Svatba 14.6.2014

Holky tak kdo má stejný termín a už to taky cítíte že to tak trochu letí? podělte se o pocity, zážitky z nakupování nebo příprav, a tak dál :-D :-)
Odpovědět
1
2
Tak trochu začínám přešlapovat na místě :-D A přitom jsem se tolik těšila na období, když už to budu moct začít konečně řešit a zařizovat a ne odpovídat na otázku "Proč už tak brzo?" :-N
Odpovědět
ano mám stejný pocit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nás se týká taky stejný termín... kolik už toho máte? my máme místo (obřad i hostina v jednom), kapelu, fotografa, místo na focení, postupně vybírám hudbu na obřad, na šaty si myslím je ještě brzo - ještě na sobě chci zapracovat 8-) cukroví budou řešit mamky, dort máme taky domluvenej, květinovou výzdobu mám taky zajištěnou (ségra dělá v zahradnickým centru), doprava na svatbu je taky pořešená, jen nevím v čem pojedu já, chtělo by to něco stylového - svatba je na hradě, tak mi příjde divný dojet tam třeba nějakou audinou... - moc dopředu to není - alespoň na tento termín - kdybyych týden počkala, tak nemáme místo.... takže radši dopředu... co všechno máte vy? je ještě něco na co jsem zapomněla? co je třeba takto dopředu? taky vymýšlíme dárečky.... máte třeba tip?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tento termín byla u nás jasná věc! Vzali jsme kalendář a žádný jiný nepřicházel k úvaze. Já mám již šaty, zamluvenou fotografku, kadeřnici s vizážistkou, místo (vše na jednom místě - obřad, hostina, ubytování), cateringovou firmu a oddávajícího - pan T. Řehák. Taky začínám postupně kupovat dekoraci. Svatbu chci ladit do bílo - růžové (světle).
Odpovědět
Ahojky :) my mame take tento termin. Zarizene mame misto - vse v jednom (obrad venkovni na louce, raut a ubytko). Potom jiz mame fotografa, kadernici. Liceni resim az v lednu a zaciname obhlizet saty a oblek. Zatim jen typove, oboje budeme nechavat sit. Mame vybrano i od koho prstynky, ale zatim nevime jake :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tento termín máme taky, a taky se mi zdá že to nějak letí a to jsem se tak těšila na přípravy... My máme jen zamluvený obřad, kadeřnici. Momentálně řeším místo kde se to bude odehrávat a pořád nevím... čekám ještě na ceník od jedné cateringové firmy a pak se rozhodnu... Jinak nakoupenou už mám nějakou výzdobu a věci do fotokoutku a také pracuji na svatebních novinách ;-) chci to raději dopředu, pak jen už dodělávky ať na to nemusím pořád myslet, co všechno udělat a vyrobit. Svatbu bych chtěla mix barev do fialové + bílá. takže uvidíme jak to nakonec dopadne :-D
Odpovědět
No, my máme zarezervované místo obřadu, v pondělí ho zřejmě pojedu zaplatit, ať to máme pozichrované, a hlavně, dokud se dá jezdit na kole :-) . Dále máme kapelu, asi i místo hostiny (to ještě rozvažujeme, ale asi to zůstane), zřejmě máme taky fotografku (i když nevím, která to nakonec bude, protože mám jednu, kterou moc chci a druhou, kterou moc chci, když první vybouchne, což vypadá, že se taky stane :) ) a kadeřnici. Kosmetička je moje mamka, takže o starost méně. Pak mám nějaké organzy na stoly, svíčky, stužky na vývazky, ubrousky (19,90 za nááádhernéééé zelené ubrousky :-) ) a průběžně vyrábím papírové kytičky, které budou asi v nějakých vázičkách na stolech místo květinové výzdoby. Ale jinak se kytičkami, oznámky, novinami apod. plánujeme zabývat o Vánocích při hrníčku svařáčku,... :) Dokonce i muž se celkem těší (sice asi spíš na ten svařák... :-D ) A v nejbližší době si chci objednat pedig na výzdobu aut, protože jsem dost gramlavá a kdoví, jak dlouho to budu vyrábět. :-) :-) :-) Takže třeba i vývazky moc ráda přenechávám bráchově přítelkyni, protože narozdíl ode mě je fakt kreativní a šikovná. :-) Na šaty půjdu taky kolem Vánoc, oblek a prstýnky stačí na jaře. Asi to tak nějak už je všechno naplánované, jen to dotáhnout do konce, ale jsem teď fakt v nějaké takové fázi, že jsem toho přehlcená (a přitom nakupuju jen tak průběžně, když mě něco zaujme, ať se pak nemusím vracet, stejně bych zapomněla, kde to měli :-) ). Takže mám pauzu a pustím se do toho o chladných zimních večerech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky máme stejné datum. Máme jen matriku a přezamluvenou restauraci si spaním zbytek po novém roce. Ale mám pocit, že moje mamka by to nejraději vše zařídila za mě :-D já zatím jen okukuji a musím na sobě zapracovat at mi pak padnou nějaké šatičky :-)
Odpovědět
tak ja už mám zamluvený zámek na hostinu, oddávajícího, restauraci která mi bude vařit, dále mám vybraée svatební oznámení , zamluveného fotografa, mám dokonce i vybrané šaty které nikde nejsou takže budu bohužel muset dělat kompromis :-( pak někdy v září nebo říjnu pořeším koláčky a cukroví.....no ale mým největším kamenem úrazu je to ,že si neumím vybrat barvu svatby mám ráda vínově červenou s bílou ale příjde mi tato kombinace hodně křiklavá a pak se mi líbí smetanově bíla ale zase je neutralní a chci nejakou veselou barvu ale zase žlutá s bílou... nevím no...a růžovou a zelenou nemám ráda....nooo holky nemam to jednoduché :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Začíná to být napínavé... :-) :-) :-) Moje máti už stresuje, protože napřed nechtěla o nějakých svatebních plánech nic slyšet, že je to ještě daleko a já o tom melu už několik let :-D , dneska mi volala, že ne nervozní, že nic pořádně neví a že se musíme sejít a všechno probrat - jupííííííí!!!!!! :-D Já krom mých nočních můr, které gradují už na 2x týdně jsem celkem v klidu, vždycky je něco, na co si vzpomenu, že ještě není hotové (jako třeba teď na výzdobu na auta), pak mi dojde, že je ještě čas a zase jsem klidná :-) :-) :-) A tak to plyne, týden od týdne... a buch, za 2 měsíce je to tu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už se nám to pěkně blíží.. 46 dní zbývá do našeho Velkého dne... Jak jste na tom s přípravama, co máte a co nemáte? Měla bych pár dotazů..... Jakou barvu samodržících pučoch pod šaty? rozmýšlím mezi bílou a hněhou barvou??? Taky kde budete mít svatební noc?? :-D :-D
Odpovědět
@martinakuncova Mám stejný problém se samodržkami. Původně jsem je vůbec neplánovala, pak mi jedna osvícená kamarádka řekla, že bez nich to prostě nejde, no a teď jsem v pasti z barvy. Ale asi tělové...
