Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@awe1 ahooooj :-) @rozzaarka @valiet holky dneska jsem dostala úžasnou kytku z mých oblíbených slunečnic, zítra hodím foto :-)
Odpovědět
@krizecek jééééé od drahého?....:)
Odpovědět
jinak teda nějáké novinky za poslední den... objednala jsem tohle na svatbu.. a šaty jso v čudu :-( má je slečna co byla předemnou :-(
Odpovědět
@valiet jj od Kubína :-) mám ráda slunečnice
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet já jsem byla ve worku víš :-) Tak to mi řekni :-( a posílala jsem to hned, jak jsme si psaly :-( Je fakt, že když třeba píšu rozzaarce, tak to odejde hned a k tobě to chvilku trvá, tak už fakt nevím :-( @krizecek Už se moc těšíme na foto :-) ;-) ty se máááááááš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek To je moc odbrý nápad na pití :-) Kde a za kolik jsi to objevila? :-) To mě mrzí, ale neboj, budou určitě ještě hezčí, ze kterých budeš nadšená a budou tvoje ;-)
Odpovědět
@krizecek to je, ale hezké od něho....:)
Odpovědět
@krizecek těch šatůmi je líto, ale najdeš jiné...ještě je čas....:) zase si ulovila něco jiného, viz.foto...:)
Odpovědět
@awe1 juknu do IP...:)
Odpovědět
@awe1 byly tady: http://www.zasilkovyobchod.cz/ a jedna vyšla na 499Kč.. na raut se budou hodit.. @valiet děkuju kočky, byla jsem z toho smutná, tak mi koupil kytku blázen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet ;-) @krizecek Na raut jako dělané, to bude paráda. Už se moc těším, až uvidím fotky z vaší svatby ;-) Máš dobré nápady :-) Téééda, toho si važ, že ti takhle nosí kyti :-) A šatičky fakt budou určitě ještě krásnější, neboj :-) Třeba by sis koupila tyhle, pak viděla nějaké lepší a litovala, že jsi nepočkala. Takhle můžeš ještě pátrat ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet @krizecek @rozzaarka Holky, tak já zase jdu, chci si zacvičit. Zatím pápá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@krizecek to je ale pěkné gesto od něj...:)
Odpovědět
@awe1 já se dnes nějak nemoh dokopat....:( kde bereš motivaci?...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek my jsme opravdu rodina... jdu ti balit ty saty. Napred nemuzu najit krabici. Kdyz ji najdu, tak zjistim, ze to nemam do ceho zabalit. Kdyz teda obetuju 2 A3 ruzovyho papiru, protoze balit ti to do katalogu electrowordu fakt nechci, tak zjistim, ze izolepa se asi vyparila. Ale bacha, uz mam i izolepu a jestli to drahy cestou do prace neztrati, zitra ti to odejde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ty satky me mrzi:-( ale neboj, najdeme lepsi:-) a nebo jestli je chces, tak ti je nechame usit:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet to jako s @awe1 kamaradis a se mnou ne? Tsss:-):-):-):-) Holky kurz byl super. Sice na jednu stranu kdybych si to zkusila doma, bylo to zadarmo, ale zas na druhou stranu to bylo prijemny a pohodovy:-) skolitelka byla moc fajn:-) jinak jsem vzhuru od 4:30, drahy pejsek nutne musel spat v posteli, tak jsme se pro jistotu nevyspali ani Honzik ani ja, hlavne ze ONA je vyspinkana a cela happy a pro jistotu uz zase chrape. takze jsem totalne mrtva, tak ode me dneska necekejte zadny velky myslenky:-)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne @valiet Já mám občas taky takový stavy a jsem lempl, ale teď momentálně beru motivaci ve svatbě, kvůli šatům a dobrému pocitu a taky pokud pojedeme příští rok na dovču :-D :-D :-D takže se celkem snažím :-) @rozzaarka Přesně, zase na kurzu to bylo něco jiného, doma si to můžeš zkoušet vždycky ;-) Tak to jste měli parádní noc, ale zase jste s tím udělali radost pejskovi, že mohla spinkat s váma :-) Ok, tak mi tě dneska budeme šetřit a budeme kecat jen tak lehce ;-) :-) Já stejně odpoledne zase mizím... Tohle jsi vyráběla ty? Jsi šikula, moc hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 zase do prace? Chudaku... ja se asi za chvili pustim do ty bakalarky. porad jsem cekala, kdy usnu, abych se na to po probuzeni vrhla, ale furt nic, tak me v nejhorsim uspi ona:-D:-D i kdyz ted zrovna moc spat nemuzu - zacla jsem pect buchty a delam pohankovy placky:-) tak uvidime:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jj, včera jsem to nestihla, tak ještě dnes... Tu bakalářku ti nezávidim, ale čím dřív se do toho pustíš, tím dřív bude hotovo ;-) Jasně, kdyžtak se přitom vyspíš:-D :-D :-D Jééééé, pošli vzorek placky :-) :-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 jsem na to zvedava. normalne pohanku nejime, nechutna mi, ale tohle znelo zajimave, tak jsem zvedava:-) treba to be chutnat bude:-) to je asi individualni:-) a ctes knizky?:-) moje ted hajinkaji u sousedky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Třeba vás to překvapí a bude to mooooc dobré :-) Já jsem na to sama zvědavá. Teď se zatím omezuju, jím 5x denně menší porce a cvičím. Hele na knížky jsem se ještě nedostala :-( myslela jsem přes víkend, ale bude tu neteřinka, tak snad po víkendu začnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ono to cteni jde celkem rychle:-) vis co je hrozny? ze na tu svatbu uz nemame skoro co resit:-(:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka To je fakt :-( docela jsme to probraly a je to i tady znát, viď :-( :-) Musíme něco vymyslet, jinak to nevidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ona toho bude jeste spousta, to se neboj. hlavne prijde spousta novych nevest a my budeme veteranky:-D:-D ale je fakt, ze i kdyz to vypada, ze uz skoro neni co, spoustu veci jeste nemame vyresenou - detaily v tombole, kdo co kam koupil, fotobunka, hry... zatim mame ten zaklad, budeme se jeste muset popitvat v detailech, ale na to je jeste dost casu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka My jsme ten starý dobrý základ téhle diskuze :-) Myslím, že ty, já @krizecek a @valiet jsme tady takové tahounky. Ostatní nevěsty na nás nějak prdí :-D :-( Ale je fakt, že času je dost a nové něvesty ještě určitě přijdou :-) Taky pravda, ono nás to pak samo napadne, až to budeme muset řešit :-) Fotobuňka? já jsem asi nějak mimo :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 premyslim, ze poverim nekoho, aby behem naseho foceni takhle obfotil hosty - dame jim tabulku, na kterou napisi prani, pripadne tam dam nejaky blbosti jako knirky a tak:-) jeste jsem o tom moc nepremyslela, ale aspon by se zabavili behem naseho foceni + samozrejme svatebni noviny:-) zatim je to jen takovy napad:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Moc dobrý nápad :-) To mě vůbec nenapadlo, ale je to fakt zajímavé. My budeme mít určitě noviny a o tomhle taky popřemýšlím. Ať se tak nenudí :-) Tabulku chci stejně, tak by se alespoň využila pořádně :-)
Odpovědět
@awe1 dobré poledne...:) no já nějak...jak to říct, nechci se do tho dokopat....:( ale měla bych....:) booooože, ale jak se přemluvit....:) @rozzaarka dobré poledne, jak myslíš kamarádčovství s @awe1? jako na FB? to mi musíš poslat žádost....:) máš moc pěkné npady....:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?