Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@rozzaarka Tak zatím není moc co přehánět :) ale už máme většinu vymyšlenou, Svatbu na statku, barva - příští rok oblíbená - fialová (světle), vím, jakého fotografa chceme. Vím, že nebude hostina, ale obřad odpoledne s rautem..... Dál musíme vymýšlet.
Odpovědět
Profilova fotka
@tezulka tak vidis, zaklad mas:-) jen toho fotografa zamluv:-) holky uz zkousely kapely nejak 8 z 10 uz bylo obsazeny nebo tak neco tu nekdo psal:-):-) taky mame fialovou:-) ma ji i awe1:-) tak se budeme inspirovat navzajem:-) casu mame dost, tak klidne v klidu vymyslej:-) my uz ty zakl. veci mame vymysleny, takze davame pauzu pred nekonecnym zkousenim variant:-D
Odpovědět
@rozzaarka No, já už jsem fotografku kontaktovala a zapsala si do diáře, ale smlouvu zatím podepsanou nemáme, takže s ní počítám :) Jak budeš řešit svatební šaty půjčovna nebo ušít?
Odpovědět
@laky_m @tezulka holky vítám víás mezi náma a hlavně ať vám vše vyjde podle vašich představ.. já se dneska vrhla na úklid v šatně a botníku... děs :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak šaty vybrané... ale začínám mít nějakou divnou náladu co se svatby týče... začíná mě štvát, že svatba tady je obecně spíš divadýlko pro ty ostatní, ale nějak tam není moc prostor pro to MY. Včera jsem byla zkoušet s mamkou posledni saty a mluvily jsme o tom a cim dal vic zacinam premyslet, ze se na cely cechy vykaslu a vezmeme se na Mauriciu nebo tak nekde - kde budeme spolu a bude to nase svatba... proste jen my dva, v nadherne prirode, kde si to uzijeme jen a jen spolu. Bez tisice pomluv o blbych satech, neluxusnim miste, prehnane vyzdobe atd. Dneska jsem se zas od kolegyni dozvedela, ze jsem hrozna, kdyz jsem zakazala vsechny tradice - nechci unos a nechci chomouty, koule na noze a podobny pro me nedustojny veci -. to prece neni zakaz vsech tradici? Nebo jsem se dozvedela, ze prstynky z chirurgicky oceli znamena, ze na ruce budu nosit kus trubky... No proste uz toho mam plny zuby... nikdy vas to nestve? @awe1 @krizecek @valiet @balalin a zbytek:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Vůbec se ti nedivím, je jen na Vás pro co se rozhodnete, ať už to bude cokoli, tak to bude krásné. A to ti řekl kdo, že prstýnek z oceli je jako kus trubky na prstě, protože jestli ano, tak s největší pravděpodobností budeme mít taky kus trubky a myslím, že to přežijem ;-)! Taky bych se nejradši na ofic. svatbu vyprdla, ale jen pro to, že mi začíná být líto těch peněz, spíš se bojím toho, že je za ni dáme a pak to nebude takové, jaké si představujeme nebo nám to tchýně úspěšně zkazí o což se snaží všemi způsoby už teď :-(.
