Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Jj, o téhle skupině vím, ale jak říká @krizecek, je to pro všechny termíny. My na to, že jde o jeden datum jsme hezky aktivní :-D :-) @krizecek Ty jo, tak to ti trochu závidím. Tohle by mě moc bavilo :-) Určitě tím získáš i nějaké zkušenosti, jak třeba svojí svatbu doladit nebo co nedělat a tak ;-)
Odpovědět
@rozzaarka @krizecek @awe1 holky zítra bychom se vdávaly....:) co budeme asi dělat touto dobou za rok?...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet budu doma u nasich s milackem a budu asi po 150 projizdet seznam, co a jak druhy den rano, aby se na nic nezapomelo:-) a nebo uz budu schrapat jako mimino, nebo mozna zdobit sal, kde bude obed a raut:-)
Odpovědět
@rozzaarka takže od soboty 14.7. můžeme říkat, že náš den D je 13.7.bez roku...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet strasne se tesim:-) uz aby to bylo:-) uz jen rok a den a budou z nás mladé paní:-):-) hodila jsem ti ten text do zpravy, mail se mi ted vratil s tim, ze mas plnou schranku. poslu ti az si to promazes takovou knizecku dobrych receptu:-)
Odpovědět
@rozzaarka jj přesn+ tak, ještě jednou děkuji ....:-)
Odpovědět
Holky, za rok je to tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aktata ted jse mto sem chtěla napsat, ale předběhlas mě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky za rok už se češeme, malujeme, nervujeme a chybí jen hodiny do chvíle, kdy si řekneme ANO:-) Už chcíííííííííííííí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky vás štve to nový fórum? Jsem úplně ztracená a do naší diskuze lezu zásadně přes upozornění:-) kde budete řešit oblek pro ženicha? My půjdeme asi do šedého a ne černého..
Odpovědět
@valiet @aktata dneska mi to ráno říká Kuba: Beruško, tak co dneska podniknem..a k tomu dodal... jooo a víš že za rok touhle dobou budem ráno vstávat a bude náš svatební den? To bysme to ráno měli ještě nějak okořenitn ať si to za rok dobře pamatujem :-D no hlavně že to bere s humorem... takže teďka zkoukáme kam dneska vyrazíme, vypadá to na pivovar a na rozhlednu atd.. @rozzaarka kdy budeme řešit oblek ještě nevím, určitě bude černý, sice si loni jeden kupoval na letošek, ale říkal že na svatbu si zase koupí nový :-D po prázdninách budem obleky řešit s bráchama, protože jdou do tanečních letos (prý musí vypilovat tanec na svatbu), takže možná už s nima? Uvidíme..my s Kubou moc nepřibíráme, takže risknout to můžem
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek je dobre, ze uz je hafikovi lip. tyhle vedra jsou pro ne desny. kdyz jsem videla ty hafany v Turecku, bylo mi jich fakt lito kdyz bylo 40 ve stinu... me je celkem fuk, jestli bude mit cerny nebo sedy, dala jsem mu vybrat, at je aspon neco podle nej:-D:-D a cerny pry uz jeden ma, tak chce i z toho duvodu radsi sedy:-) k fialovy bude ta seda pekna:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aktata jj už se tak moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aktata @krizecek @rozzaarka Tak pro ženicha budem určitě kupovat nový oblek, protože ten jeho starý je takový (jak to říct hezky?) prostě to není ono.. Určitě nějaký slim, aby to měl hezky vypasovaný :-D Když jsme byli jednou v C&A, tak si tam jedno takový sako zkoušel a bylo to super :-N x-) jo a byl takový jakoby lesklý, ale ne moc..
