Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ahoj, no do fialova se dá sehnat celkem dost květin ale v různých odstínech, krásné jsou světle fialové růže, z těch jsem dělala nedávno svatbu a vypadalo to úžasně ve spojení s bílou a zelenkavou.. Jinak se dá sehnat i řezaná levandule což je taky celkem originální, když je vyvázaná v kytici, jinak jak říkám, jde o to, jakou máš představu :) Ale určiitě by se něco do fialova našlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
rozzaarka : Třeba mě napadli ještě frezie, tulipány, trsové malé růžičky, santinky, přiskyřník, alstromerie.. je to ho fakt docela dost :)
Odpovědět
Profilova fotka
@florist :-D evidentne fakt nejsem zdatný florista:-) vedela jsem o ruzich, levanduli pak takovy maly listeckovaty nevim co, co strasene rychle vadne - hortenzie?:-D s tou bilou a zelenou me to taky napadlo, ze by to bylo hezky, ale uz me napadla i kytice z nevestina zavoje a svazat fialove... to si sice moc neumim predstavit, ale asi by to vypadalo roztomile:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@florist jo a tulipany, ale to se bojim, ze bude v pulce cervence problem je sehnat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Problém by to být neměl, Holandsko to jistí :) jj hortenzie.. ty jsou krásný, ale drahý a hlavně opravdu toho moc nevydrží.. Jinak kytici z nevěstinna závoje jsem viděla a vypadá to moc hezky.. A dát k tomu fialovou stuhu a doplňky.. hmm.. :) mrkni se sem, mají moc hezký nápady a inspirace.. http://originalnisvatba.blog.com/2011...
Odpovědět
Profilova fotka
@florist to je moc pekny:-) dekuju:-) jsem zvedava, kde sezenu nejakou peknou kytku tam u ty vesnicky, co bydli nasi:-) Tim, ze tam budeme spat, ji musim fakt shanet tam. stejne jako kadernici a tu pani, co mi namalije na ksicht oblicej:-) vis jaka kdytka se mi libila? Mam v pratelich kamaradku - marketiiinka a ta mela uzasnou kytku, tak se jukni:-) i kdyz jako floristka jsi takovou uz asi videla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Teď jsem koukala na tvůj profil ale nemůžu se dostat do tvých přátel :( Takže jsem Markrtiiinku nenašla.. Každopádně jsem koukala, že se budeš vdávat v Kunicích :) Můj přítel tam má rodiče a každý víkend tam jezdíme :) Ten zámek je krásnej.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Tak už jsem jí našla - krásná kytka, levandule a hortenzie.. zajímavá kombinace ale fakt moc hezká ;-)
Odpovědět
@florist tak mám taky hodně podobný dotaz :-) chceme svatbu sladit do tmavě modré a žluté, ale nějak nemám představu kytek? Co bys mi poradila? pokud ti to teda nevadí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisek.ivca Tak to je na nerva viď :-( Já jsem cholerik a asi bych o tom pořád přemýšlela a štvalo by mě to :-( Když se daří, tak se fakt daří. Budu držet palečky, aby se festival přesunul a všechno vám vyšlo ;-) Co budete dělat, když se festival nepřesune? Budete měnit datum? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, už vidím velkou výhodu v tom, že máme stejnou barvu svatby ;-) Hezky ses zeptala a odpověď od @florist se mi taky moc hodí :-) Takže vám holky děkuji :-) Snad příští rok něco fialového tady u nás seženu :-) Mám tady jedno oblíbené a dobré květinářství, tak doufám, že mě nezklamou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 jo takze potvora, ktera me necha vsechno zjistit a pak slizne smetanu. To jsem si mohla myslet :-):-):-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@florist @rozzaarka Mě se také líbí hortenzie, ale ráda bych bílé hortenzie a do toho buď červené růže (třeba i jen tři) nebo červené gerbery. Právě jsem tu někde četla, že ty hortenzie docela hodně vydrží...
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky me prave vsichni rekli, ze nevydrzi a i florist, ktera je floristka:-) fakt jsem zvedava, co s tou kytkou udelam.. asi si ji vyzvednu v pater pred svatbou v Praze a dovezu si ji k nasim a budu doufat, ze to prezije... a kdyz ne, mama ma zahrad plnou kytek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka V tom případě mě opouští inspirace na bílo červenou květinu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky proc? Cervenych kytek je celkem dost... budes mit cervenou svatbu nebo jakou? kdy budes vedet to misto?konec pristiho tydne?
Odpovědět
Profilova fotka
@cobaltino @segara @aguaverde my mame taky 13.letos ;-) my se seznamili 13.v patek dneska presne 4 roky :-D takze my se toho datumu nebojime, naopak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka jo jo, chtěla bych svatbu sladit do červena. To vím, že je hodně kytek v této barvě, ale nic mě zatím tak neupoutalo :) Místo budu vědět i s datem až příští rok v lednu :( :) Dřív bohužel ne.. Teď zrovna hledám nějaký program na tvorbu svatebních oznámení. Rádi bychom si ho zkusili vytvořit samy...
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Datum určitě měnit nebudem. to jsme řekli i kastelánce a proto možná byla tak ochotná :-) Když to nepřesunou, tak budeme muset hledat jinde :-( Ale to se mi moc nechce, protože tam je to táááák krááásný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@jamys tak to jukni sem: http://www.beremese.cz/diskuse/tema/t... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Ahoj ,ne ne vůbec nevadí :) tmavě modré mě napadají také hortenzie, irysy, řezané zvonečky, hyacint, delfinium, pryskyřník, chrpa, no a pak leda barvené.. :) jinak ve žluté jsou růže, frezie, tulipán, myslím, že v té žluto modré by byla pěkná nějaká luční kombinace, záleží v jakém stylu celá svatba bude :) Najdu nějaké obrázky a pošlu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky záleží, jak jsou čerstvé a jak jsou vázané, samozřejmě ti vydrží na svatební den, to určitě :) ale v létě bych se jich fakt bála, oni potřebují hodně vody, ale jak říkám, když budou dobře uvázané a čerstvé tak vydrží :)
Odpovědět
@florist děkuji, jsi moc hodná :-) obřad i hostina bude nejspíš venku, takže to luční kvítí by pasovalo :-)
Odpovědět
@smisek.ivca to je teda docela pech! A zrovna na takové datum, které jak vidím bude příští rok asi dost oblíbené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@florist TAk asi tak :)
Odpovědět
@florist to bylo pro mě že :-) ta první a poslední je paráda!!! Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jj :) neni zač..
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím se do klubu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Nééééé :-( to zase ne, popravdě mě ani nenapadlo hodit sem takový dotaz. Až jsme si přečetla tvůj dotaz a odpověď, tak jsem si říkala, že to byl dobrý nápad. Jsi prostě šikovnější a nápaditější ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisek.ivca Tak snad to kvůli vám přesune ;-) Měli by myslet, že když tam budete mít svatbu, tak jim to přinese nějaký peníz a festival pak může být o týden dýl. Nepřišli by o nic. Je to fakt smůla, obzvlášť když se vám to tam tak moc líbí a datum taky :-( Já bych taky nechtěla měnit datum, takže tě úplně chápu. Doufám, že to dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?