Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet jeee dekuju:-) jj, myslim facebook:-) doufam, ze je jasne, ze si delam srandu:-):-) do ceho se nemuzes dokopat?:-) a jinak dobre poledne i tobe:-) muzes ke me zajit na obed jestli chces, za chvilku budu davat do trouby povidlove buchticky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 na co chces tabulku? me se tohle prave libilo, je nevim, koho zaukolovat na to foceni:-) ale o uz se nejak udela:-):-) pak si z toho udelam takovouhle kolaz a bude to:-)
Odpovědět
@rozzaarka teeeeeeeeeeda, ty bych si dala....já taky včera pekla...ovocný koláč si drahý přál....:) tak mi pošli žádost a já si Tě s radostí přidám...to je jasná páááááka....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet zadost odeslana:-)me strasne bavi pect, vis?:-) uplne maga moc, takze to je u nas na dennim poradku:-) akorat drahy neni moc na sladke, takze si da vzdycky kdyz upecu a pak uz to tolik neji. takze to zeru sama:-):-) teda pokud nejde o buchty a kolace:-)
Odpovědět
@rozzaarka přijato...:)to já taky ráda peču...a začnu, ale ted to nešlo, neboť jsme neměli tu troubu...konečně nám ji dnes zavedou....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet mohly bychom si vymenit nejake recepty, co ty na to?:-) dobrych receptu neni nikdy dost:-) co peces nejradsi?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani já jdu hned na buchtičky :-D :-D :-D sice je to proti dietě, ale dala bych si. Já tu tabulku chci na naše focení a pak na kreslení pro děti. A teď k tomu asi přibude tohle, co jsi mě inspirovala ty ;-) :-D Asi jich koupím víc. A pak taky uvidím, jestli někoho zaúkoluju focením nebo řeknu fotografce :-) @valiet Dobré odpoledne :-) No hele to já znám a jakmile není motivace, tak jde všechno do kytek a nepřemluvím se. Ale já jí teď mám, takže ok. Tak si taky zkus nějakou motivaci vymyslet a drž se jí :-) ;-)
Odpovědět
@rozzaarka jí si recepty nezapisuji....:) ale měla bych....:) vždy si najdu recept na netu a podle něj...a pak to chci upéct znovu a ne a ne h najít.....) takže musím něco nasbírat a udělat si svoji malou knížešku s recepty....:)pak až nasbírám, mohu ti nějaké poskytnout....:) @awe1 dělala to tiramisu ve skleničce, to bych chtěla taky zkusit...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet a znas takovou zkratku - ctrl c a ctrl v?:-) pak existuje takovy program, rika se mu word:-D:-D nebo taky jsou takovy zalozky, kam si muzes ulozit treba oblibene stranky s recepty:-D:-D
Odpovědět
@rozzaarka to já vím, ale doteď jsem to nedělala.....)jiřík nemá moc rád suché buchty, tak vždy něco jako dortíky...víš....ty krémové miluje....prostě jednuduše '' mokré buchty ''....:DDDjediné co s ní je koláč.....)
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 holky, když si pustím tuhle píšničku, tak mi přijde že za rok bude svatba...jina teď nějak u mě to plánování polevilo...už to ze mě nějak opadává...:( ani doma o tom nemluvíme....:) http://www.youtube.com/watch?v=dSVDMW... ale bych chtěla na svatbě.....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet To tiramisu bylo výborný :-) snědla bych ho snad kilo :-D Sice není mascarpone vůbec dietní (taky ho nedělám každý týden že jo), ale fakt to bylo dobrý a v tich skleničkach super. Odpadlo krájení a tak vůbec. Každý drapnul skleničku :-) Kdyžtak pošlu recept :-) U mě plánování polevilo tak v dubnu a teď už v tom jedu nějakou dobu nanovo :-D Možná až budu zase na plný úvazek v práci, tak to trochu opadne, ale nevím. Strašně se těším a z toho to plyne. Pořád bych něco plánovala, vyráběla, vymýšlela :-) @rozzaarka @valiet Tak holky, já zase mizím. Snad k večeru se sem dostanu, ikdyž nevím - bude tu neteřinka:-) Tak zatím pápá a hezký den, případně víkend :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@awe1 jasně ...ahpj...:)
Odpovědět
@rozzaarka hele o tom mám i článek na blogu :-) jsou tam u šablony a tak :-) @awe1 @valiet tak děvčata dneska mně potěšil řidič v autobusu :-D Říkám: Dobrý den, Bordovice rozcestí a on na mně: A chcete celý nebo poloviční? :-D tak super :-) mi ta fotka nejde přidat :-( že to má špatnou koncovku :-(
Odpovědět
tak už!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek krasna:-) me zas nosi ruze, tak si vzdycky, kdyz uschne, ususim hlavicku a mam je pak ve vaze:-) Vsechny ruze, co jsem dostala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosim vas libi se vam, jak holky davaji klukum na svatbu ty kecky od cinanu s barevnyma tkanickama? Ja nevim, jestli jsem divna, ale me to prijde fakt ujety...
