Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No i já jsem na ty fotky zvědavá :-D Ještě mi prosím řekni, jak dlouho jsi tam tak byla? Mám po Nuanci ještě jeden salon, tak se bojím, abych ho stihla :-/
Odpovědět
@luccyla tak snad ses už koukala na fotky, mně teda Nuance ani Naive nijak nenadchly, ale některé byly pěkné kusy :-) Děvčata máme vybrané prstýnky"!!!!! konečně
Odpovědět
@rozzaarka já myslím že jo!! jsou krásné a hlavně se mi líbí jak jsou jednoduché a jemňounké... budeš vypadat nádherně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek moc dekuju:-) a co prstynky? jake jste vybrali?:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak nakonec jsme vybrali ty co se nám líbily původně.. Z bílého zlata, šířka 5,5 mm, s jedním zirkonem, kombince mat a lesk.. Přesný obrázek nemám, za dva týdny jdeme na zkoušku tak až budou vložím fotku! :-) Není zač, opravdu jsou pěkné, takové jemné, to se mi hrozně líbí a na tu pláž se budou hodit
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek nakonec jsem fakt rada, ze nemam Decadence:-) jen uz je chci mit doma:-) desne moc:-) snad brzo dorazi:-):-) tesim se na tvoje prstynky:-) v jednoduchosti je krasa:-) na kolik vas nakonec vyjdou?
Odpovědět
@rozzaarka tak našla jsem zhruba fotku, ale teda ta kombinace je jen bílé zlato mat a lesk a kamínek je pouze jeden! :-) tak předběžná cena je 11 tisíc za oba, ale říkal že máme hodně malé velikosti jak já tak Kuba, takže tam to klidně udělá i dalších 1 500 dolů+ budeme mít nějáké zlato na výkup z domy, takže uvidíme A kdy je budeš mít? :-)
Odpovědět
@rozzaarka jsem blbka :-D hlavně že nepřidám fotku že jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to už máte doma snubáky? wow :-) my je měli doma až 4měsíce před svatbou
Odpovědět
@stastnanevesta nemáme :-) až v lednu! :-) ale byli jsme je už objednat, protože nám nezávisle na sobě ve 3 zlatnictvích řekli že od nového roku jdou ty ceny zlata nahoru
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Na fotky jsem se dívala a je teda pravda, že ty šaty v reálu zřejmě vypadají o dost jinak než v katalogu, co je na netu... nemůžu říct, že by ti ty šaty neslušely, to vůbec ne... jen jsou prostě jiné než bych čekala. Jsem opravdu zvědavá, jaké šaty nakonec vyberu, předpokládám, že budou naprosto jiné než čekám teď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Ty jsou moc pěkné :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@luccyla n právě, přesně jsi to napsala.. prostě vypadají jinak než v katalogu.. Děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No ty budeš nevěsta jako lusk, šatičky jsou moc hezké :-) @krizecek prstýnky báječné, my jsme zatím ještě nikde nebyli, ale babča byla akční, jak jsem si tady dělala srandu z těch zlatých zubů (viz výše :-)), tak babča ty svoje zubyzka vzala, šla k zlatníkovi a světe div se mají hodnotu 7000 tisíc!!! Paráda, ještě nějaké zlato máme, tak jsem zvědavá na jakou cenu za prstýnky se dostaneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Ty druhé se mi líbí víc i příteli, ale chtěl za ně jeden zlatník 18 tis. Ale jak jsem psala, zlata je dost :-), tak uvidíme jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin ty druhe se mi libi take vic. libily se mi i z bileho:-) jinak moc dekuju:-) @krizecek jsou pekne:-) tak hlavne at vam je pekne brzy udelaji a muzes odskrtnout dalsi vec:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Viděli jsme je i v kombinaci, ale já se toho bílého zlata pořád "bojím".
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky také se vdávám 13.7.2013 ve 13.37 :-))) chtěla jsem se zeptat co vše už máte zařízené? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka Ahoj:-) vitej mezi nami:-) zarizeno jak kdo, jak co:-) me chybi boty, obleceni pro zenicha a obal na moje saty do letadla:-) a pak asi jen vymyslet detaily rautu po navratu:-) a teda musim udelat oznameni, ale na to se tesim:-) a co ty?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme jen prstýnky-primossa a část výzdoby na ženichovo auto-plyšový divočák :-) svatba totiž bude částečně myslivecká :-) na šaty se chystám v následujících dnech tak nevím zda není pozdě. Svatbu máme v Kostelci nad Černými lesy v zámecké zahradě. Ty más na Mauriciu viď ? To je nádhera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka jojo, mame to trochu z ruky:-) v kostelci se budou vdavat i @chris_n a @nathercie , tak si pak muzete poklabosit o mistecku:-) holky to maji o chvili driv nez ty:-) neboj, na saty pozde rozhodne neni, teprve ted jsou kolekce 2013:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Vy letite jen se svedkama nebo jak? A budete pak delat oslavu tady v cechach? jeee dekuji to si vymenime informace a zeptam se jich alespon na fotografa :) Ty uz mas saty vyrizene?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj přidávám se do party, 13.7.2013 ve 13:00:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka Ahooj, neboj na šaty určitě není pozdě... nebo teda nesmí být pozdě :-) taky je ještě nemám... zrovna příští týden jdu zkoušet, už se neskutečně těším.. a na druhou stranu zase bojím, že nenajdu ty pravé.. ale to je taková ta věčná klasika :-) A máš nějaké představy šatů?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Zůstaneš věrná fialové barvě při vytváření oznámemí? Já pořád s tou barvou váhám... zrovna dneska jsem tady na beremku viděla neskutečný album... byla jsem z něj naprosto vedle. Jedním slovem nádhera.. je to album od ivona83 - nevidělas ho náhodou?
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka jj, akorat se mi posilaji. nechavala jsem si je sit:-) desne se na ne tesim:-) letime sami dva, svedky tam budeme mit v cene svatebniho balicku:-D:-D pak udelame toho 13.7. oslavu pro rodinu a kamarady noralne tady. 13.7. jsme se meli puvodne brat na berchtoldu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo toto datum sdílím 13.7. 2013 naslepo zvolené datum, ale moc se mi líbilo, že je 13 na začátku i na konci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla jj, urco zustaneme verni:-) teda zatim je to v planu. ted jen potrebuju sehnat fialovy mramorovany papir, abych dodelala to oznamko. pokud nebude fialovy, budu se asi muset podridit papiru... ale barva oznamka me trapi asi ze vseho nejmin:-):-) nicmene budu se snazit drzet se te fialove i treba pak na Mauriciu, az mi daji vybrat kytku a tak:-) ale jak to nakonec bude... kdo vi:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla Představu mám-v albu-korzet k bokům určitě ne do pasu a širší sukni a vlečku :-) jsem zvědavá co vyberu-také se hrozně těším,ale měla jsem v plánu zhubnout 10 kg ovšem nějak se to nepodařilo,tak uvidíme :D budu vybírat v salonu kde budu mít k dispozici vybrat úlně vše tak snad se zadaří :-) Ty jsi také ještě nebyla nikde zkoušet? Líbí se mi i antické,ale ty snoubenec zakázal-v těch poletím až večer na svatební cestu-tam už je mám dovolené :D A kde se vdáváš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?