Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 no jasne, ze jsem:-) jsem prece uca, tak musim:-D:-D:-D ba ne:-) spis lina huba, holy nestesti:-):-) a uz asi vim, jak s paypalem:-) jestli mi ted nebude nekdo volat, ze jsem to zvorala, tak uz to umim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky jee, promin s tom mistem. ja si te popletla se smiskem, kde jim to trochu zamotala kastelanka:-) to pardooon:-) taky si budu delat oznameni sama, spis dumam nad tiskem. uz i vim, kde koupim prani, ktery chceme (bily s obalkama bez tisku). vis, kde maji krasny napady? imikimi.com - tam se zaregistrujes a muzes si upravovat obrazky a tak - maji tam uz ruzny navrzeny. jediny, co je nevyhoda, je ze je to ctvercovy a jiny format nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No vidíš to, musí ti to vlastně pálit :-D ;-) To je pravda, když něco nevím, tak se zeptám ;-) Fakt? To byla rychlost a určitě jsi to udělala dobře a nikdo nezavolá ;-) Takže až budu něco takhle chtít, tak se jako potvora přihlásím o radu :-D :-D :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 tak jo potvoro, ozvi se:-) covece i smoji aj to bylo na hrane, protoze z ten pozadavek z raftingu v turecku prisel v nejaky turectine ci co to bylo:-D s anglictinou to melo spolecnych jen par pismenek, proto se trosku bojim, jeslti je to vsechno ok, ale prislo mi, ze jsem nekde platila:-):-) tak snad mi to nevyluxuje ucet nebo neco podobneho:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 jinak ted ke konci skolniho roku jsem totalne vystavena, uz mam dojem, ze tem detem to pali vic nez me a to je co rict:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ale dalas to ;-) Tak to Jani držím palce, ale snad to bylo slušné a nevyluxuje ti to víc než má ;-) Hele děti budou natěšený na prázdniny, tak jim to pálí, ale od září se jim zase nebude chtít myslet :-D Ty budeš přes prázdniny hezky odpočinutá, po dovolené nabitá energií a pak to bude zase obráceně ;-) :-) Tak vy takhle prožijete adrenalin v Turecku jo? :-) Pak mi prostě musíš vše vyprávět, už teď se těším ;-) Já ti za to můžu vyprávět, jak tady budeme lítat s krabicema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 stehovat se do sveho domu, klidne bych obetovala Turecko:-) chteli jsme jet na dovcu uz loni, ale koupili jsme si ten nas bytecek, tak na dovcu trochu nezbylo:-) ale vuuuubec toho nelituju:-) Na ten rafting se moc tesim, ale nebezpecny to neni. poslu ti odkaz do ip:-) bude to super:-) a jeste chceme do nejakeho green canyonu, co vypada bezvadne a dolphin island:-) mam cim dal vetsi chut objednat si uz saty od Zima:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Hezky jsme si to my dvě prohodily ;-) Vy loni, my letos. Taky jsem moc ráda, že se stěhujeme, ani nevíš jak :-) Jen pošli, ráda se podívám. Na jak dlouho jedete? Koukám, to bude hodně vyplněný program dovolené ;-) Ale co, něco zažijete, uvidíte a hlavně všechno spolu. Žijeme jen jednou ne :-) Myslíš ty šaty, na které jsi mi posílala odkaz? Ty byly fakt hezký :-) Já si ještě počkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ty saty, jak mam v albu (tech satu na modelkach) ocislovany 1. Jsou dokonaly. Fakt se mi zadny tolik nelibi. Pujdu jeste stejne asi nekam zkouset s mamou a s tetou, ale uz jsem psala Zimovi, kolik za ne bude chtit... budu se drzet, abych objednala az na podzim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem myslela, že to řešíme brzy a přitom třeba tady už to je probrané :-) . Taky se bereme 13.7.2013, máme osmiměsíčního chlapečka, jinak domluvený termín obřadu v kostele a hostinu na zámku. :-)
Odpovědět
@balalin ahoj, vítám tě :-) Na kterém zámku budete mít hostinu? A bude malý dělat "družičáka" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jj, vím které. Jsou moc hezké ;-) Mě se líbí plno šatů, teď je jen otázka jaké a jestli vůbec mi budou nějaké slušet :-D Určitě vyraž, zkoušení není nikdy dost a máme na to čas :-) A ikdybys objednávala, tak podzim je tu co nevidět :-) Převalí se prázdniny a je jasno :-D Tak pak napiš, kolik budou stát ju? Já zatím jsem u varianty půjčení v salonu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@balalin Vítáme tě tady u nás :-))) Neboj, budeme probírat s tebou, my probíráme, plánujeme a inspirujeme se pořád :-D Taky by mě zajímalo na jakém zámku :-) Holky, já jsem zvědavá, kolik nás příští rok nakonec s tímhle datumem bude :-)
Odpovědět
Ahoj holky,taky jsem si vybrala termin 13.7.2013 a po pravde mi je uz trosku ouvej.... ze jeste nemam nic naplanovane :( Svatbu chci v Praze zapad a musim pul rodiny ubytovat. Chtela bych,aby se hoste dobre najedli a hlavne bavili. Mate napad jaky program pripravit....treba hry nebo tombola ? :-) Dekuju moc
Odpovědět
Přidávám se k Vám :) Sice máme ještě více než rok, ale už máme zamluvený kostel, penzion, kde bude hostina, kosmetičku a kadeřnici ... nevím, jak ten rok vydržím :)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Ahojte nevěsty, hostina bude na zámku Kocharowsky v Loděnici, je to kousek od Opavy. Chtěla jsem, aby mě Kubíček odvedl k oltáři, ale uvidíme, jestli by se mě na místě pustil a šel třeba za babičkou nebo se o mě se svým taťkou popere :-D
Odpovědět
@helus2013 @moominka ahoj , tak vítejte mezi "čekatelkama"... Jakou máte představu svatby, kde to budete mít atd?? @balalin tam je to prý krásné jsem slyšela, tak to máte super...my o něm uvažovali,ale je to už hodně daleko, což je škoda :-( Jinak chlapeček má krásné jméno, miluju jméno Kuba, jmenuje se tak přítel i brácha :-D
Odpovědět
Tak uz jsem prosla snad vsechny mista Praha a okoli,kde udelat komplet celou svatbu,ale co se mi libi je fakt mega drahy. Chci svatbu do 50 lidi na hostinu a 80 lidi vecer raut a tak 15 ubytko.No je to orisek.
