Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 @sarinka88 od ty doby, co jsme to presunuli, se mi o svatbe skoro nezda a kdyz, tak jen v dobrem slova smyslu:-) a jediny, co nam to prekazi je necekana nemoc pred odjezdem (pane boze prosim ne) a nebo tsunami, ktere se faaaakt moc doufam nedockame:-) Ta tsunami by me ani nenapadlo nebyt panikarici tchyne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 jsem rada, ze aspon nekdo me neodsuzuje za to, ze mame jine priority nez prstynky:-) snad uz zavola chlapik z ppl a rekne, kdy prijede, abychom mohli vymyslet, kdy pojedeme na prstynky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Evi, dneska mi nikdo nic nepreje... jeden prstynek, co se mi fakt libil, se nedela v mensi velikosti nez 50 a to je mi velke:-( pak jsem nasla kram na Kladne, kde je toho hafo a maji fakt nadherny prstynky, ale dneska maji zavreno a pres tyden maji jen do 17, coz temer nikdy nestihame:-( chjo:-( takze musim cekat do pristiho ctvrtka a to me asi trefi:-( To je desna povaha, ze kdyz se rozhodnes neco vyresit, musi to byt hned:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka To víš, že ne. Nebo teda alespoň já určitě neodsuzuju :-) To mě mrzí Jani :-( Jak to, že ho nedělají? Ale nezoufej, do příštího čtvrtka to jde, uteče to a uvidíš, že pak vybereš hned ;-) Ale tohle je fakt hrůza, já to taky znám. My jsme to zvládli jen díky tomu, že jsme měli oba volno, jinak bysme to taky nedali :-( A vy máte příští čtvrtek volno? :-) S tou povahou tě chápu, protože jsem taky taková :-( :-) Jak si něco umanu, tak to musím řešit hned a nechci čekat. Jinak já budu mít velikost 50, byla mi i 49, ale zdálo se mi, že ta se už trochu zařezává. Sice netlačil, ale v případě nateklých prstů by byl protivnej na prstě. A 50 nepadala, tak jsem jí vzala. Mám tak i zásnubní, tak to snad bude ok :-)
Odpovědět
@rozzaarka já tě chápu, mi je taky těch peněz za prstýnky líto, hlavně to člověk ztratí nebo zničí a pak si bude klepat na hlavu kolik za to dal :-( z toho mám celkem strach
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek znamy ztratil hned po svatbe prstynek v termalech... no proste mazec... to by me fakt potesilo, kdyby stal jeden cca 10000...do jakych prstynku jdete vy? nasla jsem ale fakt nadherne z oceli nebo titanu, tak proc ne:-)
Odpovědět
@rozzaarka y nevíme :-( sehnali jsme rodinné klenotnictví tady u nás, co dělá prstýnky s briliantama a z bílého zlatama od 8 do 10 tisíc ale i tak ta cena :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jako za par? jestli je to za par, je to luxusni cena, ale chapu te. taky se nam do tohohle nechce investovat. proste jak jsme psala - mame priority nekde jinde nez v materialnich vecech. nam se libi tyhle prstynky a ty budou za 2600 i s rytinou. jeste uvidime, jaky ostatni tam najdeme, ale v podstate je to favorit...
Odpovědět
@rozzaarka ty jsou krásné, podobné jsem viděla u Žabky, nemáte je od tama? No za pár to je luxusní cena, ale i tak jsme škudlili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek nene, tohle je ocelnictvi z Kladna. je to z oceli, proto ta cena... maji tam i nadherne titanove. tak uvidis, jaky vas nakonec uchvati:-) v klasickym zlatnictvi byli vsichni tak ochotny, ze jsme fakt radsi sli, tak uvidime, co tady:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka kdy se tam chystáte?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n doufam, ze v utery. chteli jsme vyrazit v patek, ale meli zavreno. v nejhorsim by si asi H. vzal ve ct dovolenou a jeli bychom ve ctvrtek. psala jsem tam mail, ze bychom se v utery stavili
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka tak dej pak vědět, my tam asi vyrazíme až po novém roce. Stejně si budeme muset brát volno kvůli matrice, tak bychom toho sfoukli víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n jasne ze dam:-) chceme mit uz od toho klid:-):-) hlavne jistotu. trochu me v patek vydesili v tech zlatnictvi - mam maly prsty a ocel se pry zacina delat na 49-50 a cokoli jsme mela na prstu mi bylo velky. tak jsem se vydesila, ze budu muset mit zlato a nakonec jsem objevila tady na strankach, ze delaji nekde i 44:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka no, tak mě to u mých prstů naštěstí netrápí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n :-D:-D byt vysoka jako ty, tak me to taky netrapi, protoze mam normalni prsty a ne detskou velikost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka :-D :-D každý chce, co nemá :-). Já chci být menší, hubenější, mít husté vlnité vlasy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n uprimne, jsem celkem spokojena:-) vysoka bych uz byt ani nechtela - max 5 cm navic, a se svoji "tloustkou" jsem taky celkem smirena:-) sice by mi nevadilo byt sneda a mit tmave vlasy a oci, ale modrooka blondata je taky dobry:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka my to snad nějak rozumně splácáme na dětech :-D Ikdyž moji rodiče oba mají hnědé vlasy a oči mají tmavší a my se segrou jsme asi někde ulítly, protože jsme obě blonďaté s modro- zeleno-šedýma očima :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n no, taky jsem zvedava, jak bude vypadat nas malickaty klon:-):-)
