Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka zůstanete věrni :-D to bych si měla zase jednou pustit a inspirovat se :-) já zrovna včera v Plzni narazila na jedno bezvadný papírnictví, kde mají snad úplně všechno, co budu potřebovat... docela se těším, až to všechno vykoupím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla taky jsem se desne tesila, az mi vsechna udelatka dorazi:-) raznice a nuzky a tisic dalsich nesmyslu:-):-):-) co vsechno chces vytvaret?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka tyto prsteny se mi tay moc líbí a taky se mi nějak nechce investovat moc peněz do prstenu... účel to splní stejný a navíc mám poit, že tyhle se mi líbí více, než zlaté :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Na Berchtoldu jsme chtěli také :) ale nevyšlo to kvůli přesunu a tak což by bylo náročnější,takže se zvolila jiná varianta a myslím,že to bude fajn-budeme teprve druhá svatba která se bude odehrávat v zahradě-všechny tam zatím byly vždy jen v kapli :D
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka jooo vidíš, tohle album jsem si před chvilkou prohlížela, jen mi nedošlo, že je tvé :-)) pěkný šatičky, ty první mají skvěle vyřešený ty záda. No pokud chceš hubnout, tak času do července máš ještě spoustu a neboj já to mám taky tak, hubnu tak nějak průběžně :-D nebo se aspoň snažím.. Zkoušet jsem zatím nebyla, nějak nebyl čas.. Vy už máte vybranou svatební cestu?? To my teda zatím jen letmo plánujeme... Já se vdávám na zámku Lnáře. Moc se mi to tam líbí, hlavně je to všechno na jednom místě, takže tak, jak jsem si vždycky přála.
Odpovědět
Profilova fotka
@martinaaroman me ten kov byl opravdu srdecne u zadni casti:-) to nam radsi zaplatime o noc v hotelu vic:-):-) fakt jsou moc hezke:-) i v realu:-) a hlavne i tenke, coz je fajn, ze to nevadi mezi prsty. myslim, ze od zlatych to fakt moc rozdil neni:-) teda krome ceny:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka joooo to kdybych věděla :-D určitě si chci udělat výzdobu na stůl... jednak miluju svíčky, baví mě je dělat, takže určitě ty mám v plánu. A dál zatím vážně ještě nevím, chtěla bych to odvíjet pak i od vybrané barvy, jenže to je se mnou fakt potíž... nedívala ses do toho alba, jak jsem ti posílala? Ta výzdoba je jedinečná... aspoň pro mé oko..
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka kam jste se chteli presouvat? my bychom to meli cca 20km. tata nas taky cpal do kostelce:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jojo souhlasím s tebou jen ají se někde prohlídnout nebo sis je na slepo objednala z internetu???
Odpovědět
Profilova fotka
@martinaaroman byli jsme v ocelnictvi v Kladne:-) maji tam hodne peknych prstynku:-) ale spis ocel, titanu malo, ten delaji vylozene na zakazku
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla koukala, je to pekny, ale uz jsem videla i hezci:-) to je proste vec vkusu:-) kazdy se nadchne u neceho jineho:-) jeste jsem asi nevidela album, kde bych rekla fuj, to je ale osklivy:-):-) ono vsude se da najit neco:-) vyhoda je, ze tady prohlidnes milion alb a udeslas si z nich to, co se ti libi naprosto nejvic:-) nevyhoda zase je, ze koupis spoustu veci, ktery by te bez tehle stranek ani nenapadly:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ještě se ta´k nějak mrknu času je ještě dost :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka My bydlíme v Jevanech takže je to ejblíže a hlavněš snoubenec tam pracuje. Bylo to jediné místo kde jsem se nikdy nechtěla vdávat-v kapli měla jsem tam rozloučení se základkou a vdávaly se tam všechny mé známé a kamarádky takže hrožně okoukané pro mě,ale když jsem viděla svou cvičitelku zumby která tam měla tu 1. svatbu v historii zámku na zahradě tak jsem věděla,že to půjde-pač můj sem byl svatba venku :) Průhonice jsou už dál a běží to tam jedna svatba za druhou a Berchtold ja též daleko. Budeme mít hostinu na zámku,ale my s rodiči a nejbližšími přáteli pojedeme na oběd sami,pak přesun do sálu Smiřických kde budou myslivci a další známí a tam už to bude párty-večer bychom chtěli odletět někam za exotikou a strávit svatební noc tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jůůů a řekneš mi v jakém prosím? Můj zatím ještě přítel na Kladně bydlí a já jsem tam taky každou chvíli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka jako jeste v den svatby odjizdet? ty blaho, tak to nevim... chytat nekam letadlo... kazdopadne myslenka je to pekna:-) v pruhonicicch jsme byli taky, ale a) to bylo drahy a b) jak pises - jedna svatba za druhou rozhodne neni nas styl. nasi bydli u Uval, takze bychom jeli odtamtud a hostina a vecerni raut by byl taky tam...to byly puvodni plany, pak se to lehce zvrtlo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla a co bys rada? kde jsme byli v Kladne na prstynky?:-) nejak jsem to nepobrala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla Zatím přemýšlíme a dumáme kam :-) chtěli jsme Paříž,ale já bych raději exotiku a moře :D Jsem zvědavá co vymyslíme-chtěla bych do Egypta,Kuba,Tunis,Turecko,Kréta je toho hodně tak uvidíme která destinace bude nakonec ta pravá pro svatební cestu :-) Mauricius by se mi také líbil :D ale budeme vy to vše platit vesměs sami takže to je druhá věc. Zámek Lnáře neznám-podívám se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka nooo mě tohle nadchlo teda hooodně... Zase na druhou stranu musím říct, že jsem ještě tolik alb nestihla prohlídnout, je toho tady hodně a nějak se mi to všechno míchá dohromady :-D chce to víc času :-D to je fakt, je tu spoustu věcí, který jsem nikdy a nikde neviděla a v životě by mě ani nenapadly... ale asi je to dobře, aspoň mám spoustu inspirace
