Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@rozzaarka Jani, tak nevím, možná bych ten závoj vynechala, ony ani ty šaty se nehodí na pláž, ale zase jsou to tvé vysněné, takže bych to vykompenzovala tím závojem.. na nohy nějáké pěkné žabky :-) momentálně řešíme ten náš venkovní obřad.. budeme mít teda párty stan 3x6 metrů, ten jsme koupili a teďka nevíme jestli koberec ano nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jasně dvojčátko :-) :-) :-) ty seš taky moje zlato:-* A nezapomeň na docházku :-( :-) :-D @petaaolivier na těch pozůstalcích něco bude ;-) Holky, nějak se nám to tady nabourává:-( @valiet odložila a prdí na nás, moje zlatuška @rozzaarka řekne "ano" dřív (ale to naprosto chápu a těším se s ní:-)) Jen si zbylé slečny nemyslete, že taky změníte a já tu zůstanu sama :-( :-D :-D :-D @krizecek, @balalin, @petaaolivier, @sarinka88, @smisek.ivca a všechny ostatní nejmenované:-)
Odpovědět
@awe1 my už to máme jisté, takže určitě neměníme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek party stan je super:-):-) hele ale jak jsme byli v Turecku, videli jsme tam svatvu a slecna mela nejvetsi sukni, jakou jsem kdy videla:-) jeste vetsi nez ta giga sukne z myho posledniho zkouseni:-):-) botky vezmu nejake lehke, jen co nekde neco pekneho potkam:-)dik:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 zlato ale ja nereknu ANO, ja reknu Ido:-) a jeste budeme po oddavajicicm opakovat slib:-) nejak mi obrad v AJ vyhovuje vic:-) asi mam k tomu jazyku fakt vztah:-) zitra pujdeme do prvni agosky:-) v utery vlitneme do druhy a zacneme resiit naostro:-) tak na me mysli:-) jinak ten hotel, co jsem davala odkaz nebude, bude jiny. Tady u toho je pry jenom jedno misto na obrad - na plazi pred tunou lidi a radsi bychom nekde v soukromi:-) covece a jedna holcina tambude ve stejnou dobu, tak si to mozna navzajem odsvedcime, at tam nemame cernousky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 já určitě měnit nebudu ale musí mi ten termín schvalit :D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Nezměním :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem nějaká smutná ze všeho..nejdřív jsem se strašně těšila a každý den seděla na netu a čuměla na různý fotky a inspirace, ale poslední dobou se mi nic nedaří. Ještě nemám ani místo obřadu ani místo na hostinu. Když už se mi něco líbilo tak to bylo zas hrozně drahé :-( teď zas padnou všechny zatím ušetřený peníze na koupi auta takže nezbude nic a budem zažínat na novo..a pochybuju že do července stihnem našetřit obnos, který by pokryl mou svatbu snů :-( fakt nevim..nějak ztrácím elán.achjo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@laky_m neboj, ono se to zase zlepsi:-) penize nejsou vsechno:-) jam am teda co rikat... tenhle tyden mi ze vsech ruply nervy, takze rusime svatbu v CR a vezmeme se sami na MAuriciu, kde nam do toho nikdo nebude kecat. Ale urcite neco najdes. treba zkus nejakou hospudku, kde zaplatis najem a budes si moct dovezt vsechno, co budes chtit:-) a jake mas predstavy svatby?