Odpovědět
@krizecek tak to je dobrý s tím autobusem.....:) teeeeeeeeeeda ta kytička je pěkná...:)
Odpovědět
@rozzaarka ani nevím, že se něco takového dělá....ale určo kecky můj mít nebude.....a ''řvavé ''tkaničky taky ne.....:)
Odpovědět
@rozzaarka taky mi to přijde ujeté..jako neříkám kdybych i já nosila pořád tenisky, tak na svatbě se s nima nechám vyfotit, ale nosím tenisky akorát na sport, takže žádná fotka s keckama nebude :-D Já právě růže nemám ráda a miluju slunečnice a kopretiny :-) @valiet kamarád co stál zamnou z toho měl záchvat smíchu :-D ale to je u mně úplně normální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek @valiet taky jsi me rozesmala:-) me se normalne stava ve skole, ze nekdo vejde do tridy a nemuze najit ucitele:-D kdyz se kouknes na facu - jedny z poslednich fotek, na kterych jsem oznacena jsou na rozlucce s 9 - ty komenty byly super i od mych kamaradu, vylozene me podrzeli:-D @krizecek ja moc neresim, jaky kytky dostanu, hlavne ze jsou od NEJ a z lasky:-) i kdyby mi prinesl jetel, budu nadsena:-) ale slunecnice a kopretiny taky zboznuju:-) i kdyz ja asi skoro vsechny kytky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, ja se take vdavam 13.7.2013. Jsem narozena taky 13, takze parada. Zatim mame misto a kneze a hostinu. a pana skoro manzela! Ctu nadsene vsechny prispevky, protoze by me spousta veci ani nenapadlo... tak nekdy priste papa
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @valiet @krizecek Dobré dopoledne :-))) Tak se musím holky pochlubit, že už jsem podruhé teta :-) :-) :-) @krizecek Kyti je moc krásná :-) Já mám taky ráda skoro všechny kytky, ale asi nejvíc růže :-) @krizecek @rozzaarka Holky, zase na druhou stranu je to hezké, když vypadáte tak mladě ;-) Mě jeden velkej protiva a rejpal řekl, že vypadám pěkně staře :-D :-D :-D Tak to si nevybereme jestli tak nebo tak. @petaaolivier Ahojky, vítej a budeme rády, když sem do diskuze vždycky zavítáš :-) Můžeme lecos probrat :-) Jinak jste vybrali krááásné datum ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky, můj drahý taky nebude mít kecky s tkaničkama:-) Normálně je nenosí, takže na svatbu určitě ne a navíc chci, aby byl elegán :-D :-) Takže kecky na naší svatbu nebrat :-)
Odpovědět
@awe1 jéé, tak to gratuluju, já už vlastně taky, protože Kubova sestra má 2 děti, ale druhého synovce jsme ještě ani neviděli, jelikož se nestýkáme ..ale gratuluju, copak mají? :-) nic si z toho nedělej, taky mám hodně kamarádek co vypadají starší, ale horší teda je, když jsem byla poprvé u přítele a jeho sestru jsem neznala, no a já jí řekla dobrý den.. ona na mně že zas tak stará není a já jí říkám- tak už máte asi přes 30 , tak to je takové blbé ... no švagrová měla tehdy mám dojem 22 :-D ale vážně jsem myslela že má tak 35 :-D tteďka jsem kamarádce posílala velmi obsáhlou zprávu ohledně její svatby, posílala jsem jí nápady na dekorace atd.. strašně mně to baví, hodně uvažuju že bych si tím pak přivydělávala..ale uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ty taky? Taky me to napadlo, strasne by me to bavilo:-) @awe1 tak moc gratuluju tetko, snad to brzo dozenes:-D:-D a jinak krasne dopoledne damy, my se za chvili chytame do botanicke zahrady:-) uz mame uklizeno, takze vikend muze zacit:-) @krizecek to s tou svagrovou je dost dobry:-):-) tohle se mi nastesti jeste nikdy nepovedlo:-) jsem zvedava, jestli az ted budu tridni a vejdu do tridy na tridnich schuzkach, jestli si rodice nebudou myslet, ze si nejaky dite dela legraci:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak tema keckama, co me privadi k silnstvi jsem myslela tohle. Pardon, jestli to nekdo chcete mit, ale me to prijde fakt ujety... :-) na svatbu si to predstavuju (necekane) jako @awe1 - elegan:-) a ne v saku s teniskama od congu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No to máš to samý jako fotky nevěst v holinkách....taky ujetá kravina :-))
Odpovědět
@petaaolivier vítej....:) @rozzaarka joooo už vím co myslíš....:) tak ted se směju taky....:) @krizecek @awe1 jinak dobré odpoledne holky....:) a gratuluji k mimču...:) a jsi teta neb strejda? ( to je vtip o blondýnkách....)....:DD
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @valiet @krizecek Díky holky, mají chlapečka :-) Nejradši bych si už taky prcka pořídila :-) :-) :-) @rozzaarka Opět nečekaně stejně, jak jinak u nás dvou :-) ;-) :-D Tak si to v botanické hezky užijte, konečně je i venku krásně :-) já jsem dneska doma sama, bez drahého, tak mě to trochu mrzí, když je den jako stvořený na výlet :-) @krizecek S tou švagrovou je to mazec, ale stane se viď. Hlavně, jestli se neurazila :-) To je dobrý nápad se svatbama, přidávám se - taky by mě to moc bavilo :-) Úplně se v tom plánování, tvoření a připravování všeho vyžívám :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?