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin kolegyne... nejak me to nebavi. da se to na mauriciu poridit cca za 100, coz je cena svatby a raut me pak rozhodne nevyjde na 60, jako by vysla svatebka na maledivy... Honza zacina byt pro, takze pravdepodobne svatbu v cechach fakt zabalime...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Na kolegyni se vyprdni, hůř pokud to je víc než kolegyně, kamarádce bych rozhodně radost za svatby nehatila! Tak dej určitě vědět, jak to dopadlo a jste tak daleko, že třeba víte, kdy by jste to uskutečnili? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin No, uz asi vime i hotel... cekam na potvrzeni agentury, jestli ta cena je i s letenkami. pokud ano, asi je to vyreseny a vsichni mi muzou skocit na hrb... vis co to neni o jedne kolegyni - ty vadi prstynky. druhy vadi, ze nechci davat vyvazky a unos nevesty. Dalsi bude prudit kvuli tomu, ze se mu nelibi saty. jinymu zas to, ze je prejezd mezi obradem a hostinou. Dalsi zkritizuje vyzdobu a nejaka dobra duse ti to vzdycky praskne, takze budu akorat nas*ana, ze to stalo 90 a jeste to bylo vsechno spatne... to si tech 90 radsi uziju s Honzou v soukromi a bude to opravdu NASE svatba...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Mám radost za Vás, hlavně proto, že to budete mít přesně tak jak chcete! Jéžiš úplně to vidím a skoro závidím ;-) A co rodiče, jsou dostatečně moderní na to, aby se neurazili a pochopili to, doufám, že ano!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin nasi mi to pozehnali:-) koukej na to nadherny misto... http://cestovni-kancelar.bluemarlin.c... mam dojem, ze je rozhodnuto:-) asi to tak fakt dopadne. muzu tady zahodit vsechny ty koule a ja nevim co vsechno jsem to nakoupila:-) pak udelame raut a bude klid:-) no, nerikam to na 100%, aletak na 80:-) drz mi palce, at to vsechno klapne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tezulka @laky_m Ahojky holky, vítejte mezi náma a doufám, že se tu potkáme častěji ;-) @tezulka Tak v něčem máme podobno:-) Taky máme fialovou, svatbu ve mlejně (nebo dalo by se říct na statku) a nemáme fotografa, ale taky fotografku:-) Tak si můžem radit a tak :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, buď v klidu, taky jsem měla takové období a stresila se, že si každý něco najde a bude kritizovat. U mě to došlo do bodu, že jsem taky hledala svatbu v zahraničí a vím, že by to bylo v klidu, krásné a jen o nás, ale pak mi přišlo líto, že bych na svatbě (předpokládám jednou za život) neměla svou nejbližší rodinu. Se ségrou a rodičema mám hezký vztah a bez nich by to asi nebylo ono. Nakonec i Martin to tak má. Takže u nás by přišlo v úvahu jedině vzít sebou i nejbližší rodinu:-) Ale třeba mě taky někdo bude prudit tak, že to zabalím, kdo ví. Těžko radit. Každopádně svatba je vaše a důležité je, abyste byli spokojení vy dva;-) Nějakej prudič nebo pipina co bude kritizovat se najde bohužel vždycky, to umí snadno každej. Ale víš co se říká ne? - komu se to nelíbí, ať si .... (dřepí doma). Já udělám svatbu podle nás, jak se nám to líbí a jestli bude někdo brblat, tak má smůlu - svatba je to NAŠE:-) A třeba s prstýnkama ať ti škrábnou, oni je nosit nebudou, tak co mektají. Bože, co je komu do toho, to je fakt bomba. Takže zlato, jestli to tak oba chcete na 100% (a není to jen momentálním naštvánim z pitomých lidí, který bys za nějakou dobu vydejchala a vykašlala se na to) a rodiče to vydejchají, tak go do toho:-) ;-) Netrap se a buď šťastná;-) Mimochodem - ten hotel je paráda. Držím všechny palce, ať to vyřešíš k tvojí spokojenosti ;-) :-*
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 diky zlato:-) nejsou to jen ty kecy, i jsem premyslela nad tim, ze v ten den si toho svyho chlapa moc neuzijes - budes u nej stat u oltare a sedet na hotine a tancit prvni tanec, ale neni to tolik ze jste spolu - prave kvuli tem lidem okolo. Taky jsem nad tou rodinou premyslela, ale rekli jsme si, ze s temi to oslavime pak. Od nasich mam pozehnani a Honzika rodice uvidime - myslim, ze to hrotit nebudou a jeho matka je mi celkem jedno, protoze ty jsme ukradeny totalne a se vsim... a tata si myslim bude v klidu:-)
Odpovědět
@rozzaarka ani se ti nedivím :-( to s těma prstýnkama vůbec nechápu, je to přece každého věc, navíc když třeba partner prstýnek nebude moc nosit, nebo má práci kde by se mohl zničit, na co dávat za prstýnky 10 tisíc? My si s Kubou říkáme, že to jediné co nám po svatbě zbude budeme my dva, fotky a prstýnky, takže to jsou naše priority, ale přiznám se že mnohem více prstýnků se mi líbí z oceli! S tím divadlem pro ostatní.. je to pravda my si prostě svatbu děláme jakou chceme my, pár detailů už jsme kamarádům řekli, ale ti jsou super, takže žádné hm to je blbé a tak nebylo.. Moje mamka trpí celý život chováním babičky (její tchýně), takže je člověk, který nám hned na začátku řekla : udělejte si to jak chcete a tchýni hnedka na začátku řekni, že od ní nic nechceš :-D Tchánovci bydlí ve vedlejší vesnici, svatbu neřeší, pokud budouu chtít řešit, tak ať klidně řeší, ale moc jim to nepomůže, protože my si to s Kubou stejně uděláme jak chcem my a bez keců ostatních! Tak!
