Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsme zabloudili do Ferratu zkouknout obleky, paní na nás koukala, jak spadlá z víšně, že chceme oblek na mého mužíčka :-), Má 202 cm, takže Polsko to jistí :-D
Odpovědět
@daska74 Zrazujou? Pročpak? 13 je nejlepší. Narodila jsem se 13. v pátek a nikdy bych si nenechala 13 zkazit ;) nejlepší datum co holky?
Odpovědět
Profilova fotka
@terezabokova tak také si to nenecháme zkazit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Ahojky :) Představy? Jé já jich mám :D. Obřad bude venku, rodina pak přejde do salonku na oběd, zatím se dole rozjede mejdan, na který pak sejdeme. Den před svatbou budu společně s kamarádkama spát v hotelu blízko místa obřadu a pořádně se odreaguju, svatba bude bezvadná, protože si beru toho nej chlapa ;) a pak už jenom dovča :) PS: A holky, myslim, že 13. je nejlepší datum a vemte si, jak hezky to vypadá 13.7.2013... super :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky sláva předběžně mám zarezervovaný termín na Děčínském zámku 13.7.2013 a dokonce i ve 13:00 hod. mám radsot ofiko snad po 15. lednu
Odpovědět
Profilova fotka
@terezabokova datim je skvely, strasne me mrzi, ze o nek nakonec prijdeme:-) ale 3.7. je taky dobry:-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se přidávám k tomuto datu 13.7.2013 a ještě k tomu ve 13 hodin to vypukne na zámku Hradec nad moravicí. :) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my to tu pekne flakame... je mi jasne, ze toho mame vsichni az az, ale i tak - jak se mate, co u vas noveho? Co porad delate?:-):-) @awe1 @krizecek @valiet @balalin @petaaolivier @sarinka88 atd. atd. atd.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka JEEE nebudes mi to verit, ale celej vikend jsem si rikala, ze tu jsou aktivni same nezname (me) nevesty...tak jsem premyslela, co vtipneho napsat a nic me nenapadlo, protoze jsem delala predvanocni uklid a poprve nam tu nasnezilo:) jinak se chystam do Prahy, 19.12. jdu na schuzku do Brevnovskeho klastera ohledne hostiny, a take zamluveni hotelu. no a v patek druhe sezeni s knezem, prijdou k nam 3 na obed haha! tak jsme gruntovali. mno, jinak jsem si podle kalendare nasla, ze 13.7.2013 neni dobre datum (ten vypocetni kalendar tu mel nekdo na beremku) no ale prdim na to. take pilne obvolavam hosty, uz mi to leze krkem, pozveme je a oni se ani neozvou, zda jo a v jakem hotelu, chjo. nesmim je tak rozmazlovat! ve sportu pokracuju, ale nevim, zda hubnu. zatim se nevazim, az tak za mesic (sakris, to zrovna jedu do Prahy) jo a koupila jsem si spodnicku! uz se tesim, az si obleknu saty, chjo proc je to jen 1xxx????mno a co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@petaaolivier 13.7. není dobré datum pročpak? Ohledně počasí?
Odpovědět
Profilova fotka
@eldoradoh NENE OHLEDNE NUMEROLOGIE
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ahoj Jani, u nás je nového, že Kubík začína chodit, ale to není moc svatební :-D, vlastně jo, vždyť mě povede k oltáři, tak chodit musí!!!! :-D Jinak nám jedna tvořilka z fleru poslala vzorek oznámení, tak až nám v lednu farář potvrdí čas obřadu, tak ho objednáme, pořád čekáme na prstýnky... Po Novém roce bych měla uspořádat představy a hlavně je proměnit v realitu, nastupuju na zkrácený do práce, tak bude čím dál tím míň času, když máme prcka ;-). Jinak si přesně nepamatuju, jak vypadají moje šaty :-D, ale sestřenky mě utěšují, že to byly ty ONY, do zkoušky před svatbou si je zajdu ještě obléknout :-). Mám kosmetičku a kadeřnici, taky po Novém roce chci sfouknout zkoušku, ať vím, že jsem dobře vybrala;-). Takže z toho vyplývá, že budu po Novém roce šedivá :-D :-D :-D !!!