Odpovědět
Článek se načítá
Já to nakonec měla docela jednoduché - v mé obr velikosti byl problém samodržky sehnat a nakonec jsem koupila bílé přes aukro jako erotické zboží :-D :-D :-D
Odpovědět
Taaaak holky uz jen 34 dniiii... jak se citite? ja hroooozne nervozne :-D
Odpovědět
@aventas Já jsem klidná, dneska se konečně do organizace vložil ženich a konečně to začíná dávat smysl a směr :-D Pragmatik můj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaacaaatkooo @aventas Holky dnes jsme byli s naším fotografem řešit focení okolo svatby.. teď jsme se vrátili a mám z toho hlavu jak balón.. netušila jsem co je všechno potřeba kolem toho řešit... Takže tak... Punčochy mám nakonec 2 bílé samodržící, ale ještě uvažuji o koupi jedněch tělových... Klidná zatím taky jsem ale už začínám přemýšlet nad tím na co jsem zapomněla a tááák...
Odpovědět
@martinakuncova A co je třeba řešit? My akorát potřebujeme s sebou člověka, který bude fotografce držet zrcadlo a řídit. Jo a zkoušet si u zrcadla, jak nám to nejvíc sluší. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaacaaatkooo to taky potrebujeme d pak dalsiho cloveka co pomůže kameramanovi. Pak vybrat mista kde se bude fotit, plus mit rezervu kdyby nahodou prselo. Zaridit program pro hosty behem foceni,
Odpovědět
@martinakuncova Joo, tak to jo, to jsme s fotografkou prošli. Jen mokrou variantu na focení asi nevymyslíme, takže PROSTĚ BUDE HEZKY :-) . A v době, kdy se budeme fotit, budou hosti pomalu dojídat oběd a pak si dají dort a kafe a my tak akorát za hoďku dorazíme zpět. My focení neprožíváme, bereme to tak trošku jako nutnost :) , takže šup šup pár hezkých fotek v přírodě a tradááá zpátky za hosty :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaacaaatkooo jojo.. akorat my máme právě focení před obědem.. To bude krájení dortu bez vás??
Odpovědět
@martinakuncova Nakrájíme a půjdem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přidávám se k termínu :) každý se ptá, tak co už se to blíží, těšíš se, jsi už nervózní? :-D a já ani nevím, máme ještě jiné starostí s rekonstrukcí domku, takže myšlenky jen občas ulítnou k zařizování :) ale už se to blíží :) čtu co tady píšete, a zaujalo mě téma : Program pro hosty během focení novomanželů. Máte nějaké tipy? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tristizia Ahojky, my máme taky T. Řeháka a taky 14.6. :D. Tak doufám, že ho máte vy ráno:D protože my od 14:30. Už jste s ním měli schůzku? my máme za 2 týdny, tak sem zvědavá, jak se to bude vyvíjet...
Odpovědět
Ahoj Holky, tak se dívám, že je nás opravdu dost na stejný termín :) Chtěla bych poprosit, nemáte náhodou někdo nějaký tip co použít kromě solárka, abych na svatbě nebyla totálně bledá. Mám strach, že ze samoopalováku budu flekatá.... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@katarina1406 Pak jedině nástřik, ale zkušenosti s tím nemám...
Odpovědět
Profilova fotka
@susette ahoj, my ve 12 hod. a schůzku jsme už měli, bylo to super :)
Odpovědět
Profilova fotka
@katarina1406 mám stejný dotaz s tím opálením...taky nevím jak se rychle opálit:) tak kdyby mel nekdo tip a dobrý samoopalovák, sem s ním!
Odpovědět
Profilova fotka
@tristizia a na co se máme připravit, jestli se můžu zeptat. A kde máte svatbu prosím? snad to stihne:D
Odpovědět
Profilova fotka
@susette To určitě stihne, máme svatbu kousek za Prahou. U nás končí kolem 13:00hod, takže má spoustu času:) Popíšete mu, jak jste se seznámili a pak on bude mít otázky typu - jaký sport děláš, zda vaříš, zda je přítel spolehlivý atd. Rozhovor si nahrává na diktafon a bylo to skutečně moc fajn. Bála sem se toho, ale odcházeli jsem se super pocitem a na obřad se šíleně těším :)
Odpovědět
@katchikk ano ano taky rekonstrujeme baraček :) a řešíme svatbu najednou :-D
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?