Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak jestli blbé tak bych to úplně neřekla, kdybys měla nějáké jednoduché tak třeba i jo, ale takhle bych si vzala i klidně nějáké dlouhé bílé letní a nebo krátké nějáké společenské :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka třeba tyto http://www.ebay.com/itm/Strapless-Flo... tyhle jsou taky hezké http://www.ebay.com/itm/Strapless-Chi...
Odpovědět
@sarinka88 ty druhé jsou opravdu moc krásné
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek a myslím si že i vhodné není na nich nic špatného
Odpovědět
@sarinka88 na zahradní slavnost naprosto luxusní!
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 tak ty jsou naprosto pecka. do tech fakt mozna pujdu:-) videla jsem je uz tady na jedny holcina. Napisu Zimovi, za kolik by mi je usil k tomu:-):-) A doufam, ze se mi nepovede do te doby otehotnet:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 nadherny jsou oboje, ale sla bych asi do tech ptvnich s tema kytkama. jsou booooziiii:-) videla jsem podobny na kamaradce... a nebo poridit kratky "svatebni":-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 to je ta znacka, od ktery je ma ta kamardka:-):-) jen ma trochu jiny model:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka taky bych sla do tech prvních možná si je koupim jen tak na léto :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 jsou bozi:-) moc ti dekuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka nemáš vůbec zač
Odpovědět
Profilova fotka
@cobaltino Taky jsme se brali 13.7 :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@karoli patek 13.:-) stejne je husty, ze nekdo to bere jako stastny den a nekdo se hrouti a radsi si bere dovolenou:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme seděli u kalendáře a probírali jsme soboty od dubna do listopadu a žádná se nám nelíbila...tak jsme si řekli: a co pátek...a co pátek 13.....a bylo to...a všechno dopadlo parádně :-) Pro nás to byl mega šťastný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@karoli to je hlavni:-) my meli naplanovano 13.7.13. my nejak datum uplne nehrotime. Chteli jsme jednu z 2 prvnich sobot v cervenci a to bylo bud 6 nebo 13. Pani nam rekla, ze 6 se oddavat nebude kvuli svatkum a bylo to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem holky dneska domů dotáhla pár úlovků :-) Byla jsem šmejdit a mám kamínky na oznámka, fialové vodní perly na zkoušku, tabulku na křídy (psací plocha ve tvaru srdíčka), placky ženich a nevěsta a ještě jsem pořídila M. krásnou fialovou kravatu :-) Mám radost jako blázen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani já bych možná šla v nějakých normálních, ty svatební nevím no, možná by byli lepší nějaké letní šatičky. Ale je to na tobě, pokud sama chceš svatební, tak v nich jdi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Míšo, tak cenu ti zatím přesně neřeknu, až spočítám materiál. Budu si je dělat hezky sama, protože to není těžký :-) a určitě to vyjde daleko levněji, řekla bych o půlku. Teda zatím to tak je podle mých přeběžných propočtů. A budu jich dělat cca 50. :-) To které jsem chtěla stojí hotové 80,- za kus :-/ fuj ee
Odpovědět
@awe1 no my si necháváme dělat takové spešl extra (jak jinak u nás že) :-D tak právě se jen tak orientuju kolik zhruba za oznámení plánujete dát
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek A jaké spešl? :-) to s cdčkem nebo je to tajemství? :-) Docela by mě zajímalo, kolik takové bude stát :-) Jinak chápu, já pořád taky musím mít něco podle mě extra :-D
Odpovědět
@awe1 zatím ještě tajemství, čekáme na návrh, ale mělo to by to být to s CD... taky teda čekáme na cenu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Tak držím moc palec, ať je cena přijatelná a návrh krásný ;-) A ukážeš nám ho pak někdy? :-)
Odpovědět
@awe1 jasně, až návrh obdržíme, tak se určitě pochlubím :-) snad se povede, nejsme moc na ty klasické oznámení, tak snad teda!
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Juchů, tak to už se moc těším :-) Já jsem hrozně zvědává holka :-D :-D :-D Určitě to bude ok, neboj;-) chápu, já jsem taky nechtěla takové ty klasiky, nic teda proti nic nemám, ale prostě jsem chtěla něco, co se mi bude líbit na první pohled a to je nakonec to co mám v nástřelu oznámka :-) s tím jsem spokojená hodně :-) :-)
Odpovědět
@awe1 hlavně že se vám líbí, my zatím žádné takové nenašli, už jsme si říkali že si sami nějáké navrhneme a nakonec jsme teda našli slečnu co dělá podobné věci, takže nakonec nás teda nečeká další práce navíc,.. no já jako detailista to prostě musím mít sladěné :-D a Kuba už začíná být stejný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, líbí moc, i M. ho chválil :-) Jsem na tom stejně, všechno musí sedět do posledního detailu :-) Já je chci právě vyrábět protože mě tvoření baví a přípravy svatby si chci maximálně užít :-) Navíc na dlouhé zimní večery naprosto ideální činnost :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 to si delas srandu, ze za to tvoje chteji 80? to je celkem hukot... takhle pekne usetris:-) me to nakonec vyjde tak na 5-8:-) + hodina prace:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani já šla málem do kolen, když jsem tu cenu viděla. Jako tolik za to nebudu dávat ani náhodou. Udělám si je sama a navíc si to i užiju a cena bude poloviční:-) A co nakonec vytvoříš za oznámko, když to máte na MA? :-) Tak tobě ta cena vyjde úplně nejlíp :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ale vis co je s tim sr***?:-):-) ale bude pekny:-) no, normalne udelam oznamko, ze budeme oddani tam a prilozim pozvanku na ten raut... Nebo myslis, zej e to blby?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?