Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
ahoj ;-)
Odpovědět
@loubelka no konečně ahoj...:) dámy dovedla jsem nám pomocnici, terá má už svůj velký den D zasebou...:) moji setsřičku...:)@krizecek @awe1 @rozzaarka @balalin
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Děkujeme mockrát. To se nám bude hodit, že tu máme někoho zkušeného ;-) @loubelka Ahojky. Určitě mluvím za všechny z nás tady, nastávající nevěsty, když řeknu že se nám tvoje rady a tipy budou určitě hodit. Takže klidně sem s nimi :-) :-D
Odpovědět
Děkuji moc ua přijetíí :-)
Odpovědět
Po 3 letech manželství si říkám,že bych možná svůj velký den D udělala jinak,ale to si řekne asi každá. svatbu jsem plánovala půl roku před svatbou což je docela krátká doba. Šatičky jsem si šla vybrat hned ,jak jsem věděla termín. Jinak vše jsem si naplánovala sama od data svatby až po maličkosti. Tak se když tak holky ptejte. V tuhle chvíli mě zrovna nic nenapadá :-D
Odpovědět
@loubelka no své rady na výtzdobu atd.můžeš poskytnozut @awe1 vid?...:) ty is taky většinu děláš sama...:) @loubelka a co by si změnila? vždyt to bylo fajn...:)
Odpovědět
@awe1 @balalin @valiet tak jsem taky obepsala pár skupin odepsala mi jedna 5členná skupina která chce za hraní za celou svatbu 9 tisíc včetně cesty a dopůjčení aparatůry a pak jedna 4 členná která nás vyjde na 8 tisíc...takže vůbec nevíme..no a další průšvih, psali nám fotografové, co je máme rezervované, že na příští rok zdražili cenu o 3,5 tisíce...
Odpovědět
@krizecek tak to je teda soda s tím focením....já bych hledala jinde, to je dost 3 500 kč....já bych jim napsaa, že je tedy nechci, že máš čas ještě se porozhlédnou jinde, a oni ti třeba zlevní...jen mi vadí, že když si je zamluvíš už teď, proč ti nechtějí účtovat letošní cenu...:(
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet @loubelka Jasně. Já si chci něco vytvořit a něco koupit. Ale pokud se u tvoření budu vztekat, tak to koupím všechno a bude :-D Hlavně jsem strašně ráda, že do té restaurace na stoly musím zařídit jen kyti a zbytek mi udělají oni :-) :-) :-) Ale za každou radu budu ráda ;-) Akorát mě teď taky nic nenapadá na co se zeptat, ale ono to přijde :-D
Odpovědět
@awe1 a když ne Tebe tak mě....já mám stále otázky....:)
Odpovědět
@awe1 @krizecek děvčata, je škoda, že to máme všechny ve stejn den....jinak bychom si mohly zahrát na 4 svatby...:DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek A za kolik hodin hraní ty částky jsou? Tak zase máte hezky na výběr. Nejlepší by bylo si je někde poslechnout a pak se podle vašich dojmů rozhodnout. Teď už cenu víte, tak vás to nepřekvapí ;-) Já to udělala obráceně. Kapelu jsem slyšela, ale cenu jsem nevěděla. A teď když vím, že berou 1.000 za hodinu, tak nevím jestli je vzít nebo ne :-( A štve mě to o to víc, že se mi strašně líbí :-( Hele to zdražení je taky pěkný překvápko. Nechápu, proč vám to při rezervaci neřekli. Teď se s tím jakoby nic vytasí. Asi počítají s tím, že si je i tak vezmeš. A přesně, jak píše @valiet mohli vám to účtovat za letošní cenu, když jste si je zamluvili takhle dopředu. Ale každopádně vám to měli říct hned. Pak dej vědět, jestli si je i tak bereš nebo koukneš po jiných ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@awe1 no jako napíšu jim pěkně naštvaný email, naprosto mě vytočili..přítel to ještě ani neví, ten teprve bude zuřit! No asi koukám po jiných, máme ještě jednoho favorita, takže jsme mu psala a snad bude mít volno!! Fakt na zabití a ještě to jen tak mimochodem napíšou, kdybych jim nenapsala, tak to snad řeknou až na té schůzce ohledně detailů :-( no s těma skupinama uvidíme ještě :-) chceme spíše skupinu než nějáké trio, duo atd.. jsou za 8 hodin hraní
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Tak když tě něco napadne, hoď to "do placu" ať se něco dozvíme ;-) Nééé, dej pokoj :-D :-D :-D Brala bych to jedině jako příjemnou návštěvu s případnou inspirací na vašich svatbách holky, v rámci kamarádství z beremka. Ale bez kritik, přece bysme si nekazily den D :-) :-D :-D :-D @valiet @krizecek @rozzaarka
