Menu Forum

Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

13. črc 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
Registrovala se 8. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1391 příspěvků. Má 160 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
Registrovala se 8. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1391 příspěvků. Má 160 přátel. Region Nový Jičín.
 @awe1 my už to máme jisté, takže určitě neměníme emoticon
9. zář 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
Registrovala se 14. února 2012 na beremese.cz. Přidala 2844 příspěvků. Má 39 přátel. Praha 9, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
Registrovala se 14. února 2012 na beremese.cz. Přidala 2844 příspěvků. Má 39 přátel. Praha 9, Region Praha.
 @krizecek party stan je superemoticonemoticon hele ale jak jsme byli v Turecku, videli jsme tam svatvu a slecna mela nejvetsi sukni, jakou jsem kdy videlaemoticon jeste vetsi nez ta giga sukne z myho posledniho zkouseniemoticonemoticon botky vezmu nejake lehke, jen co nekde neco pekneho potkamemoticondikemoticon
9. zář 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @awe1 zlato ale ja nereknu ANO, ja reknu Idoemoticon a jeste budeme po oddavajicicm opakovat slibemoticon nejak mi obrad v AJ vyhovuje vicemoticon asi mam k tomu jazyku fakt vztahemoticon zitra pujdeme do prvni agoskyemoticon v utery vlitneme do druhy a zacneme resiit naostroemoticon tak na me mysliemoticon jinak ten hotel, co jsem davala odkaz nebude, bude jiny. Tady u toho je pry jenom jedno misto na obrad - na plazi pred tunou lidi a radsi bychom nekde v soukromiemoticon covece a jedna holcina tambude ve stejnou dobu, tak si to mozna navzajem odsvedcime, at tam nemame cernouskyemoticon
9. zář 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka88
33
Registrovala se 11. července 2012 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků. Má 50 přátel. Děčín, Region Děčín.
fotoportrét
fotoportrét
sarinka88
33
Registrovala se 11. července 2012 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků. Má 50 přátel. Děčín, Region Děčín.
 @awe1 já určitě měnit nebudu ale musí mi ten termín schvalit :D
9. zář 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
balalin
18
Registrovala se 11. června 2012 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků. Má 16 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
balalin
18
Registrovala se 11. června 2012 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků. Má 16 přátel. Region Opava.
 @awe1 Nezměním emoticon
9. zář 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laky_m
18
Registrovala se 31. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
laky_m
18
 Ahoj holky, já jsem nějaká smutná ze všeho..nejdřív jsem se strašně těšila a každý den seděla na netu a čuměla na různý fotky a inspirace, ale poslední dobou se mi nic nedaří. Ještě nemám ani místo obřadu ani místo na hostinu. Když už se mi něco líbilo tak to bylo zas hrozně drahé emoticon teď zas padnou všechny zatím ušetřený peníze na koupi auta takže nezbude nic a budem zažínat na novo..a pochybuju že do července stihnem našetřit obnos, který by pokryl mou svatbu snů emoticon fakt nevim..nějak ztrácím elán.achjo emoticon
9. zář 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @laky_m neboj, ono se to zase zlepsiemoticon penize nejsou vsechnoemoticon jam am teda co rikat... tenhle tyden mi ze vsech ruply nervy, takze rusime svatbu v CR a vezmeme se sami na MAuriciu, kde nam do toho nikdo nebude kecat. Ale urcite neco najdes. treba zkus nejakou hospudku, kde zaplatis najem a budes si moct dovezt vsechno, co budes chtitemoticon a jake mas predstavy svatby?
