Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@awe1 @valiet @rozzaarka holky tak k té hudbě, můžu vám říct že my jsme v tomhle docela exoti :-D asi sice staší generace lehce klepne, ale co už..
Odpovědět
@krizecek a deku na ten piknik....:)
Odpovědět
@awe1 fotky určitě pak dám sem na beremko, sice já nejsem pěkná ani fotogenická, ale přítel mě snad zastíní :-D S tím řízením- no Kuba on je strašný nervák a nadává, ale já jezdím rychleji než on a on dycky sedí a něco si čte a nejhorší je, že když někam jedem a řídí, pokaždé se někde ztratíme (nemá vůbec orientační smysl)... tak řídím já, prášky nebudou potřeba :-D No ještě si chci udělat ty písmenka ze špuntů, ale nevím jestli se mi dneska chce :-D
Odpovědět
@valiet tu vozíme v autě pořád, neboj :-) Když tak tráva to jistí
Odpovědět
@krizecek už máte hudbu vybranou? pochlub se....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Dobrý nápad, ale jen v případě, že fotky považuješ za neškodné :-D ;-) Ale za sebe tě můžu ujistit, že můžeš být v klidu :-D Já si nechám svého nastávajícího ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 to uz se zase opicis? to snad ne:-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Myslíš s tou hudbou? :-D Já ti dám opici :-D Našla jsem jí tady na beremku už před časem, ale ono na ní nejspíš nedojde, protože favoritů bude hodně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 jen aby...:-):-) jinak mam objednany asi milion raznic se ruznymi vzory, tak kdyz budes potrebovat, muzes se k nam na vikend nastehovat a razit a razit a razit:-):-):-) Jaky mas favority? Posli seznam:-) at se taky muzu inspirovat:-) treba pak zjistime, se nam libi uplne to same muzeme dve planovat jednu svatbu, ktera bude ve dvojim provedeni na dvou koncich republiky:-):-)
Odpovědět
@valiet my ji máme vybranou, protože jsme se měli brát letos v červenci (jinak bychm ji vybírali tak v červenci, ale příští rok) :-D měnit to asi nebudeme..sice se možná některé písničky nehodí, ale nebudu tam dávat slaďáky typu Petr Kolář, když ho nesnášíme.. Jinak máme obřad na fotbal.hřišti, tak jen abys pochopila některé písničky ;-) Usazování hostů No Name- Prvá Mandrage- Šrouby a matice Iné kafe- Ani minútu Adele- Make you feel my love Příchod nevěsty Tomáš Klus- Nenávratná Příchod ženicha Hymna ligy mistrů Příchod Oddávajícího Eva Olmerová- Čekej tiše (tady pořád nevíme) Obřad+ proslov Linkin park- Numb Slipknot- Vermilion part2. Fields- Bobule Linkin park- Leave me out the rest Nickelback- Faraway (acustic verze) Forest gump- piano theme Prstýnky a poděkování Iné Kafe- Závěrečná Přípitek, Gratulace Zelená je tráva, fotbal to je hra Tomáš Klus- Marie David Kraus- Nevinná Tomáš Klus- Sentiment za 2 body
Odpovědět
Profilova fotka
Holky me se odtud nechce. Musim jeste do prace - zaverecna pedagogicka rada tohoto skolniho roku... Predtim jeste fotografovani pedagogickeho sboru:-):-) no co, kdyz chteji zkazit fotku, tak ja prijdu:-) tak mi drzte palce, at to tam v tom babinci ve zdravi preziju a jsem brzy zpatky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek a reklas to uz doma?:-D:-D (babickam, dedeckum, rodicum...):-):-)
Odpovědět
Článek se načítá
@krizecek ta první u gratulace je velmi výystižná tedy....:)
Odpovědět
@krizecek jinak my chceme taky obřad venku, ale stále přemýšlíme, bojím se počasí....
