Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin v nejhorsim to pak zkusis znova jinou barvou:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky :-( Chvíli vás tu nechám samotné a už nestíhám :-( :-D @aktata Fakt byla v Twilightu? Já jsem do toho zažraná, čekám na poslední díl, ale tohle mi nějak uniklo :-D Já chci právě tu verzi od Yirumy, protože je hezky pomalá ;-) Akorát mi teď došlo, že ty to asi myslím na tanec a já zase na obřad :-) ale neva ;-) @valiet Nee, tedy skoro. Já chci každopádně obě příjmení, svoje i drahého. A tak jsem přemýšlela i o mužském tvaru, ale budu mít obě s ová :-) @rozzaarka Jani, přemýšlela :-) Ale holt to mají chlapi na stavené jinak, my jsme takové organizátorky, řešitelky a vše prožíváme ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ty taky 2 jména? jak se budes podepisovat? půl dne?:-) u tebe by to bez ová bylo fakt divný:-) vzhledem k tomu, ze mam celkem dlouhy prijmeni a po svatbe budu mit jeste delsi, tak si necham jen to novy:-) a premyslim, ze se pomstim diteti a dam mu dloooouhy jmeno:-) treba Karolina Kratochvilova:-):-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 boze, porad mam hruzu z tech podpisu do zakovskych detem - Polaskova Kratochvilova:-D:-D to bych celou hodinu zapisovala v jedny tride znamky z jednoho testu:-D jo a vis proc nestihas? protoze se vratila takova strasna drbna z dovoleny:-):-D
Odpovědět
@rozzaarka jo a vis proc nestihas? protoze se vratila takova strasna drbna z dovoleny das stimmt....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet :-):-):-) ja za to prece nemuzu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Super, super - máme to taky ve 13:00 ;-) @rozzaarka Jojo, máme. Ne velký počet, ale "dva páry" přátel a jednoho sólo kamaráda. Ti se neznají mezi sebou, ani nikoho jiného kromě nás. Ale myslím, že to bude v pohodě. Zábava je strhne mezi ostatní a půjde to :-) Hlavně ten sólista je takový bezprostřední a komunikativní, takže snad nebude problém :-) @rozzaarka @valiet Jinak holky, my taky únos nevěsty nechceme, mohlo by to právě narušit zábavu a já tam chci být pořád, takže žádný únos. Mám trochu promyšlený program, plesknu tam nějaké hry, focení, krájení dortu a tak ;-) Jooo a abych nezapomněla, jak jsem zavrhovala tombolu, tak nakonec asi bude :-D Drahému se ten nápad líbí :-) A co se týká organizace a vůbec, taky si budu vše organizovat sama, nikdo jiný by mi to stejně neudělal dobře :-D vše musí být podle mě, přes to vlak nejede :-D @rozzaarka To oznámení vypadá zajímavě, určitě je originální - ještě jsem takové neviděla :-) Úplně podle mého to není, ale musí se líbit hlavně vám ;-) a navíc říkáš, že nebudeš zkoušet úplně tohle, takže bych to nezatracovala :-) Jestli nějaké takové budeš tvořit, tak bych ho ráda viděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 tya uz jsi to vsechno precetla? To musela byt fuska:-):-) ja bych ti to klidne organizovala, kdyby ses nevdavala stejny den:-):-) to oznamko taky neni uplne dle meho, ale pristi ctvrtek jdu jeste na kurz quillingu, tak tam treba pochytim jeste nejake zajimave napady:-) daji se tim delat naprosto bozi veci:-) najdi si v googlu obrazky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Yes, já