Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musím se ženy ještě pochlubit. Drahý když jel včera z práce, tak koupil takové ty vlaječky na auto se srdíčkama, že si je prý pak připevníme na auto. Udělalo mi radost, že vidím nějakou aktivitu ohledně svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 tak to je mazec Evi:-) ten muj na svatbu zvysoka prdi a mysli, ze aktualni to pro nej zacne byt tak v dubnu:-):-) ale mame se radi, to je hlavni ne?:-) posles mi, prosim, ten receptik?:-) tehle rychlovek neni nikdy dost:-) koukni tu na diskuzi o dekoracich na svatbu, malem me omylo kdyz jsem videla ty palky, co za to holky jsou ochotne dat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet koukni u ne do pratel a je tam holcina aquaverde - ta ma ve svym profilu paradni svatebni noviny:-) my to dame svatebcanum, aby nenudili behem foceni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co nakupujete na svatbu, takhle dopředu? Já bych něco kupovala, jak se těším, ale nevím co, tak dopředu ;-) . Mám obj. boty, vývazky, doma už mám lampiony, balónky, stužky na auta a na výslužky a prstýnky do výslužek... Asi to řeším brzo, ale alespoň mám příjemnou činnost na té mateřské:)))
Odpovědět
Profilova fotka
@batalin treba svicinky, budu vyrabet kissing bally a tak:-) dneska mi snad uz konecne dorazi raznice a budu tvorit a tvorit a tvorit:-) vsechno co me napadne:-)
Odpovědět
@balalin tak já si včera koupila košíčky na mufiiny (náhoda, jinak bych je nekupovala) :-D Jinak mám doma boty, protože ty jsem si oboje vyráběla sama a pak máme nějáké blbosti, ale většinu věci si budeme vyrábět sami (jsme strašný maniak do tvoření), takže máme doma tunu barev, látek a dalších "nezbytností".. @awe1 teda divím se že chlap něco takového koupil :-D ale určitě to potěší
Odpovědět
jinak jsem pořád naštvaná za to dnešní focení, že musel Kuba na přesčas..ale tak nevadí no :-) Ale jsem asi nějáký žhář nebo co, ráno jsme s Kubou ještě jeli na koupit a v 10 vyrážel do práce, tak že si předtím ráno udělám ovocnou šťávu.. máme doma odšťavňovač, který si mamka kupovala když se narodili bráchové (17let starý, ale je pořád dobrý)..tak si tam tak odšťavňuju jablka a mrkev a najednou dým jak blázen a konec... Tak dosloužil stařeček, ale zase jsem pobavila celou rodinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já bych sama nic nevytvořila :-| , nemám nápady na takové věci i zkušenosti... Takže tiše závidím všem tvořitelkám:-). @krizecek Třeba dostaneš nějaký krásný nový jako svatební dar, ať můžeš vesele odšťavňovat pro vaše budoucí dětičky, event. dceři se pak taky před svatbou rozpadne a tak to půjde "furt" dokola :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Mě to potěšilo právě kvůli tomu, jak to předtím bylo. Však víš ;-) Ale jinak si myslím, že přehnaná aktivita taky nehrozí :-D A jak píšeš, nejdůležitější je, že se máme rádi a chlapi si nás chtějí vzít ;-) Ten receptík ti dneska během dne pošlu ju? Musím ho najít, já už to dělám tak nějak od oka :-D Ale u nás je to oblíbené a vždycky se všechno sní :-) To se jdu teda na tu diskuzi podívat a už dopředu se připravuju na šoking :-D Hele Jani, včera jsem tomu svému říkala, že jsem měla nápad s těma lampionama a že jsi mi povídala proč jste si to rozmysleli, a že to teda taky raději riskovat nebudem. A on mi povídá, to je dobře, já bych s tím stejně nesouhlasil, aby nebyl malér :-) Takže díky za tvůj názor na věc ;-) @krizecek Já jsem byla taky překvapená, že to koupil :-) Ale je pravda, že on má občas takové stavy, že je v některých věcech stejnej blázen jako já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin Já jsem na tom podobně, jen u mě je to příjemná činnost na nemocenské :-D Taky bych pořád něco objednávala. Zatím mám boty, vývazky (mašličky), brož motýlka, košíček na vývazky a mističku na prstýnky. Teď chci zase něco objednat. Mám vyhlídnutou ještě jednu brož, raznice, stuhy a takové blbinky :-) Objednala bych klidně i organzu, ale nejdřív chci zjistit v restauraci, jak dlouhé stoly budou, abych jí objednala všechnu najednou a nechybělo mi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek my jsme dostali od tchyne k vanocum smoothie maker (najdes na googlu) a je to rychlovka a je to hrozne dobre. ted v lete treba drtim ovoce a dam ho zmrazit a mame bozi zmrzku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe nemas zac Evi, nez si kazit svatebni den tim, ze zpusobime pozar, je lepsi si to odpustit:-) prave ze vim, proto je super, ze ti to dovezl:-) mas doma zlaticko:-) jen ho moc nepoustej na navstevy:-):-) a jinak - mam raznice. Ted se mnou bude k nevydrzeni. Jsou naprosto peckovy