Odpovědět
@valiet my tuhle skupinu milujeme a myslíme si, že ta písnička sedí, tak snad ten náš výběr nevýběr všichni vezmou :-D @rozzaarka neřekla, nejlepší je léčba šokem :-D tak mamka ta je v klidu, to je takový blázen, taťka už bohužel nežije a ostatní to vezmou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Jo, tak to mě ani nenapadlo :-) Ale kytaru nechci a klavír nebo klávesy vem tahat nejspíš nikdo nebude. Navíc to cdčko má taky své výhody ;-) Jaká se ti líbí? Nevidím žádný odkaz nebo název, abych si jí poslechla :-) @krizecek Už se těším a nepodceňuj se, hezká jsi ;-) Kdybysme všechny vypadaly jako dlouhonohé hubené panenky Barbie, tak by to byla pěkná nuda :-) Ale to řízení si užívej. Můj Martin má zase nerva, když někam jedeme a měl by řídit někdo jiný než on, třeba já :-D Takže ho nechávám řídit, když jedeme spolu a je to vyřešené k vzájemné spokojenosti :-D Tak to bude asi nářez, vaše hudba :-) Ale co, je to vaše svatba a ostatní to musí přežít ;-)
Odpovědět
@valiet to más pravdu :-( je to na houby, snad bude pěkně a když ne, tak bude obřad s deštníkama :-D
Odpovědět
@awe1 Děkuju :-) U nás je to právě tak, že řídím spíše já,třeba dovolené a dlouhé trasy jezdím jenom já, Kubovi se nechce a prý řídím lépe jak on :-D tak nevím no.. Ale třeba moje mamka si dělala řidičák až loni a říkala, že nelitovala, nemusela pro taťku nikam jezdit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Tak jsem si to akorát dočetla. Neboj, ikdyž nevezmou, tak s tím nic neudělají a budou si to muset poslechnout až do konce ;-)
Odpovědět
@krizecek :DDD to je pravda, pak to bude oroginál svatba...to jen tak nikdo nemá....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Já tady taky zrovna koukám na raznice, asi už jsem totálně zmagořila :-D Místo abych něco dělala, tak pořád jenom něco hledám :-D Ok, domluvíme se a uděláme raznicový víkendový kroužek :-D Ok, najdu to v PC a pošlu :-) Zatím to vypadá, že se nám líbí dost podobné věci :-) To by byla pecka, stejná svatba ve stejný den na dvou místech v ČR :-D Tak hezké focení a držím palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @awe1 Holky já Vám snad s tou hudbou začnu závidět ;-) Máme svatbu v kostele, tak nevím, jestli mi projde jakákoli reprodukovaná hudba, jestli vůbec bude možnost té reprodukované, hlavně nám nesmí zpívat jeden páprda komunistickej, který v tom kostele je, protože je mezi prvníma pro hostii a při tom vedl život více než světský. (nejsem ale zaritá křesťanka:), asi patřím mezi ty, co se jim to v kostele líbí, ale pssst ;-) ) Tak uvidíme, to se dozvím až po Novém roce na schůzkách s farářem, chjo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet @krizecek Počasí je moje největší svatební noční můra :-( Dost vážně přemýšlíme o obřadu venku, jen ta nejistota počasí to kazí :-( Jinak by bylo rozhodnuto hned :-) A já jsem hrozná, nejradši bych měla všechno jisté na 100% :-D
Odpovědět
@awe1 http://www.youtube.com/watch?v=zpNfJI... ta nebo http://www.youtube.com/watch?v=Kg3fAC... a tahle vede http://www.youtube.com/watch?v=bemgqJ...
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin Třeba vám tu reprodukovanou taky povolí ;-) Zdá se to daleko, ale uteče to a příští rok budeš vědět víc, navíc když máme svatby až v červenci, tak zbyde dost času na případné naplánování hudby ;-) Jasně, budu jako hrob :-x :-)
Odpovědět
@awe1 to nejsi sama, já chci mít taky u všeho 100% jistotu....mně se ta představa (mít obřad venku taky líbí), ale s tou přišel přítel, musím říct....:) tak nevím....:)
Odpovědět
@awe1 @balalin @krizecek pokud se vám budou zdát mé stavby vět, nejak kostrbatá a nesprávně psané, tak se omlouvám...ale žijeme s přítelem v Německu a ta němčina se prostě nějak vkrádá do sklady vět v češtině.......:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Já koukám jako blázen, máme dost podobný vkus;-) Ta první je mezi mými oblíbenými a druhou (Yirumu) budu mít určitě, tu naprosto miluju, dokonce jí mám jako vyzvánění v mobilu :-)
Odpovědět
@awe1 tak to mě těší....:) tak když Tě nějaká jiná napadne....pošli...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet A máte vytipované nějaké místo v ČR, které by se vám líbilo? Já jsem vždycky chtěla mít obřad venku, jenže prostě to počasí :-( Buď se odvážíme a riskneme to anebo zvolíme jistotu a to radnici. Neříkám, že je špatná, to vůbec ne, ale obřad venku je prostě to, co bysme chtěli :-) Vůbec si nedělej starosti ;-) Mě to nepřišlo, že máš věty nějak divné nebo tak :-) Přečtu je, pochopím, co píšeš, takže v pohodě ;-) Můžu se zeptat, kde v Německu žijete? My to máme od nás do Německa kousek, přítel tam dokonce pracuje :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?