Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bych měla jít radši spát, když jsem si to po sobě přečetla :-)
Odpovědět
@balalin prosímtě, z těch chyb si nic nedělej, to se mi stává pořád :-D :-D Jsme hodně rádi popravdě, alespoň je klid, psaly jsme si i tak zhruba se švagrovou že zakopeme válečnou sekyru.. Se svědkem asi nijak, to si musí vyřešit chlapi :-) Ale budeme mít svědky dva chlapy no .. Já bych si hnedka ty šaty neobjednala, ale když vyjdou za méně jak půjčovné a jsou v akci, tak bnych asi byla blbá.. :-D @rozzaarka jsou dlouhé, ale přítelovi jsem ukázala obrázek a strašně se mu líbí
Odpovědět
Profilova fotka
U hospudky, kde chceme mit oslavu, se zmenil majitel a tata slibil, ze to s nim nejak dojedna - bydli tam a znaji se, stejne jako s tim predeslym a vsichni mi rekli, at to necham dohodnout chlapi (ja toho hospodskeho v zivote nevidela ani jednoho, takze jsem dala na nazor cele ulice). Ted mi volal, ze pro me ma dobrou zpravu, ze to bude za stejnych podminek, jako u toho stareho majitele. Ale mensi rozdil v tom je a celkem podstatnej... Najem mel byt 10 s tim, ze si muzeme dovezt absolutne co chceme, vcetne sudu a podobne. V pripade, ze si vezmeme neco od nich jde najem dolu. Takze s pivem a malinovkou by to slo tak na 7... A ted je to 10 s tim, ze pivo musi byt od nich. takze tak +3000. Mam desnou radost :-/ Zas nevim, kolik za to chtel tenhle novy majitel puvodne a jestli ho tata treba uz z nejake castky nestahl, ale horsi podminky rozhodne potesi kazdou nevestu...
Odpovědět
@rozzaarka to docela naštve když člověk s něčím počítá a pak tohle :-( počkej, takže 3 tisíce za pivo, to vám účtují jako po pivech, nebo za sud? jestli za sud, je to nějak hodně.. Tak uvidíte, i tak je to furt asi levnější než v restauraci kde musíš mít všechno od nich.. Holky budete mít kabelku? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek nene, najem mel byt max 10 a to v pripade, ze si dovezeme vsechno (klidne i sudy atd.) Kdybychom si vzali neco od nich - treba to pivo, tak najem by byl nizsi. A cim vic bychom si toho vzali od nich, tim mene byhcom platili za najem. takze za pivo a limcu a tak by byl najem tak 7 + bychom zaplatili ta piva, limonady atd dle napojaku -proste konzumace jejich napoju. Ale ted je to tak, ze je 10 + konzumace:-( ale co, asi se stanou horsi veci... Kabelu nechci:-) kdo se s tim ma tahat a proc?:-) ty budes?
Odpovědět
@rozzaarka ahá jo ták :-D tak už to chápu! no i tak, zase peníze navíc že jo :-( No právě taky ne, ale v nějáké diskuzi jsem o ní četla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Rikam si k cemu - dulezity je pro me tak telefon a penezenka. telefon - proc. ten den mi rozhodne nikdo nebude volat nic tak duleziteho, abych to musela brat a vsechny blizke budu mit tam... penezenka s doklady - maminka nebo tak neco. Jeee, tam venku je hnusne. asi budeme cely den zalezli:-)
Odpovědět
@rozzaarka no já asi vezmu nějáké psaníčko, ale stejně ho bude mít celý den kamarádka u sebe, kvůli dokladům atd.. tak právě jsem si říkala, proč to někdo řeší :-D :-D Je tam hnusně :-( Kuba mají dneska i zítra fotbal a chce ať se jdu podívat, ale vůbec se mi do toho teda nechce :-( Máme hroznou mlhu, ale zatím to vypadá že neprší..tak asi před fotbalem skočím k tchýni akorát jí říct, ať si napíšou, koho chtějí pozvat na svatbu a že to když tak pak proberem ehm "proškrtáme" :-D No a máme teda konečně nějákou skupinu, mě normálně omyjou, tak 315 dnů do svatby a 8 z 10 kapel má už plno!