9. zář 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laky_m
18
fotoportrét
fotoportrét
laky_m
18
 @rozzaarka fakt?! no doufam, že mi taky nakonec ty nervy nerupnou a nezrušim to všechno emoticon jako nepřijde mi, že bych byla nějak náročná..chtěla bych obřad někde venku na pěkným místě a potom oběd a večer raut třeba s prasátkem. Chtěla bych svoje šaty a nějakýho dobrýho fotografa. To je tak vše. Ale přijde mi, že všechno kolem svatby je příšerně předražený prostě jen proto, že je to svatba emoticon třeba obřad by nás vyšel na 10tis jen proto, že by nebyl na radnici, ale v parku..pak v jedný restauraci mi řekli, že si můžeme přivést vlastní alkohol, ale pak z nich vylezlo, že si účtují korkovné 70Kč na láhev! Asi jsem si to představovala moc růžově a teď když se střetávám s realitou tak jsem z toho zklamaná emoticon A ten Mauricius vám přeju, to bude určitě nádhera emoticon a skoro bez starostí ne? emoticon
9. zář 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @laky_m no prave... je to min starosti a hlavne to bude stat to samy, co svatba tady. i kdyz nejsi narocna, tak svatba proste vychazi cca 80-100 podle poctu lidi teda samozrejme. Puvodne jsme se chtela vejit kolem 50-60, ale brzo jsem zjistila, ze to fakt nepujde...myslim, ze jsem si taky nevyskakovala a i tak to bylo k tem 90, buhvi kolik by to slo jeste nahoru kvuli piti. a to jsem mela vlastni raut od znamych kucharu a moznost vlastniho piti, prstynky z oceli a podobne... svatba je proste draha zalezitost. obrad jsme chteli na zamku Berchtold - misto 11000, matrika 1000, takze jen ANO by stalo 12emoticon hold to neni radnice...emoticon
9. zář 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laky_m
18
fotoportrét
fotoportrét
laky_m
18
 @rozzaarka přesně jak píšeš. Taky jsem si dala hranici max.70tisic a teď ne a ne se do toho vlést emoticon takže mě to trochu dostalo na kolena. To už asi radši tu svatbu odložit než slevovat ze všeho co jsem chtěla. No prozatím hledám dál a uvidíme jak se to vyvrbí.
9. zář 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @laky_m slevovat nemusis, jen se musi hledat, kde usetrit. Je fakt, ze s cca 70-80 lidma nevim, co jsme si predstavovalaemoticon da se usetrit na spouste veci - oznamka samovýroba, to samý dekorace a spousta dalšího. Co prostě být musí jsou šaty, místo a musís všechny pohostit... ono to pak naskáče - 70 lidí x 300 raut? Svatební menu 35x350, piti pro vsechny - to jsou ty nejvetsi polozky...
9. zář 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
Registrovala se 23. února 2012 na beremese.cz. Přidala 462 příspěvků a 1 album. Má 29 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
Registrovala se 23. února 2012 na beremese.cz. Přidala 462 příspěvků a 1 album. Má 29 přátel.
 @rozzaarka Já vím zlatušemoticon To ano bylo jen tak emoticon To bude krásný , když budete opakovat i slib emoticon Úplně vidim, jaká to bude úžasná romantika a ješte to prostředíemoticon Jani, jak máš velkej kufr? emoticon jedu v něm jako tvůj svědek emoticon Chtěla bych tě tam vidět, takže si zamlouvám alespoň prohlídku fotek hned jak je budeš mítemoticon
S tím hotelem jste udělali dobřeemoticon pokud je na pláži moc lidí, tak to podle mě trochu ztratí to kouzlo. Krásná zahrada bude dokonaláemoticon Však proto chci tady zahradu s altánkememoticon Počasí jako na MA tu asi sice nebude, ale pořád doufám, že pršet fakt taky nebudeemoticon Přece nemůžu mít takovou smůlu:-/
Drahá moje, samo, že na tebe budu myslet:-* A pak bych hned ráda info kdyby to šlo ju?emoticon Já to nějak prožívám s tebou emoticon
Škoda, že 13. budete mít tu oslavu, mohli jste se na nás přijet podívat emoticon emoticon
Jani teď mě tak napadá, co budeš dělat s věcma, co jsi pořídila na svatbu v Čr?
@laky_m Neboj a neházej flintu do žita předčasněemoticon Do příštího roku máme ještě čas. @rozzaarka má pravdu, na různých věcech se dá slevit a záleží taky na počtu lidí. Třeba se vám to nakonec povede ještě líp než jste čekaliemoticon Hlavně nepropadat panice moc brzo, odkládat se dá vždycky, hm?