Odpovědět
Profilova fotka
@janul_iii Tak to ten muj je z lesklych div zivy:-) vzdycky, kdyz to vidi, skoro ho odvazi:-) ale on je obecne na tohle takova konzerva:-) kdyz jsme spolu zacinali, mel v satniku z barev:cernou, sedou, bilou a asi jedno bezovy a jedno khaki triko:-) zadny kosile, jen dziny, kratasy a trika:-) ted mame i kosile a treba i do oranzova, azurova nebo i fialovou:-):-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka To já tomu mýmu vždycky vysvětlím co se mi líbí a proč a on souhlasí :-D Ale tak doma právě má takový klasický černý se slabými, drobnými proužky.. A i když jsem mu navrhla, aby byl do šeda, aby ladil k svatbě, tak nebyl proti ;-) A celkově si myslím, že mu až zas tak moc nevadí plánovat svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janul_iii takze vy jdete taky do sedyho? delam to uplne stejne s tim, ze vysvetlim co a proc:-) mu to taky moc nevadi, ale spis planuje tak, ze mi odsouhlasi to, co ja vymyslim:-) ze by sam nad necim premyslel, to moc nehrozi. Jediny, na cem trval, byl obrad nekde, kde je krasna zahrada a trva na tom, ze pro me pujcime nejaky pekny auto. Coz zrovna pro me to auto az tak dulezity neni, ale co:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Přesně, za rok to bude mazec. Jen doufám, že nebudu moc vynervená, že nestíhám a nebudu lítat jako pometlo nebo tak něco :-D Jsem docela ráda, že to máme až ve 13:00, ať mám víc času na přípravu :-) @rozzaarka @valiet @krizecek @smisek.ivca @janul_iii @balalin @aktata Holky, jak je dneska u vás? My tady máme fuj hnus počasí a docela zimu. Už mě dneska napadlo, že pokud takhle bude za rok, tak mě trefí, když máme obřad venku. Snad bude za rok hezčí počasí :-) :-D Jinak já jsem dala drahému taky na výběr, jestli chce černý nebo šedivý oblek :-) Přesně jak říkáš Jani (@rozzaarka) ať taky něco rozhodne :-D a má to úplně stejně, lesklý nechce a když ho viděl na svatbě sestřenice, tak mi hned hlásil, že lesk prostě nee :-D A to nové fórum je naprd, taky sem chodím přes upozornění :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 To je hezký, ve 13.00hod.. ;-) My se ještě nemůžeme rozhodnout, jestli ve 12.00 nebo 13.00.. Ale vypadalo by to hezky 13.7.2013 ve 13.00 ;-) No každopádně jestli bude takhle hnusně i za rok ]-( Budeme to mít taky venku..
Odpovědět
Profilova fotka
@janul_iii Viď, taky se mi to líbí ;-) Sice to nebyl úplně záměr, rozhodli jsme proto, abych měla dost času na přípravy a když jsem to pak napsala na papír, tak jsem si to uvědomila :-) Prostě oznámení bude skoro samá 13 :-D A co u vás zatím vyhrává, 12:00 nebo 13:00? :-) Koukám, že obřad venku nás bude mít dost ;-) Jako v mých představách je krásný, slunečný den a ne tohle :-( Sice s tím neuděláme nic, ale počasí mě fakt dost straší a pevně doufám, že bude alespoň trochu hezky. Vůbec nemusí být velké horko, stačí trochu sluníčka a bez deště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt že jo, ani mi nějak nedocvaklo, že je dneska už 13.7. :-D Kolegové si ze mně začali dělat srandu, že seženou někde pořádný metr a začnou mi to odstřihovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Asi spíš 13.00, abych měla víc času.. 8-) My budeme mít svatbu v hotelu se zahradou a můžeme si vybrat kde chceme obřad i hostinu.. A když jsme tam byli se podívat, tak tam byli hrozně příjemní na nás a pán, který nás tam prováděl, tak říkal, že sledují radar :-D jaké má být počasí, aby se to případně z venku mohli přesunout třeba pod stan nebo do hotelu ;-) Ale přesně jak píšeš, taky si představuji slunný den, ale ne zas 40°C ve stínu :-| Pro mě by byl ideál tak 25 :-N A hlavně ne déšť, to je nejhorší počasí, který může být.. Jo a příští víkend jdeme na svatbu kamarádce, tak jsem zvědavá jaké bude počasí a celkově jaké to bude.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už za roook :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kety86 To my jsme předevčírem byli s prací na večeři a číšník se mě ptal a co si dá slečna a kolega na to, to už bude brzy paní :-D Uvidíme jak to uteče =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eldoradoh koukám, taky růžová svatba ;-) A budete to mít ještě s nějakou jinou barvou?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janul_iii Přítel pořád prosazuje ještě zelenou (jako měla třeba uživatelka schatje1). Já bych byla jen pro tmavě růžovou v kombinaci s bíloua šampaň (budu mít šampaň šaty). Co ty? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janul_iii Pěkně :-D A máš recht, uvidíme, ale 365dní je zatím dostačující čas :-) Navíc se s přítelem snažíme o miminko, takže... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eldoradoh taky jsem přemýšlela o zelené, ale nakonec vyhrála růžová s šedou a nehodlám to měnit ;-) A ty už máš vybrané šaty? Nad šaty jsem ještě moc nepřemýšlela, protože na obrázku se mi skoro žádné nelíbí, ale vím, že až někam přijdu, tak se mi budou líbit všechny.. Ale chtěla bych jít do bílých :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janul_iii Nene, ještě vybrané nemám, ale vím, že to budou 100% šampaň. Mně k blonďatým vlasům čistě bílé šaty prostě nepasují..
Odpovědět
Profilova fotka
@kety86 Aby jste si ho pak neudělali přímo na svatbu :-D Ale držím palce ať se podaří ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?