Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Taky jsem psala do jednoho penzionu, kde mají koníky, ale napsali mi, že bohužel s rautem na svatbu mi nemohou vyjít vstříc, že neprovozují restauraci, vaří pouze pro ubytované. Jen jsem jim poděkovala, ale už jsem nepsala, že bychom tam i spali... to asi nemá cenu. Takže musím hledat dál. Pomáhá mi sestřenka. Objevila krásnou roubenou restauraci s penzionem, na strategickém místě, ale mají kapacitu restaurace jen 50 osob + venkovní prostory... Psala jsem tam, ale bohužel, ještě neodpověděli...
Odpovědět
@luca_lucky a chtěli byste spíše hostinu vevnitř, nebo venku? My spíše venku, ale nějak nemůžeme nic sehnat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, chceme kombinaci. Hlavní místnost s rautem a stoly by byla uvnitř a mohlo by se chodit i ven... aby to bylo takové propojené. Jedno místo jsme měli vybrané, ale aby se mohlo jít ven, kde by se udila kýta a byly tam i dětské prolézačky, muselo se chodit po dlooouhých schodech a to u naší rodiny (70 let a výš...) asi nehrozí :( Tak jsme to zamítli..
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek No, chceme kombinaci. Hlavní místnost s rautem a stoly by byla uvnitř a mohlo by se chodit i ven... aby to bylo takové propojené. Jedno místo jsme měli vybrané, ale aby se mohlo jít ven, kde by se udila kýta a byly tam i dětské prolézačky, muselo se chodit po dlooouhých schodech a to u naší rodiny (70 let a výš...) asi nehrozí :( Tak jsme to zamítli..
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Není zač :-) Fakt? Ty bláho, u nás fotbalové hřiště padlo na začátku taky jako varianta - možná trochu ze srandy, možná trochu vážně, ale obřad tam nebude. Jsme taková fotbalová vesnice no :-D Ale nápad to máte dobrý ;-) Před pár lety se u nás na hřišti ženil jeden fotbalista, měli jen svědky a nikoho jiného, prostě si udělali svatbu jen pro sebe. Na hřišti si udělali z bílé látky velký obrys srdce a vypadalo to hezky. Nakonec nepotřebovala nevěsta ani dlouhé šaty, ani boty. Prostě šla naboso a měla jen krátké bílé šaty. Když vyjde počasí, tak je to super nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Ale právě spolužák ze střední vlastní penzion v lokalitě, kterou upřednostňujeme, ale bohužel, má obrovsky malou kapacitu restaurace - max 30 lidí, ale má velkou zahradu a prý by nám zařídil párty stany a obsluhu s rautem samozřejmě... Jenže se bojím počasí, co když by pršelo??? Sestřenka to měla taky na zahradě a super, ale pak začalo pršet, takže jsme museli improvizovat a jelikož nás bylo málo, nanosili jsme stoly a lavice do garáže a seděli tam. Jako fotky z toho prostředí jsou úžasné. Po hodině asi pršet přestalo a tak jsme vylezli ven a blbli jsme jak malí - skákali přes gumu, přes točící švihadlo a skákali jsme panáka - malá děcka nechápali, ale bavili se s náma :) Jako super, ale to bylo tak pro 15 lidí max.. a my s 80??? To nevím :(
Odpovědět
@awe1 my jsme právě také docela zapálení fotbalisté a bydlíme na malé vesnici, takže tohle byla jasná varianta od začátku :-) přesně jak píšeš, to počasí je docela jako brzda..no ještě se jedeme podívat do jednoho mlýna, sice nám tam nechutnalo kdysi jídlo, ale možná se zlepšili, tak uvidíme :-( nejhorší je najít to místo pro hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek :-) Já teda doufám, že nám počasí vyjde :-) Bude nás tolik nevěst, prostě musí být hezky :-))) Ale právě proto, že se bojím počasí, tak nevím jestli dělat obřad venku nebo ne :-( Takže taky uvidíme. Máš pravdu, najít místo, aby vyhovovalo a ještě tam bylo dobré jídlo, to je taky fuška. My už teda máme místo na hostinu vyhlídnuté, ale i tak. Prostě moc možností není ani tady u nás. A to ani na obřad. Buď bude radnice anebo risknu počasí a může být venku, v místě, kde bude hostina.
Odpovědět
ahoj také mám termín 13.7.2012 už se to blíží a já jsem víc a víc nervózní. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@casiopea99 Ahojky, ale ty to máš už letos... to se ti to opravdu blíží :) My až za rok ;-)
Odpovědět
@luca_lucky @awe1 holky zase se musím pochlubit (to dělám nějak často)..tak jsme dneska byli kouknout se na ten mlýn, večer, nebo zítra ráno dám fotky do alba a kamarádka mi konečně přivezla náušnice na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Tak super, jsem zvědavá :) Já teď celé odpoledne koukala na kapely nebo DJ... Co je lepší, kapela nebo DJ, holky poraďte... ? :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@krizecek Jen se chlub, my jsme rádi, že se s náma dělíš o zážitky ;-) Jsem taky zvědavá a jak se vám tam líbilo? :-) Nám se zase líbí restaurace s penzionem tady a jmenuje se Podveský mlýn :-))) @luca_lucky tohle taky trochu řeším, máme vybrané oboje, ale ještě jsme se nerozhodli. Třeba moje ségra měla kapelu a bylo to super :-)
Odpovědět
@luca_lucky my teda chceme kapelu, přece jen ta atmosféra je mnohem lepší a pro větší svatby se taky více hodí :-) Ale tak záleží i na prostoru co máte no :-) @awe1 mlýn je pěkný, ale uvidíme jak to bude vypadat s cenama.. je to docela profláklé místo, dokonce nám slečna řekla, že na příští rok už mají domluvených 5 svateb!! docela mazec, nevěřícně jsme na ni koukali!
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Ne? takhle brzo už mají svatby na příští rok? No to koukám, budeme to muset taky asi vyřešit, aby bylo volno tam, kde chceme... Podle fotek vypadá ten mlýn hezky :-) ale to i to první místo, co tam máš. Prostě ať vyberete cokoliv bude to super a hlavně podle vás ;-)
Odpovědět
@awe1 no my naprosto nechápali..jsme se tam jeli jen podívat jak to vypadá a ani nás nenapadlo to tam zamlouvat..sme se jen zeptali jestli dělají svatby a ona nám řekla že jo a že už je na čase zamlouvat, že na další rok mají už 5 svateb . docela jsme koukali, ale už i některé kapely, ci jsem jim psala, mají na příští rok některé termíny plné ...nechápu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Takže máme nejvyšší čas zamlouvat :-) A to jsem si říkala, že stačí termín a zbytek nejdéle rok dopředu. Ale máš pravdu, když jsem psala fotografům, tak mi taky někteří řekli, že je na čase zamluvit. Holky, prostě jsme to podchytily včas, abysme měly ještě možnost výběru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 @krizecek Jedna kamarádka měla vloni dva chlapy, co hráli na klávesy a na trumpetu a zpívali a byli super, druhý pár měli zas DJ - tedy to byla známá firma u nás na severu a to bylo děsný :( Přítel by chtěl živou hudbu, ale někde tam od nás Jablonec, Liberec a okolí.. ale je to docela těžký bez referencí. Našla jsem jeden typ na Dj a 2 typy mam na živou muziku. Tak jim musím napsat.
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky muziku nastesti neresim, bracha s kamaradem delaji dj, tak budou hrat i nam. trochu se toho bojim, ale snad to dopadne dobre:.-))
Odpovědět
@awe1 fotografa určitě, ale záleží, jestli chceš někoho "lepšího"..ti mají plno i třeba rok a půl před svatbou :-) @luca_lucky taky spíše preferuju živou hudbu, takže uvidíme..kamarád je DJ, ale prostě já nevím..no však uvidíš, ale lepší je jet si ty kapely někam poslechnout @rozzaarka ak to máš super !
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to se jeste uvidi:-D Pry mi udelaji diskoteku, na jakou nezapomenu. Tim jsem si jista, jen se bojim, aby to "nezapomenu" bylo dobry a ne des:-D ale co, aspon bude nejaky dobrodruzstvi:-))
Odpovědět
@rozzaarka tak to je fakt no :-D ať vám tam nepustí nějáké techno, to by byla docela sranda pak natočit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek No mám vybranou paní fotografku tady od nás, ale ještě se mi líbí fotograf, který je od nás 60 km, což se mi trochu zdá zbytečně daleko a další příplatek za cestu, tak já nevím. Můžu ti od ip poslat odkaz na tu fotografku? Zajímal by mě názor někoho dalšího :-) @luca_lucky My nejspíš zvolíme taky živou hudbu, ikdyž máme teda i známého, co dělá DJ. Ale s tou kapelou mi přišlo, že byla moc dobrá zábava :-) @rozzaarka Jani máš to zase dobré v tom, že ti brácha zahraje a jsi bez starostí ;-) A nakonec ještě ušetříte na hudbě :-) Určitě to bude super :-)
Odpovědět
@awe1 klidně pošli, ráda se podívám, pošlu ti na ty naše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ok, děkuji. A taky se ráda na vaše podívám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ja vim Evi, proto to nehrotim:-) budu doufat, ze to vezme z toho spravneho konce:-) vzhledem k tomu, kolik to vsechno bude stat, bych na DJ stejne mela mizivy penize... taky by se nam libila kapela nebo ziva hudba k obradu, ale to az v pristim zivote, az se narodim jako potomek Rotschieldu:-) dulezity je stejne to, ze se mame radi a bereme se a ne to, jestli k tomu hrala kapela nebo muj bracha:-) strasny to podle me byt ani nemuze a dokonaly bude to, ze tam budeme spolu a s lidmi, ktere mame radi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek tak to by byl narez:-D:-D mozna to navrhnu v ramci zpestreni - 10 min techna, natocime to:D
Odpovědět
@rozzaarka tak to pak hlavně natočte prosímtě, myslím že budete mít nejlepší zábavu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Máš naprostou pravdu, hudba není ve finále vůbec to nejdůležitejší ;-) My budeme mít při obřadu buď CD nebo to, co je na radnici. A na hostině nejspíš tu kapelu a to proto, že je od ségry prověřená a navíc jsou to místní kluci :-) A to se ještě uvidí podle peněz. Taky nejsme milionáři :-) Hlavně, že to bude náš den :-) A brácha určitě neudělá nějakou pitomost, aby vám ten krásný den pokazil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den nevěsty, pokud byste měli zájem, tak do konce července můžete soutěžit o focení celého svatebního dne zdarma. Více na mém profilu :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?