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Bylo to jedinné jméno, na kterém jsme se s přítelem nebo snoubencem? :-D :-D :-D shodli, děkuji, je krásné, brala bych Antonína i, ale to si klepal na čelo, jestli mi náhodou ty těhotenské hormony nezastírají mysl :-D :-D :-D Tak to jsem ráda, že už to tam máme zamluveno, a to se mi nejeden divil proč tak brzy, hlavně rodina přítele ;-) ,
Odpovědět
@balalin tak i Antonín je pěkné, kamarád se tak jmenuje a je teda hodně spokojený, protože jmenovců v jeho věku zrovna moc nemá :-D No strašně bych se tam někdy chtěla zaje podívat, musím donutit přítele na výlet, teďka už mu skončí fotbal, ak zas můžem i někam sem tam vyrazit.. Myslím si že zrovna tohle místo je hodně oblíbené, takže se vůbec nedivím, že jste ho zamlouvali tak brzy!
Odpovědět
@rozzaarka @balalin @helus2013 @moominka @awe1 jinak holky, mám takový blog (amatérský pokus), kam se můžete podívat na různé inspirace, doplňky, přidávám tam i odkazy na obchody a kde se dá co koupit atd..třeba vás v něčem ispiruju, snažím se každý den něco přidávát :-) misa(pomlčka)krizecek(tečka)cz
Odpovědět
@krizecek stranky mi nejdou otevrit :(
Odpovědět
@helus2013 misa(pomlčka)krizecek(tečka)blog(tecka)cz @krizecek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Super, děkujeme za info ;-) Teď jsem koukla jen tak rychle, určitě se tam ale ještě vrátím. Jsi šikulka ;-) :-)
Odpovědět
@moonie jezis diky, to hlavni zapomenu
Odpovědět
@krizecek Od těch dob, co byly vynalezeny peníze, jsou slova díků zbytečná :-D Ale jinak není zač :-)
Odpovědět
@moonie :-D jo proto to děláš :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak člověk se těší, máme z příprav radost, ale vždycky to někdo musí posr.t ;-( A z mojí strany to není, naši se taky těší, plánují s čím pomůžou, ale z druhé strany jenom samé: Cože osm tisíc za fotografa, jsi... zbytek polkla, kamarády pozvi na večeři, říkám ne... pak když řeknu, že chci krásně šaty s vlečkou, tak na co, když stačí ty nejlevnější, škoda půjčovného za půl dne... Přítel řekl, však to je jen jednou za život, odpověď: no kdoví jestli... Takže sumasumárum ušetříme na dvou lidech, švagr přítele řek, že bude čekat před kostelem a jeho mamka, že na takovou svatbu snad ani nejde... ;-( To jsou,ale vyhlídky... Doufám holky, že vy to takové nemáte... Díky za každá slova... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A to po nikom nic nechcem...
Odpovědět
Profilova fotka
@batalin to je hrozny... asi te neuklidni, ze v tomhle rozhodne nejsi sama.. Teda u nas je to v klidu, ale co tu ruzne ctu je obcas masakr. Tohle je bohuzel na priteli, u sebe doma si musi poradek sjednat on. Me tchyne akorat rekla, ze doufa, ze po ni nebudu nic chtit zaridit, ale to bych stejne asi prece nemela, kdyz jsem tak strasne organizacni typ:-):-) Hlavne si nenech pripravy zkazit, nikdy se nezavdecis vsem a stejne te x lidi pomluvi. Je blby, kdyz je to v rodine, ale i to se stava:-( Mozna bych zkusila s nimi neresit ceny za jednotlive veci a nejaky extremne podrobny plany, at mas klid. Ale jinak ti musim rict, ze Kubik je krasne jmeno a jednou se tak bude jmenovat nas chlapecek, jestli budeme mit kluka:-) Drz se a kraaaasny slunickyvy vikend:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?