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek taky bych si to udelala jak chci, me zacalo stvat to uvedomeni si, ze do toho das 90 000 - das je vicemene pro ty ostatni - to to dela tak drahy - ze je hostis atd. a jeste je to v zaveru spatne. Takhle bychom si ty penize uzili na 100% a nikdo nebude mit kecy, ze na zahrade je odkvetla kytka atd. stejne temer vsechny na svatbach zajima to, ze se na svatbe nazerou a nepijou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Chápu, jak to myslíš Jani;-) Asi je to taky o člověku, jestli si to sám užije a na ostatní se vybodne anebo se bude starat i o ostatní, aby jim bylo všechno vhod a v závěru to bude akorát k naštvání, protože někdo remcat bude:-/ A my dvě jsme zrovna řešitelky, takže na nás platí ta druhá varianta. Hele ty rózičko moje:-) tohle ale není nápad včerejší že ne?:-) Ty už to máš hezky promyšlené a je to dlouhodobější myšlenka viď? :-) A já nic nevím:-( Víš co mě akorát mrzí? Že jsem tím asi přišla o svojí nejlepší spoluplánovačku:'( Ale jinak ti to moc moc moc přeju a hlavně ať jsi spokojená;-) Jo a chci postupně vědět všechny detaily jasný zlato? :-) :-) :-) Mě se jen tak nezbavíš:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Beruško, ruplo mi predevcirem vecer:-) ve ctvrtek. vcera rano jsem se vzbudila driv a lovila info a vcera vecer dolovila:-) vsechno zarizuju rychle, vzdyt me znas:-):-)ale neboj, neprisla jsi o planovacku:-) ja tu s vami zustanu a budu se tesit z vasich radosti:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 parkrat mi to teda hlavou problesklo, ale Honza mi pokazdy rekl - a to bys svoji mamince udelala, ze se vdas nekde v haji? A tim jsem to brala jako uzavreny, protoze mi rekl, ze to nechce, ale ted ve ctvrtek, kdyz jsme prisla po tom zkouseni satu jsme o tom nejak zacli mluvit a proste si to sedlo do hlavy a najednou me celej Berchtold naprosto nebere...
