Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka já vím, já spíš ujišťovala sama sebe.. Studuju ekonomku, jsem v páťáku, takže šílenost neskutečná fakt.... já si myslela, že už to bude jen o diplomce a státnicích, ale skutek utek.. co 14 dní píšeme nějakej zápočet, no prostě hrůza fakt... ale dodělat to chci za každou cenu, když už se s tím crcám přes 4 roky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka Ahoj slečno kostelecká :-) My máme svatbu 29.6. v kapli černokosteleckýho zámku :-) Kde přesně v tý zahradě to budete mít? Už jste se tam byli podívat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Tak jak pokračuje akce prstýnky? Už máte nějaké favority? :-) @luccyla Ahojky, vítej mezi náma. Koukám, že taky západní Čechy :-) @lenkame Vítej, jakou máš představu o svatbě? :-) Holky, jak už řekla @rozzarka, my jsme trošku blázni a musíme mít všechno připravené dopředu :-D Čas ještě nějaký zbývá :-) @sarinka88 Držím palce, ať termín vyjde ;-) @rozzaarka Janinko, fotky jsou hezké nebo vlastně šatičky :-) Budeš krááásná nevěsta ;-) Už víš, kdy ti přijdou? Vyzkoušíš je pak? Já jdu na šaty příští týden, hurááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka @verunka_86 Vítejte holky, hezky se nám to tady rozrůstá :-) Je vidět, že se nám to pomalu, ale jiště blíží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Tak jsem teda trochu v lese no :-D Teď jsem samozřejmě prstýnky viděla a máte vybrané moc hezké ;-) :-) S tím zlatem máš pravdu, nám taky řekli, že standartně po novém roce jdou ceny nahoru, prý i kvůli tomu, že se bude blížit svatební sezóna :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ahoj, děkuji za přivítání :) nooo u nás je to komplikované. Já jsem z Plzeňského kraje, přítel ze Středočeského a aby se to nepletlo, tak svatba bude v kraji Jihočeském :-DDD
Odpovědět
Profilova fotka
díky za přivítání...blíží, včera to bylo 8 měsíců ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@nathercie V zahradě si to ještě musíme vychytat kvůli sluníčku a tak ale bude to někdě u zadního východu z kaple. Známe to tam velmi dobře-já chodila do Kostelce do základky a snoubenec na zámku pracuje a budeme mít i hostinu na zámku. Kde budete mít hostinu vy? A pročpak jste vybrali zrovna Kostelec?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Zkolabovala jsem po přepracování a byla v nemocnici na různá vyšetření a další 3 týdny doma-no a závěr je přepracování.... ale bylo mi tak zle že ty první 3 týdny jsem nebyla schopná ničeho-ani plánů na svatbičku. Svatební cesta bude zajímavá- Paříž nebo exotika? :D :D :D Ještě,že na to je času dost :)
Odpovědět
@luccyla Jééé,my máme také svatbu 13.7.2013 a také v Jihočeském kraji.... Můžu se zeptat,kde plánujete obřat a hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
my taky máme svatbu v tomto datu v jindřichově Hradci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eeen :-) super, my to máme všechno na zámku Lnáře.. A kde vy?
Odpovědět
Článek se načítá
No my na zámku Kratochvíle a hostinu pořád řešíme... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@eeen Kratochvíle je kouzelná, ale pro nás už doooost z ruky... už ty Lnáře jsou dost, ale když je to všechno na jednom místě, tak to nevadí. Spíš začínám přemýšlet o tom, co například s dortem a cukrovím, jestli objednávat někde v Plzni anebo právě poblíž zámku. Jenže tam zase nic neznám, takže je to trošku komplikované :-)
Odpovědět
No od nás je Kratochvíl necelých 10km,takže v pohodě...akorát s tou hostinou je to horší...není tu nic pořádného a když už je něco hezkého, tak je to zas moc malý... :-(. Naštěstí moje budoucí švagrová je hrozně šikovná na všechny možný dortíky, takže aspoň o to se nemusím moc starat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my s hostinou taky stále nevíme, máme moc velký úzký rodiny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni, tak už i my máme zarezervované datum na 13.7.2013. Sice jsme původně chtěli o týden dřív, ale ve státní svátek prý neoddávají.
