Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty tak jsme dnes byli u rodičů přítele a v dobré náladě jsem se rozhodla ukázat své budoucí tchýni mé svatební šaty-na které jsem se chodila půl roku koukat do výlohy pak mi je paní jako první vyndala ze skříně a co čert nechtěl padly mi jak ulité jakoby byly šité přímo na mě-prostě dokonalost dalších cca 8 zkoušených modelů už to nezměnilo a hádejte co mi řekla? Že jsou hrozné jsem v nich tlustá a mám v nich břicho větší než ona a proč jako jsou korzetové proč nemám rukávy,že holá ramena nejsou hezká,že mám mít aspoň na ramínka?!. Takže jsem se jen utvrdila,že ji do svatebních příprav nebudu zapojovat. Njn neuděláš nic :-D Jak pokračují přípravy u vás? Co už vše máte? A jaké byly Vánoce? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka , také do příprav nezapojuji ani svou máti m ani nastávající druhou mamku. Moje matka stejně bud ekritizovat vše, takže to nechávám být.
Odpovědět
holciny co uz vsechno mate vymysleno a zarizeno? Mam se uz stresovat?
Odpovědět
Mam velkou radost - Saty sehnany a krasne ;)))
Odpovědět
Profilova fotka
Já já já :) Máme místo pro hostinu, hudbu, fotografa, cukrářku na dort, vůz pro nevěstu i pro ženicha. Vytvářím vývazky, oznámení, košíčky, svatební strom (to vše postupně). Mám nakoupené nějaké dekorace (na jmenovky, kamínky barevné, svíčky). Šaty ještě nemám, čekám na novou kolekci, ale v lednu/únoru jdu na to. Zítra se jedeme podívat po obleku pro ženicha, snad budeme mít štěstí. Prstýnky víme, že chceme z oceli, ale jaké to ještě netušíme.
Odpovědět
@rollinka já šaty schovala do skříně a nikdo, ani holky tady na beremku, ani moje mamka je neviděly a uvidí je až na svatbě :-D právě kvůli takovým "pozitivním" lidem
Odpovědět
Ja mam saty, termin par drobnosti na vyzdobu...
Odpovědět
Profilova fotka
@princina jestli budes srovnavat s nama "magorkama", co to tu resime nekdy od dubna, tak zacnes byt nervozni:-) ale nemusis:-) casu dost:-):-)
Odpovědět
No jo no., ale všechny chceme to samé-perfektní den D:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka Tak to je mazec teda :-( Člověk chce svojí radost občas v dobré víře sdílet s ostatními a prásk, hned dostane ťafku co :-( Tchýně si to mohla každopádně odpustit, ale nic si z toho nedělej a dál si užívej přípravy na SVOJÍ svatbu ;-) Jen pro uklidnění, já jsem se zase dozvěděla (ne od tchýně), že bych měla začít hubnout, abych prý nevypadala vedle ženicha jako matrona. Nevím teda jak přesně to bylo myšleno, ale docela mě to naštvalo. Nejsem sice žádná modelína 90-60-90, ale celkem to zamrzí no... Takže kašlem na všechny a užíváme si dál ju :-) Jinak holky, jsem tu zase po dlouuuuhé době. Poslední měsíc byl nějak náročný, ale nějaké drobnosti jsem stihla - byla jsem na zkoušce líčení, které bylo super, takže mám paní rezervovanou :-) V únoru mě čeká další zkouška účesu, huráááá a dneska konečně objednám perleťový papír na oznámko :-) Co nového u vás holky? @rozzaarka @krizecek @balalin @smisek.ivca @sarinka88 @petaaolivier @valiet a všechny ostatní nevěsty :-) A abych nezapomněla, všem přeji hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti v roce 2013. Ať nám ty svatby vyjdou podle představ a celkově ať je to nezapomenutelný rok pro každou z nás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Prstýnky jsou kráááásné a cena suprová, povedlo se vám to ;-) :-) Jinak s tou agenturou bych se na to asi vykašlala. Ty jsi šikovná a budeš to mít lepší a úplně podle svého;-) Ty potahy na židle bych nejspíš vynechala, máš pravdu že na hřiště by být nemusely. My je taky mít na venkovní obřad nebudeme a vůbec mi to divné nepřijde ;-) @lilly_ellen Ahojky, vítej mezi náma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Ahoj zlaticko moje, ty jsi vstala z mrtvych?:-):-) na vsechny se vykasli, nejsi tlusta:-):-) Jinak holky resim text na oznamko - muze to byt takhle? Mam trochu dilema, zda to psat v 1.os mnozneho cisla nebo ve 3. tim, ze jsou nahore ta jmena... Jana xy a Honza xy Dáváme na vědomí všem svým přátelům a známým, že spojíme své životní cesty v cestu společnou. Své „ANO“ si řekneme 3.7.2013 na ostrově Mauricius. x Jana xy a Honza xy Dávají na vědomí všem svým přátelům a známým, že spojí své životní cesty v cestu společnou. Své „ANO“ si řekneme 'reknou?????) 3.7.2013 na ostrově Mauricius. Vic se mi to libi v te 1.osobe, ale nevim, jak to udelat, kdyz jsou nahore ta jmena - nebo to nezni blbe?