9. zář 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @awe1 no, asi to hodim na bazarek - polystyrenovy koule a tak. nastesti toho zase tolik nemam a ubrousky se spotrebuji i jindeemoticonemoticon Evicko, zlaticko neboj, budu o vsem informovatemoticon budu davat fotky atd. mozna si vezmu i notebook a dam vam ti to sem hned den po, ale to jeste uvidimeemoticonklidne bych si te vzala s sebouemoticon uz jsme nasla holcinu, co tam jede ve stejnem terminu, tak si to mozna odsvedcime a vyfotimeemoticon a urcite tu zustanu s vami, nebojemoticon taky budu potrebovat poraditemoticon jen prozivej se mnou, jsem za to radaemoticon
9. zář 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tezulka
2
Registrovala se 4. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
tezulka
2
Registrovala se 4. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 jeee, koukám, to jsou změny! My jsme o svatbě v zahraničí také přemýšleli, ale rodina by to nezkousla. Tak jsme nakonec zvolili variantu statku, hostinu nechceme tak bude rovnou raut. Ale i tak do toho podle mě za 100 tisíc zahučíme, v tomhle nejsem naivní. Jo a prstýnky z oceli nejspíše budeme mí taky emoticon
9. zář 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
 Holky tak u nás je to hrůza emoticon momentálně řešení svatby odkládáme po vánocích.. včera jsme našli doma mrtvého dědu, bydlel s náma celý život, takže hrozný šok emoticon Je to skoro přesně 5 let od smrti taťky, takže o to je to ještě horší.. čeká nás uklízení všech věcí až přijedeme po víkendu ze svatby kamarádky no a pak se asi budeme stěhovat místo něj, šílený pocit emoticon vůbec se netěším, najednu stranu si člověk říká jak bude mít svoje a nadruhou prostě tímhle způsobem emoticon
Tak snad se máte lépe než my!
10. zář 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @krizecek Drzim palce, at to vsechno zvladneteemoticon Musi to byt silene. Drzte se, casem to bude lepsi. Uprimnou soustrastemoticon
10. zář 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @tezulka No, me to bez obeda puvodne ani nemelo projitemoticon ale ted uz je to jednoemoticon zmena to je, ale vis jak, zmena je zivotemoticonemoticon
10. zář 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
 @rozzaarka To je fakt, ještě že jsi toho nenakoupila hafo, víš jak bysme hned všechno vykoupily emoticon emoticon emoticon emoticon No samozřejmě, na info jsem zvědavá emoticon A chci vědět všechno! emoticon emoticon emoticon Hele, tak Jani přistav velkej kufr a jedu emoticon emoticon
To je fajn, že tam bude ještě nějaká nevěsta, hezky si pomůžete emoticon
A jak dneska? Už jste byli v agentuře nebo až odpo? Já jsem zvědavá co emoticon emoticon emoticon
10. zář 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chris_n
84
Registrovala se 9. července 2012 na beremese.cz. Přidala 6040 příspěvků. Má 110 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
chris_n
84
Registrovala se 9. července 2012 na beremese.cz. Přidala 6040 příspěvků. Má 110 přátel.
 @laky_m omlouvám se, že vám lezu do diskuze, když nemám stejný termín. Můžu se zeptat, kde se chceš na zahradě brát, že po tobě chtějí tolik? My budeme platit za pronájem kaple a mimo náš obvod a měli bychom za to dát dohromady do 6 tisíc.... Podle mě, pokud jste v obvodu, tak by za změnu místa (mimo radnici) měli chtít jen administrativní poplatek cca 1000 Kč.
Jinak korkovné 70Kč je ještě v poho. Nám řekli v pivovaru 200 Kč za láhev. Myslím, že rozlévané víno a pivo většinou vyjde levněji tak, že ti ho zajistí ta hospoda.
10. zář 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @awe1 nene, az 16:30emoticonemoticon tesim se. ted jsem si na to vytiskal potrebne veci a budu doufat, ze to vsechno dopadne dobre. ale asi bych radsi tu druhou agenturu nez tu, kam jdeme dneska. vychzi o malickato levneji (par stovek), ale kdyz jim das 4 fotky z obradu, jeste ti vrati 1500, coz mi prijde celkem dobryemoticon 1500 na ulici nenajdesemoticon
10. zář 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tezulka
2
fotoportrét
fotoportrét
tezulka
2
 @rozzaarka No, přesně tak, změna je život a pokud to oba chcete, tak není co řešit emoticon
10. zář 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tezulka
2
fotoportrét
fotoportrét
tezulka
2
 @krizecek Upřímnou soustrast, vím, že tohle není žádná sranda, sama to znám, tak držím palečky.
