Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek A vybrala jsi něco? Neboj, určitě se vám podaří najít. Třeba když zajdete někam, tak vás nějaké uchvátí hned ;-) @balalin Taky si myslím, že by 3 měsíce mohly stačit ;-) Já ho budu tvořit, tak bych měla pomalu začít, ale dávat ho budu až někdy příští rok :-) Ikdyž je to zase každého věc, protože už jsem viděla jedno oznámko na červen 2013 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já se také přidávám... máme termín 13.7.2013... byla to z nouze ctnost, ale nakonec jsme rádi.. A musím se přiznat, že po zběžném přečtení téhle diskuze začínám být ve stresu... vy už máte strašně moc věcí zařízených... budu s tím muset hnout :-)
Odpovědět
@awe1 zatím nic, ale zítra chceme jet k tomu "našemu" klenotníkovi a už si chceme nějáké objednat.. @balalin @rozzaarka holky co říkáte na to zvýšení DPH.. má se člověk bát že se všechno hodně zdraží a nakupovat radši teď? My jsme minulý týden koupili v akci 5l rumu, tak jsme to schovali a teďka přemýšlíme co vůbec nakoupit
Odpovědět
Profilova fotka
tak už snad za měsíc nám konečně reservuje termín a v lednu nám ho přiklepnou na 100% to čekání je děsné :(
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek My máme alkohol vícemeně nakoupený, různě po akcích už asi tři měsíce. Chybí jen víno, vím, že se taky nekazí, ale nechám to raději na později. Jinak včera jsme byli na tom veletrhu, za mě nic moc, zajímali nás zlatníci, byl tam jeden a prstýnky, co se nám líbili by vyšly na 18 tisíc, připadá mi to jako docela pálka :-(. Ve čtvrtek jdeme ještě k jednomu zlatníkovi, tak uvidíme, už je chci mít objednáne, nedám státu ani o korunu navíc;-)
Odpovědět
@balalin fakt už všechno máte??? a já si říkala že blázníme :-D No ty prstýnky jsou teda fakt pálka, my jsme byli v jednom rodinném zlatnictví tady u nás a říkali nám prstýnky z bílého zlata od 7 do 11 tisíc.. přijde mi že na těch veletrzích to je hrozně nadsazené ty ceny :-(
Odpovědět
@sarinka88 snad vám to vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Tak pokud vy blázníte, tak my už jsme se zbláznili :-D :-D. Máme do 50 lidí, koupili jsme 12 0,5 l Bechera, 10 0.5 l sladké Amundsen vodky, 8 0.5l Myslivce, deci na osobu alkoholu musíme odebrat ze zámku, takže to vememe asi vodku a pár láhví vodky koupila tchýně, už dvakrát :-D, první vypili-mají k tomu totiž sklony ;-) . Ještě uvažuju o slivovici, ale nevím... a víno teda určitě.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 Nechápu proč s těma termínama dělají takové caviky :-(, určitě vám to vyjde :-).