taky :-D Jsem poslední s tímhle příjmením, byli jsme samé holky - já se ségrou a sestřenice a všechny změnily příjmení. Já chci mít pořád i svoje, jsem na něj zvyklá :-) To bez ová by bylo fakt blbý. Já mám tušení, že když to nebude úřední doklad, tak můžu použít jaké chci :-D ale víš jak, protože v práci často něco podepisuju, tak já už dlouho nepoužívám klasický čitelný podpis, ale jen H a něco nečitelného. Takže podpis dlouhý nebude i tak, máznu tam vždy první písmena a nějakou patlaninu :-D To Karolína Kratochvílová je náhodou moc hezké :-) to bych klidně dala, hodí se to k sobě;-) @rozzaarka @valiet To s tou drbnou sedí :-D Ale spíš bych tě nazvala komukativním člověk s dobrýma otázkama ;-) A já jsem moooooooooc ráda, že už tu jsi. Alespoň lecos probereme, troufnu si říct, že si i rozumíme, takže super. Doma bych to takhle hezky neprobrala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Uff, už jsem to dočetla. Vy jste mi daly :-D Šla jsem vybírat fotky, abych je mohla poslat do HF na vyvolání a místo toho jsem se zasekla tady :-D ale mááám přečteno. Děkuji, jsi zlatá ;-) Bohužel máme stejný den. Nebo bohudík? Díky tomu jsme se poznaly :-) Já si to zorganizuju i sama, všechno bude tip ťop a všechny postavím do latě :-D :-D ba ne, ale podle mého to teda bude. Na ten quilling už jsem koukala - hned jak jsi mi o něm říkala. Tak ty jdeš dokonce na kurz jo? :-) Vypadá to hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 a jsem zas rada, ze tu jsi ty:-) strasne me mrzi, ze bydlis tak strasne daleko... komunikativni... joooo, tak to ja jsem:-) mozna az moc:-) karolina nebude, drahemu se to jmeno nelibi a prijde mu dlouhy. holcici jmeno je u nas trochu problematicky:-) taky mam zkratku, ale nechtelo by se kratit 2 jmena:-) budu proste Kratochvilova:-) jeste mam brasku, takze sance, ze Polasek neumre jeste je:-) mam jednu zacku, co se jmenuje jako ty, jen je Lucka. V 5.tride hodila po ucitelce nuzky...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 no, predtim jsi psala, ze to tu nejak zkomira, tak jsme to trochu rozproudili:-) porad resim, jaky psat i/y, abyste si nemysleli, ze jsem negramot. My u nevyjadrenyho podmetu je i, ale vim, ze tady jsme jen zeny, takze y:-)no jasne ze to u bude podle tebe:-) sice s par vecma jako treba pocasi nic neudelame, ale zbytek bude super:-) dneska jsem v ikee koupila svicky:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka :-) já se budu snad červenat. Ale šikovná náhoda nás svedla dohromady ;-) Taky mě moc mrzí, že nebydlíme blíž - víš jak bysme řádily a vymýšlely spolu a tak? Nás dvě by nikdo nepřekonal a asi ani nezastavil :-D Pšššt ty, je dobře, že jsi tak komunikativní. Žádný změny jasný? :-D A máte nějaký tip na jiné holčičí jméno, když je tak problematické? :-) Já pár favoritů mám :-D chtěli bysme jednou holčičku a jestli se povede, tak to stejně bude fuška vybrat jedno, to nej :-( :-) Pravda, u vás bude příjmení pokračovat, to u nás ne no. Děti budou mít příjmení jen jedno, nebudu je trápit dvěma. Kecáš... Lucka je i moje ségra :-D Teď už má sice příjmení jiné, ale to je bomba :-) A s tima nůžkama jsem se dost pobavila :-D ikdyž chápu, že to žádná sranda nebyla.
Odpovědět
@awe1 @rozzaarka tak jás e asi rozlpučím a zapojíms e mezi ''lenivé''nevěsty, které hledají pomoc u cizích...:DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 rekli mi to o ni asi na druhy hodine aj a uprimne, trochu me to vydesilo:-):-) ale nastesti me ma narozdil od ty druhy uci rada:-D no, zatim vede asi terezka. Me se libi jmeno lenka, ale to byla takova jedna moc "fajn" slecna, se kterou to muj drahy jeden cas tahl a nejak z toho mam koprivku jeste dneska:-) me se libi kristyna (podle H. moc dlouhy, stejne jako karolina) Eva je taky hezky, ale to tomu diteti proste nemuzu udelat (obecne jsme vsechny jmena +- mesic kolem vanoc vyradili), takze jsem prisla o lucku, davida a tak. Klucici se nam libi Kuba, Vojta. me se libi i matej, ale to se opet nelibi drahe polovne - rika se "ty jsi ale matej". takze z holcicih jediny pouzitelny je zatim terezka, ale jeste budu patrat, jestli nekdy zjistim, ze cekame holcicku:-) chtela bych parecek, ale hlavne at je to zdravy at je to co je to. No, my dve bychom byly postrach vsech svatebnich shopu a jinych, kde bychom neco potrebovaly:-D:-D by si mezi sebou volali - bacha, jede sem najezd silenych nevest:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jojo, stěžovala jsem si, tak teď to mám a pro změnu nestíhám :-D Hele to neřeš, já nad tím taky pořád přemýšlím, aby to bylo dobře a ono je to ve finále úplně jedno. Důležitější je obsah vět ;-) :-) No, bohužel to počasí, ale jinak ústupky nedělám :-D Budeme to mít super obě nebo teda všechny :-) Zase ta Ikea, já ti snad začnu závidět :-( já se tam dostanu jednou za čas. Koukám, že sbírku dekorací hezky "rozmnožuješ" :-) Už jsem ti říkala, že dekorace na svatební tabuli mi zajistí z restaurace? Z toho jsem nadšená, prý si nemusím nic kupovat - udělají to sami a i tak to bude podle mého :-) Samozřejmě v tom nejsou kyti na stůl, ale to mi vůbec nevadí - ty dodám od floristky, aby byli podobné jako moje kytka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet :-) taky ve spouste veci hledam pomoc:-) ale spis jsem tvoriva:-) dulezity je, ze znas lidi, u kterych tu pomoc najdes:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 tak tos nerikala, to je super:-) jen ti to asi daji s nejakou prirazkou:-) hele nic moc v ty ikee neni. koupila jsem svicinky a svicky a tim jsem s ni skoncovala... mozna az budou v akci lucernicky, nejaky koupim... spis me ted stve, ze nemam taky dvojity kyticky jako ty na tech koulich. ale predelavat je se mi teda faaakt nechce:-):-) budu mit jen ty svicky, kissing bally a koupim nejaky pruhledny kapicky rosy nebo tak neco:-)
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 holky nepřemlouvejte mě....odcházím je rozhodnuto...:DDD ( šuuuup žadoňte ať tu zůstanu...)...:DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet neee, nechod spat:-) prece lepsi nez spat je resit svatbu, ktera je UZ za rok:-) a dneska to muzes brat jako trenink na posvatebni mejdan:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka já myslea, ž docházím navždy do jiného fora...:DDD ale když tak žadoníš, tak tu zůstanu...:DDDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Takže pohoda, jinak bys musela před každou hodinou zabavovat nůžky :-D Terezka je moc hezké jméno ;-) Ségra ho měli taky připravené, no a nakonec bude Matýsek :-) Dobře děláte, že jména okolo Vánoc vyřadíte ;-) Se na mě podívej, o svátek se dělím s Adamem a ještě na Štědrý den :-D Ikdyž teď už mi to tolik nevadí a ještě jsem taková střelená, že se mi mimo jiné líbí i jméno Adam :-) No těch adeptů je hodně, tak uvidíme, jak to jednou dopadne. A je to jak říkáš, hlavně, aby bylo zdravé :-) @valiet Neblázni, nikam nechoď ;-)
