Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet jééé, tak to mě těší, že jsem inspirovala :-) Fakt je to dobré, pro přesnou představu... To si piš, že je úchvatný a já se tam budu vdávat, nemůžu tomu ani uvěřit, že to bude podle mojí představy, jsem moc šťastná :-) Ok, pošlu hned ;-) akorát tam není vyfocený ten salónek, který budeme mít. A skutečnost je daleko lepší :-)
Odpovědět
@awe1 hele nech toho, nebo zruším svoje místo občadu a změním datum a půjdu se vdávat tam...:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Tak já už jsem ticho :-x :-D ani muk :-) Ale tvoje místo je podle té fotky taky moc hezké ;-) Ten odkaz máš v IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jááá, jááá se v ten den vdávám :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Díky, jsem ráda, že ještě byli volní!:)
Odpovědět
Profilova fotka
@eldoradoh Ahoj, máš úžasný termín:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin Nemáš zač ;-) To ti věřím, určitě budou žádaní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eldoradoh Ahojky, vítej :-) Máš dobrý vkus na datum svatby :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Miluju třináctky.. Narodila jsem se v pátek třináctého, moje maminka je taky třináctého, dokonce můj kůň je narozený třináctého :-))). A miláček se 13. souhlasil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eldoradoh Tak to úplně osudové číslo :-) ;-) A moc hezké :-D Už máte představu, kde budete svatbu mít? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hostinu jo, obřad ne :-D Jak jste na tom vy ostatní?
Odpovědět
Profilova fotka
@eldoradoh My už máme zamluveno, obřad i hostina budou na stejném místě :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@awe1 A P.M. je Plzeň? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eldoradoh Nene, to je přímo jeden mlýn. Jen se mi nechtěl vypisovat celý název :-D Ale je to v Plzeňském kraji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Asi tuším ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eldoradoh Fakt? :-)
Odpovědět
holky tak mám hroznou radost a můžu říct- přes počáteční patálie máme fotografa!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak já se k vám přidávám ;-) Nejdřív jsem tuhle diskuzi jen sledovala, tak do 11. stránky, teď se cca po týdnu podívám a strana 26?? Vy teda jedete ;-) Nejvyšší čas se k vám přidat 8-)
Odpovědět
@krizecek paráda....:)
Odpovědět
@janul_iii ahojky, a vítej u nás....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet teď zpětně dočítám těch několik stránek :-D
Odpovědět
@janul_iii no my to teď i trochu ''flákáme''ale máme posilu...tebe....tak to rozjedeme...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, jestli to tu už bylo, ale kdy si půjdete zkoušet šaty?? :-) Já už jsem tu v pondělí viděla nějakou holčinu, co už byla v salonu. Mě přijde, že by tam na mě koukali jak na blázna, že jdu tak brzo.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Tak supéééér :-) |-|
Odpovědět
@awe1 @janul_iii @krizecek @eldoradoh @balalin @ rozzaarka....holky tady je jedna sikuze zvaná černá listina, jsou tak pofiderní prodejci tak aby jste se jim obloukem vyhnuly...:D http://www.beremese.cz/diskuse/tema/c...
Odpovědět
Profilova fotka
@janul_iii Ahojky. Vítej ;-) To víš, my to tady rozjíždíme :-D Akorát nám tu chybí @rozzaarka, ale až se vrátí a ještě s tvojí pomocí, to bude teprve jízda ;-) Už je nás tu dost :-) Jinak já jsem na zkoušce šatů ještě taky nebyla. Myslela jsem, že půjdu až tak ke konci roku, ale když to občas čtu, tak taky nevím jestli nejít dřív :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Tak to si jdu hned pročíst. Dík za tip ;-)
Odpovědět
@janul_iii kladu si stejnou otázku, ale jelikož svatba bude v ČR a žijeme v Německu a tak často do ČR nejezdíme, tak tayk půjdu teď v sprnu na zkoušku...:) a co jsme koukala, ýe bylo dost slečen na zkoušce...:)
Odpovědět
@janul_iii tu se furt vykecává a vykecává :-D vítej..šaty jsem ještě nezkoušela a chystám se po prázdninách , těším se dost na některé nové kolekce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 taky jsem si myslela jak půjdu někdy na konci roku :-D Ale když to tu vidím a čtu..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?