Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@rozzaarka tooo se někdo má...:) taky bych brala prázky...:)
Odpovědět
@krizecek já už tu byla od půl 10...:DDD a vy se couráte...:) ty pečeš jak o život...a @rozzaarka začala prázdniny...:)
Odpovědět
@valiet :-D vidím no..u nás máme doma dneska hrozně hektický den, jedne brácha stěhuje pokoj, druhý s přítelem kope bazén, asi fakt začly ty prázdniny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No vidíš, s titulem to bude ještě lepší. Tak já si zkusím podat přihlášku :-D @krizecek Neboj, časem na tebe taky dojde ;-) Holky moje, fičím na sestřenky obřad, tak vám pak všem odepíšu. Už musím. Pápá
Odpovědět
@krizecek a taky je u vás takové vedro jako u nás?...:)
Odpovědět
@valiet e tu hrozné dusno :-( fakt děs.. kluci venku umírají, ale mají smůlu :-D ale je teda pod mrakem, což je dobře, jinak by bylo šíleně
Odpovědět
@krizecek no tak to je lituji...u nás je azuro...a už 34 stupňů....:D
Odpovědět
@valiet u nás je teplotně asi stejně, ale zataženo :-) je to ejjich blbost, chtěli to kopat na jaře a vykašlali se na to :-D
Odpovědět
@krizecek tak to přijdou deště, vždy je naše počasí za den či dva pak v ČR....:) U nás bylo včera dusno a pak přišla silná bouřka a désť...:)
Odpovědět
@valiet tak to doufám že až v neděli, zítra máme ještě letní večer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ty jsi stejny "magor" jhako ja. Tuhle jsem najednou pekla brownies, cokoladovou babovku a sachr:-) kdyz me to tak bavi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vite proc tu bude hezky? Protoze odjizdim. kdybych nikam nejela, je hnusne a zima. Takhle bude krasne do ty doby, nez se vratim:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@radiik24 my jsme spolu 10let zasnoubili jsme se po 7 letech a bereme se až po 3letech takže prd a vořech do roka a do dne :-D ale neboj datum kdy se vezmeme jsem si určili teprve 4měsíce před termínem takže doufám že jsme nikomu nic nezabrali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka vrat se prosím až po 13.7.2012 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@antinkam kdyz nam prikoupis par dni dovci, tak klido:-) ofiko prilet mame 11.7.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kolik?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
néé holt se necháme překvapit, vezmeme se tak jako tak né? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antinkam kdyby sis to rozmyslela, tak je ho hotel Dynasty - Side - Turecko:-) jeste pak zajisti prebukovani letenek na pozdejsi datum, jo?:-):-):-) prodluzovani dovoleny cizim zenskejm kvuli udrzeni krasneho pocasi je prece normalni polozka v kazdem svatebnim rozpoctu, ne?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky na pár dní se loučím:-) Mizíme na dovču, tak papa 11.7.:-) Moc mi tu nezvlčte:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Hezky si to užijte!!! Tiše závidím ;-) !!! Pááá
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin dekuju:-) posledni dovca na buhvijak dlouho:-) pristi rok se svatbou to nezvladneme financne a rok potom uz bychom radi meli bejby:-) takze si to musime uzit tak na 500%:-) mejte se tu krasne:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak krásnou dovolenou a užijte si to i za mě...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet poslu vam vzdusny pohled:-):-) Dneska pojedu v podstate k tobe "domu" - letime z Mnichova a 11. pristavame v Drazdanech:-)
Odpovědět
@rozzaarka jeeee....ale Mnichov je ode mě taky dálka...:) ale přeji krásnou dovolenku....pořádně si to užij...:)a hlavně se vrať...ale těch pár dní to tu bez tebe s holkama sna zmákneme....:DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka ouu jéééz :-DDD užijte si to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek @valiet @balalin @smisek.ivca Ahoj holky. Tak mě tady máte zpět, po kratším výpadku :-D Od pátku to bylo náročnější - svatba sestřenice, v sobotu na svatbě dalšího příbuzného (vzdálenějšího, takže to bylo rychlejší)), pak jsem vyrazila do mlejna - máme rezervováno a dneska rodinná oslava :-D Ale už mě tu máte zpět a snadno se mě nezbavíte :-D Povídejte, přehánějte, co je teď aktuální téma, nové zážitky, poznatky :-) Ať nejsem moc mimo :-D Doufám, že @rozzaarka doletěla v pořádku a mají krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisek.ivca Tak to mě moc mrzí :-( je to k vzteku. Už jste přišli na jinou alternativu?
Odpovědět
@awe1 no konečně zpět...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Ano, ano :-) Už jste mi holky chyběly :-D Ale fakt nebyl čas. Naštěstí můžu říct, že to byl velice plodný víkend :-)))
Odpovědět
@awe1 @awe1 @valiet holky taky máme nabitý víkend..no víkend, spíše víkend i stávající týden..byla jsem tu dneska jen na skok, během týdne najdu čas a napíšu vám ještě :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?