Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Nene, to je dobrý ;-) Taky by se to dalo udělat tak, že pošlete oznámení až po svatbě, že jste se vzali, ale to by bylo hrozně na fofr. Takže takhle je to ok ;-) A jak bude vypadat už víš? Ty víš že to není tak hrozný. Já jsem myslela, že to bude šílenost, ale jde to rychle a dobře :-) Děkuji za pochvalu :-*
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ja myslela sr*** s tim mym:-) budu delat ty quillingovy:-) ale tvoje je nadherny:-) mela jsem ho taky mezi favority:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Já jsem blbka :-D :-D :-D to tvoje je fakt pracný, bude to fuška udělat je. ale zase je originální a fakt krásný ;-) Děkuji za pochvalu výběru :-) já vím, prostě dvojčata no :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 dvojcata co bydli strasne daleko od sebe:-( zaradovala jsem se, ze jedu s detma na SVP na sumavu. Myslela jsem si, ze to bude treba kousek od tebe, ale je to streka:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ach jo, to mi tak štve :-( Bylo by super se scházet a tak. Takhle jsme dvojčata fakt na dálku :-( Naplánujte si něco blíž :-) Ale možná budu mít na podzim cestu do Prahy :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 jooo? to by bylo super:-) ale vsadim se, ze to bude v terminu, kdy budu na SVP:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No to snad ne :-( a kdy mááš ten termín? Já ještě nevím kdy to bude, musím do Motola a pak chceme ještě někdy listopad nebo prosinec na nějaký muzikál a před Vánocema na trhy :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 19. - 24.10.:-) jedem do Novych Huti. Ani nevis, jak jsem doufala, ze je to od tebe kousicek a pohled na mapu me trochu rozladil...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Doufám, že se to nebude krýt s nějakou mmojí Prahou :-/ Mohli bysme se sejít v nějakém nákupáku na kávu co? Poslala bych zbytek po krámech a bylo by :-D Nebo můžeš někdy přijet ty za mnou :-) To je fakt škoda, že jedete jinam :-( Příště musíš takticky navrhnout něco blíž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 no jasne ze dame spicha:-) to si nenecham ujit:-) jenze nez vsechno proberem, to abys je poslala pryc na 3 dny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka :-D :-D :-D to je pravda viď. to ještě musím nějak vymyslet, aby jsme měli dost času :-) Už teď se moc těším :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ja taky:-) aspon to konecne nebude virtualni:-) vis co by byla sranda? Kdybychom se potkaly a nemely si co rict:-D:-D ale to se myslim nestane:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka Taky mě to napadlo :-D ale doufám, že to nám nehrozí. když vidím, jak takhle debatujeme :-) prostě to musíme nějak uskutečnit.
Odpovědět
@awe1 @rozzaarka holky docela koukám že se to pomalu "krátí".... zachvíli se nenadějem a bude 100 :-) já už pomalu nakupujju dárky na vánoce, nesnáším ty vánoční shony :-D @sarinka88
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek no kdyby mi někdo někdy tvrdil že až se budu vdávat že ten čas poletí tak rychle tak bych mu nikdy nevěřila ale tohle je fakt sila letí to neuvěřitelně ale na druhou stranu je to moc dobře těším se nejradši bych byla aby to už bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tohle datum máme=)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek vid? taky jsem si rikala, ze pred chvili jsme meli pres 400 a najednou je to pod 300:-) taky jsem se celkem lekla:-) doufam, ze to tak poleti dal, protoze uz proste chci na Mauricius:-) O darcdich mi ani nemluv, ale letos to asi nebude tak hrozny:-) teda doufam:-) ty vanocni shony taky nenavidim, ale proste si to udelame na pohodu:-)
Odpovědět
holky máme první zpracování oznámení!!! Fotky v albu z příprav M a K (jen pro přátele)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Moc pěkný Míšo:-) na kolik vas teda vyjde kus? je to moc dobry napad:-)
Odpovědět
@krizecek teeeeeeeeeeda pěkné, velmi dobrý nápad....opravdu originální....:)už se opravdu těším na fotky z tvé svatby...ta barevná kombinace je taky velmi zajímavá...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonius Soni, zatim me napadaji tyhle:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Polášku...já nemám třicet kilo i s postelí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sonius no dobre... :-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje, poradite mi, prosim? Jake sperky? Jak ucesat? jak nalicit? absolutne nevim... saty + zavoj prikladam @awe1 @krizecek @mishka88 @valiet @balalin @petaaolivier @nathercie @chris_n a zbytek taky:-):-) @valiet vim, co jsi psala, ale nejak jsme s mamkou vydedukovaly, ze zavoj to chce:-):-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, kdyžtak jukni ke mě do alba, mám tam účesy s tiarou a závojem :-), třeba najdeš favorita :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, bude tam asi teplo, hlavne pudr, at se nelesknes. hezky je takzvany polodrdol, kus vlasu zamotan a kus vlasu volny... liceni bych dala jemne, linku, ruzove a vyrazna licka..