Odpovědět
@zuzalinka @kaja_jan @eeen @luccyla @verunka_86 @rollinka @awe1 vítám všechny nové holky i ty staré :-) koukám že se nám to tu celkem rozjelo.. My jdeme dneska na schůzku do agentury kvůli nachystání místa obřadu ( Všechno si vymýšlím sama ale potřebuju někoho kdo mi to ten den nachystá a já se o to nebudu muset starat), chtěli jsme jít a ž v březnu, ale paní chtěla schůzku hned, protože toho má prý už na příští rok hodně zamluveného... no a bohužel jsme sepsali rozpočet.. ufff
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak u rozpočtu se mi chce brečet už od léta :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaja_jan @eeen @luccyla My to také máme v ten samý den a v Jižních Čechách. U nás vyhrál Český Krumlov, jelikož je to moje rodné město. I když, jak se dívám na ty ceny, tak toho občas lituji... ;-) @awe1 Děkuji za přivítání! Moje představa je asi taková: dojemný obřad v zahradě (pokud počasí bude s našimi plány souhlasit), poté výborný oběd v námi pronajatém sále, a pak už jen za pomoci velkého množství piva, vína a dobré hudby zábava až do ranních hodin. Tak to je moje představa. Ale jak znám své štěstí, tak to všechno bude jinak ]-( Každopádně jen doufám, že si užiji super den s lidmi, které mám ráda... :-D
Odpovědět
@kaja_jan No to my právě taky...bude nás 52 jen blízká rodina...a pak ještě zbytek... nemůžem se nikam vejít... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my máme v plánu obřad na zámku kde budou jen naši, segra, jedna babička a svědci a až odpoledne bude oslava kde se to dozví celá rodina...jen pořád přemýšlím jak je pozvat na oslavu aniž bych se prokecla že jde o svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 děkuji za přivítání @eeen no to je tak když má člověk sedm sourozenců a y maj příele a přítelkyně, hrůza, ale už to začíná vypadat, že někde i najdeme hospodu do který se to vše vejde :-) ;-)
Odpovědět
@krizecek Děkuji za přivítání :-)
Odpovědět
@verunka_86 no nám zatím ne, ale prvně to musíme sepsat, eště jsme se k tomu nedostali, jen jsme napsali položky, ale částky nějak ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsme byli objednat prstýnky, do konce roku by měly být hotové, nemůžu se dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Tak jak jsem pochodili v agentuře Míšo? :-) @lenkame Představu máš moc hezkou ;-) A neboj, ikdyž třeba ne vše, tak určitě něco vyjde podle představ :-) Ikdyž to znám, taky si to hezky plánuju, ale bojím se třeba počasí a tak, člověk nikdy neví :-/ Koukám, že to máte v Krumlově, to bude krásné. Mám to tam strašně ráda, je to tam úžasné :-) @balalin Jééé to je super a jaké to budou? Holky já mám pocit, že co bydlíme v novém, tak vůbec nic nestíhám a beremko už vůbec ne, což mě dost mrzí :-( Jinak se musím pochlubit, že už máme prstýnky doma a jsou úžasnééé :-) A zítra na zkoušku šatů, tak mi držte palce, ať ve všem nevypadám jako přerostlá dýně :-D :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Mám je v profilu, tak jukni, ale ty tam ještě nemáš ty vaše, tak máš úkol dne ;-), ať se pokochám :-)
Odpovědět
@awe1 @balalin @krizecek @rozzarka ahoj holky, tak jsem vás zase přišla navštívit....:) snad se vám moooc nestýskalo....:)tak jak pokračují přípravy? Šatičky, prstýnky atd?...:)
Odpovědět
@awe1 no uvidíme, jedná se nám jen o nachystámí místa obřadu, tak čekám na cenovou nabídku :-) @valiet ráda, dneska nám přišla sms že máme zítra přijít vyzkoušet prstýnky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?