Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@rozzaarka u nás je to pohoda, ani oslavy se nějak nehrotí, tak to asi normálně řeknem jak budeme grilovat :-) díky..ale chceme to říct spíše až na vánoce jak bude všechno jasné a nebude nikdo moct do ničeho už tak zhruba kecat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to grilujete i na vanoce?:-) ale tim padem si myslim, ze to je pohoda a nikdo to nebude hrotit. Svoji mame jsem to v zapalu nadseni stejne prokecla po telefonu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek nee, každý věděl, že až Kubík "odroste", tak se vemem, jen jsem jim před nedávnem řekli, kdy to bude... Naši mysleli, že bude svatba ještě před porodem, tak jsme jim vysvětlili, že nečekáme mimi omylem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek My budeme spát normálně spolu a ráno ho vyšupnu nebo spíš odjedu já do mlejna. Tam se nejspíš všichni i sejdou, ať nepřejíždíme a my se pak uvidíme až na obřadu. Taky chci být utajená nevěsta :-)))
Odpovědět
@rozzaarka né, ale bráchům a mamce to řekneme dříve :-D dneska se jede Kuba poptat ohledně místa obřadu, tak uvidíme co nám řeknou
Odpovědět
tak Kuba se byl dneska jen poptat ohledně obřadu :-) starosta měl nějákou schůzi, takže mluvil pouze se sekretářkou.. prý v tom nevidí problém, bude se muset domluvit s pronajímatelem místa, musíme zajistit stoleček, státní znak a stan na zakratí a jinak by to neměl být problém..ještě nám prý napíše email, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek tak to je super:-) ty to chces na tom fotbalovym hristi nebo s mi to zas plete?:-)
Odpovědět
@rozzaarka neplete, máš to správně, chceme to tam :-) tak snad to vyjde...Kuba by byl přešťastný :-)
Odpovědět
Holky stále nic nemám zamluveného v Praze...nemůžu za boha nic najít...aby to vyšlo cenově dobře...a ještě mohla ubytovat cca 20 lidí.....Snad se na mě štěstí usměje ;-( Přijde mi, že svatba za 100 tis. se vším všudy od 35 do 50 lidí je nemožná.....
Odpovědět
@helus2013 ty bláho :-( no my budeme mít 60 nebo 70 tisíc a chceme se teda do 100 tisíc vejít, takže uvidíme... Ale je fakt že v Praze je věechno dražší, takže se vám nedivím :-( Snad na něco narazíte, občas stačí náhoda.. Naskytla se nám příležitost ještě jedné nabídky na hostinu.. jde o nově zrekonstruovaný kulturní dům, vlastní alko i nealko bez problémů, místo pro velké množství lidí a známe všechny co se pohybují v tomto zařízení a jako bonus by nás to vyšlo na super peníze :-) tak pořád rozmýšlíme, je čas
Odpovědět
Profilova fotka
@helus2013 zkousela jsi Cesky statek v Pocernicich? Tam si to hodne chvali:-) nas na to bude moc, ale vy byste se tam v pohode vesli:-) a s lidma, co mas, se do toho vp ohode vejdes. My budeme mit na obed 30 a vecer cca 70-80 a meli bychom se vejit do doufam do 80-90...
