinaji svatbu resit i rodice obou stran cim dal vic, takze mam velkou radost, ze uz se s tim vsichni smirili a nekoukaj na nas jako na blbce:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?