Svatba 14.7.2012, Ostrava. Pojďte sem :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych založit toto téma a byla bych ráda, kdyby se nás tady sešlo víc, abychom si mohli psát, rady, typy a různé věci co se týče svatby :-)
Odpovědět
1
2
@zmaldik Jo tak, vy jste se tam chtěli vlastně i vzít :-) @jannicka85 Nás upozornovali, že Třebovák nebudou uzavírat a že tam nebudeme sami, jako v salonku jo, když budem zavření, ale když bychom šli ven a na dětské hřiště, tak tam budou i cizi lidi. A to se nám nelíbí. Měli jsme mít ten velký sál s východem ven na dětské hřiště.
Odpovědět
@formelina Já to tam ani neplánuji :-D Bereme se v zahraničí. Moc těm plánujícím tady v OV nezávidím, protože sama nevím co bych si vybrala. Ještě jsem nebyla na žádné svatbě kde by vše proběhlo na 1 okolo jídla. Možná jen Penzion Lhotka směrem na Hlučín, tam to bylo docela fajn...
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a ju chci vše na jednom místě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a jj to nám taky řekli, my jsme měli ten velký sál pronajatý.. venku se trošku míchala naše dítka s dítkama z druhé svatby.. jako taky se mi to nelíbilo na začátku, ale v den svatby mi to bylo jedno.. stejně nevěsta je v jednom kole takže to nesleduje a nikdo jinačí si nestěžoval a stejně můžu říct, že když ostatní lidé vidí, že se tam konají svatby, tak tam asi moc nepůjdou, to je můj názor a když ted je dostavená ta část u velkého sálu, tak tam je nádvoří, které je jen pro danou svatbu a to je bomba. Soukromí, nikdo jinčí tam nejde.. ale to je každého názor
Odpovědět
@jannicka85 k tomu velkému sálu je nádvoří, ketré patří jen jemu a nikdo tam nejde? A to nadvoří má i nějaké průlizky nebo tak, nevíš ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a nadvori opravdu vede jen k velkemu salu a v pripade obradu tak kolem nej ale prulizky tam nejsou ty jsou jen jedny a to prave mezi cizima lidma :)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a jj jak píše zmladik, tam prolizky nejsou,ale naši malí si taky hráli s ostatníma dětma a nikomu to nevadilo. Stejně to bylo jen na chvíli.. ty děti to taky nebaví pořád si tam hrát a taky záleží na počasí.. my měli po dešti, takže si chvilku pohráli a stačilo. Budete mít hodně lidí na svtbě?
Odpovědět
@zmaldik aha, no nejlépe tam zajet a podívat se :-) Ale asi to uděláme v sále, at máme soukromí a ušetříme :-) Ještě uvidíme. @jannicka85 No jak se to vezme kolem 50 lidí a večer kamarádi :-)
Odpovědět
ahoj holky,přidávám se do debaty.My máme termín 9.6. a rezervovali jsme si to Na Kamenci v Jilešovicích..objeli jsem spoustu penzionů a restaurací v okolí Ovy a jelikož jsme chtěli obřad i hostinu na jednom místě bez přejíždění,celou hospodu i se zahradou pro sebe::-)bezbariérový vstup a taky něco pro děti. (jsme asi dost nároční...)nakonec jsme zvolili Kamenec:-))Nemáte někdo zkušenost??.Moc se nám taky líbilo v Krmelíně -Šindlerův Dvůr,ale pro nás celkem malé...Byli jsme se podívat i na Setině-okolí bomba,ale ten sál byl hrozný,bez vlastního záchodu a tak nic moc no....no a co se týče Třebovického mlýna..já bych tam měla svatbu jen kdyby to šlo celé uzavřít...chodíme tam často na pivo a je pravda,že v čase,kdy je tam nějaká akce(zároveň tam probíhají třeba i tři)kuchyň celkem nestíhá..měli jsme tam akci z práce(asi 70lidí)jídlo bylo studené,obsluha nestíhala a celkově jsme nebyli moc spokojeni..ale myslím,že na malou svatbičku někde v saló¨nku je to super místo.....Byli jsem se kouknout i u Rašků v Michálkovicích,ale paní majitelka nás taky moc nenadchla..samé příplatky snad za všechno...tolik naše zážitky,pokud budete někdo chtít vědět podrobnosti,písněte...a co nějaká pohodová kapelka(ne prosím klávesy a karaoke)..neznáte,nevíte???děkuji papa
