Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky tak to mas taky zavratny plat, ze?:-D jeste mam sanci, ze to stihnu odevzdat v cervnu a statnicovat v zari... ale to nevim, jestli stihnu. Kazdopadne uz me to studovani desne nebavi:-)) jinak na hostinu mame 30 a na raut pocitam strop 80, snad:-) kamoska to trochu podcenila a pozvala fakt vsechny, co znaji, aby se nikdo neurazil a i kdyz to rekli na posledni chvili, prislo jich 150, coz je trochu mazec... takze budeme zvat jen ty, se kterymi se fakt vidame a ne ty, co vidime jednou za rok
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Tak takhle to vidím přesně já. Nám to to klidně dalo také přes 100 lidí, ale nejsme zas takový blázni. Stačí, že už takto na nás každý kouká, jestli vykrademe banku či co ;-) Nikdo nám na to nepřidá, tak jsem si řekli, že tam chceme prostě kamarády a hotovo :) My tedy nechceme oběd, jen raut a zábavu až do rána. Oběd bude před obřadem - nějaká sekaná, chlebíčky, párky...co kdo uloví u nás na zahradě, než se pojede na obřad :)
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky bez obeda mi to neproslo u draheho, taky jsem chtela obed zrusit, ale pry neeee:-) tech 30 na obed bude jen a jen rodina - mam je ze 4 deti, takze se to nascita:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už je to tady :-) !!! Na matrice mi řekli, že si nás píší do seznamu a 13.července 2013 ve 13:00 to zpečetíme na zámku v Potštejně :-D Jak já miluju číslo ,,13 " (13:00 nebylo v plánu, ale z důvodu vzdálenosti to bude lepší než v 11:00) Dneska to vidím na supr den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisek.ivca Super, gratuluju ;-) Je to nádherný datum. A máme to úplně stejně, my taky ve 13:00 :-) Jak daleko to od vás na Potštejn máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Do Potštejna to máme necelých 20 km, je to blízko. Mám velkou radost, že to nejdůležitější máme zařízené. Ted se jenom rozhodnout, jestli vezmeme na hostinu velký sál nebo menší, ale na to máme ještě čas :-) Jak jste na tom vy??? Už víš, který botky?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisek.ivca Tak to máte fajn :-) Koukala jsem na stránky a vypadá to tam moc hezky, budete mít krásnou svatbu ;-) A když už je i datum jistý, tak se můžeš těšit a připravovat :-) No, my máme zamluvený datum :-) A protože moje oblíbené zámky jsou daleko, okolo 2 hodin cesty, tak by to bylo dost cestování a asi to neklapne. Takže teď máme na výběr buď radnici nebo obřad na místě, kde bude i hostina :-) Jen se pořád neumím rozhodnout. Ale, tak hlavně, že datum platí a zbytek se rozhodne :-) Teď ještě vybírám fotografa, protože mi všichni vybraní řekli, že si je klidně můžu zamluvit teď nebo i rok dopředu, že už prý mají některé termíny na příští rok zamluvené... Botky buď 1 nebo 3, ale ještě se mrknu po obchodech :-) tyhle můžu objednat vždycky.
Odpovědět
Profilova fotka
@smisek.ivca @awe1 tak to je super, ze to dobre dopadlo:-) holky vite, kolik z nas ziska v jeden den titul mlada pani misto slecna?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @smisek.ivca My tři určitě :-))) A je tu ještě pár dalších nevěst. Opravdu si myslím, že 13.7.2013 bude mezi nejžádanějšími na příští rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 a proto jsem rada, ze to mame zamluvene od Valentyna:-)) Evi, já se tak těšim:-) Když jsem mámě ukazovala, co by se mi líbilo a tak, pouštěla jsem jí písničky, co chceme, tak nám oběma ukáply slzičky dojetí už teď. Nechci to vidět za rok:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka u nás je podobný, ale ne s mamkou, ale se ségrou. Vždycky když se sejdeme, tak koukáme na šaty, prstýnky,... (vždyť to znáš). Příští rok to bude hooodně krutý - myslím, že když se mnou Luděk přežije přípravy, tak spolu budem do konce života a on bude mít svatozář :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka no, ted je nás 17 (jen na beremku) a to je to za 13 měsíců, myslím že takovejch 25 nás bude určitě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisek.ivca kdes vzala ten pocet?:-) myslim, ze nas jeste pribyde vic:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tedy ještě na radnici termín nezamlouvala, ale dnes se mě můj ptal, zda jsem tam už volala :) Chtěla bych se ještě podívat na jeden zámek, abychom se mohli rozhodnout mezi Libereckou radnicí nebo Libereckým zámečkem :) Doufám, že to datum ale vyjde.. Na to, že jsme chtěli svatbu v září to hodně posouváme ku předu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky jsme na tom stejně :-) taky končím vošku v červnu 2013 a v červenci 2013 se budeme brát :-) takže bude toho celkem dost, ale naštěstí budu mít od února praxi, takže budu moct i zařizovat tak, ale ještě u toho psát absolventskou práci...