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@awe1 Evi a co vlastne prstynky? Nepojedes nekdy do Phy? Uz jsme mela sraz i s Petou z Francie, jen my dve furt nic:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ahoj zlatíčko:-) To víš, už trochu polevilo šílenství, tak jsem se probrala:-D Děkuji za podporu drahá, snažím se na to kašlat, ale někdy mě to zpětně štve. Jani, jak na ty texty koukám, tak vůbec netuším. Líbilo by se mi to první, ale nevim jak ty jména. Možná je dát až nakonec, za text. Ale to zas nevím, jak by to vypadalo. Třeba když to zformuluju trochu jinak, tak se mi to líbí, ale zase je to jen můj osobní názor: Jana xy a Honza (Jan) xy oznamují všem svým přátelům a známým, že své životní cesty spojí v cestu společnou. Své "ANO" si řeknou 3.7.2013 na ostrově Mauricius. Ale jak říkám zlato, jen můj pohled. Udělej si to, jak se to líbí tobě ;-) Jani prstýnky už jsou dlouho doma, teď právě pod stromečkem :-D Jééé, fakt i s Péťou? Ty jo, to vám závidím. Já chci bydlet blíž :-( Do Phy se chystáme 12.1. na svatební dny:-) Pak nejspíš na jaře na muzikál. Ale hele, M. bude mít už i volné víkendy, takže si myslím, že bysme se mohly klidně domluvit přímo na rande a někde se srazit, co?:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 no jasne:-):-) Jan neres, Honza tam chce Honza:-) tak at mi vsichni vlezou na hrb:-) napadlo me presne to samy - dat jmena az za to, ale to jsem jeste na zadnem oznamku nevidela...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Tak se spolu nějak domluvíme ju, kdyby se to hodilo;-) To víš, že jo, když chce Honza, má to mít:-) Když jsou ty jména zatím, tak mi to hezky sedí ;-) Ale máš pravdu, že jsem to taky ještě neviděla. Ovšem co není může být, v tvořivosti se meze nekladou. Budeš průkopnice:-D A pokud to tak chceš, jdi do toho zlato;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Jo tak zhubnout bych měla také,neboť jsem přibrala 10 kg,ale jak to dopadne nevím,pač nemám vůbec žádnou vůli,ale po novém roce začnu cvičit-taky to poslouchám,že jsem se zakulatila-ale v podstatě co je komu do toho-nejsem ani modelka ani matrona,ať si každej hledí sám sebe. Jsem nadšená z prstýnků a šatů,teď vybírám nějaký účes-inspiraci a rozhodně už nic nebudu ukazovat budoucí tchýni. Stačí až uvidí naše myslivecké svatební oznámení :D
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka na tchyni se vykasli:-) taky mam obcas chut tu svoji odstrelit:-) a na hubnuti taky, hlavne ze jsi stastna a spokojena:-)
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 já zrovna dneska na internetu na jedno oznamko se jmény dole narazila. Nejprve jsem se lekla, že tam ty jména ani nejsou (ztratily se barvou) a nakonec to nevypadalo špatně. Když ho znovu najdu, tak ho sem vložím.
Odpovědět
Profilova fotka
@artemis3 jeee, dekuju:-) zlata:-)
Odpovědět
@rozzaarka nemůžu to najít, buď to bylo v některém albu tady nebo někde na internetu, ten den jsem toho prohlídla tolik, že už ani nevím, co kde bylo. Tady je aspoň jedno se jmény nahoře a dole. http://www.beremese.cz/diskuse/svateb...
Odpovědět
Profilova fotka
@artemis3 dekuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsty vybíráte už spodní prádlo pod šaty? A myslíte že když můžu být pod šatama i bez podprsenky tak je to lepší a nebo je lepší mít pod nimi krásné svatební prádlo včetně podprsenky?
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka ja jdu teda "oben ohne":-) bez podprdy. neumim si predstavit jeste pod tim mit podprdu:-) a spodni pradlo nevim... asi budu resit stary, modry, pujceny kalhotky, protoze jinak mam vsechno novy a bily:-D
Odpovědět
@rollinka o tom jsem také přemýšlela, ale obávám se, že si pod šaty už podprdu nevezmu, jelikož mám přeci jen nahoře tak trochu plno :-) a jak žíká rozzaarka : budu to taky muset ještě doladit s tou tradicí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @princina holky děkuji tak půjdu taky bez :-) já nic modrého mít nebudu pač modrou barvu nenávidím a za mládí mé mamky nic modrého být nesmělo pač to znamenalo modřiny-takže toho se budu držet :D
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka ze bych se vratila taky? to by se mi libilo neshanet nic modryho:-):-) odkud vlastne je nvy stary pujceny a modry?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka to ani nevim,je to nekde na netu psany odkud a proc to je a co k cemu znamena,ale me bylo od generace mamky a mamky a tchyne receno ze ta modra je z ameriky stejne jako podvazek-ten teda mam od tchyne s ruzovou maslickou pac ruzova je ma oblibena-a svatbu budeme mit zelenkavo-jemne ruzovou takze ten si vezmu,ale hlavne ze tam nemusi byt ta modra :D stary je snad aby jsi vedela ze odchazis ze stareho zivota do noveho nebo nejak odkud odchazis-id rodicu,darovane a z pratelstvi a nove-novy zivot? asi neco na ten zpusob :D poradne nevim :)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka http://www.beremese.cz/diskuse/svateb...
Odpovědět
http://www.svatebni-magazin.cz/neco-s...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?