Odpovědět
@balalin tak to jsi nás dost teda uklidnila teda řeknu ti! :-D no my máme 80 lidí stím že většina pije domácí, hodně rum a pak ty sladké.. takže domácí máme svoji, rum máme 5 litrů, zelenou koupíme tak 6 litrů a ještě asi griotku.. no a samozřejmě víno.. tak to je v pohodě, to jsem si fakt myslela že to řešíme jen my :-D ale víš co, přece jen v té akci to třeba vyjde o hodně levněji, my teďka kupovali ten rum byl za 89 kč Božkov, vzali jsme 5 litrů a kdybychom to kupovali za normální cenu 129 tak to máš sakra rozdíl
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla Ahoj, prosim te bud naprosto v klidu:-) my jsme jen spolek blaznu, kteri chteji mit vsechno hotove:-):-) jake mas predstavy o svatbe?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek dph o procento... ja ti nevim... prijde mi, ze kazde zvyseni dph zveda ceny v obchodech o vic nez procento:-) ale zase bych nesilela. pokud uvidis neco v akci, kup to. a pokud ne, pockej na akci. myslim, ze obecne uz ty ceny v kramech moc zvedat nemuzou, protoze lidi to uz pak vubec nebudou kupovat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka Já jsem docela ráda, že jste tak akční, aspoň mě to nutí k tomu taky něco dělat :-) Akorát mám teď fakt napilno, protože jsem v páťáku, takže píšu diplomku, státnice na krku a tak :-/ Ale už jsme pár věcí stihli zařídit.. máme svatbu na zámku Lnáře, tam se nám opravdu moc líbí. Chceme mít vše na jednom místě, což nám dost vyeliminovalo konkrétní místa. Děsně váháme nad obřadem, jestli v nádherném zámeckém parku (kde budeme mít večerní raut) anebo v krásném svatebním sále. Na to snad ještě máme čas :-) Určitě budeme mít po obřadu rodinný oběd a následně pak ten raut. Ještě jsme stihli zařídit fotografku, Dje, catering, ale to je tak všechno. Za dva týdny mám naplánované teprve první obhlídky svatebních salonů. Jinak zatím tak koukám a oblíhlížím, co by se dalo.. je toho spousta a mám z toho zamotanou hlavu.. Jooo a co bude asi problém je barva svatby. Tady teda hooodně váháme. Líbí se nám zlatosmetanovobílá nebo pak fialová, fuchsiová v nějaký kombinaci,a le nevím jaký :-D A co ty, jak to plánujete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla no, my puvodne planovali tady v CR, ale trochu jsme to presunuli na MAuricius:-) meli jsme to mit na zamecku a pak se premistit na hostinu a raut na druhe misto:-) a vse ve fialove:-) ale to uz je ted fuk, my si to budeme uzivat v exotice:-) jinak ti doporucuju zamluvit fotografa a dj, na vsechno ostatni je casu dost. uz ted, kdyz se kouknes, kolik nevest ma tohle datum, je jasne, ze vsichni oblibeni budou brzy rozebrani, teda pokud uz nejsou:-) ale jinak bud v klidu, 8 mesicu je dost casu:-) zlata by byla taky krasna, ale tyhle barvy me mijeli - jsem blondata, tak by to nebylo ono:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Tak to máte super :-) aspoň budete mít míň starostí se vším tím zařizováním a užijete si to naplno :-) Mně by to teda rodina asi nikdy nezapomněla, kdybych neměla svatbu u nás, takže mě to ani nenapadlo :-) Joo fotografku i dj už máme, jsem ráda, protože jsme docela dlouho vybírali a nebylo to úplně jednoduchý. Ostatní snad zvládnu časem. Co se týče té zlaté - je sice krásná, ale asi těžko sehnatelná... byla jsem se podívat v jednom obchodě s doplňky a měly tam opravdu velký výběr od všech možných barev - ale zlatá a taková ta malinová (fuchsiová) co by se mi líbily nic moc výběr... škoda :-( třeba ještě někde něco vhodného potkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla nas to napred taky vubec nenapadlo a pak se to nejak sebehlo ani nevime jak:-):-) kdyby se ti tu zlatou povedlo nakombinovat treba jeste s hnedou... to je taky hezky. ciste zlata svatba by byla asi moc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ale určitě to budete mít krásný.. a jak to uděláš se šatama? Asi si je necháš ušít, co? :-) To máš možná pravdu, to by mohlo být hezký.. akorát nevím, jestli se hnědá hodí na letní svatbu. Přijde mi spíš jako podzimní barva... stejně jak se znám zvolím nějakou tu fialovou/fuchsiovou. Nejradši bych obě dvě, ale jejich kombinaci si dost dobře neumím představit...