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 dobře, nikam nejdu....:D ale nedrptimujte mě tím, že nemám talent na výrobu...:DDD a musím mít koordinátorku atd....:DDD jediné co se mi povedlo, bylo z ubroucku vytvořit leknín....viděla jsme to někde na fotce z ubrousku na svatební hostině a bylo to moc hezké...:DDD a to jsem zvládla vytvořit...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 vis proc to vyradime? moje mamka je Eva a narodila se 16.12. a to je fakt tragicky. proto jsem se zarekla, ze to diteti fakt nemuzu udelat. Jinak kdyz pises, ze se delis s Adamem, leto jsem zjistila, ze k Jane pridali Vanesu. hlavne ze treba Isabela nebo Patricie to maji sami kdyz jich je tolik:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet mozna nemas talent/trpelivost/predstavivost na tvoreni, ale vynikas v necem jinym, v cem jsme my lamy:-) treba si myslim, ze rozhodne umis nemecky lip, nez my s @awe dohromady:-) a to rozhodne nebude jedina vec:-) kazdy ma proste dispozice k necemu jinemu a to, ze rady tvorime neni v zivote zas takova vyhra, kdyz si odmyslis, ze asi neco usetrime na svatebni vyzdobe a pranickach ke dni matek...:-) klidne si vem 6 koordinatorek, hlavne at jsi spokojena a stastna:-) od toho jsou zase ty koordinatorky - aby pomohly tem, kteri to potrebuji:-) tobe zas muze pripadat ujety a zbytecni, ze sedime vecer na gauci a se zapalenym vyrazem v obliceji pichame 70 spendliku do jedny polystyrenovy koule:-)
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 mám dvě písničky, na které s erozhoduji, že pojedu v tom kočářě a k otáři...:)
Odpovědět
@rozzaarka mě by to taky bavilo....ale myslím si, že by to nebylo tak dokonalé, jak od profíků či podle vašich fotek...ale ty lekníny se mi povedly....:DDDD teď mi přijede synovec, tak bude semnou vyrábět....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Právě nejlepší na tom je, že žádná přirážka se nekoná :-) Akorát se pak domluvím co chci. Asi samo, že kdybych měla nějaký přehnaný nebo mega speciální přání, tak by to bylo na mě, ale takhle ne :-) Já jsem z toho strašně nadšená, přístup a ochota naprosto výborná. Na obřad si tam můžu vybrat, jaké místo chci a vše co si vymyslím záleží jen na domluvě :-) A tak podobně :-) A víš co je paráda, mají koně :-) juchůůůůů. Ale i ty tvoje kissingy jsou hezké ;-) ty dvojité kytičky mě napadly, aby nebyla tolik vidět ta koule. Bylo to na zkoušku, asi je vypustím :-) Chci na rautový stůl ubrouskové pom pomsy - přijde mi, že se hodí, když tam budou i ubrousky na utření. A na svatební tabuli - organzu nebo tak něco, plátky růží, květiny a možná sem tam svíčku - jinak to nebudu kombinovat, aby to nepůsobilo přeplácaně :-) Když se k tomu pak přidá ještě jmenovka, ubrousek a možná meníčko, tak to bude akorát :-) A jak jsi to vymyslela s barevností? taky pořád jen fialová nebo už nějaká kombinace?
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 kone? to si delas srandu? Ty pro me chtel Honzik, uz kvuli tomu, ze jsem mela kone, ale tam u nas to nejde. zatim jsem porad u fialky a jejich odstinu. spis budu mit problem, jak vyzdobit tu hospodu, abych zamaskovala, ze je to hospoda:-D:-D ale nejak to nafotim a pak si to v klidu vymyslim a budu cely rok vyrabet:-):-) mas pravdu - nepreplacat:-) mela jsem strasny tendence nakoupit tisic dekoraci, ale jsem rada, ze jsem to neudelala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet moje rozhodne neni dokonale:-) ale doufam, ze casem bude:-) ty budes mit taky kocar? Jdete se bodnout holky, ja chci taky:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?