Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@artemis3 a ty bys byla taky pro jemne perlicky?
Odpovědět
@rozzaarka podívala jsem se ti do alb a protože jsi hodně světlý typ, tak by se ti ty perličky mohly ve vlasech ztratit. Opravdu to chce vyzkoušet. Mě se líbily z tvého alba ty účesy s květinami, to by se i do exotiky hodilo. A ty zaplétané copy by byly praktické, pokud bude foukat vítr.
Odpovědět
Profilova fotka
@artemis3 myslela jsem perlicky spis jako na krk:-) do vlasu nic cpat asi nebudu - max kytky. na svetlych to fakt videt nebude..:-) kolikrat si rikam, ze bych chtela byt tmava a sneda:-)
Odpovědět
@rozzaarka aha, já ty předchozí příspěvky ani pořádně nečetla. Na krk by to šlo :-D Já bych zase chtěla mít vlnitý vlasy, takže mi doma nechybí natáčky a ségra naopak neudělá krok bez žehličky na vlasy.
Odpovědět
Profilova fotka
@artemis3 to uz tak byva:-):-) taky by mi vlnity nevadily a mam kamaradku, co ma hrivu jak lev, nadherny vlny a kazdy den to hodinu zehli:-D ja to nejak prestala resit - proste jsem jaka jsem:-) blby je, ze ani obcasne vlny mi nedrzi - mam strasne jemne vlasy, takze lokynky se bojim ze nepujdou:-)
Odpovědět
@rozzaarka Mě lokny vydrží pár hodin, pak to mám zase rovný. Taky to ale nijak vážně neřeším.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka - nalezeno special pro tebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishka88 juuuu, ty jsi zlata:-) moc diky:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka minimálně o Frangipani tam nebude nouze a ve vlasech vypadají krásně ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishka88 to jo, ale jsou jen zlute a ruzove:-( zluta u me nepripada v uvahu:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka dont worry, be happy, jsou i fialkové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishka88 tak ty jsou skvele:-) dekuju:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka ahojky, no tak jak chceš, je to přeci jen tvoje svatba....:) kdyby zívojík, tak nějaký ale krátký, ne asi dlouhý jako do kostela....:) přece jen budeš v pohádkové exotice....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @krizecek @petaaolivier @balalin @sarinka88 @smisek.ivca a další nevěsty: Jak se máte? A co je jinak u vás nového? Nějak se nám to tady nehýbe, tak to trochu rozproudíme ne? :-) Abych taky přispěla, tak jsem teď nanovo řešila fotografa a docela jsem z toho byla nervní, protože plno jich mělo už obsazeno, ale nakonec máme vyřešeno. A ještě jsem si domluvila zkoušku účesu, abych věděla, jestli mi vůbec bude slušet, tak se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 tak ja mam tak na pul fotografa domluveny uces nehty liceni jeste ne koupene sperky ale sehnat boty je teda neco uz mame vyhlidle asi 2 mista na hostinu tak jen musime zjistit zda se nam tam bude libit a zbytek nechavame az bude na 100% potvrzen termin
Odpovědět
@awe1 koho jste teda nakonec vybrali? :-) u nás nic nového se svatbou, jen nám ve středu přijdou dělat šatnu, ale to se svatbou moc nesouvisí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Pošlu ti odkaz do ip :-) To neva, že nesouvisí, tohle je taky super ;-) takže rekonstrukce jsou v plném proudu viď :-) Nám zase začali dělat venkovní dlažbu a pak už budeme definitivně bydlet :-) @sarinka88 No tedaaaa, ty jedeš naplno :-) ;-) A jakého fotografa budete mít? Přeju šťastnou ruku při vybírání místa hostiny ;-) A neboj, ten datum určitě klapne :-) Nevím, proč s tím dělají takové scény. U nás mi to potvrdila hned, bez problémů. Já mám manikůru taky přeběžně domluvenou, u slečny ke které chodím normálně :-) Jsem zvědavá na ten účes - pak sem hodím foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 je to byvalý přítel mé kamarádky a vím že dělá nádherné fotky a fotí i do novin je moc šikovnej tak mě nehty bude dělat mamky "nehtařka" protože normálně si je dělám sama ale takhle se necham obskakovat :) a účes moje běžná kadeřnice ale nevím jestli ještě nezkusím někoho jiného protože na všechno co jsem ji ukazala rekla ze neví zda to zvladně ale tak půjdu urcite na zkouseni a pak se uvidi
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 To je fajn, že jsi spokojená, je dobré mít na fotografa i informace - vím z vlastní zkušenosti ;-) Já jsem teď na nehty začala chodit pravidelně, protože mi nebavilo dělat si je sama, tak jsem si řekla, že změna neuškodí. Hele s tou kadeřnicí je to fakt gól, já mám dost podobnou zkušenost. Moje kadeřnice taky pořád neví a to jsem jí obrázky ještě ani neukázala :-D Takže teď jdu zatím jinam a pak uvidím, jak to dopadne nebo od koho se mi to případně bude líbit víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 prave zkusim si domluvit nejak na jare zkousku to se da pak jeste zmenit a uvidim. me nehty delat bavi puvodne jsem si je chtela delat i na svatbu sama ale mamka rekla ze teda nee ze budu nevesta a ze se ma o me starat a ne ja se stresovat
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 Přesně tak, určitě je lepší mít klidně víc zkoušek a nepodcenit to a hlavně zjistit, jak to vůbec kadeřnice učeše ;-) Já jdu právě teď, protože mám dva tipy na účes, tak chci jeden už zkusit, ať vím, jak to bude na mě vypadat a navíc příští rok bude plno vydání, tak ať tomu trochu ulehčím a rozložím to postupně :-) Mě spíš štve, že se mi lak vždycky rychle odře a pak jsem líná to přelekovat. Jasnačka, však si musíme náš den užít a ne se stresit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 nebo pak když je někdo šikovnej jak já a uříznu si kus nehtu nožem při krájení budliček do polévky :)))))) ta jo ja uz se tlik tesim ze mi prijde ze to vubec neutíká
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 Ajejej:-( hlavně, že jsi ale nezařízla až do prstu ;-) Já se taky moc těším, ale mě přijde, že to docela utíká :-) Až se přehoupne nový rok, tak už to bude zachvilku a při tom plánování a tvoření to fakt uteče;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 kdyz jsme u toho utikani a tvoreni - fakt se tesim na tech 50 quillingovych oznameni:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No jo zlato, ty jsi to rozjela :-) Oznámení budeš mít krásné. Ikdyž to "quillingování" ti nezávidím, ale třeba to půjde rychle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 to pujde:-) kazdy vecer umotam kousek a pak budu lepit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Tak čekám průběžné info, jak budeš pokračovat;-) Já chci oznámko tvořit taky po večerech v zimě :-) Až začne pak zase jaro, tak budu chtít být venku a už na to nehrábnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ja urcite ne driv nez v lednu - budu se muset ucit na statnice a ted do konce listopadu dodelat tu blbou praci:-( takze az po statniccih. to mi spadne kamen ze srdce
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Chápu, máš co dělat a je to důležitější než oznámení ;-) Neboj, to zmákneš a pak se budeš moc soustředit na svatbu a těšit se z příprav :-) Však já taky možná dřív nezačnu. Sice bych chtěla, ale než se zabydlíme, tak budu určitě milionkrát přehazovat věci a na oznámka nedojde.
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 a uz zdrave varis?:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?