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 @balalin @krizecek @valiet @sarinka88 @petaaolivier @mishka88 atd.atd.:-) Zlata moje, potrebuju poradit. Presun mista je doufam vyresen, ale ted vaham - boty a zavoj. Saty si chci nechat - to, ze se vezmeme jinde neznamena, ze se vzdam svych vysnenych princeznovskych satech:-) Ale ted: otazka 1. boty - jestli se pak pujdeme projit nebo tak, prece nepujdu na plazi v podpatkach - mam si teda nechat usit saty jen k balerinkam? a otazka 2. zavoj - hodi se k svatbe nekde takhle na plazi/v altanku zahrady u plaze dlouhy zavoj? Nebo ho mam zkratit a nebo se na nej vykaslat uplne? Saty si budu ted nekdy objednavat od Zima, tak abych to udelala najednou. pro jistotu davam fotky saticek. Jinak si saty pak vezmu jeste jednou - toho 13.7., az budeme delat oslavu pro rodinu a kamarady
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Tak to je jasné, že tě Berchtold nebere, když máte ještě tuhle možnost a chcete být jen spolu a pak to oslavit s rodinou:-) V zahraničí to bude něco jiného:-) Jsem ráda, že máš rozhodnuto a mám radost s tebouuu:-) A co teda ten datum, taky měníte? No to doufám, že sem za náma budeš chodit pořád! :-) Nebo tě budu chodit strašit :-D :-D :-D A teď k radám, je to zlato čistě na tobě, co ti vyhovuje:-) Já osobně bych asi zvolila balerínky nebo sandálky bez podpatku, aby se ti po zahradě šlo pohodlně;-) A asi to bude lepší i na nějakou tu procházku. A závoj bych možná vynechala úplně, aby ti třeba nepřekážel (co kdyby foukalo nebo bylo moc horko a závoj se k tobě "lepil" -ale nikdy jsem tam nebyla, tak nevím) :-) Jak říkám, je to jen můj názor, rozhodnutí je na tobě;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 v tom cervenci je tam "zima":-) cervenec a srpen jsou nejstudenejsi mesice - je tam "jen" cca 25, takze vedro nebude, coz nam vyhovuje, hlavne teda Honzikovi:-) taky jsem pro tapiny, mamka prave resila podpatky, ale nechce se mi do toho:-) a prave s tim zavojem vuuuubec nevim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jano, dika za zpravu! to je parada, nedavno jsem se rozcilovala o podeobne veci: proc platit ostatnim, kdyz Ti jeste reknou ze musis na jit chuvu mluvici francouzsky pro babicku, nebot se o ni nikdo starat nebude (jako provadet Prahou a tak...) sem si rikala, ze na ne seru. jinak ja bych na zavoj nedala dopustit (ten spanelskej se da sehnat na mistnich obchudkach (pro shopy na beremku) kratkej (tak metr), takze prehnutej Ti kreje jen zada na obrad a foto budou kraaasny, jak si s nim bude povivat vetricek. a taky bych dala nejake balerinky treba s klipama nebo tak, ale dvoje boty neres... nekde jsem takovou diskuzi videla, slecna resila, jake boty na plaz a byly tam paradni stribrne ploche sandalky... asi spis sandalky nez balerinky, neb mam zkusenost ze do balerinek naberes pisek a musis vysejpat, zatim u zabek nebo sandalku zakvrdlas nohou a je venku... tak Ti moc drzim palce a take doufam, jako @awe1 ze tu s nami pozustalci dale budes vse probirat!
Odpovědět
Profilova fotka
@petaaolivier to vis ze tu s vami zustanu:-) vzdyt jsem to tu zakladala:-) dekuju moc za rady:-) asi si ten zavoj udelat necham:-) bud si ho koupim tady nebo od zima:-) a volila bys teda kratsi? taky si rikam, ze dlouhy by byl moc...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka zavoj bsch si asi vzala ale misto balerinek jen nejake pantoflicky nebo zabky bude tam dost teplo a saty nejakr lehke vzhusne tam to asi nebude moc na nejake princeznovske aby ti nebylo nevilno z prehrati
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 jasan, takze botky bez podpatku:-) diky:-) neboj, prehrati nehrozi - bude tam jen cca kolem 25 stupnu:-):-):-) jedeme tam v obdobi mauricijske zimy:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka taky bych závoj dala, vypadá moc hezky, ale určitě kratší, co třeba něco na způsob toho co mám v albu? Ten by se ti nelíbil? :-) Jinak taky doufám, že tu s náma budeš nadále drbat :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@mishka88 neboj se, budu tu:-) jste moje zlata:-) hlavne moje dvojcatko, vid @awe1?:-) tak koukam, ze prevlada nazor kratsiho zavoje:-) tak neco pak vymyslim, ale na to je hafo casu:-) dekuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani nečetla jsem ostatní komenty (nechce se mi:)), takže nevím kdo co psal... Za mě teda bych si nebrala boty na pláž žádné, stejně bys je měla plné písku :-), a závoj jistě že dlouhý, když se ti líbí, mně třeba nevěsty bez závoje příjdou takové "nedodělané" ;-)!
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin děkuju:-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?