Menu Forum

Svatba 14.7.2012, Ostrava. Pojďte sem :-)

15. lis 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
Registrovala se 1. září 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 255 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
Registrovala se 1. září 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 255 příspěvků. Má 33 přátel.
 @zmaldik Jo tak, vy jste se tam chtěli vlastně i vzít emoticon
@jannicka85 Nás upozornovali, že Třebovák nebudou uzavírat a že tam nebudeme sami, jako v salonku jo, když budem zavření, ale když bychom šli ven a na dětské hřiště, tak tam budou i cizi lidi. A to se nám nelíbí. Měli jsme mít ten velký sál s východem ven na dětské hřiště.
14. říj 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicol8
4
Registrovala se 4. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
nicol8
4
Registrovala se 4. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků. Má 11 přátel.
 @formelina Já to tam ani neplánuji emoticon Bereme se v zahraničí. Moc těm plánujícím tady v OV nezávidím, protože sama nevím co bych si vybrala. Ještě jsem nebyla na žádné svatbě kde by vše proběhlo na 1 okolo jídla.
Možná jen Penzion Lhotka směrem na Hlučín, tam to bylo docela fajn...
14. říj 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmaldik
36
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 99 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
zmaldik
36
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 99 přátel. Region Ostrava.
 @m.o.n.i.k.a ju chci vše na jednom místě emoticon
14. říj 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jannicka85
33
Registrovala se 28. července 2010 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
jannicka85
33
Registrovala se 28. července 2010 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel. Region Ostrava.
 @m.o.n.i.k.a jj to nám taky řekli, my jsme měli ten velký sál pronajatý.. venku se trošku míchala naše dítka s dítkama z druhé svatby.. jako taky se mi to nelíbilo na začátku, ale v den svatby mi to bylo jedno.. stejně nevěsta je v jednom kole takže to nesleduje a nikdo jinačí si nestěžoval a stejně můžu říct, že když ostatní lidé vidí, že se tam konají svatby, tak tam asi moc nepůjdou, to je můj názor a když ted je dostavená ta část u velkého sálu, tak tam je nádvoří, které je jen pro danou svatbu a to je bomba. Soukromí, nikdo jinčí tam nejde.. ale to je každého názor
14. říj 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
 @jannicka85 k tomu velkému sálu je nádvoří, ketré patří jen jemu a nikdo tam nejde? A to nadvoří má i nějaké průlizky nebo tak, nevíš ? emoticon
15. říj 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmaldik
36
fotoportrét
fotoportrét
zmaldik
36
 @m.o.n.i.k.a nadvori opravdu vede jen k velkemu salu a v pripade obradu tak kolem nej ale prulizky tam nejsou ty jsou jen jedny a to prave mezi cizima lidma emoticon
15. říj 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jannicka85
33
fotoportrét
fotoportrét
jannicka85
33
 @m.o.n.i.k.a jj jak píše zmladik, tam prolizky nejsou,ale naši malí si taky hráli s ostatníma dětma a nikomu to nevadilo. Stejně to bylo jen na chvíli.. ty děti to taky nebaví pořád si tam hrát a taky záleží na počasí.. my měli po dešti, takže si chvilku pohráli a stačilo. Budete mít hodně lidí na svtbě?
16. říj 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
 @zmaldik aha, no nejlépe tam zajet a podívat se emoticon Ale asi to uděláme v sále, at máme soukromí a ušetříme emoticon Ještě uvidíme.
@jannicka85 No jak se to vezme kolem 50 lidí a večer kamarádi emoticon
16. říj 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bomucha
Registrovala se 24. července 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bomucha
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj holky,přidávám se do debaty.My máme termín 9.6. a rezervovali jsme si to Na Kamenci v Jilešovicích..objeli jsem spoustu penzionů a restaurací v okolí Ovy a jelikož jsme chtěli obřad i hostinu na jednom místě bez přejíždění,celou hospodu i se zahradou pro sebe:emoticonbezbariérový vstup a taky něco pro děti. (jsme asi dost nároční...)nakonec jsme zvolili Kamenecemoticon)Nemáte někdo zkušenost??.Moc se nám taky líbilo v Krmelíně -Šindlerův Dvůr,ale pro nás celkem malé...Byli jsme se podívat i na Setině-okolí bomba,ale ten sál byl hrozný,bez vlastního záchodu a tak nic moc no....no a co se týče Třebovického mlýna..já bych tam měla svatbu jen kdyby to šlo celé uzavřít...chodíme tam často na pivo a je pravda,že v čase,kdy je tam nějaká akce(zároveň tam probíhají třeba i tři)kuchyň celkem nestíhá..měli jsme tam akci z práce(asi 70lidí)jídlo bylo studené,obsluha nestíhala a celkově jsme nebyli moc spokojeni..ale myslím,že na malou svatbičku někde v saló¨nku je to super místo.....Byli jsem se kouknout i u Rašků v Michálkovicích,ale paní majitelka nás taky moc nenadchla..samé příplatky snad za všechno...tolik naše zážitky,pokud budete někdo chtít vědět podrobnosti,písněte...a co nějaká pohodová kapelka(ne prosím klávesy a karaoke)..neznáte,nevíte???děkuji papa
