Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@sarinka88 přesně tak.. hlavně se člověk nemusí strachovat co s nima udělá, může si je bez problémů upravit atd.. a jaké máš šaty, máš někde fotku? jinak děkujeme za pochvalu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek mám sou to ty se spadlimy raminky
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @krizecek ahoj holky dneska se mi normálnš zdálo že sme spolu byli v nějakém obchodním domě vybírat svatební šaty a byli tam 3 obchody ve dvou ty šaty nebyli nic moc a do třetího nás nepustili protože sme měli svatbu až za dlouho takže sme vůbec nepořídili :D :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 :-D tak to je dost dobry:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ahoj Eviku, tak jsem zpatky. Nocni mura nastesti skoncila:-) jak bylo?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Tak vidíš, že je :-) Super oznámení, botky si krásně vyšperkovala a ještě půjdete na to video :-) To je novinek ;-) @rozzaarka Ahoj Janííííííííí :-) Už se mi po tobě stýskalo, bez tebe to není to moje plánování. Táhneme to tady spolu od začátku a konečně jsi zpátky :-* Bylo to moc šílený? Bylo docela fajn. Mám teď docela práce, ale zase jsem nakoupila nějaké blbinky a máme prsteny :-) blíží se zkouška účesu a taky šatů, takže jsem spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 Důležité je, abyste byli spokojení s výběrem. My máme radost velkou a těšíme se, až dorazí :-) Už by mohlo být o 4týdny víc :-D A kdy vlastně budete objednávat vy? Pak nám dej info, jaké jste objednali, ať taky víme :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Koukala jsem, jsou moc hezke:-) za kolik je mate?Jedeme dneska do Drazdan na nakupy, tak tam treba taky neco potkam:-):-) prvni dny byly fakt desny, ale ne kvuli detem. Kdyz te na SVP vystavuji kolegyne misto deti, je to fakt smutnej pribeh...
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ahoj to se ptáš na ty šaty? ty mám už doma to co jsem psala víš byl jen sen
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 Nene, ptala jsem se na prstýnky víš :-) @rozzaarka Díky zlato :-) Máme z nich radost. Jsou od Rýdla a budou stát necelých 20.000,-. Ještě byla alternativa se zirkonama za asi 15.000,-, ale ten můj zlatoušek řekl, ať si vezmu klidně brilianty, když je to k takové vyjímečné příležitosti :-) No a nakonec jsem se rozhodla, že zásnubní přehodím na druhou ruku a snubní bude na prstíku sólo :-) Ty máš vlastně prázdniny viď? :-) Já jsem si nejdřív říkala, jak to, že jedeš na výlet :-D Tak si to moc užijte a pak dej vědět, co sis přivezla hezkého ;-) Tak ještě že už máš SVP za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 fakt jsou moc krasny Evi:-) byli jsme nakoupit zasoby:-) kompoty, orisky, ryzi, testoviny atd:-) to mas husty s temi brilianty:-) Honza mi ted rekl, ze je rad, ze netrvam na bilym zlate:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 aha tak to se omloouvmam jsem nejak byla mimo moc dekujime a urcite vybereme jen ty nej pro nas uz je chci jed tolik vybirat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sarinka88 To je v pohodě, neomlouvej se ;-) já jsem taky někdy mimo :-) Neboj, dočkáš se a pak si to moc užiješ :-) @rozzaarka Moc díky Jani :-) Od Rýdla mám prsten s brilianty za cenu, co nám paní u prstenů Retofy řekla za zirkony. A navíc, když jsem ty od LR viděla naživo, tak mě hrozně uchvátily :-) Tak to jo, udělali jste si hezký výlet a ještě jste nakoupili. My taky vždycky vyrážíme do Německa :-) :-D A Honzíkovi se bílé zlato nelíbí? Hele, hlavně že se hezky dohodnete a prstýnky vyberete spolu ;-) z čeho budou je jen na vás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 nejde o to nelibi, ale nase oci nevidi rozdil mezi bilym zlatem a oceli, ale rozdil v cene je videt opravdu hoooodne:-D:-D:-D zitra se jedeme podivat do vyhlidnuteho kramku:-):-) trochu jsi me s temi prstynky nakopla:-) a jak jsem se vratila ze SVP, Honzik je naladeny na vlne "udelam pro tebe vsechno", tak proc neposunout nakup prstynku o par mesicu:-D:-D (ne ze bych chtela zneuzivat, ale dokud ma povolnou naladu, musim to vyuzit, protoze nevim, kdy to zase prijde:-D:-D)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jo, tak to už chápu ;-) Rýdl nabízí taky ještě prsteny z Palladia (nebo tak nějak) a třeba to může být taky dobroš, ale nikde jsem po tom nepátrala. (můžeš mrknout, kdybys chtěla). Fakt? tak to jsem ráda, že jsem tě inspirovala :-D Já už je taky chtěla mít vyřešené a dát je hezky pod stromek, tak byl správný čas. Toho se každopádně musí využít (zneužívání to není vůbec), ale určitě se musí využít dobré nálady, ať je to vybírání příjemné ;-) A je úplně jedno, že budou pár měsíců doma, zase odpadne další starost :-) A kam na ně jdete? Přeju hezké a úspěšné vybírání a dej pak vědět, jak dopadlo a kdyžtak foto, foto, foto :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 my se tam zeptame jeste na titan a wolfram, uvidim, co nam k tomu reknou. jdeme do obchodu, ktery se specializuje na ocelove sperky od prstynku pres privesky po piercingy - proste vsechno:-) moooc se tesim:-) jeste mi