Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Jo vlastně jsem ti zapomněla říct, že už mi přišly ty šatičky :-) Sice v nich teda nevypadám tak dobře jako ty, ale jinak super, nechám si je. Akorát mi mamka možná upraví tu délku vzadu, aby byla stejná jako vepředu. Takže ještě jednou velký díky ;-)
Odpovědět
@awe1 jé tak to jsem moc ráda že jsi s nima spokojená! No já v nich úžasně teda nevypadám, ale děkuju :-) Viděla jsem je teďka i v neonově růžové, sice růžovou nesnáším, ale tyhle vypadaly parádně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Ale vypadáš, o dost líp než já, takže vůbec neděkuj ;-) :-) Kdyžtak hodím fotku, ale nesmíte se moc lekat :-D Jojo, v Německu je měli psané i v růžové, ale už nebyli. Tahle barva je hezká :-) Chtěla bych je použít v případě nouze, kdyby náhodou, protože převlíkání neplánuju anebo si je vezmu ráno než se stanu nevěstou :-D
Odpovědět
@awe1 no hoď sem někde fotku, furt nevím jak vypadáš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Ok, tak já jednu přidám k tomu tvoření, to je album jen pro přátele :-D a zítra přidám se šatkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Je to tam :-D :-D :-D
Odpovědět
@awe1 už jsem se dívala, náhodou jsi hezká holka :-) (no holka, spíše slečna na vdávání) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ja mam vzdycky obdobi, kdy frci jeden kram. kdysi to byl new yorker a tak pred dvema lety orsay:-) a ted nemam prachy na nakupy, tak dotahavam to, co mam:-D ale jeste paradni maji v beate uhse, to je shop s pradlem a s tim souvisejicimi vecmi a maji tam i super hadriky, teda aspon nekdy:-) rozhodne doporucuju vybrat tam svatebni korzetek pokud mas neco takovyho v planu:-) @awe1 no konecne fotka:-) ja te znam z facebooku, ale jak k tomu prijdou ostatni:-):-) a jaky saty holky? jsem trochu mimo obraz:-)
Odpovědět
@rozzaarka ty bílé krajkové právě z háemka, co jsem tady dávala fotku v nich :-) @awe1 si je nakonec taky pořídila.. korzet mi chce koupit přítel, ale vůbec nevím jestli tenhle obchod u nás tady někde je :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@brééé ráááno:-) @krizecek jak jsi rozsekla ty hackovany kratasky?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Děkuji za pochvalu :-) S tím účesem to beru, dám se nějaké fotky, co se mi líbí jo :-) @rozzaarka Konečně jsem se rozhoupala viď :-D Je fakt, že my dvě to máme obšlápnuté z Facu, ale ostatní jsem trochu ochudila :-D :-D :-D tak jsem to teď pro přátele napravila ;-) Šaty krajkové, jak už ti @krizecek napsala :-D Pořídila jsem si je a jsou fajn, jen vypadat trochu jinak :-D :-D :-D @rozzaarka @krizecek @valiet .... Dobré ráno ženy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Vytvořila jsem album na účesy, tak můžeš mrknout :-) Líbí se mi jich spoustu, ale právě kvůli tomu kulatému obličeji nevím :-| Budu muset něco vyzkoušet u kadeřnice, abych přibližně věděla.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@awe1 a jaky uces k memu ksichtu?:-) jeste aby to zas nejak korespondovalo se satickama... pomoooooooc:-):-) pry mi slusi vycesane stazene vlasy, ale ja nevim... nechavam to ted rust, ale asi si necham poradi od pí Miláčkové:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani klidně bys podle mě mohla mít nějaký drdůlek nebo něco vyšesenáho, jsi drobná a hubeňoučká, tak proč ne. Já a můj "meloun" musíme už vybírat :-D Paní ti určitě poradí ;-) A ta tě bude i česat nebo jen líčit? :-)
Odpovědět
@awe1 dobré odpoledne...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 oboji:-) nastesti:-) nech toho s tim melounem:-) koukni se do diskuze boubelky xxl a pak si stezuj:-) tim nechci naznacit, ze mam neco proti boubelkam:-) poslu ti fotku svyho ucesu na maturitak, chces?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Dobré odpoledne :-) Tak teď už tady někde chybí jen tvoje fotečka, třeba jen v albu jako já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Už mlčím :-D ale tak já jsem asi hodně sebekritická no... Tak jo, pošli, jsem zvědavka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ja jsem taky sebekriticka a hodne, ale vim, ze spousta lidi je na tom v mnoha ohledech mnohem hur, tak si vazim toho, co mam:-):-) poslala jsem ti to:-) je fakt, ze od ty doby mam malicko nahore, takze uz nema tak vylezly kosti, ale vycesany uces bych asi jeste mit mohla. hlavne to i bude pohodlny na tancovani. ale je fakt, ze polorozpustene by se mi moc libily:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ty jo, tak to ti moc sluší ;-) Já myslím, že ty s účesem problém mít nebudeš, půjde jak vyčesaný tak rozpuštěný :-) To je pravda, a pokud bude horko, tak se nebudeš potit v rozpuštěných :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet A já už asi vím, jak vypadáš ;-) :-) A řekni mi, co ty chceš hubnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 jak vis jak vypada?:-) kdyz v tech vycesanych je blby, ze chci zavoj. nechcio ten zavoj pod vlasy, ale nad nima... a to s drdolem nevim nevim:-) a jeste mam ted ofinu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarak já myslím, že ofina nevadí ;-) akorát ten závoj bude asi problém. Já jestli ho budu mít, tak zase jedině pod :-) Hele vidíš, první odlišnost u nás dvou :-D :-D :-D No já jsem to víš FBI, takže jsem hledala :-D a @valiet neodepisuje, asi se nám někam ztratila :-(
Odpovědět
@rozzaarka pracuje se na nich hele :-D budou @awe1 jinak dobré "ráno" ženy, já už mám konečně po pracovní době :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ty nechces zavoj? jsem v soku:-) aq jak jsi ji nasla? podle jmena?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to mas dobrou pracovni dobu:-) myslela jsem, ze takhle kratce mame jen my ve skolstvi:-):-) a ty je teda hackujes?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka jojo :-) ... Nebuď v šoku ;-) já ještě nevím, spíš to bude podle účesu víš, do některých ho asi nezakomponuju, jinak pokud to půjde, tak chci závoj pod vlasy :-) @krizecek No dobré... odpoledne :-) Ty se máš, takhle krátkou bych chtěla mít v práci taky ;-)
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 no já byla v práci od půl 6 :-D tak nevím :-D háčkuje mamka, ona je na tyhle věci expert, takže uvidíme co z toho vypadne :-)
Odpovědět
@rozzaarka mi Kuba řekl že se mu závoje nelíbí a že doufá že ho mít nebudu :-D no tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
chce jeste nekdo neco v Tescu?:-D:-D Jdu @krizecek pro saty:-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?