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to si delas srandu?:-) jeste ze jsme zarizovaly tak brzo:-) hold pekny termin:-):-) a budou se vdavat super baby:-):-) kolik mate lidi?
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek @rozzaarka Ještě než vlítnu na zbytek stěhování, tak vám sem taky hodím alespoň menší koment. Já jsem původně kabelčičku chtěla, ale když máme obřad a hostinu na jednom místě, tak se s ní tahat nebudu:-) @krizecek S tím kamarádem a hudbou mě to mrzí, je úžasný když si člověk, co o vaší svatbě vědel vybere stejné datum:-/ Hlavně, aby vám to nějak výrazně nenabouralo plány:-( Jinak je fajn, že vztah s tchánovci se vylepšil ;-) @rozzaarka Jani, to je pěkně naprd, že se změnil majitel a změnil takhle podmínky. Jak říkáš, jsou i horší věci, ale taky by mě to naštvalo, když už bylo předtím něco domluveno:-( Držím palečky, ať je to jediná změna a nepřijdou z hospůdky s něčím dalším ;-) Tak holky moje, jdu na to. Vypadá to tady jako po atomovce :-D :-D :-D
Odpovědět
@rozzaarka no jsme na plus mínus 80ti lidech, tak uvidíme.. pár lidí jsme škrtli vzhledem k svatbě toho kamaráda, ale zase nám přibyli, tak kdo ví kolik nás bude nakonec... snad méně teda! No jako šílenost s prominutím, my si právě s Kubou říkali že pohoda, je čas.. a nic :-D Ale nakonec máme kapelu L.I.P @awe1 výrazně by jejich svatba neměla nabourat snad nic, jen teda že jsme je chtěli pozvat, tak to se nám šktlo zase pár hostů no a asi stím budou mít lehce problém fotbalisté :-D ale co už no.. taky jsme rádi že s Kubovými rodiči dobré, tak snad to dlouho vydrží! Dokonce plánujou s náma příští rok dovolenou, což jsme teda ale rozumně odmítli :-D tak stěhuj stěhuj, u nás to zase vypadá na dvoře jako po výbuchu, kopeme celé prázdniny kanalizaci, to je hrůza :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 hlavne prosim te v klidu a nepredri se. on ten bordel pocka i do zitra. ne ze jeste o pulnoci budes nekde lezt - to bych asi sedla do auta a jela ti dat na zadek:-) at vam to jde od ruky:-):-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@krizecek h¨lavne ze mate kapelu:-) nam se to taky nejak zcvrklo, zas bych tam nechtela byt "sama". ted jsem na 65, z toho 30 je rodina. jsem zvedava, kolik budou finalni pocty:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak to je si myslím pěkné číslo, takové hodně optimální, taky jsme měli takovou představu..rodinu vůbec nevím kolik lidí tam máme, tak od přítele je to 6 lidí z rodiny, odemně tak možná 15.. vůbec nevím, možná více, nepočítali jsme to nějak.
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ono mamka je ze 4 deti, tak to trochu naskace:-D:-D stejne bych poar lidi nezvala, ale bohuzel to v ty rodine asi budu muset prekousat... tata by neprezil, kdbych nepozvala jeho matku...
Odpovědět
@rozzaarka tak to pak jo :-D tak sourozence od tchýně jsem v životě neviděla, Kuba je viděl snad před 4 rokama naposled, takže to vůbec ani nemá cenu zvát.. bratr od tchána bydlí vedle, ale toho nezveme, mamka má jen bráchu a toho teda zveme a taťka měl taky jen bráchu a u toho pořád nevíme..strejdu mám ráda, jenže teta pije a na každé akci dělá ostudu :-(
Odpovědět
jen tak mimochodem, trošku mě děsí, že bychom měli mít 13.7. takové počasí jako dnes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek s takovymhle pocasi nestras... i kdyz jeste lepsi, nez kdyby prselo. to by me asi trefilo... spis me desi, ze lezos vysel lip srpen nez cervenec... a na nase datum to byl humus. no, my ses stranou mamky jsme se stykali moc - kazdy tyden, protoze jsme meli chatu u Humpolce, kde vsichni bydli. sice od te doby, co chata neni, se vidame min, ale porad jsou tam dost silny konexe:-):-) spis tech bratrancu a sestrenic je mrte, ale to uz je takovy, ze na svatbe jednoho bratrance jsem byla, tak je slusnost pozvat taky... kdyz je to ta rodina:-):-)
Odpovědět
@krizecek @balalin @rozzaarka @awe1 ahoj děvčátka, tu jsem nebyla pěkně dlouho....:)jak se máte?....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Ahooooj:-) ja uz si rikala, jestli te tu v CR neco nesezralo:-):-) ale o nic moc jsi neprisla:-) awe chodi do prace stehuje, tak moc neresi, ja uz taky chodim do prace, tak jsem tu taky jen tak sem tam a jedina stalice je krizecek:-):-) a co ty? jak bylo?
Odpovědět
@rozzaarka @valiet přesně tak, všichni tu na to dlabete a já si píšu sama pro sebe :-D napíšu jak přijdu z práce a dobré
Odpovědět
@rozzaarka nn, protáhlo se nám to, aniž bychom chtěli....:(ale jinak bylo v ČR hezky....no joooo koukám, škola začíná...:) včera jsme koukala na videa na ytb a musím říct, že ty děti jsou čím dál tím horší....vážně vás všechny obdivuji, jak to můžete zvládnout.... @krizecek tak s etu občaas sejdeme no....:)
Odpovědět
eště přidávám moje boty na obřad, akorát uvažuju jestli dopředu dát brože na každou, nebo nedat a ještě asi budu ztmavovat barvu
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek s tim barvenim jsi fakt husta:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet taky se obdivuju:-) hlavne kdyz prezijou hodinu a nikoho jsem nezabila:-D:-D a do kdy jste tu teda byli?
Odpovědět
@rozzaarka no eště to více do tmava a uvidím, jestli tam dám ty brože nebo ne..tak víš jak, zpracuju staré lodičky co mám doma a pohoda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, @krizecek Tak alespoň, že tak, že vám to výrazně nenabourá vaší a je super, že už máte jinou kapelu ;-) To se Vám povedlo docela rychle :-) S tou dovolenou se ti nedivím, po takových vztazích bych taky mile odmítla :-) Jinak ty boty jsou paráda, najednou vypadají úplně jinak ;-) Ikdyž mě se líbí i nenabarvené. Jsi dobrá ;-) @rozzaarka Neboj, takovej magor jsem nebyla, abych s bolavou nohou blbla do půlnoci :-D Ale hlásím, že hlavní část je přestěhovaná. Teď už jen zbytky a nějaký drobný úklid, ale to už bude snad pohoda :-) V sobotu jsem byla narychlo mrknout v Kiku a náhodou jsem objevila světle fialové stuhy s drátkem, takže jsem hned ukořistila čtyři, určitě se budou hodit :-D Jojo, já to bez mučení přiznávám, že tu na to trochu dlabu, zanedbávám vás co :-( Není čas no :-) Ale už si přijdu jako zaostalec, nic se u mě neděje, netvořím, nepřidávám fotky a tak. Budu to muset napravit. Snad se to po naprostým přestěhování s časem zase vylepší :-) @valiet No ahoooooooooj, to byla doba :-) Tak jak jste se měli? :-)
Odpovědět
Tak se přidávám, vše by mělo vypuknout 13.7.2013 :)
Odpovědět
Ahoj holky. My máme taky zálusk na 13.7.13 :-) jen mě teď nějak vrtá hlavou jestli nebude moc velký horko :-( Nechci se potit celý den!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tezulka @laky_m ahoj holky, vitam vas mezi nami:-) tak povidejte, prehanejte:-) my, co uz jsme tu dyl, mame ted trochu utlum, tak se nedeste, ze nas tu ted moc neni:-) ono to pak prijde:-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?