a v tento moment jsem opravdu na 100% rozhodnuta, ze oznameni a spol mi opravdu nebude nikdo delat, protoze ta krasa, co udelaji raznice je PECKA:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka Přesně, za ty problémy s požárem to fakt nestojí :-) Zlatíčko je, ale někdy bych ho přetrhla :-D Asi tak Jani. Ale já jsem mu řekla, co si myslím a musím říct, že jezdí na návštevy míň a když už jede, tak se vrátí v pohodě. Asi pomohlo, že jsem mu svůj názor řekla narovinu :-)... Ty se mááááš :-) já si je taky chystám objednat a když jsi z nich tak nadšená, tak to toho bez obav jdu :-) Hele, já bych si je taky nejradši vyrobila, ale s tou mojí šikovností nevím, jestli mě napadne něco použitelného :-D Doufám, že se nám pochlubíš, co jsi vyrobila s raznicema ;-)
Odpovědět
@balalin možná jo :-D sice pro děti asi né, ale my máme tyhle štávy moc rádi, takže využití rozhodně bude :-) @rozzaarka díky, hnedka se podívám, když tak mám pro mamku tip co nám může koupit na vánoce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je možné zamilovat se do kravaty? Za sebe říkám ano! :-) Teď ani nevím, jestli tady můžu napsat značku, aby "mě" nesmazali ;-) Nicméně tu kterou miluji :-) už není a zatím jsem ji nikde nenašla :-(
Odpovědět
Holky, co vyberete za hudební program? Budete mít kapelu nebo DJ...náhodou nevíte, jak to cenově vychází? @rozzaarka doufám, že nám ukážeš své výtvory raznicema :-)
Odpovědět
@balalin můžeš značku klidně napsat.. @helus2013 budeme mít kapelu, kapely vychází různě, od 600 kč na hodinu i třeba za 2 tisíce
Odpovědět
Profilova fotka
@helus2013 Už máme domluvenou živou hudbu, úplně úžasnou...:-) Za hraní od 16:00 do 24:00 berou 5000, časy posunem dopředu a dozadu:))) A ta kravaty jsou Luis Binder.
Odpovědět
Profilova fotka
@helus2013 hodila jsem hrube nacviky:-) hodne hrube:-) krome kouli je to vsechno jen a jen pro predstavu, na chlubeni to neni:-) spis jen muzete neco poradit:-)
Odpovědět
@rozzaarka jsou moc pěkné, dala jsem ti tam koment.. no já teďka obdržela email od kamaramanů, co se nám líbili (Kuba chce video)...napsali ním 20 tisíc za celý svatební den a na to, že na webu nemají žádný svatební klip a že začínají, si teda o sobě myslí fakt hodně ..no tak nic
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Dekuju:-) koulicky me moc ba:-)to si delas srandu?:-) 20000 za video je celkem hukot... mas uz fotografa? Hodne lidi to umi zkloubit dohromady za rozumnou cenu:-) taky porad premyslim o videu, ty svatebni klipy jsou pak krasny, ale na druhou stranu kdyz se udela sestrih fotek, taky to neni k zahozeni...:-)
Odpovědět
@rozzaarka fotografa máme Tomáše a Magdu Kejhovi.. sice patří taky k těm dražším fotografům, ale nelitujeme.. já jsem video nechtěla, ani o něm neuvažuju, ale Kuba by chtěl, oni právě natáčí tu formu videoklipu, neřeknu 20 tisíc třeba za Leošee Brabce (ten myslím bere ještě více, ale videa má úžasné a je hodně známý)..ale takhle fakt ne
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek tak uvidis... Ale myslim, ze kameramanu najdes hodne dobrych i za min penez. Jmeno ti tu neporadim, jeste jsem vubec nehledala a ani nevim, jestli budu. Zatim mi stacil fotograf:-):-) ty chces mit taky vsechno zamluveny, abys mela klid a nemusela se nervovat, vid?:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak hlavně chceme zamluvit fotografa, místo hostiny a místo obřadu, jinak na zbytek kašlem, to stačí až po vánocích :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek presne:-) proste ty dulezity veci:-) ale je fakt, ze mi to stejne neda a porad neco vymyslim:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka přesně :-) tak určitě dekorace atd..vyrábím postupně, dělám si všechno sama a Kuba mi v tomhle nechal volnou ruku, takže to zabírá docela dost času, ale největší problém bude vybrat šaty!
Odpovědět
Profilova fotka
Damy, co budete psat na jmenovky? Me prijde vtipny dat tam treba Zenichova tchyne, Nevesty tchyne a tak... ted jsem nekde videla matka nevesty a to mi prijde takovy "tvrdy"... co myslite?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, taky mi to tak přijde, skoro až fuj :-) Já bych třeba nikdy neřekla o svojí mamče matka, to mi prostě nejde :-) Jestli to budu psát normálně, tak jako maminka nevěsty a tak... :-) I to může někomu přijít trapný, ale já mám s rodičema fajn vztah a rozhodně nebudu psát matka, otec... Hele, taky se mi to zdá vtipný, tchýně nevěsty a tak, ale třeba u nás se obávám, že by to jmenovaným vtipné nepřipadalo :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@djmattu To je velký rozptyl 50-100 svateb :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?