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Joo přesně tak... ono je tam totiž strašně moc různých zlatnictví :-) tak abychom měli nějaký konrkétnější tip...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Anoooo v den svatby-chtěla jsem hned po obřadu tak to měla snoubencova sestra-odletěli po obědu s rodiči na týden do Paříže :) ale já bych si chtěla užít šaty,zatančit si a užít si to spolu s přáteli a rodinou ovšem svatební noc-či ráno a exotice,romantika,pláž....však víš :-) a Paříž potom :D
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla poslu ti odkaz do ip, ju?:-) jinak chapu:-) kdyz jsem se tu v unoru zaregistrovala, byla jsem tu pecena varena:-) pak jsem nasbirala to, co se mi libi a trochu to omezila, i kdyz ne moc:-):-) celkove jsme tady vsechny s datem 13.7. vychladly:-) koukni na zacatky diskuze, to jsme si psaly cely dny a planovaly:-) od leta to trochu flakame:-D ale rok pred svatbou mela vetsina z nas zarizene v podstate vsechno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka ty blaho... a co kdyz si objednate zajezd a odlet bude treba ve 14 hodin? jakou exotiku chcete? my budeme mit prvni, tak jsme na to zvedava:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka děkuju, jsi hodná :-) No já jsem rok dopředu před svatbou ještě ani nevěděla, že svatba bude :-D Vláďa mě požádal o ruku začátkem září na dovče a zařizovat jsem začala někdy koncem září, když už jsem zase byla doma.. takže toho všeho mám plnou hlavu.. Ještě spoustu mi toho chybí, nevím co dřív, do toho ta škola, ach jo... je toho hodně :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka Tak zase v létě na svatební cestu můžeš téměř kamkoliv i po Evropě, kde je krásně a není to tak drahé..... Lnáře jsou na pomezí Jihočeského a Plzeňského kraje.... taky to mám asi hodinu, ale líbí se mi to...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Líbil by se mi zrovna Mauricius :D pak jak jsem tu teď odepisovala je to Egypt,Kuba,Tunis,Turecko,Kréta,chtěla bych k moříčku :-) ale i se podívat po svatbě do Paříže třeba na prodloužený romantický víkend :) bude se to muset holt pořádně naplánovat-na tom odletu si trváme :D Já tu teď také budu hodně do konce týdne,ale pak moc neee pač se vrátím po měsíci na neschopence do práce a to bude mazec :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla to chapu, ale hlavne se nenervac kvuli svatbe, to ma byt krasne obdobi ty pripravy:-) kdyz tu kolikrat ctu, jak jsou holky vynervene a pomalu sili, tak mi to prijde fakt ujety... hlavne at mate zamluveny dulezity veci, prkotiny se dodelavaji casem:-) taky budu delat vsechno mozny postupne - oznamka, nejakou vyzdobu na raut...ale silet teda nebudu i kdybych nestihala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka co ti bylo? ted jsi me rozesmala - kdyz jsme zacli planovat svatbu, byla jsme taky mesic na neschopence:-D:-D ta Pariz nas laka taky, ale desne se bojim, ze prodlouzeny vikend by nam nestacil:-) nutne musim do disneylandu a to je cely den:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka jeste me napadlo - pokud si chces uzit svatebni noc, tak rozhodne ne MAuricius - tam jen letis 12 hodin:-):-) jinak se na Mauricius odleta v 16:00, coz byste asi trochu nezvladli:-) ten cas odletu je porad stejny - z phy v 16 do Dubaje, tam prestup a cca ve 3 rano letis smer Mauricius, kde jsi 9:35 nebo tak neco:-)takze s temi ostatnimi destinacemi jsi svatebni noci byla bliz:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka šílet - nešílím :-) není čas :-D já si to chci právě užít a jestli z něčeho šílím, tak z toho, že nestíhám psát diplomku... kdybych ji psala v ruce a nemusel u toho být na pc, kterej mě neustále svádí a volá na mě: koukni se na beremko, není tam něco novýho??? :-D přesně tak, dneska byla moje drahá polovička podepsat smlouvu s fotografkou, takže super.. a já ležím doma s chřipkou, smůla no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla ja to nemyslela jako ze silis, spis varovani, abys nezacla:-D naprosto te chapu. taky jsem nad tim sedela buhvijak dlouho... je to desny vorpuz. jestli ti muzu poradit - odpoj internet:-) co studujes?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?