Odpovědět
@awe1 no tak to taky myslím...bez kritik....:DDD
Odpovědět
@awe1 ale máme smůlu, všechny máme v jeden den...:(...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Jen do nich a vůbec je nešetřete ;-) To se prostě takhle nedělá. A kdyby vám to fakt řekli až na schůzce ohledně detailů, to by byl infarktový stav a fakt na zabití :-( Ještěže jsi jim napsala ;-) Určitě najdete někoho stejně dobrého ;-) Takže v podstatě ty kapely když to přepočtu tak cca okolo 1.000 na hodinu - abych to srovnala s tou svojí víš :-) Protože když budu chtít 8hodin, tak je to taky 8.000. :-) :-) Ještě taky čekám na odpověď od jednich, ale zatím nic. Snad se ozvou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet To máš štěstí :-D :-D :-D Tak si na sebe dopoledne alespoň vzpomeneme a pak povyprávíme tady ;-) Ale je to fakt skoro škoda :-) Počkej, všechny v jeden den? - Takže už jste rozhodli pro 13.7.? :-) jestli jo, tak supeeer :-)
Odpovědět
@awe1 no ještě to neni jisté....pokud ne toto datum, tak ten týden před nebo týden po...:DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet To nevadí, každopádně červenec 2013 ;-) Už aby bylo rozhodnuto viď :-) A co by se nejvíc líbilo tobě?
Odpovědět
@awe1 asi toho 6.7. nebo v noci ze 6.na 7. jsme se dali dohromady, ale to vaše datum s emi taky moooc libí...:) koukám na ten kočár a zatím nic:(
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Všechny data budou hezké, pokud to bude den D :-) Já už se moc těším a po původním váhání, kdy mi nakonec poradila i @rozzaarka :-), jsme se dohodli na 13.7. a vůbec nelitujeme. Mě se hrozně líbí když vidím 13.7.2013 ve 13 hodin :-D :-D :-D A pokud budete mít 6.7. tak to bude mít hezký význam, bude to nejen výročí seznámení, ale i svatby ;-) :-) Nenašla jsi žádný? někde něco vyhrabem, taky se ti kdyžtak mrknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Tak to zdražili hodně, náš sice taky podražil, kamarádce svatbu dva roky zpátky nafotil za 4500-fotky nádherné a nám už ji bude fotit cca za 6000, ale i tak je cena oproti konkurenci docela dobrá, byl na té svatbě až do večera... na její focení mám jen dobré vzpomínky, vypitá láhev a mooc veselo :-))). Na počet členů ve skupině bych nedbala, nezaručuje to kvalitu, nejlépe si je poslechnout... My máme skupinu o dvou členech, ale vím jak hrají, ostatně si je můžeš poslechnout, webovky pravda nic moc :-) , ale znám je, tak vím, že se postarají i o zábavu :-) http://www.leon-hanka.cz/ .
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Každá rada dobrá :-)
Odpovědět
@awe1 no uvidíme...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet ;-) času je ještě dost a dost :-)
Odpovědět
@awe1 jooo to je, ale asi pojedeme teď 15.srpna do ČR....tak ybych ráda našla něco na netu a pak si tam azjela...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin Bez dovolení :-D jsem se taky mrkla na ten odkaz kapely a musím ti moc pochválit výběr. Poslechla jsem si pár ukázek a hrají moc dobře ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Určitě, je to nejlepší okouknout ještě "živě" :-) Přece jen aby se nestalo, že fotky vypadají líp než skutečnost viď :-) Mě se třeba líbil mlýn už na netu, ale musím ti říct, že na vlastní oči mi to skoro vyrazilo dech, jak to tam vypadá nádherně a v kombinaci se skvělým přístupem prostě pecka :-) Jsem spokojená ne na 100%, ale přímo na 1000% :-D Takže není nad to, vidět vyhlídnuté místo ;-)
Odpovědět
@awe1 no přávě, že si mě inspirovala...:D vše omrknout...:)tak na to juknu...:D jj pokud si dobře vzpomínám, tak ten mlýn bl úchvatný....taky bych s etam hned vdávala...je to prostě kouzelné místo pro kouzelný den....:) polsi mi odkaz do IP, at ho nemusím hledat a ukážu partnerovi...už to chtěl vidět před několika dny...kujuu...:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?