Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Nene. Ještě nebydlíme, protože teď to máme venku jako na poli :-D dělá se dlažba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ale brzo to budete mit kraaaasnyyyy:-) hmm, tak my jedeme makat k nasim na barak. uzij si volny den zlato:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka To máš pravdu, už aby to bylo :-) A jak jste si užili víkend? Doufám, že jste se nepředřeli :-) My nakonec vcelku fajn :-) Dneska jsme byli v Olympii a mám kyti do vlasů:-) Sice nevím na 100%, jestli jí použiju, ale je tak hezká, že tam nemohla zůstat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co u vas novyho?:-) jak postupuji pripravy? a co jinak?:-) @awe1 @krizecek @valiet @balalin @sarinka88 @petaaolivier a dalsi a dalsi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka ahoj ted jsou nejak na mrtvém bodě bohužel a co u tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 tak na Mauriciu je vsechno zarizene a ted mam objednane saty, az prijdou, vyberu k nim boty a postupne obleceme zenicha:-) jinak asi nemusim nic:-) na oznamka se dostanu az casem, ale to zatim nespecha:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také máme v tento den svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@daska74 a kde?:-) povidej, prehanej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka tak to je krásné těším se pak na foto těch šatů
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 jooo, to ja taky:-) kez uz by byly, nejradsi bych je uz mela:-) abych pak nebyla jako monika, ktera v nich myla nadobi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka fakt jo to jsem neveděla já je nemít u rodicu tak sem vnich taky porád :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 myslim moniku v pratelich:-) kdyz mela saty Emily:-) ale chapu, co myslis:-) myslim ze ty zacatky budou peklo:-) snad uz je Zimo bude brzy mit a pak mi prijdou:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka jak rikam to jsem ani netusila ten dil mi utekl :) a jaké přesně budeš mít?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 koukni v albu J&H, tam jsou satky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka na jihu Moravy , termín zamluven, jen příští středu tam jdeme vše potvrdit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Supeeer, teď už se jen těšit na odlet viď :-) Už se moc těším na tvoje šatičky a doufám, že brzo budou :-) My jsme dnes objednali prsteny, mám termín na zkoušku šatů a nakoupila jsem zase pár blbinek :-) Až se zlato vrátíš ze SVP, tak se zase ozvi :-) A co jinak holky? U někoho něco nového? :-) @krizecek @sarinka88 @balalin @petaaolivier @eldoradoh a samozřejmě @valiet :-) a další nevěsty
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 U nás nic moc nového není, co se týče svatby a svatebních příprav.. Pořád jsem se do toho neobula naplno :-). Uklidňuji se tím, že předloni jsme s kamarádkou v pohodičce a v klidu stihly zařídit její svatbu za 5 měsíců. U svojí teda začnu dřív, ale zatím čas je. A tak se rozhlížím, rozmýšlím, sbírám nápady a inspiraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eldoradoh Jasnačka, je času pořád dost;-) My jsme prsteny objednali, protože si je chceme dát pod stromeček :-) A teď mě chytla zase nějaká nakupovací, tak jsem trochu provětrala kartu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 A copak jsi pořídila pěkného? Já se chystám do toho svatebního obchodu do Plzně.
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ahoj ted nejak nic nejak mam moc prace az nad hlavu tak nejak nic a copak je noveho u tebe? copak sis poridila?
Odpovědět
Profilova fotka
@eldoradoh Pořídila jsem zase pár blbůstek, ale mám z nich radost. Mám nějaké balónky, bublifuky, vystřelovací plátky růží, pak plátky růží na cestu k obřadu, svatební papírové kapesníčky, zase špendlíky a malá srdíčka na kolíčkách, na která se dá psát křídou, to je asi vše :-D Přidám pak zase foto. Jééééé, myslíš ten ve Veverkově? Tam jsem právě dnes byla já. Vykoupila bych toho snad polovinu :-D A paní je úžasná, hrozně milá a příjemná, takže tam určitě běž ;-) Já jsem si to moc užila a určitě se tam ještě podívám :-) @sarinka88 To mi povídej, taky mám práce dost, ale dneska jsem měla volno a s drahým jsme si to užili :-) Mám hroznou radost z těch prstýnků :-) Chtěli jsme původně Retofy, ale když jsme viděli ještě ty od Rýdla, tak bylo rozhodnuto :-) Seznam :-D nakoupených blbinek jsem vypsala výš :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 dekuji za optani! prave realizuju silenstvi roku: jedu 470 km zkouset saty "nekup to" Pronovias Pergola. Doufam ze mi sednou, nebot cena cesty Lyon-Pariz je mastna...ale pokud to vyjde, tak je to pecka! dam vedet zitra vecer!
Odpovědět
Profilova fotka
@petaaolivier Ty bláho, tak to jsi dobrá :-) A pak, že já jsem nejšílenější nevěsta :-D :-D :-D Držím moc palečky, ať to vyjde, když už podnikáš takovou cestu ;-) Zítra budu netrpělivě čekat na zprávu. Tak tfuj, tfuj, tfuj pro štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 retofy se mi taky moc libi ale priteli ne chce nejakej peknej panskej a ne jen obyc krouzek takze u nas vyhrala Žabka model F9
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 To jsou ty, co máš v jednom albu? Ty jsou taky moc hezké :-) Nám se právě nakonec víc líbily naživo ty od L.R. než Retofy a to jsem pořád říkala, jak chci R. :-) Můj drahý bude mít svůj prsten s rýhou, líbil se mu nejvíc. Nějak nechtěl nic složitého :-) Každopádně je nejdůležitější, že se dohodnete ;-) My jsme šli a v klidu, v pohodičce vybrali :-) A budete mít lesk nebo mat? My nakonec mat, ač původně jsme plánovali lesk, ale přišlo nám, že na tom matném víc vynikly kamínky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 budeme mít nejspíš ty co jsou v tom albu přesně tak jak tam jsou ale uvidíme do Žabky pojedeme osobně tak nám třeba ještě můžou padnout do oka jiné ale chceme tyto. já práve u nác v DC videla Retofy na živo jeden zlatník je tu nabízí a byla jsem naprosto nadšená nevěděla bych které ale přítel právě nechce jen s proužkem chce zajimavější protože ho chce nosit pořád a obyč kroužek se mu nelíbí a já zas nechci aby mel kazdej jinej
Odpovědět
@sarinka88 @balalin @petaaoliver @eldoradoh @awe1 @rozzaarka @tak už jsem se konečně dostala k tomu napsat vám- takže u nás nevím nic moc asi nového.. svatbu moc neřešíme :-) Objednali jsme teda oznámení, takže na konci listopadu už ho budeme mít doma (chceme ho dát mojí mamce na vánoce, tak proto tak brzy).. (oznámení mám v albu pro přátele, tak kdo byste ho chtěly vidět tak se mi ozvěte když tak).. Jinak nás čeká asi 10.11. natáčení předsvatebního videa, které umístíme právě na CD co je u oznámení. No a dneska jsem si krátila čas "vyráběním" :-D bot na svatbu, přidávám foto jak to dopadlo a to hlavní!!! Mám doma svatební šaty!!
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jsou moc krásné a to oznámení také a jaké šaty máš? foto na tobe?
Odpovědět
@sarinka88 šaty jsou moje tajemství které všichni uvidí až na svatbě :-) ale jsou moje, koupila jsem je,.. sice cena mě málem naprosto zničila, ale nekup to.. když cena je nižší než půjčovné (ať žijou výprodeje)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek tak tomu rozumím taky ty moje mám z vyprodeje a neměnila bych
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?