Odpovědět
Článek se načítá
Když to tu tak čtu, tak mám už ted pocit, že nestíhám ... místo, oddávajícího a tak máme zařízeno, ale na šaty se chystám až příští týden (možná i později - nevím, kdy jim přijdou). Oznámení plánujeme až tak na duben, atd ... Holky trochu me tu znervoznujete ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin ale nebudes sediva:-) uvidis, ze nakonec to bude fajn:-):-) nahodou je super, ze maly zacina chodit:-) me zajimaji i veci mimo svatbu, vis?:-) a tohle je zrovna celkem podstatna vec:-) jako mama z toho musis byt uplne hotova:-):-) kam jdes na zkraceny?
Odpovědět
Tento termín už máme také zarezervovaný. Zřejmě to bude i ve 13:00 :-) Obřad i hostina bude v Penzionu Hulín poblíž Sedlčan. Moc hezké místo, jen doufám, že bude pěkné červencové počasí, protože obřad bude pod širým nebem.
Odpovědět
Profilova fotka
@petaaolivier tak s tím datumem, také na to prdím, 13 jsme se prvně viděli , tak snad nám 13 vyjde i svatební den a nejen ten den, ale snadi budoucí společný život. Já tomu prostě věřím a myslím, že nejen já ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se k vám také přidávám ;-) 13.7.2013 v Liškově Mlýně od začátku do konce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jo je to paráda, pořád si ho s Pavlem posíláme, ať vidíme, jak se s tím pere :-), chudák malá, má otravné rodiče :-))). Do fakultní nem. v Ostravě, dělala jsem tam i před těhu, tak snad to zvládneme:-), sice mám černé myšlenky, co vše se může Kubíkovi stát, když nebude s maminkou :-), ale na druhou stranu se moc těším, mám ráda kolektiv, miluju tu práci a dostanu se skoro po dvou letech mezi lidi (jako těhu jsem byla na PN).
Odpovědět
@rozzaarka tak u nás nic nového :-) na svatbu jsme krome objednání prstýnků za poslední dva měsíce neudělali nic :-D
Odpovědět
@rozzaarka ahojky.....u nás nového neni nic...stále stávkuji.....:) takže ohledně svatby jsme při starém...:) jinak v týdnu i o víkendu u nás sněžilo, alednes prší...tak se z toho stává ta známá nenavídění břečka....:)pomalu začínám péct a to je tak asi vše....:) a co u vás? ..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin bud v klidu, myslim, ze zadni rodice nejsou jini:-):-) je dobre, ze jdes zase mezi lidi:-) a mal to urcite zvladne:-) aspon si pak bude vic vazit toho, kdyz je mama s nim:-) kdo ti bude hlidat?
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet co peces dobreho? podel se:-) taky uz pomalu zacnu:-) jenom u nas se nepapa to klasicky cukrovi, tak musim vymyslet same novoty:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja budu mit svatek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Pavel dělá osmičky, takže téměř dvě třetiny dne je doma a jinak mám o patro níž dvě babičky. Jedná se o 5 12-ek za měsíc, ale počítám, že jich bude tak sedm...-ono pěkně zpívají, když ptáčka lapají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin tak to se zmakne:-) kdyz to mas takhle pekne osefovane, tak neni co resit:-):-) a kdyze to nastupujes?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @krizecek @daska74 ahoj damy, tak i ja trochu nesvatebne: dnes jsem poprve byla v praci. ted uz pracuju na celych 45%%%% (tedy skoro puluvazek° ale potrebovala bych delat asi tak na 200%, abych zase nahromadila penizky, ktere se nejak moooc rychle rozutikaji (svatebnim nadsenim, ale i cestou do prahy, Vanocemi atd...). tak tak. a v prosinci pujdu na matriku ohledne papiru na svatbu s cizincem...to zas bude porod!
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se taky pridavam, 13.7.2013 ve 12:00 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petaaolivier neboj, treba zjiti, ze jsi hyperakcni a okamzite ti ten uvazek svysi:-):-) a co to? Ve Francii je takova nouze o praci, nebo je to tim, ze jsi cizinec?
Odpovědět
Profilova fotka
@petaaolivier tak o penízkách ani nemluv, je to stále dokola :-D ale dámy, prostě si krásně svatbu užijeme....dnes mi došel tady z bazárku pedig na auto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Od ledna, uvidím kdy prvně, podle služeb :-) @daska74 Co je pedig? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?