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla nakombinovat se da ledacos, ale je fakt, ze fialova a fuchsiova je dost rvava kombinace:-):-) my jsme se predtim rozhodovali mezi oranzovou/lososovou a fialovou. a pak jsme na veletrhu stali u 2 stolu a drahy rekl, ze fialovy je hezci a bylo to:-) saty uz se mi siji:-) mely by snad byt kazdym dnem hotove. desne se na ne tesim:-)
Odpovědět
@rozzaarka no je to mazec :-( Uvidíme :-) jinak u nás dost změn.. změnili jsme oznámení, kapelu (sehnali jsme někoho blíže), ale ženich s nevěstou pořád stejní :-D Holky jaké si chlapi pořizují obleky? Kuba chtěl černý, ale teďka si zkoušel takový tmavě šedý a hrozně mu slušel
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek my puvodne chteli pro Honzu taky sedy:-) jestli mu slusi, proc ne:-) podle me je na vas, v cem se ozeni:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:) tak se take pridavam. Svatba bude 13.7.2013. Celou dobu jsem si rikala, ze je na vsechno dost casu. Sice uz take mame neco zamluvene a naplanovane, ale jak Vas tady vidim, co vsechno uz mate nakoupene, pripravene a zarizene, tak mi z toho jde hlava kolem... :-D
Odpovědět
@rozzaarka prave ze slusi.. Uvazuje porad nad cernym nebo tim sedym tak uvidime ktery nakonec vyhraje.
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek v tomhle bych se vubec neridila podle standardu:-) hlavne at se citi dobre:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mam fotky:-) co rikate?:-) jen tam neni spodnice:-) @balalin @krizecek @awe1 @valiet @petaaolivier @sarinka88 @luccyla a vsechny dalsi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No to právě můj drahý přemýšlí se mnou a oba se nemůžeme rozmyslet :-D ale je ještě čas... A to jsem se ještě chtěla zeptat, vy už jste někdy na Mauriciu byli? Moji známí tam jezdí už několikátý rok a jsou šíleně spokojení, jezdí i do jednoho a toho samého hotelu :-) Šatičky jsou opravdu nádherné, dívala jsem se na ně už u tebe ve fotkách... Moc se mi líbí ta výšivka, je kouzelná a šněrování je taky super. Plánuješ k nim závoj?
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla Nene, jeste jsme tam nebyli:-) desne se tesime:-) bude to nase prvni exotika:-) dekuju moc:.) zamilovala jsem se do nich v salonu, podle obrazku bych si je vubec nevybrala:-) zavol mit budu - je taky v albu J&H. Puvodne jsem chtela dlouhy s vysivnou, ale nakonec (vzhledem k mistu svatby) bude polodlouhy a obycejnejsi. tamten by byla na svatbu v exotice asi moc:-) a jake satky chces ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Tak to si to určitě celkově děsně moc užijete... viděla jsem od nich spoustu fotek a jsou fakt nádherný. My teda hodně rádi cestujeme, takže exotika nám není cizí, ale užijeme si ji zase až na svatební cestu.. i když teď plánujeme ještě nějaký odreagování v průběhu zimy... ale ještě přesně nevíme kam, zatím vybíráme :-) Závoj sis vybrala taky moc pěkný a myslím si, že se opravdu mnohem víc hodí ten polodlouhý...(vzhledem k místu samozřejmě :-)) Já bych právě chtěla dlouhý s výšivkou okolo, jako ty původně... jinak ty šaty Natasha (Maggie) a pak tyhle: http://www.nuance.cz/svatebni-saty-de... nebo Pergola, které jsou podobné... po těch úplně slintám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla ty jsou podobne tem mym:-) tak uvidis, co ti padne do oka:-) to, co nakonec mam je puvodnimu snu podobne asi jako noc dni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jsem na to vážně mooooc zvědavá :-) já jsem taková malá, drobná, tak se bojím, abych v tom nevypadala tak, že budou šaty, šaty, hlava a zase šaty :-D Děsně bych si přála najít nějaké krásné, vysněné šatičky, které mi budou hned slušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla ta Nuance byla dobra v tom, ze na me navlikla x druhu satu a ja se mohla chytit toho, co se mi libi... jsem zvedava, az das fotky:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?