zitra privezou sici stroj:-) ted je takove obdobi novych veci:-) a uz mi dorazily objednane sperky. vypadaji krasne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka jasně, všechno zjistěte, ať se můžete dobře rozhodnout :-) Nedivím se, já jsem se těšila jako malý dítě a vypadalo to, že se snad nedočkám. :-D ať si zase přeju, aby už byly hotové :-D Šicí stroj? ty budeš švadlenkovat? :-) Jééééééééé šperky, ukaž, ukaž, ukaž :-) já bych je chtěla moc vidět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 jsou to ty, co mam v albu j&h.vypdaji fakt stejne:-) az mi prijdou saty a tiara, vyfotim se dohromady:-) drz mi zitra palce:-) treba rovnou vybereme a bude:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ale ty nás šidíš :-( :-D myslíš, že vydržím čekat ještě na šaty a tiaru? :-D Dobře, nějak to zkusím a moc se těším. Budu držet všechny palce co mám a myslet na tebe ;-) Čekám, že zítra večer tady bude zpráva, že prsteny jsou objednané :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 No, ono to vypada uplne stejne jako na tom obrazku, tak mi prijde skoro zbytecne to fotit:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 a neboj, urcite podam info, jak jsme dopadli:-) Honzovi je skoro jedno, jaky bude mit prstynek - nic zdobeneho a sloziteho to fakt nebude:-) takze v tom problem nevidim:-):-) a ja si snad taky vyberu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 Sen fakt dobry:-) jsem zvedava, kdy se zacne o svatbe zdat me:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka tohle byl jeden z tech lepších jinak už sem měla asi 4, radsi bych aby se nezdáli
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka I ty lenochu :-D Tak jo, budu se těšit na zprávu. To máme stejně, M taky odmítl cokoliv zdobeného a tak, ani jeden kamínek - to mu nabízela slečna :-D Původně by mu nevadil ani jen hladký kroužek, ale bude mít teda s ten rýhou :-) Já myslím, že ti stopro něco do oka padne a nebudeš pak chtít nic jiného ;-) Já chci mít taky volnooo :-( Jo mimochodem, už mi vrátili prašule za ty boty, tak vyřešeno a díky moc za veškerou asistenci zlato .-*
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 ja vubec neznam noci bez snu. porad se mi neco zda. obcas bych to taky rada utnula:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 @rozzaarka Tak holky, já taky k těm snům přispěju. Mě se nedávno zdálo, že jsem si na šaty vzpomněla až ve svatební den, když už jsme se připravovala na obřad a mamka mi nějaké honem jela půjčit, jenže dvoje mi byly malé a třetí zase velké. Nedalo se nic dělat a já jsem si musela vzít ty velké šaty, do kterých bych se vešla snad dvakrát a byly to navíc obludy :-( To máme teda "horory" co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 nemas zac berusko, pro tebe vsechno:-):-) ze nechtel kaminek naprosto chapu, me se teda na panskych prstyncich kaminky taky nelibi:-) Honza by se mnou asi pekne vybehl , kdybych mu ho tam chtela dat:-D:-D kolik tam tech briliantu budes mit?:-) vis co, kdyz budu uprimna, na prstyncich mi obecne moc nezalezi. Hodne holcin tu rika, ze je to s fotkama jediny, co ti ze svatby zbyde, ale my to oba vnimame tak, ze nam zbyte mnohem vic, nez "materialni" veci. Budeme svoji, budeme mit nadherne vzpominky a ten vnitrni symbol je pro nas mnohem vic. I kdybychom si koupili oba uplne hladke prstynky, je mi to fuk. Dulezity je spis co symbolizuji, nez jak vypada... takze moc nehrotim, co tam bude a nebude a nejaky svuj sen. Nemam moc "sen" o prstynku:-) tim netvrdim, ze nebudu vybirat, samozrejme nektery vypada lip a nektery hur, takze to necham na zitrek a uvidim, co nam tam ukazou:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 me se taky jednou zdalo, ze jsem ve svatebni den resila doslova a do pismene vsechno - pujceni satu, zvani hostu atd. to bylo fakt psycho:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 to teda jo z tech co si pamatuju se mi 2x zdálo o prstýmkách jednou že sme az u obradu pri výmene prstýnku zjistili ze nám udelali uplne jiné nez sme chteli jeste s ruzovou krajkou a podruhe to bylo ze sme si meli vybrat z 5 polotovaru a ty nam pak dodelaj ale nez sme se stihli rozhodnout tak ty prsteny se zmenily v prach a my nemeli zadne :D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Děkuji, jsi prostě moje zlato :-) Nápodobně. Ona se ho ta slečna ptala spíš už ze srandy, ale kdybys viděla jak zahrál to zděšení z něčeho takového :-D Tak, tak. Ani jedno není vůbec špatně. My to zase máme tak, že je pro nás svatba jako stvrzení toho, že chceme být spolu a že to bereme vážně. Taky vůbec ne tak, že zbydou jen prstýnky. Prostě to bude celé nezapomenutelné a začátek další krásné části života. Ale k tomu jsme se rozhodli, že i na výběru prstýnků si dáme záležet, když jsou k takové příležitosti. Prostě to každý máme hozené nějak a jak říkám, hlavní je vždycky spokojenost těch dvou :-) @sarinka88 @rozzaarka Tak teda holky, buď jsme trochu úchylky nebo se tak moc bojíme, že se něco ve svatební den pokazí, že se nám ten strach přenese i do snů :-D Ale to s prstýnkama s růžovou krajkou mě pobavilo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?