Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@tezulka já ještě ne :-D začnu to řešit až po novém roce, myslím že je čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek a cos tam videla peknyho?:-) jen to vsechno praskni:-) ty jo, porad vsichni chodite na svatby a ja nic:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @kacka.ondra Holky naprosto s váma souhlasím a tyhle řeci mě taky štvou. Nechápu, proč bych si nemohla všechno zařídit v klidu. Jako ať se na mě nikdo nezlobí, ale raději mám všechno naplánované s předstihem než pak řešit na poslední chvíli bambilion věcí a vyšilovat, že nemám tohle nebo tohle a že ten není volný a podobně. Prostě, když už mám tolik času na přípravu, tak proč ho nevyužít ne. :-) Člověk tady od holek čeká podporu a místo toho si občas přečte komentář, že by takhle dopředu nic neřešily a to či ono. V tom případě tedy ať jsou to stránky jen pro nevěsty se svatbou do půl roku a je to. Ale my to tady máme všechny stejně, tak se můžeme v klidu bavit :-) @kacka.ondra S botama mám dost podobný problém a navíc nemůžu mít skoro žádný podpatek, takže je peklo něco sehnat. Sice jsem si jedny objednala (mám je v albu), jsou hezké, ale nějak mi přijde, že to prostě není ono. Takže se taky pořád dívám, jestli někde něco neobjevím, ale v obchodech je prd :-( @krizecek Míšo poděl se s náma s nějakým novým nápadem nebo co naopak na svatbě ne ;-) @tezulka Přímo ještě domluveno nemám, ale už sháním a něco se rýsuje :-) Takže určitě neplašíš moc brzy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Evi, kde jsi kupovala ty boty? musim si taky sehnat nejake bez podpatku sandalkove:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Myslíš, ty moje bílé nebo jen ty co mám pro rady v albu? Zrovna jsme tu psala, že ty bílé jsou hezké, ale nějak mi to nepřijde ono:-( Pořád přemýšlím o těch štrasových (nechala jsem se zvyklat, že o ně zatrhám šaty), ale když mě se pořád tak líbí :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ty svoje mas odkud? a ty treti v albu? Na Mauricius se mi uplne nechce v podpatcich:-) nebo myslis, ze jo? Budeme mit altanek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Pošlu do ip ju? :-) Janinko mě osobně by se na Ma do podpatků taky nechtělo. Sice se mi podpatky líbí a ráda bych je taky nosila, ale myslím, že budou pohodlnější fakt sandálky ;-) ale je to na tobě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 dekuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Nemáš zač ;-) :-) Ten altánek je úžasnej, to bude fakt pořádná romantika ;-) Jinak tam by nejspíš šly i podpatky, pokud bys je chtěla :-) Já bych na svatbu v exotce zvolila nějaké ty pásečkové sandálky (mrkni na ten odkaz ode mě). Tam je víc hezkých, tak třeba ti něco bude vyhovovat ;-)
Odpovědět
Tak to jsem ráda, že nejsem sama blázen :) Já potřebuji někoho, kdo mě zvládne nalíčit i učesat a z Prahy, takže jdu tady pročíst diskuse a pomalu někoho vybírat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tezulka z phy? kde se budes pripravovat?
