Svatba 13.7.2013

Profilova fotka
Ahoj nevěsty...Máte některá stejné datum svatby?? Mě se každý diví, že mám svatbu zrovna 13... Ale už to tak nějak máme v rodině-budoucí manžel má 13.6. narozeniny, já mam 13.7. svátek a budou tchýně má 13.8. narozeniny :-)
Odpovědět
Také se bereme 13.7.2013 v 11:30 v Náchodě:). Právě se nám velice líbí tento datum:)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě přijde tohle datum jako jedno z nej... 13+7=20... a pak za tim zase ta 13... Prostě se mi to líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky mame svatbu v tento den v Praze v 15h.....a to proto,ze pritel ma 13 jako stastne cislo a ja 13.6.2012 prezila operaci praskleho slepaku (bylo to o fous...) Takze...mam jeste neco dodat???? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dodávat už nic nemusíš :-) My máme obřad v Lidicích ve 12 hod .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že nás tady zatím moc není... 8-) Tak snad se ještě někdo připojí...Zajímalo by mě, kdo už má co zamluvené a objednané atd...
Odpovědět
Tak my se bereme o měsíc dříve 13.6.. Chtěli jsme čtvrtek a třináctka se nám líbila, tak to bylo jasné hned. Obřad, hostinu, večírek chceme na jednom místě, teď se právě rozhodujeme ze dvou nabídek, které nás zaujaly. Máme tak 14 dní na konečné rozhodnutí s tím, že termín máme rezervovaný. Právě dnes jsem si zarezervovala šaty, asi je brzy, ale prostě mi "padly" a měla jsem z nich skvělý pocit. No a ostatní budu řešit leden/únor :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?