Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet to je divné :-( už jsem ti něco psala předtím a bylo mi divné, že neodepisuješ, když jsme předtím spolu tak komunikovali :-) To jsem ráda, už jsem se lekala, že se zlobíš :-) :-) :-) To víš, já jsem FBI :-D ale tohle byla spíš náhoda, jak jsem projížděla ty fotky z beremka :-) Tak ok, už se moc těšíme na fotečky ;-) Sluší vám to spolu :-)
Odpovědět
@awe1 nooo děkujeme, je to čahoun....:) buď stojím vždy o schod víš, nebo mám brusle....ale je o hlavu vyšší než já...:D tak by mě zajámalo ( ikdyž budu mít botičky na potpatku ) jak budete vypadat novomanželské políbení....:D neboť já s emusím vždy natahovat na špičky nebo Jiřík sklonit..:DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet jeeee, ty jsi hezka:-):-) tak to jsem mela pravdu s tou krasnou slovankou u nasich zapadnich sousedu:-):-) jste hezky parecek:-)
Odpovědět
@rozzaarka jak to zase víš ty?....:)
Odpovědět
@rozzaarka jinak dobré ráno....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet nemáš zač ;-) Tak to jedině, aby ti přistavili nějaký stupínek nebo hodně velký podpatek ;-) Ale určitě to zvládnete dobře :-) My takový problém nemáme, protože měříme stejně :-D Teď jsem ti posílala odpověď, tak jsem zvědavá, jestli dojde :-)
Odpovědět
@awe1 třeba to naše plíbení před všemi bude mít nádech roztomilosti.....) přišlo....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Patrně to @rozzaarka vydedukovala z naší konverzace tady :-D a jestli si jí posílala nějaký e-mail, tak jí jméno na FB bylo taky povědomé :-) Nemám pravdu Jani? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Určitě a navíc to bude hezké, až se k drahému budeš natahovat pro polibek :-) Ok, tak to teď snad jde :-)
Odpovědět
@awe1 @rozzaarka safra holky, já chtěla být utajená nevěsta.....:)
Odpovědět
@awe1 nooo, to jo....já s ebojím nějakého trapasu....:) mému bratranci praskla kšanda při nandavání prstýnku....:) a moje setsra se řehnila do kytky, když ji švára řekl ano....:DDD všichni si mysleli že pláče dojetím...a ona měla výtlem...:) ještě že se schovala do té kytky....:DDD já to viděla, neboť jsem jim to natáčela....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Neboj, to bude všechno fajn anebo to bude jen něco úsměvného. Tohle co mi píšeš jsou jen takové drobnosti a ještě navíc veselé :-) :-) :-) A proč se tak smála, když jí říkal ano? :-D Však utajená budeš, my tě neprozradíme nikde neboj ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@valiet rozzaarka je chytra:-):-) a krasne rano preju:-) njn, co nadelas. utajena budes moct byt maximalne v den D:-) tady ti to neklapne, potkala jsi lisky mazany:-) vid @awe1?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet chtela jsem se zeptat na to same, co @awe1 - proc se smala?:-) ja se modlim, abych nebrecela:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Přesně tak, nás jen tak něco nezastaví, jsme čmuchny no :-D To mi povídej, moje podmínka je, že všechno líčení musí být voděodolný, jinak nemá cenu aby mi tvořila obličej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 presne:-) bez vodeodolnyho ani ranu:-D:-D ale myslim, ze pi Milackova s tim ma jiste zkusenosti:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Tak to snad určitě ;-) Pokud by to neměl být voděodolný, tak musím jít bez, protože bych vypadala jako strašidlo s rozmazanýma šminkama :-D Ale taky myslím, že vizážistky budou mít s líčením na svatbu zkušenosti :-)
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 já ani nevím, asi tomu jeho tónu hlasu a jak přikývl hlavou...:DD já s etaky smála, pak když sem to viděla na videu....:) vykulený oči, přikývnutí a ano...:DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet @awe1 moji kamaradi meli taky moc v tipny obrad. jak oddavajici rika, ze snoubenci znaji svuj zdravotni stav, tak zenich se pootocil k neveste, vytahl oboci a zacal koulet ocima. jelikoz jsem neveste sla za svedka, malem jsem tam chcipla smichy:-) pak se nevesta chtela jit podepsat bez prstynku a pak dalsich momentu:-)obecne to bylo cely takovy vtipny:-)
Odpovědět
@awe1 už máš žídst na FB odkliklou...aby si mohla ''lustrovat'' hlouběji...:) neni to myslšno zle....:)
Odpovědět
@rozzaarka tak to je taky dobrý....:)
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 tohle jsem přispívala do jiné skupiny, ale překopčila jsem to ať s ezasmějete taky...:) to už ale byl trapas....:) Před 5ti lety se ženil bratr mé kamarádky, jemnuje se Petr, a jak je tam ta otázka, zda si nevěsta dobrovolně bere za muže...měl říct Petra a on řekl Pavla.... Tak nevěsta rázně řekla NE, hosté začalo polejvat horko...ty pohledy se nedají popsat.... Pak ihned nevěsta řekla, že si nebere Pavla, ale Petra.... Trochu malý infararkt pro ostatní......
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet @rozzaarka Teda holky, teď jsem se pobavila, takže díky moc. Na svatbě to určitě musí být trochu k vzteku a člověk musí občas dusit smích, ale jinak dobré pro zasmátí :-) Alespoň se mi zvedla nálada. Zachvilku mizím :-( @valiet Díííky moc, určitě se ráda podívám :-) Už jsem si všimla, že jsi mi "olajkovala" nějaké fotky ;-)
Odpovědět
@awe1 joooo holka, já jsem rychlá....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet @awe1 kamaradka si brala Pavla Řežábka a pri svatbe sse ptali, zda si dobrovolne bere Pavla Řezáče. Tak začka vyjevenš zírat, protože nevěděla, co má dělat:-) naštěstí se oddávající sám opravil. Ještě že na Kratochvil neni co zkazit:-) leda KratoCHLIV:-D:-D
Odpovědět
@rozzaarka taky dobrý...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet dneska jedu na ten kurz, nemuzu se dockat:-):-) a covece, delam na te bakalarce:-) uz dva dny v tom lezim:-) sice mi to jde jak psovi pastva, ale trochu jsem se pohnula:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak si to na tom kurzu užij....:) tak to jsem na tebe hrdá....:) to neva, že to jde pomalu, hlavně že na tom děláš .....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @valiet @krizecek Holky jsem zpěěěěěěěěěět :-D :-D :-D Vše celkem ok a zjistila jsem, že ještě nejsem totálně blbá a skoro všechno si pamatuju :-) @valiet To jsem koukala, jakej jsi rychlík :-) Přišly ti moje zprávy do ip? :-) Už aby se @rozzaarka vrátila z kurzu quillingu, chci slyšet zážitky :-) :-) :-) Jinak za bakalářku taky moc chválím, šikula :-) teda, snad váš oddávající nebude nějakej brepta, při představě, jak řekne kratochliv se lámu smíchy :-D Pardon, ale fakt mě ta přesmyčka dostala.
Odpovědět
@awe1 no konečně.....:)kde se loudáš....:)nic mi neřpišlo...:(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?