10. zář 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
 @rozzaarka Tak na vás budu myslet a držet palečky ať to klapne emoticon Já jsem od večera nějaká divná :-/ dokonce jsme se trochu chytli s drahým (ale ne kvůli svatbě) a dneska jsem mimoň totální.
Hele to je jasný, sice při takový částce je sice 1500 skoro nic viď, ale zase kdo ti je kde dá jen tak za fotky emoticon A která se vám teda líbí víc? Když jsem byla na nemocenský, tak jsem koukala na Svatba v ráji a ty vypadali dobře emoticon Kdyby mi nebylo líto udělat to bez rodiny, tak jedu taky emoticon (já vím, zase to vypadá, že jsem opice) emoticon
10. zář 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laky_m
18
fotoportrét
fotoportrét
laky_m
18
 @chris_n obřad jsem chtěla v zámecké parku Valtice, protože odtud pocházím. Zatím jsem tedy s nikým nemluvila, ale tuhle částku jsem si našla na internetových stránkách městského úřadu. No a korkovné 200Kč to je teda mazec. Mně už právě těch 70 přišlo dost emoticon to už se totiž ani nevyplatí si ty flašky nakoupit sama. No stále hledám nějaké vhodné místo, které by nám vyhovovalo emoticon
10. zář 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chris_n
84
fotoportrét
fotoportrét
chris_n
84
 @laky_m tak to chápu, když jsou to Valtice. Ale je to tedy dost, nemáte tam někde nějaké jiné místo, které by bylo krásné a dalo se využít pro svatbu? Kamarádka, ta měla svatbu na zahradě, dala poplatek 1000 Kč a měli klid emoticon. To korkovný je jediný, co mi přijde nesmyslně natažené oproti ostatnímu, co pivovar nabízí. Ale já to neřeším, jak říkám, tvrdý alkohol tam nechci...
10. zář 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laky_m
18
fotoportrét
fotoportrét
laky_m
18
 @chris_n hledám hledám emoticon teď o víkendu právě jedeme k našim tak si tam všechny místa poobjíždíme a snad na nás něco zapůsobí emoticon zatím hledám jen na netu podle obrázků. Teď jsem nadšená z jednoho místa kde by mohla být hostina a raut. Psala jsem jim mail, ale ještě mi nedošla žádná odezva. To mě štve nejvíc, člověk si něco vyhlídne, pak čeká týden než mu odpoví, aby nakonec zjistil, že je to nehorázně drahé emoticon
10. zář 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chris_n
84
fotoportrét
fotoportrét
chris_n
84
 @laky_m já psala do jednoho hotelu před cca 14 dni, ještě se neuráčili odpovědět. Ale to nechápu, potencionální kšeft se jim rýsuje a oni dělají mrtvého brouka. Proti tomu ten pivovar, který je number 1, tak jsem on nich měla odezvu ani ne do 24 hodin emoticon
10. zář 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 Ahoj zlata mojeemoticon @awe1 @krizecek @valiet @balalin @sarinka88 @mishka88 a vsichni ostaniemoticon cekame na smlouvu od p.Waltera z Blue Marlin. Mlada pani nakonec budu o 10 dni driv, nez vy - 3.7. Nakonec mame naaaaaadherny hotel 5,5* na jihu přímo u te nejproflaknutejsi hory Mauricia. No co vam budu povidat - tesim se jak mala holka a chtela bych, aby byl uz aspon kvetenemoticona co u vas noveho?emoticon
12. zář 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka88
33
fotoportrét
fotoportrét
sarinka88
33
 @rozzaarka tak to je naprosta krasa neboj utece to jako voda a uz tam budete , my porad tak nejak pomalinku premyslime kde udelat hostinu zda si sami varit nebo ne emoticon
12. zář 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @sarinka88 covece, jsem docela rada, ze uz takovy veci neresimemoticonemoticon mozna mi to bude za chvili chybet, ale momentalne mam takovou mensi euforiiemoticonemoticonemoticon
12. zář 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš