Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eldoradoh no, to já nevím, ještě jsem žádné nikdy nezkoušela.. Ale už se moc těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janul_iii Jasně :-) jdi taky do 13:00, nebudeme se muset tolik honit od rána ;-) Takhle skoro přesně to máme taky ;-) Obřad i hostinu na jednom místě, v krásném prostředí. A obřad si můžeme vybrat, kde chceme :-) Je to prostě paráda a navíc se skvělým přístupem, co víc si přát :-) A jako morkou varintu, kdyby náhodou, tak prý postaví stan. Ale doufám, že to nebude třeba. Pokud bude hezky, tak chci altánek (mám ho v albu) :-) Souhlasím, těch 25 by bylo ideálních. Tak nám pak povyprávíš, jaká byla kamarádky svatby a tvoje poznatky ju? :-) ;-) Jinak holky, taky přispěju - dneska jsem byla u zubaře a sestřička se mě ptala, jestli mám pořád stejné příjmení. Tak jsem jí řekla, že ano, ale už na dlouho ne :-D :-) Já se taaaaak moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Je to lucinkaam, nevím jestli si můžete prohlížet její album, jestli ho nemá jen pro přátele.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Tak u nás taky pod mrakem a občas přeháňky, ale za rok bude všechno jinak:-).
Odpovědět
Profilova fotka
@janul_iii Zkusím mrknout :-) @balalin :-) Prostě to musí být jinak ;-)
Odpovědět
@awe1 ... U nás zima, ale v šatech je mi hrozný teplo. Takže radši zimu než teplo ;-)
Odpovědět
Před chvílí jsem se zeptala přítele jestli ví co bude za rok. Odpověděl "Bída, děs a utrpení" ... Celej on :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janul_iii Tak jsem mrkla na alba a má to moc hezké, určitě bude mít kamarádka nádhernou svatbu ;-) @aktata Néééé, nestraš se zimou :-) Ty už jsi byla zkoušet šaty? Já ještě ne, půjdu buď po prázdninách nebo ke konci roku :-) To je dobrá odpověď :-D Prostě chlapi no :-D ;-)
Odpovědět
@balalin @awe1 @rozzaarka @krizecek holky, tak já bych byla už vdaná a počítám, že bychom už nějakou půl hodky byli na obědě....:DDD
Odpovědět
@awe1 ... Zkoušela, bylo kolem 28 ve stínu. Po zádech mi tekly čůrky potu a to jsem je měla na sobě jen 10 minut. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet To já taky, obřad máme v 11:00 :-) @awe1 Ikdyž mě je celkem jedno, jak bude, hlavně, ať neprší, až půjdu z domu, obřad máme v kostele, ale pro Vás všechny, co jej venku máte chci, ať je krásně :-) !!!
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Já už bych taky byla mladá paní, pokud vezmu, že obřad trvá okolo 30 minut :-) @aktata Tak to je taky výborný :-( Ale mě by stačilo tak okolo 25 na sluníčku :-D A máš už i vybráno? Když takhle koukám na netu, tak se mi líbí spoustu šatů, ale jsem zvědavá, až na sebe něco navleču, jestli mi to bude slušet :-D @balalin My ti mockrát děkujeme ;-) jsi hodná :-) Nám jde o počasí fakt dost. Tobě to ten kostel jistí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@balalin @awe1 tak jestli bude pršet, taks eani nebudu upravovat...:) a mám pocit, že by nám přišli všichni až na hostinu, která je na zámečku....takže by obřad prostě ''ožulili''....:DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet To mi povídej. Z účesu bych neměla nic :-( protože když zaprší a já zmoknu, tak jak mi navlhnout vlasy, tak se zkroutí a neposlouchají :-( to by nebylo dobré, proto taky pořídím čistě bílý deštník - jen kdyby náhodou... :-) Máme teda slíbený v případě deště ten stan, takže by hosté byli v suchu, ale představa, jak jdu po mokré zahradě v dlouhých šatech není příjemná :-(
Odpovědět
@awe1 ... Tak to máme podobnou představu o počasí, tak snad nám to vyjde. Šaty mám předběžně vybrané (mám je na sobě vyfocené v albu), ale nepřijde mi to dost slavnostní. Chci se podívat ještě do velikých salonů v Praze a Brně :-)
Odpovědět