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Míšo koukala jsem na oznámení a je krásné. Moc se povedlo :-) @rozzaarka Janinko souhlasím s @petaaolivier že líčení nějaké jemné :-) Co třeba zkusit na zkoušku nějaké líčení v ČR, jen abys věděla co bude nejlepší víš. Jinak účes bych dala klidně takový ten drdůlek nebo jak to nazvat (máme je obě v albech a jeden tvůj jsem ti teď okomentovala). A šperky - tu krajku na šatech máš bez všeho nebo je tam nějaký korálek nebo tak něco? Co třeba jen nějaké ty perličky? Já sama o nich taky uvažuju, vypadají dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 s perlickama vsichni prudi, ze znamenaji slzy:-D:-D taky jsem o nich premyslela, protoze jsou nezne a jemne. spis mam ted sanci si to koupit na ebay - odblokovala jsem si kartu na platbu satu a kdyz uz to mam povolene, vyresila bych i tohle:-):-) zas nezapomen, ze budu mit ten zavoj, aby mi to neschovalo vsechny vlasy a nevypadalo to divne... taky jsem premyslela o nejake polorozpustene variante, ale moc mi takove ucesy nedrzi - mam strasne jemne vlasy. Valiet zas doporucovala takove ty ruzne copy...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Já vím, říká se to:-/ Ale zase když si je budu chtít vzít, tak si je vezmu a bude, i mamině se líbí, nejspíš právě proto, že jsou jemné:-) Jo tak to je dobrý nápad, že to vyřešíš při jednom a bude zase o úkol míň ;-) A co závoj píchnout pod účes? Samo, že by to teda musel být účes u kterého to jde:-) Tak bych ho chtěla já - pod účes. Možná to ale beru moc podle sebe:-/ Já si nechám od kadeřnice prostě vyzkoušet obě varianty (jak účes na stranu, tak drdůlek z alba) a pak se uvidí, hlavně aby mi vůbec něco slušelo :-D Jinak to co ti doporučuje @valiet jsou hezké účesy, ale možná by to chtělo přece jen něco vzdušnějšího, když to máte v teplíčku :-) A ještě asi taky jak moc ti vadí mít v hlavě milion pírek? Já myslím, že tyhle naše krásy budou pěkně propírkovaný :-D Ale jinak ti tím nechci nic kritizovat zlato, nepatřím k těm kteří ostatní přesvědčujou o svém názoru :-D Jani nevím, když mě to teprve taky čeká:-) tak nemůžu poradit, čeho se například vyvarovat nebo tak. Ale tobě bude slušet stejně všechno, takže nemůžeš vybrat špatně;-)
Odpovědět
@rozzaarka já si tu pověru o perličkách upravila podle svého, že se musí jednat určitě o pravé perly. Perličky na šatech jsou vlastně korálky a ve vlasech taky, všechno je umělé, takže to slzy věštit nebude.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?