Odpovědět
@rozzaarka Budu se připravovat v Praze 6, a pak terpve pojedeme na místo obřadu (100km od Prahy). Hodně chválená je pí Miláčková, ale na 13.7.2013 má již 1 nevěstu a mám strach, aby se to netlouklo :-(
Odpovědět
Článek se načítá
@awe1 neboj se nic, zase budu chodit...třeba přestanu mít strach a nakonec bude....:)
Odpovědět
@rozzaarka tak Jančí, dlouho jsme tu nebyla, ale slibuji, že t napravím...zase tu budu každý den....:) tak ty se vdáváš dřív? a kde? v cizině?...nebo kde?....:)
Odpovědět
@awe1 @rozzaarka tak holky napíšu svoje a Kubovy postřehy :-) 1)Určitě je lepší pozvat všechny prostě na celý den, né to kouskovat jako že pár lidí na oběd a zbytek večer (na svatbě to měli takhle rozdělené, nebylo to špatné to zase né, ale podle nás je to lepší všechno najednou).. 2) hodně sladkého je zbytečné, lepší je udělat větší výběr slaných věcí, sladké se moc nejí.. 3) Prostě živá hudba má své kouzlo, DJ není špatný, ale ať hraje i pomalé písničky (na svatbě měli DJ, hrál dobře, ale první pomalou písničku krom novoman.tance zahrál kolel 10 hodin, což je škoda, protože se mu okamžitě parket naplnil) 4) Ozvučení obřadu pokud je venku je hodně důležité! Svatba byla pěkná, moc se nám líbila, takže tolik naše postřehy, ale není nic co bysme kamarádce na svatbě úplně prostě zkritizovali a řekli to bylo hrozné, měli to pěkné, hlavně obřad byl krásný :-)
Odpovědět
@rozzaarka žeeeeeeeee bychom změnili s mým drahým destinaci a datum dovolené?....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet jooo, pojedte:-):-)
Odpovědět
@krizecek S tím sladkým jsem si toho teď na poslední svatbě všimla taky, prakticky si každý dal jen kousek svatebního dortu a jinak vůbec, max. nějaké ovoce, takže sladké já vůbec řešit nebudu :-)
Odpovědět
@rozzaarka a pozveš nás na obřad?....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet jasne, prijed:-) (jeste ze svatebcani jezdi na svoje naklady, hihihi:-):-)) A jestli prijedes, muzes mi jit za svedka:-)
Odpovědět
@rozzaarka noooo nevím jestlu můj drahý vydř s dovčou až do července, ale optám s eho....:)kdby yne, taks epak uvidíme na vaší svatební cestě....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jenže Dj nehrál ploužáky, protože my řekli, že je moc nechceme, že chceme radši pařit ;-) Ploužáky mě moc neba, jasně je to hezký se tulit,ale my radši pořádně zatančit :-) řekl že bude hrát to co chceme my, ne to co chtěj hosti..takže třeba když tam za ním jedna ženská pořád chodila že chce kabáty ,tak ji vždycky řekl že je nezahraje, protože my tuhle hubdu nechtěli...nakonec teda asi 2-3 rokový zahrál,ale já třeba tančit přestala a jak jsem koukala nebyla jsem jediná...:-) A s tím jídlem, my to měli tak, protože sme si chtěli oběd ještě užít s rodičema a babičkama a večer zas právě pařit s kamarádama, babičky večer ani nešli, takže proto jsme to třeba my měli rozdělený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet No to doufám, že se tu objevíš častěji :-) A už máte vybranou nějakou dovo? @krizecek Děkujeme za postřehy ;-) Tak to zatím plánujeme myslím dobře :-) Všichni budou na celý den, sladkého chceme přiměřeně (rozhodně ne bambilion), hudba bude živá a ozvučení venkovního obřadu snad nebude třeba a hudbu na obřad snad pobere přehrávač :-) @rozzaarka Zlato, tak jsem chtěla objednat ty boty a nejde to, pořád to hlásí eror :-( našla jsem je i na ebayi, ale nevím kolik by stálo poslání do čr a musela bych mít ten paypal a to nějak nepobírám :-( ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 chces pooct zalozit ucet na pay palu? je to jako platba kartou:-) a na ebayi mas posilani hned pod tim - shipping. Nebojm, to se zvladne:-) vis jaky cislo?
Odpovědět
@awe1 noooo pořád měníme destinaci, ale už jsme rozhodnuti pro jednu...tak uvidíme....jen stačí zmáčnout tlačítko a objednat, ale bojíms etoho 11ti hodinvého letu.....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet :-):-):-) je to naaaadhera:-)
Odpovědět
@rozzaarka co je nádhera?....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet no to kam chcete jet:-)
Odpovědět
@rozzaarka joooo takhle.....:) aha....no vy budete mít zase krááááááásnou svatbu na krááááásném míste....:) my trochu zvolili menší luxus, nebo by to byla darda, nebude to až takové vybavení...ale je to taky pěkné 5* si myslím, že je ok...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet 5* si myslim je fakt hodne ok:-) nam staci bezne i 3*:-) nejsme zrovna snobové:-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?