Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet takze premyslis, ze to jeste odlozite? taky ted moc svatbu neresim, protoze to, co je dulezity je naplanovany a na zbytek je strasne moc casu... a jinak taky dobre rano:-)
Odpovědět
@rozzaarka to je pravda...10 je až moc....tayky bych se bála, ale zase já si říkám co pak s nimy, po svatbě? ale tyhle s emi opravdu líbí...:) já nevím, možná to jen včera a dnes na mě spadlo...já vážně nevím...třeba po prázdninách zase začnu plašit....:)
Odpovědět
@rozzaarka včak jsme taky dávala v tom albu to s emi líbí...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet a co se stalo, ze najednou tohle? 10 je bezna pujcovni cena v Pze:-) po svatbe je bud muzu prodat, nebo si je schovam na pomatku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek nejaky podobny styl by se ti nelibil? Uz jsem asi otravna, jen vzdycky, kdyz vidim neco, co by e ti mozna mohlo libit, dam ti to sem:-)
Odpovědět
@rozzaarka nevím, nějak to na mě padlo.....prostě nejsme už do toho nějak tak zapálená, a říkám si zda to vůbec uskutečnit...to mám teď, třeba zítra už zase budu vybírat svatební šaty...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet tak ono je normalni, ze to pocatecni nadseni opadne. Az budou dalsi veci, ktere je potreba resit, bude to zase jinak. ted jsme mam dojem polevily vsechny, protoze to, co jde udelat v teto fazi je uz hotove:-)neboj, to prejde:-) a kdyz ne, tak to neres a pockej, az to zas prijde:-) jen je blby, ze jedete do cr castecne kvuli svatbe:-)
Odpovědět
@rozzaarka noo právě....:) ale neva, kdyžtak budeme jen na té chatě a navštívíme rodinu...:) hlavně se jedeme odreagovat...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky schanim boty na podpatku lodicky zelene se snerovanim na lytko nejlepe zavrena spicka nepotkali ste jw treba pri hledani vadich nemuzu na ne nikde narazit
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 snerovani jako takovy ty prouzky po lytku nebo kolem kotniku? koukni asi na ebay, nic takovyho jsem nevidela. nebo si dej googlem vyhledat obrazky
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, ty šaty jsou ještě krásnější než ty tvé původní:-) Za mě ano, ber je;-) Takové by se mI taky líbily:-) :-) :-) @valiet Takže bys to odložila? Možná z toho bude tvůj drahý zklamaný, ale snad to pochopí;-) Možná na tvém místě bych o tom zatím jen sama přemýšlela, třeba to po létě bude zase ok;-) Ale jinak dej na svoje pocity:-) Mě teď třeba taky plánování nějak nebere, je prostě léto, budeme se stěhovat a tak. Ono to zase přijde:-) :-D Tomu beremku teď fakt moc nedám holky, jsem ostuda:-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka presne ty jak se motaj po lytku pres holen a zpatky zkusim a uvidim snad najdu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sarinka88 kdybych nasla, dam vedet, ale asi to nebude sranda. Podobne maji na sexy boty cézet nebo svudne boty cézet, tak muzes zkusit i nejaky takovy kramy:-):-) kdybys mela velky problem, kamoska ma jeden z tehle webu, takze asi by umela sehnat ledacos, tak kdybys potrebovala, muzu ji pak kontaktovat
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 nejsi ostuda:-) ja taky polevila:-) nevim, co budu delat pred svatbou:-D:-D uz mam skoro i saty:-) A jak rikas, proste je leto a mame hlavu plnou jinych veci:-) treba ze v pondeli odjizdime a nemam ani na hromadce zakladni veci:-D dik za nazor k satickam:-) je pravda, ze pani mi vcera rikala, ze tim, ze mam 36 mi bude sluset vsechno:-)
Odpovědět
@sarinka88 jak už jsem ti psala do alba, fakt ti seděly z těch šatů nejvíce :-) přidám fotky z retro večera, nesmějte se nám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ktizecek dost dobry:-) ty bys mi urcite poradila - myslis, ze ty boty na klinku by sly pak nabarvit podrazka jednou a vrsek druhou? libi se mi to o neco vic nez celistva barva... porad si tema klinovyma nejsem jista, ale pro me to je asi jedina sance se trochu vznest do vysin:-D
Odpovědět
@rozzaarka díky :-D jasně že by to šlo, proč né...to je i teďka docela moderní, mít podrážku v kontrastní barvě například než celé boty..do klínků jdi! Já mám sice na obřad boty na podpatku, které ještě musím nabarvit atd.. ale momentálně mně naprosto nadchly jedny střevíčky na klínku v tmavě modré barvě v deichmanu a uvažuju o nich... nebála bych se toho, proč mučit nohu v podpatcích, když na to nejsi zvyklá?
Odpovědět
@sarinka88 budeš si je nechávat šít? Nebo půjčuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jsem nějaká zmatena po ránu ale chtěla jsem je kupovat na ebay
Odpovědět
@sarinka88 jooo takhle :-) a na kolik tě takové šaty vyjdou? Já bych se bála že mi nebudou sedět, nebyla si třeba zkoušet nějáký podobný styl?
Odpovědět
@krizecek pěkný...:-) @rozzaarka ahoj, přes jakou německou cestu sjte letěli?...:) Jukáme na dovču...:) @awe1...no já nevím, ale asi to u mě vypadá na odklad...:) chceme na dovču a vynaložit moooooc velkou částku....nechci....:) uvidíme...ale už od včera jsem rozhodlá o odkladu....:) nevím proč....
Odpovědět
Profilova fotka
hurááá :-) miláček mi odsouhlasil toto krásné datum teď jen aby jej odsouhlasili na úřadě. Jelikož plánujeme svatbu ze zahraničí máme co dělat, ale moc se na to těším.
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet bylo to FTI:-)
Odpovědět
@rozzaarka děkuji...:)
Odpovědět
Profilova fotka
neni vubec zac:-) holky ten cas nejak strasne leti, uz jsou zase 4:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ja si jeste nezkousela ale jedna od tud.mi poslala odkaz a urco mi budou kdyztak se upravy a ty co chci vyjdou na 2000 i s postovnym :)
Odpovědět
Vypadá to, že se k vám tento den přidám. Přítel navrhl tento termín a já zjistila, že se mi to bude hodit, protože mi 18. 7. končí platnost občanky, tak ať mám tu změnu při jednom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@deniikd @artemis3 ahoj holky, vitejte u nas:-) vybraly jste si krasne datum:-) a muzete spustit:-) predstavy? Plany?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@artemis3 dobře ti to vyšlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka děkuju :-) já mám docela jasné představy a přítel taky jen jsou každá jiná tak děláme kompromisy, ale vede se nám :-) Svatba asi bude na zámku což jsem ráda, přítel nechtěl moc lidí tak nakonec nás bude asi 40.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?