Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@krizecek paráda....tak snad budou tak jak si je představujete a budou v pořádku...:) no už se Ti to blíží co?...:) prosinec se přehoupne a pak už to poletí...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin Úkol splněn :-) Můžeš mrknout ;-) Já taky mrknu :-) @krizecek Ty jo, tak to by mě zajímalo, kolik to tak může stát. Snad to nebude moc velká pálka ;-) @valiet Ahoj drahá, konečně zase tady :-) Koukej chodit častěji. Jinak já už mám prstýnky i šatičky, takže jsem spokojená :-)
Odpovědět
@awe1 paráda a vš eje v albu? abych se mohla pokochat?....neboj rokaz, budu tu denně....:)
Odpovědět
Ahojjj ... hlásím se k tomuto datumu ;D
Odpovědět
Profilova fotka
Jááá:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Jj je, vše kromě šatů na mně :-D ... To jsem ráda, už jsi tu dlouuuuho nebyla :-( Ale denně nemusíš, já to teď taky flákám :-D stačí ob den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezabokova @crowisek Ahoj holky :-) Vítej mezi náma. Jaké máte představy o svatbě a co už máte zařízeno? :-) Jsem zvědavá že jo :-D
Odpovědět
@awe1 no vidíš, a já tu jsem teď denně....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Takže teď jsem ten flákač já jo? :-D :-D :-D
Odpovědět
@awe1 přesně tak...:) ale promíjí se Ti to...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Děkuji ti dobrý vílo :-) ;-) Nějak mám ještě pořád co uklízet a dělat :-D Doufám, že časem zase budu chodit denně :-) Teď jdu tvořit muffiny, ale budu tady ;-)
Odpovědět
@awe1 taky bych měla něco upéct, ale moc se mi teď do toho nechce....:) tak pošli...:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@valiet Já na to mám i docela náladu, blíží se Vánoceee :-) Dneska jsem si přivezla adventní věnec a krásně vonííí :-) Tak jo, pošlu to holubem nebo balíčkovou službou? :-D
Odpovědět
@awe1 Jeeee, holubem...:) no to já začnu o příštím víkendu s výzdobou, dělám si sama věnce atd...tak mě toho čeká fůra a od týdne začnu péct...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Tak jsem ho vyslala, ráno čekej poštu :-D Já chci taky příští víkend začít zdobit a moc se na to těším :-) Už budeš péct? Já asi začnu okolo Mikuláše :-)
Odpovědět
@awe1 nic nepřišlo...:( no jasně, že už budu péct...tady se v Německu jí cukroví celý prosinec.....:)
Odpovědět
@awe1 @valiet děvčata tak jsme byli na zkoušce prstýnků a super, už se nemůžem dočkat až budou doma! Vidím že tu řešíte vánoce, ani mi to nepřipomínejte :-D já mám sice dárky všechny, ale jinak moc vánoce nemusím, vadí mi že si každý naděluje šílené dárky za x tisíc a zapomíná že to kouzlo je někde jinde :-) JOO a ještě nepeču :-D
Odpovědět
@krizecek a sedí jo? tak to je paráda? a jak si se cítila s ním na prstě? To je pravda, že s ezapomíná na to hlavní....a už je to předhánění pouze kdo co koupí, ale musím přiznat, že já dárků taky kupuji hodně, protože ráda dělám radost....:)
Odpovědět
aj my mame stastnu 13tku :-) vcera prstienky a zajtra vybavujeme pozvanky, juuchuuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja:DD
Odpovědět
Profilova fotka
jááá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek tak to je super, ze se prstynky libi:-):-) porad jsem moc zvedava na ty tvoje saty tajnustkarko:-):-)
Odpovědět
Ahoj holky, mám možná trochu hloupý dotaz, ale máte už termín zamluvený na matrice? Plánujeme s přítelem také toto datum, ale zdá se mi moc brzy to už teď řešit, ale zase bych nerada pak dopadla tak, že nám řeknou, že už mají plno. Chceme svatbu venku na zahradě na vesnici, takže žádný zámek nebo podobné místo, kde by měli jednu svatbu za druhou, tak si říkám, že jde jen o to, aby nějaký ten úředník měl volno....
Odpovědět
Profilova fotka
@hlibuska my to na matrice zamluvene meli, jde o to, jakou mas matriku... nekde ti to nezamluvi driv, nez presne pul roku pred terminem, takze doporucuju zavolat na matriku:-)
Odpovědět
ahoj holky...taky se přidávám..termín máme 13. 07. 2013 ve 13:00 :) a kromě data na matrice nemáme zařízené ještě vůbec nic....
Odpovědět
Profilova fotka
@luckii tak to máme úplně stejně :-) datum aj hodinu :-)
Odpovědět
Ahojky, když to tady tak čtu, tak teda mám co dělat, abych vás dohnala. Každopádně my máme zařízeno to (pro nás) nejpodstatnější, a to místo obřadu a hostiny. Plán je i na vše ostatní, ale to až vše postupně. Za dva týdny jdu na šaty a na to se těším snad nejvíce ;) Matrika nám tento datum dát nechtěla a tak jsme se dohodli s duchovním a aspoň to vše bude podle našich představ ;D
Odpovědět
Profilova fotka
@hlibuska Já bych taky doporučovala zavolat na matriku ;-) Přece jen, aby měli ještě volno a aby i místo obřadu klaplo. My jsme na radnici zamluvili hned, jak jsme se dohodli na termínu, aby byla jistota. A s místem obřadu to samé ;-) Takže se klidně na radnici zeptej, za to nic nedáš a budeš mít klid, že jsi něco neprošvihla ;-) @petyfan @janisha5 @luckii Vítejte holky :-) Jaké máte představy o svatbě? :-) @krizecek To je super, že jste spokojení ;-) Kdy je budete mít hotové? A máš někde fotku? :-) Já, jak tu teď moc nejsem, tak mi lecos uniká :-( Jj, Vánoce jsme s @valiet trochu nakously :-D Taky ještě nepeču cukroví, ale už přemýšlím, jaké to bude letos :-) Já nemám ráda zimu, klouzanice a tak, ale Vánoce miluju :-) To zdobení bytu, stromečku, atmosféru, pečení cukroví, pohádky, nakupování dárků a tak - prostě vše dohromady :-) Zase plánujeme vánoční trhy v Praze, je to už pár let naše tradice. A letos budeme poprvé v novém, tak je to zase trochu jiné :-) ... Máš pravdu, že v posledních letech funguje to předhánění...
Odpovědět
Tak díky moc za radu, hned pověřím přítele, aby to raději obvolal hned dnes a zjstil, co a jak:-) Jinak koukám, že jsme docela pozadu, my vlastně nemáme ještě skoro nic, máme nějakou představu, ale ještě nic zařízeného...ale přes Vánoce snad bude nějaký čas začít plánovat a zařizovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata a všechny máte termín 13-tého :-D Plno lidí mě od tohota datumu odrazuje , ale nějak se nenecháme. Třináctka má pro nás opravdu dost zvláštní význam, tak proč to měnit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?