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to je super, ze budes moct mit vlastni piti:-) taky to tak budeme mit. usetri to spoustu penez. jen resim, kolik toho nakoupit... nechci pak buhvijak dlouho dopijet zbytky ze svatby:-D
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka u nás stím dopíjením problém není :-D Kuba si chce když ušetříme tím pádem peníze pronajmout kulaté stoly, ať to vypadá pěkněji, nejsme fanoušky sezení všech pohromadě :-) a budeme tam mít víceméně samé mladé lidi, takže i jim to takhle bude vyhovovat více.. Mamka mi teďka říkala že nechápe ten nový trend českých poameričtěných svateb :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ja tohle jeste nevim, jak udelam, protoze na obed budeme mit klasicke U. pak prijdou kamaradi a bude nas 70-80 a asi to U budeme muset rozbit a stoly nejak rozestavime... premyslim, jestli i na ten vecer tam mam davat nejaky ubrusy nebo zdobeni na stul, ale na to asi kaslu... mame to v normalni hospudce u nasich ve vesnicce - maji tam velky sal s podiem. Zadny luxus, ale zadny pajzl. tak si to tam trochu vyzdobime a uvidime, jak to dopadne:-)
Odpovědět
@rozzaarka to máš jedno jestli luxus nebo ne, hlavně že vy se tam budete cítit dobře :-) O nic jiného nejde, věř mi že výzdoba dokáže divy! Já si plánuju skoro všechno dělat sama, protože z těch cen rekvizit mi jde hlava kolem... Nás taky bude asi 70 cca
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek mi povidej, jsem z toho uplne hotova... kazdopadne skoro vsechno objednam z Ebaye, protoze treba ty ruzny kaminky, jak se hazi na stul tam stoji pakatel - 1000 treba za 2USD, nebo okvetni listky ve vsech barvach - tady stoji 100ks cca 80Kc, tam jich je 500 za 5-6 USD. Trochu rozdil...Dneska jsem objevila quilling, moc me to nadchlo:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak to máš naprostou pravdu , tady je na všechno strašná přirážka..já hodně využívám známé abych se přiznala a Kuba taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek myslis jako na pomoc pri svatbe nebo kamarad ma hospodu, jiny kamarad kapelu a podobne?:-)
Odpovědět
@rozzaarka jako tak obecně..jeden kamarád od Kuby mají pekárnu, co pečou vyhlášené koláčky široko daleko. Druhý má dechovku, třetí nám bude dělat návrh oznámení, mamčina sestřenice pracuje na OÚ, takže máme konekce ohledně obřadu a další známí od mamky dělíjí v tom kulturáku atd..další kamarádi mají kapelu (sice je mít na svatbě nebudem, ale pokud by nám nevyšla ta druhá, tak přinejhorším tuhle) atd...
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek tak to mas super:-) na druhou stranu obcas jsou kamaradi na pres drzku:-) ale je fakt, ze takhle clovek usetri a je klidnejsi... to my zas takovou kliku nemame, ale zvladneme to vsechno sami i tak:-)
Odpovědět
@rozzaarka to máš pravdu, občas mám chuť některým vrazit, hlavně když slíbí že něco zařídí a nezařídí ... :-D ale nakonec asi toho moc od známých nevyužijeme :-) výzdobu děláme sami, kytky mi bude dělat jedna slečna z beremese..
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek kdyz jsi tak tvoriva, nemela bys napad, jak vyzdobit "kulturak"? nejak nekycovite? Hrozne rada neco tvorim, ale neco takhle komplexniho jsem nikdy nedelaal a neco to tam bude chtit... ze stropu nic nepovesim, max ty zdi + podium a na jedny strane je "balkonek" jako v divadle. Rada bych to tam udelala co nejhezci. Co budes davat ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ja jse mhlavne takova, ze 100% duveruju tak mozna sobe, mamce a Honzikovi, takze nechat svatbu na nekom jinym mi trochu nahani husi kuzi:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka tak já plánuju žluté a tm.modré pompony které teda pověším právě na ten strop..pak teda na zem dáme balónky s héliem (taktéž v téhle barevné kombinaci) a na stoly jen něco jednoduchého..strašně se mi líbí třeba tohle. jsem spíše pro něco takového jednoduchého, nic kýčovitého
Odpovědět
takhle nějak ty balónky
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek dik:-) ta vyzdoba fakt udela strasne moc, jen to neprehnat nebo nepodceni... jeste ze mame rok cas:-):-) ty pom poms mam taky v planu... doufam, ze se mi to povede. jeste jsem to nezkousela:-):-) tak snad to klapne:-) zamerim se na to asi po dovce a az predelam bakalarku... ted mam hlavu na trech mistech najednou:-)
Odpovědět
@rozzaarka no my tento týden máme v pátek akci s kamarády, v sobotu akci v obci, další týden Pivní tábor a oslavy a pak vyrážíme na dovču, takže pak to nějak začnu trošku realizovat.. když tak ještě koukni do alb ke mě, mám tam i pár tipů jak si sám něco vyrobit.. právě výzdoba dokáže obyčejný prostor proměnit k nepoznání! tak uvidíš co vymyslíš, když mě něco napadne, zase to přidám buďto na fotoblog, nebo sem
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek dik, jsi poklad:-) uz jsem k tobe nacuhovala a kradla napady:-) ja se s tim nejak poperu:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Ty fotky jsou super, dobré nápady :-) @rozzaarka Jani, neboj ty pom poms zvládneš. Já už je zkoušela v různých barvách, jsou hezké a nic těžkého to není ;-) Akorát se mi víc líbí ve světlejších barvách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 vypadaji vetsi, vid?:-) asi se tam jeste porozhlednu, co tam kam vytvorim:-) nezda se ti, ze @valiet na nas trochu kasle?:-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?