Odpovědět
Profilova fotka
@martella mohla bych také porosit o web svatebního salonu v Rybniku? Moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bomucha My jsme byli v podstatě skoro na všech místech, kde vy. Šindlerův dvůr paráda, ale taky pro nás malý, kdyby měl člověk jistotu počasí tak to dělám v té zimní zahradě a bylo by to super, Třebovický mlýn mě taky vůbec nelákal a zase Jilešovicích se mi nelíbilo to místo pro oddání. Nám zase naprosto vyhovovala Setina. Místo pro oddání naprosto kouzelné, to že to je naprosto mimo jakoukoliv zástavbu a možnost si řádění prodloužit a myslím, že u jezírka pokud výjde počasí se budou dát pořídit perfektní fotky. A ten sál mě zase přišel naprosto skvělý :D Východ přímo na vlastní terásku, rautová místnost perfektně oddělená ... Pro nás jasná volba. Hudbu máme objednanou duo White, ale nic moc o nich nevím. Ale doufám, že budou skvělí :)))
Odpovědět
to je super,že jsme každá jiná a každá něco jiného chceme,nebo potřebujeme:-))jinak okolí Setiny ti fakt závidím, i teď na podzim je to tam kouzelné!!...nám vyhovuje,že je celý areál Kamence oplocený,máme hodně dětí a na Setině by to bylo dobrodrůžo,kdy by se nám poztrácely...:-)))a co hrajou duo White,nevíš? papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Mončo a kde is necháváš šaty šít? Taky u tom uvažuju...
Odpovědět
Ahoj ženy, připojím se do diskuze. Vidím, že všechny projíždíme stejná místa - Poruba zámeček, Třebovice, Lhotka, někde jsem četla ještě Šilheřovice - tam bohužel nemůžu doporučit. Byli jsme v loveckém i hlavním zámku, jedno malé, jedno velké - bohužel na velký zámek se dovolat nebo si s nimi něco napsat je téměř nadlidský úkol. Nacenění neposlali, nereagovali ani na druhý mail ohledně termínu atd, i přesto, že jsme se tam už s panem provozním byli podívat..takže to nedoporučuji. Nevím, jestli znáte i penziony směřem na Opavu - mohu doporučit hřebčín Albertovec, kde se brala kamarádka - bohužel ale v našem termínu již plné....nevíte o nějakém jiném zámečku v okolí pro hostinu cca 50 osob???
Odpovědět
@lenca88 bud na mmb, tam jsou šaty k prodeji šité nebo tady u nějakého korejce nebo kdo to je co šije, je tady i téma na to a spoustu z nich jsou s šatami spokojené :) Jinak my se nakonec bereme v Slezskoostravské radnici- tam je to fakt krásné, hezčí jak na fotkách. A hostinu nám zařizuje kamarád v Hoštalkovicích v nějakém sále. V Zámečku v Porubě se mě zdá malá obřadní sín, kdyby náhodou pršelo, tam by jsme se všichni nevlezli a víc mě fakt oslovila ta radnice v Ostravě jak celý zámeček :-)
Odpovědět
holky ještě jsem objevila Mlýn u vodníka Slámy v Háji,ale pro nás v červnu už bohužel všechny termíny plné....příjezd ne moc pěkný,ale zahrada a okolí okouzlující pro obřad venku:-))
Odpovědět
@lenca88 doporučuji Madora.cz,šijou to české švadlenky za cenu půjčovného a zatím komunikace s paní majitelkou na 1****
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?