Odpovědět
@rozzaarka fakt?! no doufam, že mi taky nakonec ty nervy nerupnou a nezrušim to všechno :-S jako nepřijde mi, že bych byla nějak náročná..chtěla bych obřad někde venku na pěkným místě a potom oběd a večer raut třeba s prasátkem. Chtěla bych svoje šaty a nějakýho dobrýho fotografa. To je tak vše. Ale přijde mi, že všechno kolem svatby je příšerně předražený prostě jen proto, že je to svatba :-( třeba obřad by nás vyšel na 10tis jen proto, že by nebyl na radnici, ale v parku..pak v jedný restauraci mi řekli, že si můžeme přivést vlastní alkohol, ale pak z nich vylezlo, že si účtují korkovné 70Kč na láhev! Asi jsem si to představovala moc růžově a teď když se střetávám s realitou tak jsem z toho zklamaná :-) A ten Mauricius vám přeju, to bude určitě nádhera :-) a skoro bez starostí ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laky_m no prave... je to min starosti a hlavne to bude stat to samy, co svatba tady. i kdyz nejsi narocna, tak svatba proste vychazi cca 80-100 podle poctu lidi teda samozrejme. Puvodne jsme se chtela vejit kolem 50-60, ale brzo jsem zjistila, ze to fakt nepujde...myslim, ze jsem si taky nevyskakovala a i tak to bylo k tem 90, buhvi kolik by to slo jeste nahoru kvuli piti. a to jsem mela vlastni raut od znamych kucharu a moznost vlastniho piti, prstynky z oceli a podobne... svatba je proste draha zalezitost. obrad jsme chteli na zamku Berchtold - misto 11000, matrika 1000, takze jen ANO by stalo 12:-) hold to neni radnice...:-)
Odpovědět
@rozzaarka přesně jak píšeš. Taky jsem si dala hranici max.70tisic a teď ne a ne se do toho vlést :-( takže mě to trochu dostalo na kolena. To už asi radši tu svatbu odložit než slevovat ze všeho co jsem chtěla. No prozatím hledám dál a uvidíme jak se to vyvrbí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@laky_m slevovat nemusis, jen se musi hledat, kde usetrit. Je fakt, ze s cca 70-80 lidma nevim, co jsme si predstavovala:-) da se usetrit na spouste veci - oznamka samovýroba, to samý dekorace a spousta dalšího. Co prostě být musí jsou šaty, místo a musís všechny pohostit... ono to pak naskáče - 70 lidí x 300 raut? Svatební menu 35x350, piti pro vsechny - to jsou ty nejvetsi polozky...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Já vím zlatuš:-) To ano bylo jen tak :-D To bude krásný , když budete opakovat i slib :-) Úplně vidim, jaká to bude úžasná romantika a ješte to prostředí:-) Jani, jak máš velkej kufr? :-D jedu v něm jako tvůj svědek :-D Chtěla bych tě tam vidět, takže si zamlouvám alespoň prohlídku fotek hned jak je budeš mít:-) S tím hotelem jste udělali dobře;-) pokud je na pláži moc lidí, tak to podle mě trochu ztratí to kouzlo. Krásná zahrada bude dokonalá;-) Však proto chci tady zahradu s altánkem:-) Počasí jako na MA tu asi sice nebude, ale pořád doufám, že pršet fakt taky nebude:-) Přece nemůžu mít takovou smůlu:-/ Drahá moje, samo, že na tebe budu myslet:-* A pak bych hned ráda info kdyby to šlo ju?:-) Já to nějak prožívám s tebou :-) Škoda, že 13. budete mít tu oslavu, mohli jste se na nás přijet podívat :-( :-) Jani teď mě tak napadá, co budeš dělat s věcma, co jsi pořídila na svatbu v Čr? @laky_m Neboj a neházej flintu do žita předčasně;-) Do příštího roku máme ještě čas. @rozzaarka má pravdu, na různých věcech se dá slevit a záleží taky na počtu lidí. Třeba se vám to nakonec povede ještě líp než jste čekali;-) Hlavně nepropadat panice moc brzo, odkládat se dá vždycky, hm?
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 no, asi to hodim na bazarek - polystyrenovy koule a tak. nastesti toho zase tolik nemam a ubrousky se spotrebuji i jinde:-):-) Evicko, zlaticko neboj, budu o vsem informovat:-) budu davat fotky atd. mozna si vezmu i notebook a dam vam ti to sem hned den po, ale to jeste uvidime:-)klidne bych si te vzala s sebou:-) uz jsme nasla holcinu, co tam jede ve stejnem terminu, tak si to mozna odsvedcime a vyfotime:-) a urcite tu zustanu s vami, neboj:-) taky budu potrebovat poradit:-) jen prozivej se mnou, jsem za to rada:-)
Odpovědět
jeee, koukám, to jsou změny! My jsme o svatbě v zahraničí také přemýšleli, ale rodina by to nezkousla. Tak jsme nakonec zvolili variantu statku, hostinu nechceme tak bude rovnou raut. Ale i tak do toho podle mě za 100 tisíc zahučíme, v tomhle nejsem naivní. Jo a prstýnky z oceli nejspíše budeme mí taky :)
Odpovědět
Holky tak u nás je to hrůza :-( momentálně řešení svatby odkládáme po vánocích.. včera jsme našli doma mrtvého dědu, bydlel s náma celý život, takže hrozný šok :-( Je to skoro přesně 5 let od smrti taťky, takže o to je to ještě horší.. čeká nás uklízení všech věcí až přijedeme po víkendu ze svatby kamarádky no a pak se asi budeme stěhovat místo něj, šílený pocit :-( vůbec se netěším, najednu stranu si člověk říká jak bude mít svoje a nadruhou prostě tímhle způsobem :-( Tak snad se máte lépe než my!