Odpovědět
my jsme se taky rozhodli pro tento datum,budeme se brat po deseti letech,na radnici nam jeste nechteji rezervovat termin,pry az pul roku do predu,ale mame predbezne zamluvenou restauraci,kde budeme mit i raut,ted budeme cekat,nez nam potvrdi matrika termin,nez budeme pokracovat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem si tady nepočetla, naše štěstí mě zaměstnává čím dál víc, tak už není tolik času... Nevím co je tady aktuální, číst vše zpětně by asi bylo na dlouho. Za dva týdny se jdeme kouknout na svatební veletrh pro inspiraci a do konce roku bych už chtěla objednat prstýnky, ale nevím, jak vydržím ho pak dokola nezkoušet :-D. Kvůli zálohy na zámek, kde bude hostina se neozvali, psala jsem jim, tak uvidím, kdyžtak tam v sobotu zajedem pro zichr :-). Po novém roce se máme stavit za farářem, ať se domluvíme na schůzkách. Uvažujeme, že bychom se svatbou sfoukli i křtiny, bylo by fajn, že by to bylo při jednom, ale nevím, zda jeden obřad nebude překrývat druhý, co myslíte, neměl to tak někdo ve vašem okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin ahoj:-) je mi jasne, ze maly broucek zamestnava uplne moc:-) to spojeni je hezka myslenka, ale asi bych se bala, ze pak nevyzni ani jedno tak, jako by to vyznelo zvlast... ale nevim, soudit nemuzu, protoze jsem nic takoveho nezazila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No právě, taky nevím nevím, když jsme byli prvně u faráře, tak říkal, že to není problém, ale poukazoval právě na krytí se obřadů a předběžně jsme se domluvili, že křtiny budou až po svatbě, ale pořád mi to vrtá hlavou. A mimochodem, máta vybrané moc krásné prstýnky!!! Původně jsem taky uvažovala o titanu či oceli, bílé zlato je nákladné a z mé zkušenosti můžu říct, že ztrácí na bělosti. Ale nakonec asi budou za žlutého zlata, nějaké máme k dalšímu zpracování, tak snad trochu ušetříme. Babča mi nabízely své zlaté zuby :-D, tak jsem si vzpomněla na slunce seno, jak šli kupovat "kompijůtr", to je nějaký gold, to je echt gold :-D. Už vidím, jak tam lezu se zubama v kapesníku :-D, neee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin jeee, dekujeme:-) urcite budete mit taky krasne:-) ta ocel ma vyhodu, ze stoji to co stoji:-) a vypada stejne jako zlato:-) ale jestli mate zlute zlato a libi se vam, tak proc ne. pak vas ty prstynky nebudou stat takovy ranec, jen si dejte pozor, v kterem zlatnictvi to udelate. Nekde jsem tu cetla, ze se na tom snazi desne rejzovat a v zaveru se moc neusetri, tak is radsi obejdete vic zlatnictvi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak co je u koho nového? Koukám, že každá máme asi nějaké starosti a povinnosti, takže je tady celkem mrtvo. Musíme to zase někdy napravit a trochu tady něco probrat :-) @rozzaarka @krizecek @valiet @balalin @sarinka88 @smisek.ivca a všechny další nevěsty, které se do "drbárny" přidáte :-)
Odpovědět
@awe1 no já zrovna probírám prstýnky, Kuba šel večer do práce, tak mi poslal potom z práce odkazy tak to musím probrat a furt nějak nevíme jaké :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Ahoj Míšo, my snad budeme mít jasno po víkendu, jdeme na ten veletrh, bude tam zlatníku habakuk, tak doufám, že vybereme a objednáme. Jinak i všechny ostatní kdy se dává oznámení, vím, že času je fůru, ale ať vím, kdy ho tak objednat, na výrobu se necítím, prcek by mi chtěl třeby pomáhat a to by nedopadlo :-D
Odpovědět
@balalin ahoj, kam jedete na veletrh? :-) taky bych jela , ale nějak nemáme čas, až do vánoc nemáme jedinný volný víkend, to je děs :-D Oznámení bych řekla tak 3 měsíce nebo 2 před svatbou :-) My ho objednáváme už na konci listopadu, protože mamce ho chceme dát na vánoce, ale uvidíme, protože víš že máme takové to s CD a nevím jestli se stihnem do vánoc vyfotit a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Do Kravař, je to na zámku po oba víkendové dny. Už vidím mamču, jak bude bulet až jí to dáte :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?