29. říj 2011 ve 04:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lui
12
Registrovala se 2. února 2011 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 23 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lui
12
Registrovala se 2. února 2011 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 23 přátel. Region Ostrava.
 @martella mohla bych také porosit o web svatebního salonu v Rybniku? Moc děkuji emoticon
29. říj 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martella
12
Registrovala se 15. září 2011 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků a 3 alba. Má 23 přátel. Bobrovníky, Region Ostrava.
  • Svatba byla 21. července 2012
    Pustá Polom, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
martella
12
Registrovala se 15. září 2011 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků a 3 alba. Má 23 přátel. Bobrovníky, Region Ostrava.
  • Svatba byla 21. července 2012
    Pustá Polom, Region Opava
 @bomucha My jsme byli v podstatě skoro na všech místech, kde vy. Šindlerův dvůr paráda, ale taky pro nás malý, kdyby měl člověk jistotu počasí tak to dělám v té zimní zahradě a bylo by to super, Třebovický mlýn mě taky vůbec nelákal a zase Jilešovicích se mi nelíbilo to místo pro oddání. Nám zase naprosto vyhovovala Setina. Místo pro oddání naprosto kouzelné, to že to je naprosto mimo jakoukoliv zástavbu a možnost si řádění prodloužit a myslím, že u jezírka pokud výjde počasí se budou dát pořídit perfektní fotky. A ten sál mě zase přišel naprosto skvělý :D Východ přímo na vlastní terásku, rautová místnost perfektně oddělená ... Pro nás jasná volba. Hudbu máme objednanou duo White, ale nic moc o nich nevím. Ale doufám, že budou skvělí emoticon))
29. říj 2011 v 11:41  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bomucha
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bomucha
  • Neví, kdy bude svatba
 to je super,že jsme každá jiná a každá něco jiného chceme,nebo potřebujemeemoticon)jinak okolí Setiny ti fakt závidím, i teď na podzim je to tam kouzelné!!...nám vyhovuje,že je celý areál Kamence oplocený,máme hodně dětí a na Setině by to bylo dobrodrůžo,kdy by se nám poztrácely...emoticon))a co hrajou duo White,nevíš? papa
30. říj 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenca88
3
Registrovala se 8. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Klimkovice, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lenca88
3
Registrovala se 8. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Klimkovice, Region Ostrava.
 @m.o.n.i.k.a Mončo a kde is necháváš šaty šít? Taky u tom uvažuju...
12. lis 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapetruska
2
Registrovala se 19. června 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Hlučín, Region Ostrava.
  • Svatba byla 9. června 2012
    Hlučín, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
lenkapetruska
2
Registrovala se 19. června 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Hlučín, Region Ostrava.
  • Svatba byla 9. června 2012
    Hlučín, Region Opava
 Ahoj ženy, připojím se do diskuze. Vidím, že všechny projíždíme stejná místa - Poruba zámeček, Třebovice, Lhotka, někde jsem četla ještě Šilheřovice - tam bohužel nemůžu doporučit. Byli jsme v loveckém i hlavním zámku, jedno malé, jedno velké - bohužel na velký zámek se dovolat nebo si s nimi něco napsat je téměř nadlidský úkol. Nacenění neposlali, nereagovali ani na druhý mail ohledně termínu atd, i přesto, že jsme se tam už s panem provozním byli podívat..takže to nedoporučuji. Nevím, jestli znáte i penziony směřem na Opavu - mohu doporučit hřebčín Albertovec, kde se brala kamarádka - bohužel ale v našem termínu již plné....nevíte o nějakém jiném zámečku v okolí pro hostinu cca 50 osob???
13. lis 2011 ve 20:32  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
 @lenca88 bud na mmb, tam jsou šaty k prodeji šité nebo tady u nějakého korejce nebo kdo to je co šije, je tady i téma na to a spoustu z nich jsou s šatami spokojené emoticon

Jinak my se nakonec bereme v Slezskoostravské radnici- tam je to fakt krásné, hezčí jak na fotkách. A hostinu nám zařizuje kamarád v Hoštalkovicích v nějakém sále.
V Zámečku v Porubě se mě zdá malá obřadní sín, kdyby náhodou pršelo, tam by jsme se všichni nevlezli a víc mě fakt oslovila ta radnice v Ostravě jak celý zámeček emoticon
14. lis 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bomucha
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bomucha
  • Neví, kdy bude svatba
 holky ještě jsem objevila Mlýn u vodníka Slámy v Háji,ale pro nás v červnu už bohužel všechny termíny plné....příjezd ne moc pěkný,ale zahrada a okolí okouzlující pro obřad venkuemoticon)
15. lis 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bomucha
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bomucha
  • Neví, kdy bude svatba
 @lenca88 doporučuji Madora.cz,šijou to české švadlenky za cenu půjčovného a zatím komunikace s paní majitelkou na 1****
15. lis 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí