Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas jeee, ty jsi z Liberce... tos mela rict hned. Liberecka matrika je vyhlasena neochotou a blbosti...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No to už jsem taky zjistila :(
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas tak si najdi nejakeho toho oddavajicicho. spousta holcin tady mela nekoho jineho nez matrikare nebo farare. akorat by to pak chtelo pak asi jine misto nez libereckou obradni sin... Zas jestli to chcete tam, tak asi nezbyde nic jineho nez cekat
Odpovědět
@balalin misa-krizecek.blog tu ho máš :-)
Odpovědět
@awe1 tak hlavně je dobře, že rozpočet je zatím v pohodě! My jsme se s kubou teďka dívali a už teda máme na svatbu..každý měsíc odkládáme 5 tisíc, takže do toho července budeme zřejmě v balíku :-D jenže zase lecos do příštího roku podraží.. Jinak teda místo hostiny máme, místo obřadu máme, fotografa máme zaplacenou zálohu a objevili jsme parádní zlatnictví kousek od nás kde dělají prstýnky z bílého zlata od 7 do 11 tisíc za pár! takže jsme spokojení
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek teeeda:-) ja dneska zas prochazel seznam lidi a asi nas nebude 80, ale min:-) jupijej:-) to znamena, ze rozpocet klesne a bude vic penez na letenky:-) ktere misto nakonec na tu hostinu berete?
Odpovědět
@rozzaarka no tak to je paráda, to bych taky chtěla ! :-D nám to spíše roste než aby klesalo..nakonec vezmeme ten kulturak co je ani né 1km od místa obřadu.. cenově paráda, všechny tam známe, cokoli svého není problém a hlavně si tam můžeš udělat vše podle sebe a všichni hosté to tam znají moc dobře.. už jsem se sice setkala stím názorem tady, že jsme nějáké socky když máme hostinu v kulturaku, ale co.. hloupé a nešikovné nevěsty potřebují honosné prostory, ty šikovné udělají z mála něco úžasného (teda snad) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jojo, taky jsem se s tim setkala. dneska mi psala kamaradka - nechces se nekdy potkat a pokecat si jako dve holky, ktery nechteji dat za svatbu pul mega a chteji si co nejvice veci zaridit sami? Nejaka marfusa ji rekla, ze bez agentury je to cely v haji a to, jak to chce udelat je cely blbe... no proste nejaka penezma zhyckana inteligentni slecna...
Odpovědět
@rozzaarka no evidentně sme úplné socky s přítelem :-D asi se z toho brzo složím :-D jinak ještě, jak jsem plánovala ten medailon s fotkou tatínka na kytku, tak se mi právě vyrábí přímo na zakázku brož s fotkou, což bude na kytku lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to jo, taky je mi z toho nanic, proto si hledam ten vedlejsak - abych mohla zaplatit nejaky luxusni hotel:-):-) Asi pujdu do kytky od Lejky - kdo ji dela tobe? porad premyslim ziva x alternativni, ale u te zive mi zacinaji chybet pozitiva... vytvaris uz tombolu?
Odpovědět
@rozzaarka bude mi ji dělat ona, už jsme domluvené :-) jinak zbytek květin nám dělá Petra Kašová, je to mamča na mateřská a kytky má perfektní Tombolu mít nebudem, podle nás je to blbost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ty ji vlastne nechas volnou ruku, vid? musim najit nejakou peknou kyti:-) a jaky budes mit program? porad vymyslim nejake hry atd:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@krizecek @awe1 @valiet @balalin atd atd:-):-) http://www.mywedding.com/janahonza/ prosim o rady:-):-) casem dodam popis cesty - pro ty, co neumi s mapou:-) nejakou fotku hospudky, harmonogram doplnim az po tom, co z matriky budeme vedet cas:-) ta veta na uvondni strance bylo prvni, co me napadlo, jen abych vedela, jak to bude vypadat:-)
Odpovědět
@rozzaarka nechávám jí volnou ruku no, jen jsem napsala asi 3 požadavky :-D jinak k těm hrám- moc nemáme všichni rádi tuhle organizovanou zábavu, ale celkem se všem líbí kloboukový tanec a ten tanec s balónkama a pak máme ještě jeden takový spešl nápad :-) Jinak jsem ostříhaná :-D ufff
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jeee, jak? hodis foto?:-) co je kloboukovy tanec? A tanec s balonkama myslis balonek mezi cely a kdo zustane posledni?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka jaky chces prumer kytice? 25 mi prijde puget jak krava
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jaky chces prumer kytice? 25 mi prijde puget jak krava
Odpovědět
@rozzaarka fotku nemám, zítra jdu ještě na přeliv, poprvé v životě budu mít nějákou barvu na vlasech :-D o průměru jsme se vůbec nebavily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak po dnešku už mám zamluvené svatební šaty, zaplacenou zálohu... Nemám ani foto, s kamarádkama jsme na ně jen čučely, že to jsou ty ONY, ale, že by některá vytáhla foťák to ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin ježiš... ty musejí být dokonalé když jste je i zapomněly vyfotit, to je škoda :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas A nejen to, jsme se s paní zakecaly nezkusily ani doplňky co jsou k nim a do smlouvy ani nenapsaly závoj :-), tož jsem ji pak kvůli tomu volala, ať mi ho nějaká nevyfoukne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin ježkovi voči :-D tak ty šaty musím vidět, ty musejí být opravdu nádherné :-D já si budu šaty objednávat, ale taky musim skočit do nějakého salonu něco zkusit, precejen nejsem štíhlá modelka aby mi slušely všechny střihy...
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas Taky nejsem z těch štíhlých :-/, šatičky jsou krémové zúžené k bokům, s klínem z tylu a s menší vlečkou, dělají štíhlejší postavu, což potřebuji :-D, závoj bude dlouhý, bez zdobení či krajky. K šatičkám je kabátek či bolerko to jsem ani s polečně s jakousi kabelečkou neviděla :-D, říkala mi to paní přes telefon :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas Ty vypadáš už na profilovce jako nevěsta :-)!
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin To je fotka z dovolené, ale je pravda, že když tyhle fotky z dovči viděli známí, říkali, že jsou jak svatební, ale nejsou... :-)
Odpovědět
@balalin @rozzaarka tak nějáké novinky... mám vybrané šaty, uvidíte je ale až na svatbě :-) jinak jsme se dozvěděli, že přítelův kamarád a spoluhráč z fotbalu se rozhodl pro stejné datum svatby jako my, přitom dobře věděl kdy máme svatbu a že ho i s přítelkyní chceme pozvat.. nastává tím komplikace, že asi přijdeme o pár hostů, což ještě jde, ale nemáme hudbu, protože ten kamarád má kapelu co nám měla hrát.. sice už jsem nějákou sehnala, ale vyjde nás dvakrát dráž než ta kamarádova.. A včera jsme byli u tchánovců na návštěvě, řekli jsme jim o svatbě a tchán už že si máme přijet posbírat jablka na domácí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Tak aspon u tchanovcu necvo pozitivniho:-) a jak ze saty uvidis az na svatbe? to trochu nechapu:-)
Odpovědět
@rozzaarka no ostatní je uvidí až na svatbě, né já :-) jde o model Jesus Peiro, teďka mají výprodej a zaujal mě hodně jeden model, dost podobný co jsem zkoušela a vyjde na 13 500, což je ještě méně než je půjčovné a pak jo můžu klidně prodat :-) a hlavně je to můj styl
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek a ukazes nam obrazek? jsem rada, ze mas saty:-) a jsou dlouhe nebo kratke? Uz bych mela jit vyzkouset tu Decadence, abych vedela, ktery si mam objednat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Tak to mě tchánovci překvapuj i to jak byla té véča v poho, určitě jste oba rádi... :-) Tak jen doufám, že jim to vydrží. No tak nás s šatičkama napínat, vidět je až více, jak za 320 dní :-), ale chápu to :-) O té druhé svatbě jsem četla a jak to dopadlo s tím svědkem???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?