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Drzim palce, at to vsechno zvladnete:-( Musi to byt silene. Drzte se, casem to bude lepsi. Uprimnou soustrast:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@tezulka No, me to bez obeda puvodne ani nemelo projit:-) ale ted uz je to jedno:-) zmena to je, ale vis jak, zmena je zivot:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka To je fakt, ještě že jsi toho nenakoupila hafo, víš jak bysme hned všechno vykoupily :-) :-D :-D :-D No samozřejmě, na info jsem zvědavá :-) A chci vědět všechno! :-D :-D :-D Hele, tak Jani přistav velkej kufr a jedu :-) ;-) To je fajn, že tam bude ještě nějaká nevěsta, hezky si pomůžete ;-) A jak dneska? Už jste byli v agentuře nebo až odpo? Já jsem zvědavá co :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@laky_m omlouvám se, že vám lezu do diskuze, když nemám stejný termín. Můžu se zeptat, kde se chceš na zahradě brát, že po tobě chtějí tolik? My budeme platit za pronájem kaple a mimo náš obvod a měli bychom za to dát dohromady do 6 tisíc.... Podle mě, pokud jste v obvodu, tak by za změnu místa (mimo radnici) měli chtít jen administrativní poplatek cca 1000 Kč. Jinak korkovné 70Kč je ještě v poho. Nám řekli v pivovaru 200 Kč za láhev. Myslím, že rozlévané víno a pivo většinou vyjde levněji tak, že ti ho zajistí ta hospoda.
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 nene, az 16:30:-):-) tesim se. ted jsem si na to vytiskal potrebne veci a budu doufat, ze to vsechno dopadne dobre. ale asi bych radsi tu druhou agenturu nez tu, kam jdeme dneska. vychzi o malickato levneji (par stovek), ale kdyz jim das 4 fotky z obradu, jeste ti vrati 1500, coz mi prijde celkem dobry:-) 1500 na ulici nenajdes:-)
Odpovědět
@rozzaarka No, přesně tak, změna je život a pokud to oba chcete, tak není co řešit :)
Odpovědět
@krizecek Upřímnou soustrast, vím, že tohle není žádná sranda, sama to znám, tak držím palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Tak na vás budu myslet a držet palečky ať to klapne ;-) Já jsem od večera nějaká divná :-/ dokonce jsme se trochu chytli s drahým (ale ne kvůli svatbě) a dneska jsem mimoň totální. Hele to je jasný, sice při takový částce je sice 1500 skoro nic viď, ale zase kdo ti je kde dá jen tak za fotky ;-) A která se vám teda líbí víc? Když jsem byla na nemocenský, tak jsem koukala na Svatba v ráji a ty vypadali dobře :-) Kdyby mi nebylo líto udělat to bez rodiny, tak jedu taky :-) (já vím, zase to vypadá, že jsem opice) :-D
Odpovědět
@chris_n obřad jsem chtěla v zámecké parku Valtice, protože odtud pocházím. Zatím jsem tedy s nikým nemluvila, ale tuhle částku jsem si našla na internetových stránkách městského úřadu. No a korkovné 200Kč to je teda mazec. Mně už právě těch 70 přišlo dost :-) to už se totiž ani nevyplatí si ty flašky nakoupit sama. No stále hledám nějaké vhodné místo, které by nám vyhovovalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laky_m tak to chápu, když jsou to Valtice. Ale je to tedy dost, nemáte tam někde nějaké jiné místo, které by bylo krásné a dalo se využít pro svatbu? Kamarádka, ta měla svatbu na zahradě, dala poplatek 1000 Kč a měli klid ;-). To korkovný je jediný, co mi přijde nesmyslně natažené oproti ostatnímu, co pivovar nabízí. Ale já to neřeším, jak říkám, tvrdý alkohol tam nechci...
Odpovědět
@chris_n hledám hledám :-) teď o víkendu právě jedeme k našim tak si tam všechny místa poobjíždíme a snad na nás něco zapůsobí :-) zatím hledám jen na netu podle obrázků. Teď jsem nadšená z jednoho místa kde by mohla být hostina a raut. Psala jsem jim mail, ale ještě mi nedošla žádná odezva. To mě štve nejvíc, člověk si něco vyhlídne, pak čeká týden než mu odpoví, aby nakonec zjistil, že je to nehorázně drahé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@laky_m já psala do jednoho hotelu před cca 14 dni, ještě se neuráčili odpovědět. Ale to nechápu, potencionální kšeft se jim rýsuje a oni dělají mrtvého brouka. Proti tomu ten pivovar, který je number 1, tak jsem on nich měla odezvu ani ne do 24 hodin ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlata moje:-) @awe1 @krizecek @valiet @balalin @sarinka88 @mishka88 a vsichni ostani:-) cekame na smlouvu od p.Waltera z Blue Marlin. Mlada pani nakonec budu o 10 dni driv, nez vy - 3.7. Nakonec mame naaaaaadherny hotel 5,5* na jihu přímo u te nejproflaknutejsi hory Mauricia. No co vam budu povidat - tesim se jak mala holka a chtela bych, aby byl uz aspon kveten:-)a co u vas noveho?:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?