@awe1 @aktata přece nemůžeme mít takovou smůlu ne? je nás tolik, aby toliko pršelo...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@aktata Budeme doufat, že ano ;-) Nic jiného nám nezbývá. Ale trochu mě to dnešní počasí naštvalo. V červnu bylo tak krásně a teď tohle :-( Byla jsem se na tvoje šatičky podívat a moc ti sluší ;-) ovšem pokud se ti úplně nezdají, tak děláš dobře, že se ještě koukneš jinde :-) Já už se taky moc těším, až půjdu nějaké zkusit. Jen nevím, kdy jít - aby třeba nebylo moc brzo nebo naopak moc pozdě :-( :-) Koukala jsem, že máš napsanou jako svatební píseň nějakou z twilightu :-) jak se jmenuje? Já strašně chci River flows in you od Yirumy :-) ta je pro mě úžasná a mám jí dokonce i jako vyzvánění v mobilu :-)
Odpovědět
@awe1 ... To je ona, ale chci verzi z Twilightu, ta je pomalejší ... Jinak budeme chodit trénovat do tanečného studia, aby nám paní udělala i choreografii 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 @valiet @aktata @janul_iii @balalit premyslely jste nekdy o tom, proc pro nas je ta svatba tak strasne dulezita a chlapum je to vicemene sumak? :-)
Odpovědět
@rozzaarka ... Dcera mé nadřízené se vdává v těchto dnech. Na svatebním oznámení mají napsáno "Dne toho a toho, dojde ke splnění dívčího snu a chlapecké noční můry" ... To myslím mluví za vše :-D :-D :-D
Odpovědět
@rozzaarka já ti an nevím, ale je to jstejné jako proč chceme my žesnký svatbu...:DD Ok, chceme mít jedno příjmení a být rodina. Ale já za sebe můžu říct a přiznám se, že mi jde spíše o den D...chci být krásná a středem pozornosti...:) Manželství bude stejné jako dosavadní žití, až na to, že někam přijdu a budu se představovat dvojím příjmením...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@aktata jojo, to jse mtaky nekde videla:-) prekvapilo me, ze ten muj chlap chce ty "romanticky" texty a thle se mu nelibi:-) kdyby to bylo na me, asi by to vyhralo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet ty si nechas obe? me se prave taky ptal, proc mi na tom tak zalezi, kdyz spolu budeme zit stejne jako doted. ze samozrejme chape ty veci kolem rodiny, ale to neni ten "hlavni" duvod. Je fakt, ze taky chci byt princezna a uzit si ten jediny den, kdy ji muzu byt:-)
Odpovědět
@rozzaarka přesně, jj obě...:) a v mužském tvaru...:-) to může pokud splíš jeden ze 4 bodů... ty chceš taky přeci mužšký tvar @awe1 1. manžel musí být cizinec 2. budeš se hlásit k jiné menšině ( např. německé, nikde se t nezapisuje...) 3. nebo musí potvrdit, že budeš žít v zahraničí... 4.už si nepamatuji...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet a jak se teda budes jmenovat? :-) tvuj snoubenec je nemec nebo cech?
Odpovědět
@rozzaarka ale samozřejmě mému drahému říkám, že my se musíme vzít, protože žijeme v Německu a budeme mít lepší výhody než cizinci, kteří nejsou oddáni...ale stejně mi to nežere a ví, že se chci jen blýsknout...:)
Odpovědět
@rozzaarka čech....:) píšnu do IP
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet jako cizinec mas vyhody? jaky? A jak jste se vlastne octli v Nemecku?:-) taky jsem parkrat mela chut emigrovat z tohohle bordelu, ale nemam na to:-) urco pisni:-) ty muzskyx jmena jsou hezky, ale musi to byt prijmeni, u kteryho to nebude divny:-)
Odpovědět
@rozzaarka no a mně to příjmení vyhovuje....:) no za prací....:)no jako svobodné cizinci nás tu berou jinak, pokud budeme svoji, máme nárok si třeba vzít nějakou půčku atd....:)kdybychom v budoucnu chtěli odkoupit barák třeba...:)
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 @balalin @janul_iii @krizecek tak už máme i po novomanželském tanci...i po únosu nevěsty...a zachvilku zahájení rautu...:)....a už se nám to bude pomalu krátit..ty hodiny tak letí, když se člověk baví...:DDD jako na Vánoce....:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?