Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka tak to je naprosta krasa neboj utece to jako voda a uz tam budete , my porad tak nejak pomalinku premyslime kde udelat hostinu zda si sami varit nebo ne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 covece, jsem docela rada, ze uz takovy veci neresim:-):-) mozna mi to bude za chvili chybet, ale momentalne mam takovou mensi euforii:-):-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka to se ti nedivim obcas si rikam ze by bylo fajn jen prijit a vzit se nekdy je to na palici ale taky by se mi tolik libila svatba nekde v teple ani rodocum by to nevadilo jen na to mit
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 ono i to piplani tady je zpusobeny tim "jen na to mit". kdyby na to bylo vic penez obecne, clovek by nemusel porad resit, kde jeste usetrit, co je zbytecny a podobne. jenze svatbu za ctvrt mega si fakt moc lidi vymyslet nemuze:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka naprosta pravda a hlavje mi to prijde zbytecne moc utratit ctvrt mega za svatbu preju vam to
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 tohle nebude stat ctvrt mega:-):-) na to bychom fakt nemeli:-) taky mi to prijde zbytecne:-) kamaradka za to ctvrt mega dala a stejne jsem to tam moc nevidela:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Janinko moje, neboj se uteče to určitě rychle, Vem si, že jsme se tu sťukly někdy v únoru a už je září ;-) Ale vím, jak to máš. Já se taky hrozně těším a to mám svatbu v ČR, umím si představit, jak moc se těšíš ty :-) Ty jedna, hezky nás předběhneš :-) a ten datum je úža taky 3.7.2013 :-) Budu na tebe moc myslet a říkat si, jestli už jsi vdaná paní :-) Škoda, že 13. nemůžeš:-( Mohli jste se přijet podívat na nás ;-) Jinak nic moc nového, co bys nevěděla není ;-) A ten problém se nakonec vyřešil, uf :-) Sice to trvalo celý den a hlava z toho v pejru, ale dobroš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka podle me se nema moc prehanet ale kdyz na to ma tak at si to udela chci mit hezkou svatbu a nrmusi byt za tolik ;) zalezi na tom jak si to kdo udela a o pohode
Odpovědět
Profilova fotka
Já se vdávám 13.7. 2013 a moc se těšíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@kopiretina147 Ahojky, vítej mezi náma ;-) 13.7. je krááásné datum a snad nám to uteče rychle a dočkáme se :-) Jaké máš představy o svatbě? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já prostě s tou matrikářkou nehnu.... Nezamluví mi ten termín a nezamluví.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas nejsi sama me taky ne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sarinka88 a kdy ti řekli že máš přijít???
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas mam napsat v prosinci a to mi uz ho mozna zarezervuje a oficialne nejdriv koncem ledna :( ale snad driv
Odpovědět
Chtěla jsem se zeptat, máte už domluveného někoho na účes a líčení? Možná plaším moc brzy :-x
Odpovědět
Profilova fotka
TE @tezulka Plašíš stejně jako já, už mám kadeřnici, šaty, fotografku, kosmetičku, květinářku a svatební dort si budu péct sama
Odpovědět
Profilova fotka
@tezulka rozhodne neplasis brzy:-) krizecek shanela mesic zpet kapelu a 8 z 10 uz meli plno:-) ja uz kadernici mela, ale budeme mit nakonec svatbu na Mauriciu, tak ji to budu muset rusit:-( vubec se mi do toho nechce:-( byla hrozne mila, ochotna a uzasna...
Odpovědět
Profilova fotka
@kopiretina147 myslim, ze to neni plaseni, ale zdravy rozum:-) proc paberkovat, kdyz si muzes vybrat:-)
Odpovědět
@kopiretina147 Tak to jsem ráda, že nejsem jediná :D
Odpovědět
@rozzaarka A koho si mela?
Odpovědět
Profilova fotka
@tezulka jeste mam:-) Nejradsi bych ji na ten den aspon nekoho dohodila kdyz uz ji to rusim... snad to pochopi a nebude nastvana... u fotografa me ceka to samy:-( normalne tohle nedelam, ted budu vypadat jak nezodpovedna holka:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Proč budete mít svatbu na Mauriciu? To by se mi nechtělo letět tak s šatama a všema blbostma ke svatbě? A rodinu berete sebou?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka oni to určite pochopí tím že to rušíš dost s předstihem tak si je někdo najme jiny
Odpovědět
Profilova fotka
@kopiretina147 me se zase nechce poslouchat kecy vsech kolem, jak ma byt svatba takova nebo makova. proto ji chceme na Mauriciu, kde bude presne takova, jakou ji chceme mit a nikdo do toho nebude moct mluvit. Rodina s tim souhlasi, oslavime si to potom.
Odpovědět
Profilova fotka
@tezulka určitě neplašíš. Já už mám kadeřnici, kosmetičku, nehtařku, fotografa, zamluvenou hostinu i kostel a taky na 90% vybrané šaty. Já nevím proč se to někomu nelíbí, že si někdo něco vybírá a zarezervovává dopředu. Já jsem si třeba v DUBNU psala kde mají volná místa na hostinu a z 5 mi řeklo 4 že mají na 13.7.2013 rezervaci. Nechápu třeba i některé salony, když tam člověk přijde dřív. Proč by jsme si nemohly zkusit šaty abychom věděly co nám bude slušet, jestli třeba není potřeba něco shodit do svatebních šatů a tak...Já třeba jelikož chodím do školy a zbývá mi poslední rok, tak třeba na nějaké zařizování fakt moc času nemám. Do prosince učení, v lednu zkouškové a potom do května na praxi, kde budu zpracovávat absolventskou práci a k tomu učení na absolutorium. Kdy to mám všechno stíhat? O víkendech člověk toho moc nestihne, přes týden jsem ve škole do šesti. Někdy některé názory nechápu. Radši budu mít věci zařízené rok do předu, než dělat všechno pár měsíců předem :-) Když se to někomu nelíbí, tak to nemusí komentovat
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ondra presne tohle tady kazdemu vysvetluju uz pul roku:-):-) nekdo ma dojem, ze tyhle stranky jsou jen pro nevesty, ktere maji pul roku pred svatbou a pak breci, ze nema fotografa, misto, nekdo jim vyfoukl kadernici a ja nevim co vsechno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka přesně...třeba jsem psala, že ZATÍM vyhrávají jedny šaty, ale že pokud si nevyberu jinde tak to budou ony a hned mi jedna odepsala, že mám času dost, že neví proč sháním už teď a bla bla bla...jako já o takové příspěvky nestojím. Já si myslím, že snad každá z nás tady chce poradit, a ne že některé do nás budou trefovat, že máme ještě čas :-( někdy je to hrozné
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ondra taky mam tehle chytrych slecen plny zuby... radsi si delam vsechno v klidu a v pohode nez hektit a nestihat... ale to se tady v teto skupine shodneme:-):-) tady jsi spravne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka :-) tak to jsem ráda :-) já jinak teďka sháním nějaké pěkné svatební boty, ale nějak nemůžu nic sehnat...jo sice je čas, je to až za 300 dní :-) z internetu si je nějak kupovat nechci, jelikož mám širší nárt, tak si ty boty chci vyzkoušet a taky na obrázku to vypadá jinak než ve skutečnosti...a ono ve Zlíně toho moc není :-(
Odpovědět
holky tak jsme včera přijeli ze svatby :-) svatba pěkná, musím říct že takhle jako host člověk vidí co třeba na své svatbě chce nebo nechce, všímá si hodně věcí atd... :-) tak snad se nám svatba povede
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?