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ondra No já chodím při škole normálně do práce, školu studuji dálkově...takže docela mazec. Absolventskou práci bych chtěla začít přes léto - jsem na sebe zvědavá :) A zároveň bych chtěla začít něco zařizovat k svatbě. Zase se bojí dělat vše hoodně do předu, kamarádi loni svatbu zrušili, tak aby se to nějak nezakřiklo :) Ale tak snad ne. Nejdřív tedy zajednat termín a místo obřadu a místo rautu a zábavy - což je asi nejsložitější a nejvíc mi dělá starosti.. nemůžu totiž najít krásné místo, které by se nám líbilo s dostatečnou kapacitou restaurace :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ondra Jinak já mám v Luhačovicích příbuzné, přesněji v Řetechově :) Tam je krásně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Na hlavní stránce pod - Alba z příprav a svatebními alby, je buď reklama, nebo blížící se svatby (když je tam reklama, tak klikneš na bereme se a ono se to změní) a potom stačí jenom zadat datum. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, od zítřka už bude na začátku 3 !!! Jupííííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky tak to my máme zařízené, ale myslím, že už sis všimla, hostinu...jelikož jsem ale to bylo v dubnu psala, kde mají volno, tak mně už spousta psala, že mají obsazeno, tak jsem řekla, že se to prostě zarezervuje a bylo to :-) tak to já chodím normálně na denní studium, ale chodím i na brigády a všechno nějak zařizujeme postupně, aby toho nebylo moc...kamarádka měla svatbu a měla na to tři měsíce...nezáviděla jsem jí...říkala že už nikdy víc by to nechtěla...a to jenom kvůli tomu, že zjistila, že je těhotná, tak aby nebyla ve svatebních šatech jak......
Odpovědět
@awe1 @smisek.ivca a na mě ste holky zapoměly co :-D tsss..no je fakt, že sem moc nepřispívám, ale to se musí změnit.. :-) Včera jsem byla s přítele trošku po nákupech a náhodou jsem narazila na krásné celokrajkové tm. modré šaty a celokrajkové bílé, takže mám šaty na převlečení, jen ještě nevím, které z nich.. Kuba si koupil košili na obřad a klobouk na focení :-) Dost holek se tady ani nezobrazuje s tímto datem, u mě třeba taky datum nevidíš, mám ho skryté :-) A dneska sme trošku koordinovali seznam lidí, to je děs :-D
Odpovědět
@luca_lucky tak my 70 lidí na raut, ale počítáme že se to ještě asi zvýší..a to teda nezveme nikoho ze slušnosti (sestřenice atd..), prostě zveme hodně kamarádů a rodinu co máme rádi :-) A jak to máte s rozpočtem?
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek No řekli jsme si maximálně 100 tisíc, víc ani korunu... Nevím vůbec kde a jak začít počítat :( Zatím jsem psala do různých penzionů, co jsme si vybrali, jakou mají kapacitu restaurace... a bohužel, zatím bez úspěchu. Teď se musím soustředit na poslední zkoušku do školy, pak švagříkova svatba v pátek příští týden a pak už začnu asi řešit tu naši :)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Jo, ale když to bude levnější, budeme jen šťastnější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ondra Jo, jedni kamarádi zas kvůli těhotenství letos svatbu odsunuli.. ani ne tak kvůli bříšku, ale spíš finančně a taky, že by si to prý tak neužili :)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, to věřím, já ses taky mooooc těším :-) Musíme si to vše krásně užít, od příprav až po svatbu :-) Je super, že to můžeme s někým probírat a ukazovat, co se nám líbí. Já to tak mám taky s maminou i ségrou :-) Prostě, už aby byl příští rok :-)
Odpovědět
@luca_lucky to chápu no :-D my máme rozpočet ještě trošku vyšší, ale zatím nám to vychází dobře, takže snad ušetříme :-) my se byli podívat v jednom penzionu kde mají koně- tam se nám to líbilo, ale pan majitel se mi zdál docela zmatený a vůbec nevěděl co a jak a pak teda ještě v jednom hotelu, který má valašskou tématiku, tam je to bomba, ale zase se nám ani po měsíci neozvali :-( Je to fakt těžké, tak držím palce, a´t se ozvou
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Ty jsi samozřejmě taky naše nevěsta ;-) Ale máš pravdu, že jak máš skrytý datum, tak to není tak jasné. Ale určitě si to budu pamatovat :-) Koukala jsem na tvoje krajkové šatičky a ty bílé jsou moc hezké :-) Kde vlastně budete mít obřad? Na nějakém zámku, radnici nebo jinde? :-)
Odpovědět
@awe1 děkuju :-) obřad chceme trošku někde extra- na fotbalovém hřišti, jelikož prostě zaprvé fotbal hraje Kuba (přítel) od dětství a také nejsme moc na takové ty zámky atd.. tak uvidíme :-) O těch bílých jsem chvíli i uvažovala jako o svatebních, ale chce to ještě něco slavnostnějšího, ale pořád nevím jestli krátké nebo dlouhé, to je snad moje největší dilema :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?